Джерело
Шалений Кіт | ️ Добрий ранок, друзі! Власне кажучи, я чудово розумію, що зараз вигля...
7 750 Охват/переглядів
2025-11-12 07:00
Повідомлення №8075
☕️ Добрий ранок, друзі! Власне кажучи, я чудово розумію, що зараз виглядатиму максимально по ідіотські. Ну а як інакше? Якщо з огляду на те, що люди наближені до Президента України, судячи з розслідування НАБУ трах@ли Україну «з усіх боків», як казав класик, (і навряд чи вони зупинилися), я зараз проситиму… допомогти моїм «Шаленим Котам». З іншого боку, невже бригади, полки та батальйони винні в тому, що доки вони вмиваючись кровʼю стримують окупантів, хтось тут в Києві, відправляє «двушечку в москву». Я до речі чомусь думав, що «двушечка», це максимум двісті тисяч баксів. Угу. Наївний як дитина.🔥 І все ж таки. Один комплекс РЕБ, (з пʼяти необхідних), із вашою допомогою друзі вже придбаний та встановлений на бойовий пікап. На другий комплекс зібрали більше половини. Тому, попри все, попри корупційний скандал у вищих ешелонах влади, я мої дорогі читачі, буду просити вас про допомогу. Пʼять… десять… двадцять гривень донату, зроблять шляхетну справу і для моєї роти ударних БПЛА, буде придбаний другий комплекс РЕБ «Амулєт» в максимальній комплектації. (Окрема подяка друзі за ваші репости). Цифри картки ось 4874 1000 2880 7843✔️ Посилання на монобанку ✔️Вдячний вам друзі за те, що допомагали та продовжуєте допомагати українському війську.p.s. На фото, один з моїх колишніх підлеглих. Тоді, більше року тому він почав опановувати керування розвідувальним «крилом», маючи вже у власному арсеналі, неймовірно успішний кейс командира екіпажу нічних бомберів. Зараз вже, один з найкращих та найдосвідченіших пілотів «крил». А колись лайбами, тобто велосипедами торгував.