Джерело
Шалений Кіт | Якщо хтось ще не зрозумів, то скажу ще раз. А ви послухайте. І спробуй...
24 700 Охват/переглядів
2024-10-12 15:59
Повідомлення №7268
Якщо хтось ще не зрозумів, то скажу ще раз. А ви послухайте. І спробуйте почути…В країні йде війна. Справжня. Без дураків. І це така потвора, що дістане скрізь. Наприклад, ти сьогодні вважаєш себе потужним бійцем економічного фронту, а завтра зустрічаєшся із реальністю у вигляді повістки. Так, безумовно можна довго сперечатися на тему «моя… не моя… ще чиясь війна», а також дістати матусю питанням «так я народжений для війни чи ні»? Але як на мене, (ну це виключно моя думка, тому розумійте як хочете), краще в цьому житті спробувати хоча б щось змінити, знайти в собі сили та зробити той самий, надважливіший крок вперед, ніж щосекунди жахатися від кожного шарудіння за дверима квартири. Якщо ви ще розмірковуєте над тим самим кроком, то у мене є для вас запрошення доєднатись до нашого підрозділу, бо залишились ще декілька вакансій. Хто ми?… Підрозділ безпілотних систем десантно-штурмових військ із притомним командуванням на всіх ланках.(На цьому місці прошу зробити репост).Хто нам потрібен?.. - техніки. Тобто завзяті люди, які розуміються на техніці (наприклад на ти з паяльником і вночі відрізнять резистор від конденсатора). А також запросто з трьох проводів, лампочки та гірчиці, зберуть праску. Не питайте нафіга гірчиця. Сам не знаю- водії. Але не просто прокладка між кермом та сидінням, а ті, хто наприклад буде знати техніку до останнього гвинтика. І готові у будь-який момент сісти за кермо та їхати, або летіти. Тут уж все залежить від завдання.- бойовий медик. В даному випадку, ключове слово «бойовий», тобто людина з досвідом,- ті, хто давно мріє стати пілотом, або оператором, розвідувального або ударного дрону, але окрім мрії у них більше нічого немає. Головне, аби у вас було бажання вчитись. А все інше ми беремо на себе. Є безліч прикладів, коли ті, хто ще два роки тому були офісним планктоном, зараз літають на різних «крилах», тобто опанували складну техніку.Вибір за вами, друзі. Але, варто ще дещо зазначити,- перевід з іншої частини можливий ЛИШЕ в структурі ДШВ і тільки зі згоди командира вашої військової частини,- пропетляти (типа запишусь «в дрони» а потім буду їбл@нити) не вийде,- якщо у вас проблеми із вживанням алкоголя, (про інші речовини навіть не згадаю), краще залишайтесь вдома,- всі рекрути (без виключень), спочатку проходять ВЛК яке мусить признати вас придатними для служби в ДШВ. І потім, перше ніж потрапити до нас, обов’язково проходять базову військову підготовку (учебку) на полігоні, з усіма нюансами цього процесу. Тобто чесно розраховуйте свої сили. За усіма додатковими питаннями звертайтесь в особисті. Але майте на увазі, що іноді ваші питання є найкращим прикладом, рахуйте… лакмусом, підходите ви нам, чи вже ні!