Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт
Додано 28 гру 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Кількість підписників: 23 571
Фото: 4,120
Відео: 660
Посилання: 2,400
Опис:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️

👥 Кількість підписників

23 571
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -64
Середній/Місяць:: -280

👁️ Середній перегляд на повідомлення

10 303
Середній/День:: 14,600
Середній/Тиждень:: 11,540
ERR: 43.71%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.5

Історія змін назви

Шалений Кіт 2025-08-16
🐈‍⬛Шалений Кіт🐈 2024-09-22

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 7,800 24-10-20 04:22
Мене завжди цікавило в людях, це нестерпне бажання постійно отримувати щось… безкоштовно. Добре, коли тобі наприклад подарували вудилище на якесь свято. То зрозуміло. Чи ти робиш те ж саме. Даруєш людині якусь дрібницю. А людина посміхається. Приємно робити приємно! Це подарунок. Але ти, або тобі, не забов’язані його робити. Йоб@ний совок, ретельно покуривши в бік генетики своїх громадян (і десятка їх поколінь), як на мармурі викарябав істину… «А пусть мне дадут»!При чому ці люди, на максимально серйозних щах, можуть годинами розповідати про те, як хтось (або якийсь бізнес) забов’язаний щось віддавати безкоштовно. Наприклад підприємство, яке виготовляє, ну нехай футболки. Воно забов’язано… угу, все і безкоштовно. Ну добре. Давайте накидаємо простий логічний ланцюжок. Умовна фабрика (зараз буде важливе слово) придбала умовні три контейнери тканини і пошила футболки для військових. Нехай пʼятьдесят тисяч штук. Заплатила при цьому за електроенергію, аренду приміщення, заробітну плату колективу і відповідно податки. А продукцію віддали просто так. Безкоштовно. Як вимагає простий нарід. Ну молодці же? Молодці! Потім знов, за власні кошти придбали тканину… виготовили… роздали. На якому циклічному етапі, фабрика зупиниться з приводу відсутності оборотних коштів? Підприємство зупинилось. Працівників звільнили. За те хтось на кухні задоволений. Дні три! А ось коли ти питаєш цю людину, як давно він продав свою власну квартиру чи будинок, а гроші віддав на потреби ЗСУ, готуйся почути кілометровий спіч про те, чому космічні кораблі не долетять до «Бальшова театра».Так. Безумовно. Зараз багато бізнесів йдуть по шляху благодійності. Але ж це зовсім інша справа. Наприклад приїжджаючи на СТО, тобі щось можуть зробити… ой, безкоштовно. Але за деталь, яку тобі замовили там же, ти всеодно платиш. А ось роботу по заміні чогось там, на себе бере власник станції. Це його благодійність. Його маленький внесок. Знижка… і віддати все і безкоштовно, це не одне і теж. Головне правило бізнесу, рахуйте його аксіома звучить так, «Будь-яке підприємство створюється з метою… отримання прибутку». Це викладають на першому же курсі економічного факультету. Але це все демагогія для притомних. Як переконати наймудріший нарід во Всесвіті, що безкоштовний сир буває лише в мишоловці, я не знаю. Навіть той сир, не безкоштовний. Його хтось виробив, а потім придбав. У нашій країні зʼявиться маленький шанс на дорослість, коли на обіцянку від політичних шулерів, «зменшу ціну на газ в чотири рази», або «дам зарплату вчителям в чотири тисячи доларів», у відповідь замість «Оооооо!! Супер! Омномном… Смаааачно! Дайте ще!», буде лунати «А за чий рахунок банкет»? Сподіваюсь це колись буде. А доки тільки і чутно, «А нехай він чи вони спочатку…». Тобто страна советов, форева! Добрий ранок!
👁 6,800 24-10-17 08:53
Так! Просто! З історії…👏 14 жовтня 1952 року, виступаючи на XIX з'їзді КПРС, Йосип Сталін вимовив 844 слова, які були 16 разів зустрінуті оплесками (у тому числі «бурхливими» — вісім разів, «бурхливими тривалими, що переходять в овацію», — три). У середньому зал плескав доповідачу кожні 53 слова.👏 У доповіді на XX з'їзді КПРС 25 лютого 1956 року «Про культ особистості та його наслідки» Микита Хрущов вимовив 18021 слово. Стенограма зафіксувала 19 оплесків (з них сім «бурхливих тривалих»). Крім того, пролунав один вигук «Правильно!», сміх (шість разів) і шум обурення (дев'ять разів). Кожна реакція залу припадала на 515 слів.👏 Виступ Леоніда Брежнєва 23 червня 1980 року на пленумі ЦК КПРС вісім разів переривався оплесками (у тому числі чотири рази тривалими) і містив 1077 слів. Учасники зустрічі плескали кожні 135 слів доповіді.👏 Урочиста доповідь Юрія Андропова, присвячена 60-річчю СРСР, на спільному засіданні ЦК КПРС і Верховної Ради СРСР 21 грудня 1982 року містила 4944 слова, слухачі аплодували 41 раз (8 разів — бурхливо і 20 — довго). Реакція залу припадала в середньому на 121 слово.👏 У доповіді Михайла Горбачова на XXVII з'їзді КПРС 25 лютого 1986 року містилося 30864 слова, які були зустрінуті оплесками 133 рази (у тому числі 44 рази — «тривалими» і 5 — «бурхливими»). Зал аплодував кожні 232 слова генсека.Хтось учора порахував статистику?
👁 24,700 24-10-12 15:59
Якщо хтось ще не зрозумів, то скажу ще раз. А ви послухайте. І спробуйте почути…В країні йде війна. Справжня. Без дураків. І це така потвора, що дістане скрізь. Наприклад, ти сьогодні вважаєш себе потужним бійцем економічного фронту, а завтра зустрічаєшся із реальністю у вигляді повістки. Так, безумовно можна довго сперечатися на тему «моя… не моя… ще чиясь війна», а також дістати матусю питанням «так я народжений для війни чи ні»? Але як на мене, (ну це виключно моя думка, тому розумійте як хочете), краще в цьому житті спробувати хоча б щось змінити, знайти в собі сили та зробити той самий, надважливіший крок вперед, ніж щосекунди жахатися від кожного шарудіння за дверима квартири. Якщо ви ще розмірковуєте над тим самим кроком, то у мене є для вас запрошення доєднатись до нашого підрозділу, бо залишились ще декілька вакансій. Хто ми?… Підрозділ безпілотних систем десантно-штурмових військ із притомним командуванням на всіх ланках.(На цьому місці прошу зробити репост).Хто нам потрібен?.. - техніки. Тобто завзяті люди, які розуміються на техніці (наприклад на ти з паяльником і вночі відрізнять резистор від конденсатора). А також запросто з трьох проводів, лампочки та гірчиці, зберуть праску. Не питайте нафіга гірчиця. Сам не знаю- водії. Але не просто прокладка між кермом та сидінням, а ті, хто наприклад буде знати техніку до останнього гвинтика. І готові у будь-який момент сісти за кермо та їхати, або летіти. Тут уж все залежить від завдання.- бойовий медик. В даному випадку, ключове слово «бойовий», тобто людина з досвідом,- ті, хто давно мріє стати пілотом, або оператором, розвідувального або ударного дрону, але окрім мрії у них більше нічого немає. Головне, аби у вас було бажання вчитись. А все інше ми беремо на себе. Є безліч прикладів, коли ті, хто ще два роки тому були офісним планктоном, зараз літають на різних «крилах», тобто опанували складну техніку.Вибір за вами, друзі. Але, варто ще дещо зазначити,- перевід з іншої частини можливий ЛИШЕ в структурі ДШВ і тільки зі згоди командира вашої військової частини,- пропетляти (типа запишусь «в дрони» а потім буду їбл@нити) не вийде,- якщо у вас проблеми із вживанням алкоголя, (про інші речовини навіть не згадаю), краще залишайтесь вдома,- всі рекрути (без виключень), спочатку проходять ВЛК яке мусить признати вас придатними для служби в ДШВ. І потім, перше ніж потрапити до нас, обов’язково проходять базову військову підготовку (учебку) на полігоні, з усіма нюансами цього процесу. Тобто чесно розраховуйте свої сили. За усіма додатковими питаннями звертайтесь в особисті. Але майте на увазі, що іноді ваші питання є найкращим прикладом, рахуйте… лакмусом, підходите ви нам, чи вже ні!
👁 13,900 24-10-09 11:21
Не відпускає історія із родиною потвор. Ну там, де опудало лежить на ліжку вкритому шаленою сумою грошей. Щоби осягнути весь пизд@ць який поглинув країну, варто просто спробувати порівняти два світи. Той, в якому живе Україна і той, в якому живуть… вони. - Україна щодня вмивається кровʼю… А вони косять бабло.- Волонтери збиваються з ніг, аби закрити нагальні потреби батальйонів та бригад… А вони, косять бабло.- На фронті не вистачає дронів (і не тільки дронів)… А вони косять бабло.- Бійці наприклад благають придбати їм якісний РЕБ, аби можна було евакуювати тих, хто не може вийти сам… А вони, косять бабло. Саме косять, (крадуть, тирять, пизд@ть… синонім підберіть самі), а не заробляють. І це ж не одна така потворна родина. І не дві чи десять. Імʼя їм - легіон! Не зупиняються сьогодні і не зупиняться завтра. Одна країна, два світи! В одному світі війна, кров, загиблі та поранені, посадки, беерки, штурми та відбиття нескінченних атак окупантів… А в іншому: бабло, бабло, бабло. Нескінченні потоки грошей, які йдуть в кабінети вище. А звідтіля ще вище. Потім ще вище! І ще… вище!
👁 5,500 24-09-20 07:24
МИ ПОПЕРЕДЖАЛИ!Тиждень чергування  біля авто замість адекватної відпустки принесли свої результати.Не шановні підпалювачі військових авто.Хочемо вас познайомити з Саньком та Андрієм. Точніше, раніше їх звали Саньок та Андрій, а зараз вони просто Бібер та Долік. Так їх і будуть називати наступні 3 місяці, які вони проведуть особливим чином.Давайте трошки розповімо про них.Бібер та Долік не хотіли працювати. Дядьки хотіли легких грошей. Для тіпів не важливо, під чиїм прапором вони  будуть жити. Чуваки думають тільки за власне пузо. Прийшла Біберу та Доліку цікава пропозиція, ізі гроші, спалити військову тачку, на що хлопці, не вагаючись, погодилися, але, в наслідок своєї тупості, потрапили прямісінько до нас у руки.Тепер Бібера та Доліка чекає важка доля, бо їх життя залежатиме напряму від авто, яке вони намагалися спалити. Тіпи зрозуміють, наскільки важливе авто для військових, як без нього погано та які наслідки могли притягнути їх дії.Хлопці їдуть виконувати бойові завдання. Абсолютно безкоштовно. Ніхто їх не принижуватиме, не чіпатиме чи намагатися спеціально вбити. Ні! Ми хочемо, щоб вони на собі відчули, що таке військове життя, що таке окоп та що таке війна.Обіцяємо кормити, зайобувати великою кількістю роботи.Родичі, не шукайте. Віднині Бібер та Долік з шляху ізгоїв вступають на шляхетний путь воїнів.Біберу та Доліку — наука, нам — безкоштовний раби.Не шановні підпалювачі, доводимо до вас, що наші друзі військові та їх друзі військові з радістю перейняли наш досвід і тепер подібні акції обов'язково будуть неодноразовими, тільки є один нюанс.Бібер та Долік відтепер стають публічними. Нам надважливо зберігти їх життя.А от тим, кого піймали непомітно, можемо побажати тільки терпіння.Фіг зна що прийде в голову злим військовим, які дуже люблять та цінують свої бойові авто, на відміну від ваших нікчемних життів.Перед тим, як спалити тачку, думайте, варто воно того чи нє.Саньок та Андрійко кажуть, що не варто.Підписуйся|Розвідка Ноєм
👁 7,600 24-09-18 15:06
Система одягу ECWCS (Extended Cold Weather Clothing System) Gen III — це багатошарова система, розроблена для забезпечення комфортних умов для військовослужбовців Армії США у різних погодних умовах, особливо в холодному кліматі. Ця система складається з семи рівнів, кожен з яких виконує певну функцію, дозволяючи регулювати теплоізоляцію і захист від погодних умов.Рівні ECWCS Gen III та їх функціїLevel 1: Lightweight Undershirt and DrawersЛегка білизна (футболка та кальсони) виготовлена з швидковисихаючого матеріалу, що відводить вологу від тіла.Відведення вологи та базовий рівень ізоляції.Використовується як основа для більшості умов, від легкого холоду до екстремального холоду.Level 2: Midweight Shirt and DrawersТермобілизна середньої товщини з ґратчастою структурою, що забезпечує додаткове тепло і вологовідведення.Більш інтенсивна ізоляція для холодних умов. Носиться поверх першого шару.Level 3: High-Loft Fleece JacketФлісова куртка з високим ворсом, що забезпечує хорошу ізоляцію при мінімальній вазі.Середній шар для ізоляції, що зберігає тепло в помірно холодних умовах.Level 4: Wind JacketЛегка вітрозахисна куртка з нейлону. Компактна і дихаюча.Захист від вітру та дощової погоди в помірно холодних умовах. Може носитись поверх флісової куртки.Level 5: Soft Shell Jacket and TrousersВодовідштовхувальний і дихаючий софтшелл (куртка і штани).Захист від вітру та вологи, забезпечує додаткове тепло і комфорт у холодну та вологу погоду.Level 6: Extreme Wet/Cold Weather Jacket and TrousersВодонепроникний комплект (куртка і штани) з мембраною GORE-TEX.Захист від дощу, мокрого снігу і сильного вітру. Використовується в умовах сильної вологи та холоду.Level 7: Extreme Cold Weather Parka and TrousersНайтепліший рівень системи — парка та штани з синтетичним утеплювачем PrimaLoft.Забезпечує максимальне тепло в екстремально холодних умовах. Носиться поверх усіх попередніх шарів.Комбінація рівнів залежить від умов навколишнього середовища і фізичної активності:Легкий холод: Рівні 1 і 2.Середній холод: Рівні 1, 2 і 3.Вітер або дощ: Додати рівень 4 або 6.Екстремальний холод: Рівні 1, 2, 3, 5 і 7.Якщо оригінальні компоненти ECWCS недоступні, їх можна замінити на комерційні аналоги як українського так і західного виробництва, головне підходити до процесу вибору відповідально.Американський піхотинець
👁 10,900 24-09-14 14:23
…Він стоїть на колінах, обгорнутий у синьо-жовтий прапор і плаче: - Кицінька моя, ти мене ще чекаєш?І, мені здається, завмирає все довкола, поки він мовчки слухає її відповідь в телефоні. Видихаю, коли він їй каже:- І я тебе дуже люблю! Я не памʼятаю жодного номера телефона! Жодного! Лише твій памʼятаю. І далі стоїть на колінах, і витирає сльози. Виснажений, худючий, знесилений. І посміхається крізь сльози…- Я лише 86 днів захищав Україну і 846 днів пробув в полоні, - каже інший наш звільнений полонений на відеокамеру. - Я тільки 86 днів боровся за Україну….… Звільнена жінка, яка перебувала в полоні з 2017 року! Я навіть боюсь думати про її 7 довгих і безнадійних років. Інша молода жінка плаче безупинно, розмовляючи з мамою телефоном, просить покликати своїх дітей. У неї син і донечка. - Я вже вдома, мої котики, я вже вдома, в Україні, - і гірко плаче, схлипуючи. І потім ще комусь: - Саша, я вдома, я вдома, скоро побачимось! Чоловік в камуфляжі каже: - Вже все добре, найголовніше, що вони в Україні. Скоро побачитесь. …Йдуть пішки через перехід. Одна жінка тримає руки за спиною. Йде, опустивши голову. Єдина без будь яких речей. Повернулись з пекла. А в коментарях під відео: щось жінки після полону краще виглядають, аніж чоловіки; а що вони тягнуть у мішках? а чому пішки? а чому всі лисі?а які вгодовані та пузаті кабани зустрічають наших полонених, от їх би на фронт; а навіщо полоненим ті ваші квіти? І це ще я не бачила коментарів, як правильно знімати наших полонених.Що з нами? Світлина lb і не з останніх двох обмінів.(Текст Zoya Kazanhzy)
👁 5,800 24-08-30 11:38
Жахлива авіаційна катастрофа літака F-16, який пілотував один із найкращих українських льотчиків-винищувачів ОЛЕКСІЙ МЕСЬ, сколихнула увесь світ. Так, 26 серпня 2024 року, у день наймасштабнішого обстрілу України, ми втратили підготовленого пілота, втратили F-16, але ми не втратили людяність і віру в перемогу.Безумовно, МИ З’ЯСУЄМО ПРИЧИНИ АВІАЦІЙНОЇ КАТАСТРОФИ. Ніхто нічого не приховував і не приховує! Усе вище керівництво одразу отримало доповідь про катастрофу. Отримали попередній звіт і партнери зі США, які УЖЕ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО РОЗСЛІДУВАННЯ ПРИЧИН.Запевняю, що уже проводиться детальний аналіз, йде розслідування. Маємо ретельно розібратись, що сталось, які обставини, чия відповідальність. І ЦЕ БУДЕ ЗРОБЛЕНО!Інформація про такі інциденти не може видаватись миттєво у публічний простір і не може деталізуватись для медіа. ВІЙНА В КРАЇНІ!Але це байдуже для людей, які обрали Мар’яну Безуглу як інструмент для дискредитації вищого військового керівництва. Повісити усіх собак на військо не вийде.Тому я звертаюсь до народної депутатки, яка давно продала своє ім’я, для досягнення цих мерзенних цілей. Мар’яно, прийде час, проситимете вибачення перед усім військом за те, що накоїли, сподіваюсь у суді!Ви у черговий раз не лише вилили бруд на мене особисто і на Повітряні Сили, ви дискредитували виробників американської зброї – основного союзника України – США! Ви знову стали основним ньюзмейкером ворожої пропаганди і б’єте всі рекорди на російському телебаченні! Вам аплодує вся росія!Не допомагаєте, то хоча б не заважайте нам воювати! 🦅 Командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Микола Олещук
👁 11,400 24-08-27 15:38
Як швидко народжуються легенди, які одразу перетворюються на алібі. Аби Татаров не мозолив око та язика журналістам, його одразу записали в потужні рятівники Києва, тобто України, мовляв він потужно «рэзаль кынджалам чеченцев», ледве не на Майдані. Те, що він так, або інакше дотичний до інших подій на тому ж самому Майдані, вже якось і забули на Банковій. Якщо взагалі, памʼятали. І саме тому, цього «героя сучасності», треба терміново рятувати на Банковій (рахуйте під шаленою охороною), аби до нього не добралися росіяне.Гарний хід до речі. Своїх треба рятувати. Тим паче таких героїчних чуваків, як Татаров. Ну президент же брехати не буде. Не здивуюсь, якщо вже пишуть сценарій фільму, «Татаров. Чеченці. Два ствола». Ось тільки в цю рятівну формулу, аж ніяк не вкладається історія з Романом Червінським, полковником українських спецслужб. Який не можливо, напевне, бути може, а ТОЧНО проводив унікальні спецоперації, захищаючи свою країну. Одна історія із викраденням Цемаха чого вартує. Про ліквідацію «Мотороли» та «Гіві» годі і згадувати. Але, він мабуть не такий цінний для Банкової, як Татаров, і саме тому, полковник відсидів за ґратами більше року. Чому? А тому що йдіть нах@й, ось чому!
👁 27,400 24-08-24 05:05
Особисто для мене, поняття Незалежність України і само існування України, тотожні. Нерозривні. Не дарма, в першій стрічці Державного гімна нашої країни згадується слово ВОЛЯ. Саме так, коли країни незалежна, вона вільна. І навпаки. Вільна жити, як вирішить нація. Вільна приймати рішення, які в першу чергу йдуть на користь самої країни. Вільна від батога, миски з баландою та культа товаріща леніна. А потім, ще одного товаріща, але вже на прізвище сталін. А за ним приходили нові товаріщі, кожен зі своїм культом. Ми декілька разів в сучасній історії нашої країни могли прийняти правила життя які російські окупанти зараз навʼязують нам вогнем та мечем, але залишилась би та сама воля? Чи ми би знов стали васалом москви дихаючи, живучи, ходячи за дозволом та розкладом? І якщо щось не так, «Добро пожаловать в гулаг». Питання риторичне…Безумовно. Не все у нас вдається. Ми то віддаємо гетьманську булаву зеку із купою судимостей, то людині, яка ще учора витирала ноги об цю ж саму Україну, порівнюючи її з ким завгодно, аби насмішити в тому числі і тих, хто всією своєю душею зневажає Україну. Але ж це робимо ми, українці. Власноруч. Робимо помилку, потім кажемо собі «які ж ми були дурні», і знов робимо ту ж саму помилку. Зараз доля нас вчить. Так вчить, що нікому не порадиш таких уроків. І чомусь хочеться вірити, що хоч чомусь ми навчимося… Ну хоч чомусь. В першу чергу навчимось нарешті зрозуміти просту істину… Якщо не будемо захищати та просеремо Україну, її славу та волю, іншої країни нам ніхто і ніколи не дасть!Тому зараз існує єдина правило для всіх, «Або ти в ЗСУ, або для ЗСУ». Ах да, ледве не забув. Цього разу вже не буде того історичного кола в сто років, про яке ми любимо розповідати. Бо не буде вже ніякої України. В Кремлі, на відміну від нас, вчаться швидко! p.s. На фото маленька частинка тієї величезної ціни, яку ми зараз платимо за власні помилки! Якщо і ЦЕ нас не навчить думати головою, а не дупою і розуміти те, про що я казав вище, тоді… ну ви зрозуміли!