Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт
Додано 28 гру 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Кількість підписників: 23 571
Фото: 4,120
Відео: 660
Посилання: 2,400
Опис:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Джерело

Шалений Кіт | Особисто для мене, поняття Незалежність України і само існування Украї...

Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
27 400 Охват/переглядів 2024-08-24 05:05 Повідомлення №7104
Особисто для мене, поняття Незалежність України і само існування України, тотожні. Нерозривні. Не дарма, в першій стрічці Державного гімна нашої країни згадується слово ВОЛЯ. Саме так, коли країни незалежна, вона вільна. І навпаки. Вільна жити, як вирішить нація. Вільна приймати рішення, які в першу чергу йдуть на користь самої країни. Вільна від батога, миски з баландою та культа товаріща леніна. А потім, ще одного товаріща, але вже на прізвище сталін. А за ним приходили нові товаріщі, кожен зі своїм культом. Ми декілька разів в сучасній історії нашої країни могли прийняти правила життя які російські окупанти зараз навʼязують нам вогнем та мечем, але залишилась би та сама воля? Чи ми би знов стали васалом москви дихаючи, живучи, ходячи за дозволом та розкладом? І якщо щось не так, «Добро пожаловать в гулаг». Питання риторичне…Безумовно. Не все у нас вдається. Ми то віддаємо гетьманську булаву зеку із купою судимостей, то людині, яка ще учора витирала ноги об цю ж саму Україну, порівнюючи її з ким завгодно, аби насмішити в тому числі і тих, хто всією своєю душею зневажає Україну. Але ж це робимо ми, українці. Власноруч. Робимо помилку, потім кажемо собі «які ж ми були дурні», і знов робимо ту ж саму помилку. Зараз доля нас вчить. Так вчить, що нікому не порадиш таких уроків. І чомусь хочеться вірити, що хоч чомусь ми навчимося… Ну хоч чомусь. В першу чергу навчимось нарешті зрозуміти просту істину… Якщо не будемо захищати та просеремо Україну, її славу та волю, іншої країни нам ніхто і ніколи не дасть!Тому зараз існує єдина правило для всіх, «Або ти в ЗСУ, або для ЗСУ». Ах да, ледве не забув. Цього разу вже не буде того історичного кола в сто років, про яке ми любимо розповідати. Бо не буде вже ніякої України. В Кремлі, на відміну від нас, вчаться швидко! p.s. На фото маленька частинка тієї величезної ціни, яку ми зараз платимо за власні помилки! Якщо і ЦЕ нас не навчить думати головою, а не дупою і розуміти те, про що я казав вище, тоді… ну ви зрозуміли!