Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт
Додано 28 гру 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Кількість підписників: 23 571
Фото: 4,120
Відео: 660
Посилання: 2,400
Опис:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️

👥 Кількість підписників

23 571
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -64
Середній/Місяць:: -280

👁️ Середній перегляд на повідомлення

10 303
Середній/День:: 14,600
Середній/Тиждень:: 11,540
ERR: 43.71%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.5

Історія змін назви

Шалений Кіт 2025-08-16
🐈‍⬛Шалений Кіт🐈 2024-09-22

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 9,000 25-01-17 15:50
Друзі! Потрібна ваша ДОПОМОГА. Причому терміново! Війна щодня задає загадки, на які треба терміново шукати відповіді. Щільні посадки іноді виступають природним захистом для окупантів, бо колупнути їх звідти фпв дроном мʼяко кажучи… проблематично. Можна «спалити» декілька дронів, а толку ніякого. І ворог про це знає. Тому і намагаються пересуватись тими хащами розуміючи, що мають додатковий захист. Вночі простіше. «Кажан» хлопаючи своїми величезними крилами, знищує все що бачить, вірніше бачимо. Під@ри починають бігати туди-сюди, сідати під дерева, лягати на землю… Дарма! Дістанемо у будь-якому випадку. А ось вдень… проблема! Багато хто переналаштовує «Мавіки» під скиди. Але як на мене, головна задача «весільного дрона», все ж таки розвідка. А ось для точкових скидів «пекельних подарунків» варто застосувати дещо інше. Один з виробників важких дронів, зробив бомбер на мінімалках. Подвійна камера, день/ніч. Мʼяко кажучи, відмінний від Мавіка діапазон робочих частот. Оперативний радіус роботи до 10 км. Саме те, що треба під точкову, ювелірну роботу. І ось саме такий «скальпель» зараз дуже потрібний в зоні відповідальності моїх «кошенят». Бо дуже багато «асвабадителей» шаряться посадками. Непорядок…Ціна комплексу - майже 300 тисяч гривень. Багато, але цей комплекс зараз нам конче потрібний! Тому буду дуже ВДЯЧНИЙ вам друзі за допомогу! Номер картки банки - 5375411221990737 або Посилання на банку.Окрема ВДЯЧНІСТЬ друзі, за репост! 🫡
👁 24,200 25-01-15 16:05
«Не просто передає, а ще й на цьому заробляє» (с)Це не заява людини із квіточкою на аватарці, яка цілодобово бігає по акаунтах і під дописами розкидає коментарі про «вбитого брата». Якщо було би так, то нехай. Достатньо було покрутити пальцем біля скроні і сказати із співчуттям в голосі, «Йдіть собі з Богом.До лікаря. Він мусить доопомогти». Але тут інший випадок. Таку дичину пише… діючий депутат Верховної Ради від правлячої (що безумовно лякає) політичної сили. Розумієте да, кого привели до влади в Україні? Уто ж бо.Добре! Давайте поговоримо про те, як Порошенко заробляє на допомозі армії. Хтось одразу ж скаже, «Олексію! Зачекай! Так він же передає допомогу придбану на гроші власного благодійного фонду. Як він може на цьому заробляти? Взяти гроші фактично у себе. Закупити щось. Віддати безкоштовно… Мммммм! А де ж заробіток?». Гарне питання, але то до Марʼяни.Так ось, про «заробляє». Я зробив скріншот з документів на придбання аж трьохсот нічних Мавіків. Тих самих документів, які нещодавно показував Петро Порошенко. Чітко видно загальну суму - 46 164 600 грн. Тобто - 153 882 гривень за одну штуку. Нагадаю, мова йде саме про НІЧНИЙ Мавік. Пішов гуглити ціни. Дешевше 170 тисяч, не знайшов. Заробляє він на допомозі, угу!
👁 14,800 24-12-26 17:07
Після цього допису, я напевне знов стану лейтенантом, але коли справа стосується бойових побратимів, я мовчати не збираюся! Та й «ромбіки» мене ніколи не цікавили. (Якби лише в них був сенс щастя)…Спочатку було слово. Так, так… Від тієї самої…кгм… Марʼяни. Читайте уважно. «Ну а Юра, звісно, догоджає генералам — без цього красунчиком у військовій формі не залишишся... (А тепер УВАГА!!!) Крім того, за моєю інформацією, у підрозділі Федоренка вже було кілька смертей та поранень під час розбирання вибухівки, зокрема з російських снарядів. Один із них було навіть доставлено прямо до Харкова, де він вибухнув. Однак усе це зам'яли і в звітах подали як «приліт». Зам'яли завдяки зв'язкам, незважаючи на те, що такі випадки призвели до загибелі людей. Коли ти дружиш із генералами, таке можливо...» (с)Я сподівався, що у цієї ЗЕленоі потвори, є якісь гальма. Ну хоч якісь. Нехай примітивні, але гальма. Помилявся наївний хлопчик. Безумна тварина зірвалась остаточно з ланцюга. І питання не в командирі підрозділу «Ахіллес», Юрії Федоренко. Він людина впізнавана, поважна і сам собі дасть раду. Мене, мʼяко кажучи вкурвило те, що ця безумна істота через «Ахіллеса» атакує тисячи пацанів які…Хвор@ба ти ЗЕлена, як ти думаєш, чому це хлопці, зовсім зненацька починають розбирати боєприпаси, зокрема снаряди? Ну ти дійсно, уявляєш що все виглядає так?- О, бля! Монка девʼяноста. Давай розберемо?- А навіщо? Там шість кілограм пластиду. Якщо п@здане, нас не те що не знайдуть… Шукати не будуть. А ще і уламків пару тисяч.- Та хз. Не знаю. Просто так.- А, ну якщо просто так, то давай тягни болгарку, зараз будемо пиляти. Ги-ги-ги.Тобто військові розбирають боєприпаси ризикуючи життям… ПРОСТО ТАК, (як кажуть) від нех@й делать?! Чи все виглядає трішки по-іншому? Десь приблизно так?- Командир. Суміжники намутили трофейних мінометних, вісімдесят других «кабачків»! Забираємо?- А що хочуть взамін?- Та нічого. Два пака енергетика кажуть, вистачить. - Супер. Забираємо. Підривачі памʼятаєте як переробляти?- Звичайно ж. - Плюс. Тільки обережно. Потім скрутіть той рідний хвостовик, поміняємо його на пластиковий. І гоу-гоу.- Плюс, плюс, командире! Зробимо! Або беруть боєприпас з … і знов таки, (шалено ризикуючи життям) пилять його, дуууууууже обережно пилять, аби дістати суббоєприпаси, які вже потім будуть скидати з дрону? Або пилять снаряд, (одразу до речі набуваючи собі кримінальну статтю), достають з нього дещо, потім це додають ще до чогось, і потім все це скидають на голови окупантам. Або… Або… Або…Як ти думаєш, Марʼяно, чому вони це роблять? Іноді гинуть підриваючись, але роблять. Знов гинуть. Але продовжують пиляти, щось вигадувати, додавати одне до іншого, аби все це потім подарувати під@рам. Так чому? Може тому, що просто хтось тупо забив хер тоді, коли треба було терміново готувати країну до повномасштабного вторгнення і продовжує забивати той же хер зараз? Забивати на виробництво широкої номенклатури і в достатній кількості боєприпасів для ударних дронів, аби пацани не пиляли снаряди (і не тільки), розбирали міни, щось вигадували аби у них було чим вражати окупантів! Роблять тому, що там, в окопах наша піхота, яку треба прикрити. Зробити неможливе, але прикрити. Не знала про це, потворо ЗЕлена? Ну тепер знаєш…p.s. Дуже сподіваюсь, вірю в те, що колись ти опинишся в залі суду де відповідатимеш за все, починаючи зі справи «вагнерівців», яку дехто дуже ретельно прикривав.
👁 27,700 24-12-20 16:58
Всі методи впливу, тобто відволікання суспільної уваги від нагальних, кричущих проблем старі як світ. Нічого не треба вигадувати. Все давним давно вигадано…«Якщо на весіллі ви забруднили сорочку кетчупом і вам від цього дуже незручно, то встаньте і голосно назвіть наречену повією. Усі одразу забудуть про ваш конфуз».Аби мудрий, неймовірно мудрий український нарід, менше бідкався та обговорював купу ПРОБЛЕМ, як наприклад браковані міни на божевільну суму грошей за що зараз армія платить життям солдат!..Аби той же нарід не згадував фото з Буковелі, коли декілька людей жеруть горілку… ой, вибачте, потужно готують країну до повномасштабного вторгнення. І за це Україна також платить просто божевільну ціну і якщо би тільки грошима…Аби українці менше задавали незручних питань накшталт, «Як же ви падлюки так фахово все проїб@ли, що зараз майже усі підрозділи напряму залежать від поставок дронів завдяки волонтерам?», тоооооо… їм треба підкинути чергове шоу. p.s. Нагадати, яке цікаве шоу мудрому наріду крутили за місяць до повномасштабного вторгнення? А потім про шашлики насвистіли, тобто… ловіть ще одне шоу!
👁 19,300 24-11-26 18:07
Мені колись попали до рук іноземні мінометні міни. Власно кажучи, я офігів від того, як все продумано. (Капіталісти жиж, про що тут говорити). Продумана насамперед упаковка. Кожна міна, була поміщена в картонний тубус, як пляшка коньяку. Вишибні патрони, вже стояли в хвостовіках. Причому так плотно, аби їх дістати, приходилось не абияк попотіти. Вишибні заряди в пластикових контейнерах. Але ж то міни іноземного виробника. Те що побачив я на відео, інакше як свідомою диверсією важко назвати. Якщо деякі Слуги там щось мичать про погоду, мовляв це все вона винна, то вони повні співучасники цієї диверсії. Але у цій ганебній історії, є ще одна ціна. І вона вже навіть не стосується грошей. Мова про ціну людського життя. Я вам зараз накидаю просту логічну ситуацію, а ви, друзі зрозумієте про що я. Отже. Уявіть картину. Два десятки окупантів, в тумані приховано просуваються яром до наших позицій. Ну це вони вважають, що приховано, але ж дрон, незважаючи на погоду давно їх помітив. Координати передали на мінометну батарею, яка прикриває позиції умовного взводу, умовних роти, батальйону, бригади. Зараз «сто двадцяті навалять». Перший постріл… Не розрив. Другий постріл. Також. Третій постріл шалений недоліт, бо один «порох» не спрацював. Четвертий постріл, міна залишилась в каналі ствола. Як то кажуть, «аборт». Доки мінометники їб@ться із тими мінами, окупанти зробили ривок до позицій і… Хто винен в тому, що умовний ВОП «Хвиля» був захоплений, а хлопці які там були… Ну ви зрозуміли? Мінометники? Командир батареї? Батальону? Бригади? Ті пацани які загинули на тому ВОПі? Чи ПІД@РИ, які від жадібності, від бажання заробити бабла будь на чому, (навіть на житті солдат), вже берегів не бачать? То ще не перевіряли ціну тих мін. Не здивуюсь, якщо вони будуть вдвічі дорожчі за іноземні…
👁 7,600 24-11-23 10:58
Каждый год буду повторять этот пост за 18й год. Очередной из рубрики "А я говорила!". Буду повторять, пока это перестанет быть актуальным. "Повторение - мать учения", или как там, я забыла.------Иногда нужно встряхиваться.Поднимать глаза от своей обыденности.Иногда нужно прийти в Мемориал Памяти Жертв Голодомора и привести туда детей.Иногда нужно засомневаться в восприятии своей жизни, как чего-то неизменного.Вот вы живёте с семьей, где-то на Полтавщине, трудитесь, ругаетесь, миритесь, строите планы на завтра и на весну.А завтра к вам пришли вооруженные комуняки и выгребли всю пищу в ноль. И у ваших соседей. У всех. Сложили зерно в разваленную церковь и поставили краснопузого охранять. Зерно там гниёт. А вы здесь умираете. И страшнее смерти от голода, наверное, только то, что твои дети умирают раньше тебя. А ты не можешь ничего, даже сбежать. Где-то в Москве решили, что ты и твоя семья умрёт. И ещё 4 миллиона таких как ты. Зачем? А нас просто дофигища. Мы самая большая нерусская популяция СССРа. Расстреливать нас долго, вывозить куда-то –вагонов не хватит, а вот голод- самое оно, чтоб тотально сократить численность. На несколько поколений вперёд. И привить безусловную покорность. Потому что нет ничего более унижающего, лишающего всякого достоинства и сводящего с ума, чем вот это медленное беспомощное умирание.Что такое беспомощность, я хорошо поняла летом 14-го. Летом, которое сделало меня другой.А теперь я пишу вам. Оставшимся прежними. Оставшимся в стороне.Вы ведь способны задуматься о вариантах развития событий?Вы ведь поняли уже, что «этого не может быть»- НЕ работает?Ты, жующий вкусные мамины котлетки, ты уверен, что не услышишь завтра от неё «Мы вырастили фашиста!»?Ты, десятилетиями ходящий на стабильную работку, ты уверен, что завтра не воткнёшься в амбарный замок, а на Ворк.ua скажут, что ты старый?Ты, покупающий новую диагональ со скидкой, ты уверен, что через год у тебя останется жилище, где она красиво стоит и показывает футбик?Ты, сидящий за столом с другом, с хорошим другом, с самым настоящим из друзей, уверен ли, что завтра он не окажется с той стороны прицела?Ты уверен, что завтра вооруженные люди не засунут тебя в вагон и не увезут в снега за Урал? Этого же не может быть, да?Ты точно знаешь, что в супермаркете всегда будет хлеб и молоко и кусок мяса? Спроси у жителей Славянска, что такое когда «не может быть» становится реальностью.Спроси у своей бабушки, если она жива и если захочет рассказать, как умирали от голода её земляки на Полтавщине, где даже палка, воткнутая в землю, плодоносит.Умирали, потому что кто-то в Москве решил, что они должны умереть.У тебя сейчас есть квартира, работа, еда, интернет, идеи, планы, друзья, семья, возможностиА что у тебя останется, когда у тебя не останется ничего?
👁 9,200 24-11-15 09:39
«А нах@я ви тоді потрібні, якщо молодші офіцери вимушені все вирішувати завдяки горизонтальним звʼязкам? Ви розумієте, до чого, бл@дь докотились, організатори херові? Ми почали самі собі шукати засоби ураження ворога, рахуйте зброю»! Навіщо тоді ви створили Сили безпілотних систем, якщо у них немає можливостей поставляти дрони по простій, а значить дуже швидкій схемі «виробник - сили безпілотних систем - підрозділ»?! На кой хер ви створюєте батальйони (і полки) БПС, якщо не взмозі якісно забезпечити дронами існуючи підрозділи. І в той же час я розумію існування головної проблеми, об яку все розбивається - комусь так не цікаво. Не той вихлоп. Бо закупівлі дронів (триста двадцять вісім мільйонів найменувань), це великі гроші. Неймовірно шалені. І якщо вони пройдуть повз певних людей, то… ну ви зрозуміли, друзі, да? Якщо тільки на одних «Аутелах», (всього одне найменування з неймовірної кількості), хтось спизд@в у державі більше ніж півмільярда гривень, що казати про інше? Але ж країна втрачає не тільки гроші, які зникають в бездонних кишенях певних чиновників. В таких ситуаціях, КРАЇНА!ВТРАЧАЄ!ЛЮДЕЙ! Хтось взагалі це розуміє? Але, судячи з усього, комусь тупо пох@ю на такі дрібниці. Головне, аби грошові ріки текли поруч. На відстані витягнутої руки. Нескінченно довго. Бажано, завжди. Вибачте за емоції. Сказати що я злий, то взагалі нічого не сказати!************Я неймовірно… просто шалено вдячний власнику підприємства, яке виробляє важкі ударні дрони «Кажан», за миттєве вирішення нашої проблеми. Друже, ми вернемо гроші. Обовʼязково! Я не знаю як, але вернемо. Бо ваше відношення до нас, вартує набагато дорожче! Дякую тобі особисто та всьому колективу. Що би ми без вас робили? p.s. А може дати можливість ротам, батальонам, полкам та бригадам напряму отримувати дрони, від виробника? Замовив двадцять чи пʼятдесят «Кажанів», «Вампірів» чи «Хеві шотів» на бригаду. Отримав. А рахунок передав по фінансовій лінії. Нехай платять. Все! Погоджусь. Херню вигадав. А як же «финасавый интерес» певних посадових осіб?p.p.s Фото з тих часів, коли я ще не був мільйонером. Але все колись стається вперше.
👁 8,600 24-11-10 08:02
Це завершальні випробування комплексу «Ай-Петрі» від Генштабу ЗСУ. Майже 50 таких систем уже успішно виконують бойові завдання на фронті. Мета цих випробувань — зрозуміти, наскільки щільно їх потрібно розміщувати, щоб створити невразливий мур проти російських безпілотників. Випробування та бойовий досвід показали, що наш комплекс «Ай-Петрі» здатен ефективно протидіяти російським безпілотникам Zala, Орлан, SuperCam, Ланцет. А також навіть КАБ. Як показує практика бойових дій на Донеччині, коли працює «Ай-Петрі» — багато з них просто падають поcеред поля, не вибухаючи. Тому проєкт, безумовно, потрібно масштабувати й розширювати. Ще нещодавно були смуги, де не було жодного комплексу «Ай-Петрі». Сьогодні лінія оборони, яку захищає наша розробка, сягає тисячі кілометрів. Основна задача — це прикриття підрозділів артилерії та піхоти, захист об’єктів критичної енергетичної інфраструктури, пунктів управління, медичних пунктів. Тому продовжуємо працювати над збільшенням кількості комплексів, і сьогоднішні випробування — це черговий крок до цього. Станом на зараз з бюджету ми не отримали жодної копійки. Але я хочу подякувати всім, хто долучається до нашого проєкту. Для мене сьогодні було підбиття певних підсумків. Комплекси «Ай-Петрі» показали відмінні результати. От що робить об’єднана команда професіоналів. І приємно, що в усіх учасників сьогодні палають очі. Вони мріяли про такі комплекси, а ми робимо все можливе для того, щоб цю мрію наближати.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 11,800 24-11-04 18:44
Хочете накидаю просту, але реальну ситуацію з майбутнього, якщо і далі такі як Марʼяна і Ко будуть приймати стратегічні рішення? Так ось. Уявіть…Звичайний хлопець. Скільки йому? Ну нехай років двадцять пʼять. Був мобілізований в двадцять другому. За плечима купа відомих клаптиків фронту , від яких у багатьох од страху капці злітали. Декілька контузій. Купа похованих побратимів. Але він бʼється. Затиснувши зуби. Приїздить три рази на рік до дому. Десять діб, для того, аби відчути себе людиною. І потім назад. Знов пиз@чка. Війна. Посадки. Штурми. Оборона. Бруд. Миші. І душ у вигляді купи вологих серветок.І ось потужні Слуги вирішують призвати у військо жінок. Забувши про розумне правило, «На війні з родини хтось один», мобілізують дівчину цього хлопця і мати, якій ось виповнилось сорок пʼять. Самий вік для мобілізації по методу йоб@них Слуг.Уявили? Чудово! А тепер уявіть ГОЛОВНЕ… Що буде, коли цей хлопець вчергове приїде в богемний Київ і зайде наприклад в спортзал повний гламурних «інвалідів» з трьома довідками, кожна з яких відвертає від нього ТЦК, на сто вісімдесят градусів?! А доки ви тренуєте свою уяву, піду почитаю передвиборчу програму одного чувачка. Там щось про Країну мрії говорили.
👁 10,300 24-10-25 08:55
В мережі наполегливо обговорюють зустріч Володимира Зеленського із представниками чогось там, але в першу чергу, вони так або інакше лідери суспільної думки. Якщо я вірно зрозумів, то президент ознайомив їх із деякими пунктами плану… тут самі підставите необхідне, бо я вже заплутався в цих планах та їх назвах. Але, так або інакше, (якщо я вірно зрозумів), обговорювались важливі питання. Ефективна мобілізація, перевід промисловості на промислові рейки і так далі. Дійсно, питання важливі. Я би даже сказав, надважливі. Тільки ось почувши таку новину, у багатьох напевне одразу народилось зустрічне питання… «Що? Ви тільки зараз, після майже трьох років повномасштабного вторгнення, знайшли час обговорити те, що треба чудо вирішувати протягом весни двадцять другого»? Ну тут можна тільки поаплодувати швидкості прийняття рішень ЗЕкомандою, бо вона просто шалена. Перша, а то і друга космічна. Фууууххххх… Довбане шоу маст го он!Я навіть не хочу згадувати схожі зустрічі із лідерами суспільної думки ще влітку 2019 року, про одну з них краще розповість Олександр Погребиський. А також напевне не варто повертатись до неодноразових зустрічей того ж президента із представниками великого бізнесу. Бо вихід, тобто результат тих посідєлок усім відомий. Угу, на форму бублика схожий.Те, що ви зараз ЛИШЕ обговорюєте, треба було ввести в дію хтозна коли. Розігнати нах свою трускавецьку «дрім-тім» (що вже починають робити, але із великим запізненням), на додачу звільнитись від так званих «трьох товстунів», себто пʼяти ефективних (ну дуже ефективних) менеджерів. Сформувати Уряд національної єдності, розробити стратегію подальших дій і почати її втілювати, тобто рятувати країну. Працювати системно, а не приймати рішення від настрою, «Хочу мышью открывать окна», тобто звільню всіх воєнкомів. Як це вплине на мобілізацію, пох@й, головне, аби електорату сподобалось. Їм дійсно сподобалось. Дні на три.І як тут не згадати максимально тупе звільнення генерала Валерія Залужного в розпал війни. Це дуже позитивно вплинуло на ситуацію в зоні бойових дій? Чи про завтрашній день ніхто і не думав?…p.s. Аби люди почали вірити, то варто починати не з слів «ми хочемо зробити», а казати «ми вже давно зробили». (Фото з офіційного сайту Офісу президента резидента).