Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт
Додано 28 гру 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Кількість підписників: 23 571
Фото: 4,120
Відео: 660
Посилання: 2,400
Опис:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Джерело

Шалений Кіт | Після цього допису, я напевне знов стану лейтенантом, але коли справа ...

Логотип телеграм спільноти - 🐈‍⬛Шалений Кіт🐈 Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
14 800 Охват/переглядів 2024-12-26 17:07 Повідомлення №7453
Після цього допису, я напевне знов стану лейтенантом, але коли справа стосується бойових побратимів, я мовчати не збираюся! Та й «ромбіки» мене ніколи не цікавили. (Якби лише в них був сенс щастя)…Спочатку було слово. Так, так… Від тієї самої…кгм… Марʼяни. Читайте уважно. «Ну а Юра, звісно, догоджає генералам — без цього красунчиком у військовій формі не залишишся... (А тепер УВАГА!!!) Крім того, за моєю інформацією, у підрозділі Федоренка вже було кілька смертей та поранень під час розбирання вибухівки, зокрема з російських снарядів. Один із них було навіть доставлено прямо до Харкова, де він вибухнув. Однак усе це зам'яли і в звітах подали як «приліт». Зам'яли завдяки зв'язкам, незважаючи на те, що такі випадки призвели до загибелі людей. Коли ти дружиш із генералами, таке можливо...» (с)Я сподівався, що у цієї ЗЕленоі потвори, є якісь гальма. Ну хоч якісь. Нехай примітивні, але гальма. Помилявся наївний хлопчик. Безумна тварина зірвалась остаточно з ланцюга. І питання не в командирі підрозділу «Ахіллес», Юрії Федоренко. Він людина впізнавана, поважна і сам собі дасть раду. Мене, мʼяко кажучи вкурвило те, що ця безумна істота через «Ахіллеса» атакує тисячи пацанів які…Хвор@ба ти ЗЕлена, як ти думаєш, чому це хлопці, зовсім зненацька починають розбирати боєприпаси, зокрема снаряди? Ну ти дійсно, уявляєш що все виглядає так?- О, бля! Монка девʼяноста. Давай розберемо?- А навіщо? Там шість кілограм пластиду. Якщо п@здане, нас не те що не знайдуть… Шукати не будуть. А ще і уламків пару тисяч.- Та хз. Не знаю. Просто так.- А, ну якщо просто так, то давай тягни болгарку, зараз будемо пиляти. Ги-ги-ги.Тобто військові розбирають боєприпаси ризикуючи життям… ПРОСТО ТАК, (як кажуть) від нех@й делать?! Чи все виглядає трішки по-іншому? Десь приблизно так?- Командир. Суміжники намутили трофейних мінометних, вісімдесят других «кабачків»! Забираємо?- А що хочуть взамін?- Та нічого. Два пака енергетика кажуть, вистачить. - Супер. Забираємо. Підривачі памʼятаєте як переробляти?- Звичайно ж. - Плюс. Тільки обережно. Потім скрутіть той рідний хвостовик, поміняємо його на пластиковий. І гоу-гоу.- Плюс, плюс, командире! Зробимо! Або беруть боєприпас з … і знов таки, (шалено ризикуючи життям) пилять його, дуууууууже обережно пилять, аби дістати суббоєприпаси, які вже потім будуть скидати з дрону? Або пилять снаряд, (одразу до речі набуваючи собі кримінальну статтю), достають з нього дещо, потім це додають ще до чогось, і потім все це скидають на голови окупантам. Або… Або… Або…Як ти думаєш, Марʼяно, чому вони це роблять? Іноді гинуть підриваючись, але роблять. Знов гинуть. Але продовжують пиляти, щось вигадувати, додавати одне до іншого, аби все це потім подарувати під@рам. Так чому? Може тому, що просто хтось тупо забив хер тоді, коли треба було терміново готувати країну до повномасштабного вторгнення і продовжує забивати той же хер зараз? Забивати на виробництво широкої номенклатури і в достатній кількості боєприпасів для ударних дронів, аби пацани не пиляли снаряди (і не тільки), розбирали міни, щось вигадували аби у них було чим вражати окупантів! Роблять тому, що там, в окопах наша піхота, яку треба прикрити. Зробити неможливе, але прикрити. Не знала про це, потворо ЗЕлена? Ну тепер знаєш…p.s. Дуже сподіваюсь, вірю в те, що колись ти опинишся в залі суду де відповідатимеш за все, починаючи зі справи «вагнерівців», яку дехто дуже ретельно прикривав.