Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт
Додано 28 гру 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Кількість підписників: 23 571
Фото: 4,120
Відео: 660
Посилання: 2,400
Опис:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️

👥 Кількість підписників

23 571
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -64
Середній/Місяць:: -280

👁️ Середній перегляд на повідомлення

10 303
Середній/День:: 14,600
Середній/Тиждень:: 11,540
ERR: 43.71%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.5

Історія змін назви

Шалений Кіт 2025-08-16
🐈‍⬛Шалений Кіт🐈 2024-09-22

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,270 26-01-05 18:26
Коли Зеленський намагається вчергове накрутити нам потужну локшину на вуха, треба тримати в голові декілька … ммммм… нюансів.Перше… Федоров буде ВЖЕ четвертим міністром оборони за чотири роки з початку повномасштабного вторгнення росії. Якщо ви приходили на посаду кризового менеджером на будь-яке підприємство, то розумієте про що мова. Наприклад Шмигаль пробув на своїй посаді менше ніж півроку. Чи можна привести до ладу таку структуру як МОУ за півроку? Питання риторичне. Федоров почне все з початку. Це значить що? Бінго! Півроку імені Шмигаля можна викидати на смітник.Друге… Не менш головне. Коли товаріщ Зеленський вносив на розгляд ВР кандидатури на посаду Міністра оборони він чим думав? Чи взагалі не думав? Виявляється він вже ПʼЯТЬ разів помилився із людиною на посаду міністра одного з ключових міністерств воюючої країни?! (Загороднюк, Таран, Резніков, Умєров, Шмигаль). Випадково так сталося? Воно само? Чи…? Ще раз! Це буде четвертий міністр за чотири роки повномасштабного вторгнення. Скільки днів йому потрібно буде на розкачку? Пʼятдесят? Сто? Ну навіть якщо пʼятдесят, то скільки часу Україна вже втратила через ці розкачки «по пʼятдесят», для нових міністрів оборони?
👁 13,200 25-12-29 18:01
Путін вигадав причину, щоби нанести черговий ракетно-дроновий удар по території України? Та ви що? Серйозно? Та бути такого не може….А що ж тоді було позавчора? Яка була причина чергового російського ракетного енурезує? Кабаєва не дала? Собака на килим насрала? Медведєв нажерся в гівно і прислав Кабаєвій дік-пік? Лавров забув розповісти смішний анекдот?…Йому не треба вигадувати причини, аби відправити ракети та дрони по «браццкай стране». Як тільки пʼятниця/субота, чекай привітів від представників «аднаво народа». Бо що? Бо можуть… Правда ми теж можемо! Зараз яяяяяяяк запустимо тисячу своїх балістичних ракет. Яяяяяяк влаштуємо блекаут в Москві! Так, Володимире Олександровичу? Ну так же? І щоби зірвати переговори, (якщо про них мова) потрібні трохи вагоміші причини, ніж фейкова атака якихось БПЛА по резиденції. Бо у відповідь можна від того ж Трампа отримати дані його розвідки, що ніяких дронів з боку України не було. Або фото влучання «шахедів» в українські будинки! Хто зна, що там у того Донні в телефоні….
👁 13,700 25-12-18 13:05
Дивишся новини про те, як ворог щось там масштабує та посилює і розумієш яка це шалена проблема та які виклики постають перед нами. Бо будь-яке ефективне військове рішення, окупанти одразу ж ставлять на промислові рейки. Давайте згадаємо історію з появою fpv-дронів. Спочатку ми створили їм проблему… А потім ворог швидко зрозумів ефективність такої зброї і вже створює проблеми нам…Нещодавно я писав про пекельний тиск з боку того ж самого ДБР на одного з виробників важких ударних дронів, а саме компанію «Реактивні дрони». Я навіть не уявляю скільки окупантів та їх техніки було знищено завдяки важким БПЛА «Кажан», починаючи з початку повномасштабного вторгнення? Чи гарне технічне рішення той дрон? Так! Чи воно ідеальне? Ні! Бо не існує ідеальних дронів. І який важкий «бомбер» краще: «Кажан», «Вампір», «Перун» чи якийсь інший, на цю тему можна сперечатися нескінченно. Але проблема не в подобайках військових. Проблема в іншому… За даними деяких медіа, зокрема видання «Форбс»… «Процесуальні дії вплинули на роботу виробників українських безпілотних систем, зокрема БПЛА "Кажан" попри… УВАГА!.. замовлення з боку Міністерства оборони, фінансування країн Європи та зацікавленість США». Тобто! Якщо я щось в цьому житті розумію, то так звані правоохоронні органи, зокрема ті, що злили в мережу приватні фото Віталія Шабуніна, тупо ставлять палки в колеса українському виробнику… зброї! Як так? Чому? Від власної недалекоглядності? Ну дійсно. Де то дибири? А де війна? А може хтось тихесенько попросив, ну так, прозоро натякнув трішки пригальмувати роботу… якби ж тільки одного виробника ударних дронів? Бо якщо і вірно зрозумів, проблеми також створені для виробника БПЛА «Німезіс». «У Forbes вказують на те, що міжнародних партнерів турбує ситуація з виробництвом дронів в Україні на фоні того, що російсько-українська війна увійшла в вирішальну фазу. Крім того, у США фіксують спроби зачистити український ринок виробництва дронів під (УВАГА!)… окремих гравців». Навіть не уявляю, про яких саме гравців йде мова? В 2019 році те ж саме ДБР вже попрацювало плідно на ниві боротьби із генералом Дмитром Марченком. Так плідно попрацювали, що вже в лютому 2022 року, кількість сучасних бронежилетів на складах МОУ була рівна нулю цілих йух десятих. Ні! Ніхто не винен. Само так сталося…Можливо і зараз ми спостерігаємо за такою ж самою комбінацією з декількох пальців.Ну і трішки статистики. Лише моя рота ударних БПЛА застосовуючи дрони «Кажан» зробила:- більше ніж 1500 бойових вильотів,- знищили (уразили) більше ніж 100 окупантів. І це лише ті, чиє ураження підтверджено наступного дня фото або відео фіксацією,- знищили (уразили) десятки одиниць ворожої техніки, - знищили (уразили) - більше ніж 700 укриттів ворога. Скільки окупантів там залишились назавжди, відомо одному Господу Богу.І це лише одна рота, протягом одного року! А який результат буде в масштабі всіх ЗСУ?У мене складається стійке враження, що хтось повільно, прикриваючись гучними гаслами, тупо шкодить обороноздатності нашої країни. (На фото квітень 2023 року. Навчання)
👁 6,970 25-12-15 16:30
СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуСлужба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Нагадаємо, підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
👁 13,700 25-12-12 17:05
Судячи зі стрічки новин, (та дописів поважних військових), ЗСУ провели добре підготовлену військову операцію, (рахуйте контрудар), результатом якого стало:- звільнення від російських окупантів північно-західну частину Купʼянська. (Продовжується зачистка від біосміття центра міста), - також звільнено декілька навколишніх сіл. Приємне те, що до планування та реалізації цієї, такої важливої операції напряму дотичний генерал-майор Михайло Драпатий. Угу… Той самий генерал, який на думку деяких потужних та незламних палквавоццев, з чимось там не впорався! Якби ж я був Президентом (не дай Боже, звісно ж), то призначив би генерала Михайла Драпатого, головнокомандувачем ЗСУ із… повним карт-бланшем на формування команди військового топ-менеджменту. Бо, або ти довіряєш. Або тулиш свій пʼятак куди не просять. Дякую кожному, хто був дотичний до цієї маленької перемоги! І світла памʼять тим, хто загинув заради цього промінчику сонця! Честь🫡p.s. Напевне випадково так сталося, що як тільки Єрмак на смітник, так…. Але на фото один з керманичів цієї операції.
👁 11,200 25-12-10 05:43
(Марʼяна Безугла після відставки генерала Валерія Залужного. Лютий 2024 року) «Якщо коротко щодо нових призначень:⁃ революції не трапилось, але «паркетних» поприбирали; ⁃ на заміну деяким улюбленцям селфі пришли «неняшні» військові із солі та сталі…… Олександр Сирський — 58-річний класик. «Стара школа», «зараз так не вчать», уродженець росії та випускник Московського вищого загальновійськового командного училища. Пройшов всі можливі посади і напрямки за десятки років карʼєри до Командувача сухопутних військ ЗСУ. Досконально знає ворога, але не фанат Герасімова. Його знання, воля і жорсткість зіграли ключову роль в захисті Києва, а Харківський контрнаступ взагалі був авторським проєктом…… він відкритий до нових технологій, але віддає перевагу силі маневру та карті. Позитив: Весь комплекс знань про збройні сили та ворога, колосальний управлінський та бойовий досвід. Архітектор за суттю. Звільнив найбільше захоплених територій…» (с)(Марʼяна Безугла, кінець 2025 року).«Я прийняла рішення відновити свій страйк і блокувати ВСЮ діяльність ПАРЛАМЕНТУ в залі, поки не звільнять Сирського...… Зазначу, що НІКОЛИ не підтримувала Сирського на Головкома ЗСУ…» (с)
👁 6,650 25-11-26 06:10
❗️ Так званий «мирний план Трампа», ймовірно, був складений в Кремлі, - Bloomberg публікує розмову між помічником президента рф Юрієм Ушаковим та посередником між росією і Білим домом Кирилом Дмитрієвим.📶 Звідки Bloomberg отримав запис, видання не розкриває. ☎️ Ушаков: «Але».Дмитрієв: «Юрий Викторович»Ушаков: «Да, Кирилл Александрович, ну, я там все отправил. Завтра будем разговаривать там».Дмитрієв: «Ну здорово, здорово. да, да, да. Я в Саудовскую Аравию улетел, но мне кажется очень важно, да, потому что это очень хороший путь вперед».Ушаков: «Ну, нам нужно по максимуму, думаешь, наверное, как считаешь? А так передавать-то чего?»Дмитрієв: «Не, смотрите. Мне кажется, вот эту бумагу, просто мы сделаем как бы в нашей позиции и я просто неформально прямо передам, что все это неформально. А они пусть делают как свою. Но я думаю, что они не совсем нашу версию возьмут, но по крайней мере, максимально близко к ней».Ушаков: «Ну, в том-то и дело, что они могут не взять, а скажут, что это с нами согласовано. Вот что я боюсь».Дмитрієв: «Нет, не, не. Это точно я ну прямо вместе с вами, ну как вы скажете слово в слова, я скажу».Ушаков: «Они могут потом переиначить и все. Ну есть такая опасность. Есть. Ну, ладно, ничего. Посмотрим».Дмитрієв: «Да, мне кажется просто так так. И, потом, вы тоже можете со Стивом поговорить по этой бумаге. То есть, мы сделаем аккуратненько».Ушаков: (незрозуміло)Дмитрієв: «Спасибо вам громадное, Юрий Викторович. Спасибо вам громадное. Спасибо. До свидания».
👁 8,540 25-11-25 09:24
(Продовження)Так. Безумно. БПЛА «Кажан» не ідеальний дрон. Хоча саме ним на запорізькому напрямку мої «кошенята» доставили бійцям на передову… генератор вагою… двадцять кілограм. Скажу більше, не існує ідеальних дронів. У всіх є свої плюси. Є свої мінуси. Одним з шалених плюсів виробника «Reactive Drone» є те, що можна подзвонити навіть вночі, якщо щось «Сука, не працює! Що робити? Ми на бойовій позиції», і ти стовідсотково отримаєш відповідь та результат. Кажу спираючись на свій довгий досвід роботи із ними. Якось розповім про те, як виробник привіз мені додаткові акумулятори в одну з європейських країн, коли ми були на навчаннях. І знов з тією ж фразою, «Головне хлопці, аби у вас все було для навчання».Але повертаємось до реалій. На компанію «Reactive Drone» почались не аби які наїзди. Хтось з конкурентів (а їх все більше) намагається грати згідно національним реаліям. Не процесом чесної конкуренціі, а як прийнято, замовити наїзд. Подейкують, що знов фігурує ДБР. Ось що відповів представник компанії на всі ці вкиди! За його словами, компанія «Реактивні дрони» використовувала пов’язану компанію із Чехії Reactive Drone S.r.o, щоб (УВАГА) обходити китайські обмеження на експорт компонентів для виробництва дронів і ніколи не експортувала дрони. Аналогічні методи використовують всі українські виробники дронів. Для цього з Китаю за митними деклараціями експортувалися товари, які не були пов’язані з виробництвом дронів. Так, формально компанія закуповувала запчастини для іграшок на радіокеруванні чи вебкамери для комп’ютера, а фактично — запчастини для виробництва важких ударних дронів.Що кажете друзі? Схоже на кейс компанії «Арчер»? Цілком можливо! Також припущу, що хтось в такий спосіб намагається усіма силами загальмувати виробництво ударних дронів (рахуйте зброї) тим самим… ну ви зрозуміли. Бо лише тільки мої «кошенята» застосовуючи ударні БПЛА «Кажан» відправили до пекла та на інвалідні візки сотні окупантів. Порахуйте загальну цифру в рамках всіх ЗСУ. Далі, як то кажуть, думайте самі. На фото квітень 2023 року. Здаємо іспит. Бойові скиди з БПЛА «Кажан».(Буду вдячний за репост)
👁 7,750 25-11-12 07:00
☕️ Добрий ранок, друзі! Власне кажучи, я чудово розумію, що зараз виглядатиму максимально по ідіотські. Ну а як інакше? Якщо з огляду на те, що люди наближені до Президента України, судячи з розслідування НАБУ трах@ли Україну «з усіх боків», як казав класик, (і навряд чи вони зупинилися), я зараз проситиму… допомогти моїм «Шаленим Котам». З іншого боку, невже бригади, полки та батальйони винні в тому, що доки вони вмиваючись кровʼю стримують окупантів, хтось тут в Києві, відправляє «двушечку в москву». Я до речі чомусь думав, що «двушечка», це максимум двісті тисяч баксів. Угу. Наївний як дитина.🔥 І все ж таки. Один комплекс РЕБ, (з пʼяти необхідних), із вашою допомогою друзі вже придбаний та встановлений на бойовий пікап. На другий комплекс зібрали більше половини. Тому, попри все, попри корупційний скандал у вищих ешелонах влади, я мої дорогі читачі, буду просити вас про допомогу. Пʼять… десять… двадцять гривень донату, зроблять шляхетну справу і для моєї роти ударних БПЛА, буде придбаний другий комплекс РЕБ «Амулєт» в максимальній комплектації. (Окрема подяка друзі за ваші репости). Цифри картки ось 4874 1000 2880 7843✔️ Посилання на монобанку ✔️Вдячний вам друзі за те, що допомагали та продовжуєте допомагати українському війську.p.s. На фото, один з моїх колишніх підлеглих. Тоді, більше року тому він почав опановувати керування розвідувальним «крилом», маючи вже у власному арсеналі, неймовірно успішний кейс командира екіпажу нічних бомберів. Зараз вже, один з найкращих та найдосвідченіших пілотів «крил». А колись лайбами, тобто велосипедами торгував.
👁 6,310 25-11-08 15:10
(Радію, наче дитина) 🔥🔥🔥Ооооооо! Це напевне найвредніший з моїх кошенят. Я до всіх своїх підлеглих відношусь, як до своєї родини. Але до нього було ставлення, як до власного сина. Бо лише Нікіта міг так філігранно виносити мозок дивлячись на тебе невинним поглядом по-дитячому кліпаючи очима. І в той же час, напевне вперше в своєму житті тоді влітку 2023 року я зустрів людину, для якої не існує слова «неможливо». Із великими труднощами і не без допомоги гарних людей (дякую вам щиро), вдалося перевести його з піхоти до ДШВ. Крок за кроком, але дуже швидко, Нікіта опанував навички керування важким нічним бомбером і як то кажуть, «Пішла жара». Поєднання якоїсь захмарної сміливості із юнацькою відчайдушністю дало результат. І не просто результат «для галочки». Окупанти із жахом чекали ночі, бо починали працювати «Шалені коти». Коли Нікіта бачив в камеру ціль, себто теплові сигнатури окупантів, вони були вже приречені.Пройшло багато часу. Напевне вже за тисячу бойових вильотів на його рахунку. І лише один Бог знає, скільки десятків, якщо не сотен «асвадабдителей», Нікіта разом із своїм екіпажем відправив до пекла. Божевільно радий за цього малого розбійника.Хоча, він далеко вже не юнак. Сержант. Десантник. Кавалер ордену «За мужність» III ступеню. Воїн яких ще пошукати треба… Перше фото: 08.11.2025Друге фото: 18.08.2023.Як кажуть, «Відчуйте різницю».