Джерело
Шалений Кіт | Дивлюсь відео і плачу. Та який там плачу? Сльози течуть водоспадом. Ні...
14 500 Охват/переглядів
2024-08-17 10:06
Повідомлення №7080
Дивлюсь відео і плачу. Та який там плачу? Сльози течуть водоспадом. Ніагара нервово палить в сторонці. Аж дихати важко.«Кожен має бути на своєму місці» (с)Блогери, які зняли ролик в свою підтримку, пафосно тулят цю дичину в якості власного ж виправдання. Дивно, до речі, а хто визначив їм це, «своє» місце? Самі собі? Ну красунчики, що тут ще можна сказати? А чого тоді у війську є працівники банківської галузі? Їх місце в своїх робочих кабінетах. І з цим важко сперечатись. Також я геть не розумію, що у війську роблять фахові айтішники, менеджери з продаж, барбери, юристи, повари з ресторанів японської кухні, тощо? Що у війську роблять фермери, комбайнери, трактористи? Невже їх місце зараз у взводах, ротах, батальйонах?Але ЧОМУСЬ вони тут. Їб@шат як заведені. Через «не можу». Через «Боже! Як же я втомився. Хоча би додаткову годину сну сьогодні». А ці…Втомились вони після роботи. Відпочивають, йобані сонечки. Блогери бл@дь, які безумовно ж на своєму місці! Перерахувати тих же блогерів, спортсменів, журналістів, акторів і так далі, які зараз у війську, тобто НА СВОЄМУ МІСЦІ, як громадяни країни, чи не треба?…