Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Кількість підписників

21 504
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +107
Середній/Місяць:: +945

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 474
Середній/День:: 23,000
Середній/Тиждень:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія змін назви

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

На додачу ще одна цікава новина. Трамп зробив неможливе - він налаштував проти себе більшість єврейської діаспори у США і довів Прем'єра Ізраїлю Нетаньягу до того, що той позавчора передав нашому послу у Ізраїлі лист-пропозицію до Президента Зеленського у якому САМ (!!!) пропонує Україні розширити військово-технічне співробітництво та тісніше координувати наші кроки на зовнішньополітичній арені", Подробиць я не знаю, нам розповіли тільки те, що я написав. Для мене очевидно, що Трамп та Уіткофф своєю політикою "умиротворення Ірану та ХАМАСу" довів Прем'єра Ізраїлю до "білого каління", такого, що завжди обережний Нетаньягу готовий до союзу з тими, хто готовий рішуче діяти, а не миритися з капітулянтською політикою Президента США. Слідкуємо за розвитком подій. Ховаємося від можливого масованого обстрілу який  може статися невдовзі, а вчора українська сторона отримала від США попередження про те, що переданий ними "підвищений рівень небезпеки масованих обстрілів від рф" на найближчі чотири дні продовжено на сім днів. Збираємо волю до купи, тримаємо кукуху у холоді, та знаємо, що час не грає так на путіна як багато хто вважає."Їбенею" дам сьогодні. А завтра поговоримо про "масоване ІПСО" від рф яким та намагається зламати нас з середини. Все буде більш-менш норм.
Арестовіч, який відкрито заявив, що він спирається на електорат ОПЗЖ, та йому подібні будуть "качати" нас зсередини, зовні нас будуть качати "джинсою" від "Більду" та інших "неповажних ЗМІ". путін відкрито заявив Трампу. що "Зеленський не має легітимності, його зневажає та ненавидить абсолютна більшість українців, а тому рф наполягає на виборах в Україні цього року". До речі, слід зазначити, заради справедливості, що Трамп не підтримав таке  твердження щура яке він вчергове заявив під час останніх телефонних переговорів. Ми вистояли влітку 22го, ми вистоїмо 25го, не маю жодних сумнівів. Буде важко, але ж немає жодного у нас вибору окрім того, щоби вистояти. Вчергове зірвемо плани путіна, а ми весь час їх зриваємо, отримаємо восени заморожування "гарячої фази" війни - у нас будуть трамповські "козирі" на реальних переговорах про припинення вогню.  Допомагаємо війську останнім, не гриземо горлянки один одному по політичних мотивах, збираємо волю у кулак та працюємо на Перемогу. Все у нас вийде.  P.S. Якщо діду Сергію доведеться піти на фронт, то, по можливості, я й там буду намагатися не залишати вас без новин та іншого. Ну по меншій мірі доти, доки не вб'ють.))  Тримайтеся, все ми здолаємо.
У кадровому питанні економіку рф суттєво "сушить" Китай який буквально веде полювання за російською науковою молоддю та й взагалі за талановитими російськими науковцями пропонуючи тим набагато більші гроші та перспективи ніж може запропонувати рф. Протестувати чи вводити "загороджувальні міри" проти сюзерена путін не може і тому китайська помпа, та й не вона одна, буде продовжувати викачувати все корисне та живе з рф.   За весь час свого правління путін ще не мав такі великі демографічні та кадрові проблеми які, якщо не роблять неможливою взагалі у короткостроковій перспективі (2 - 3 роки) війну на виснаження, але роблять таку можливість малоймовірною - під загрозою опиниться саме існування режиму через демографічні, багато у чому похідні економічні,  та інші проблеми.  Далі буде. Суспільні настрої, настрої еліт. Економіка. ОПК, Китай. Фінанси.  Пробачте, але я вирішив давати більш розширений варіант "Хронік", бо дописи як опара - розбухають коли я починаю забурюватися у подробиці та у конструювання причинно - наслідкових зв'язків. Буде ще три дописи, давати буду щовечора.  Завтра вранці можуть бути цікаві новини з США - можливо Президента США будуть переконувати здійснити тиск на рф спонсори республіканців, перш за все з "Лобі зброярів", по меншій мірі така зустріч планувалася на сьогодні. Будуть матеріали - дам одразу.
СТІЙКОСТІ ПОСТ. ДОДАТОК.Це не увійшло до "Хронік", тому просто дам як ілюстрацію "Стратегічного партнерств та вічної дружби" між Китаєм та рф. А є ще банківська історія, газова, вугільна. Завжди на мене нападає смуток коли люди вірять у казки... Китай послідовно економічно та військово сушить рф готуючи цю воблу на закусь... Китай утричі скоротив інвестиції в Росію.Пекін інвестує в економіку РФ лише по 400 млн доларів на рік.Пекін заборонив своїм компаніям вкладатися у нафтогазову галузь РФ, автоконцерни відмовилися будувати заводи, та і проект Сила Сибіру-2 залишився без фінансування.Китайські інвестори різко скоротили фінансування російських проєктів після початку повномасштабної війни проти України. Якщо в 2011-2018 роках обсяг інвестицій у середньому становив $1,2 млрд на рік, то у 2022-2023 - впав до $400 млн. Про це мовиться у звіті Інституту економік, що розвиваються, Банку Фінляндії (BOFIT).Скорочення збігається з загальносвітовим трендом - за три роки війни іноземні інвестиції в реальний сектор економіки РФ зменшилися на 57%. За даними Центробанку Росії, із $497,7 млрд на початку 2022 року залишилося $216 млрд - мінімум із 2009-го.Попри заяви глави РФ Володимира Путіна про "безпрецедентне партнерство" з Пекіном, Китай не поспішає змінювати західних інвесторів. Пекін заборонив своїм компаніям вкладатися у нафтогазовий сектор РФ, автоконцерни відмовилися будувати заводи, тоді як проект Сила Сибіру-2 залишився без фінансування.Останній великий китайський інвестпроєкт ($360 млн від Sinopec у нафтову галузь РФ) датується ще 2021 роком.На думку експертів, Росія має погану репутацію серед китайських інвесторів через відсутність правової визначеності, гарантій захисту активів і складність локалізації виробництв.
ЛАВРОВ - РУБІО. ЗВІТ."Дивна" ніч - розбудили шефи, спати не дали шлюхеди.  Відбулися переговори Держсекреиаря США з Лавровим. Короткий звіт.  Держсекретар США знову представив "План Келлога" з 22х пунктів та заявив, що саме його Президент Трамп буде просувати на переговорах з путіним у понелілок.  Держсекретар США наголосив на необхідності введення у дію "Режиму припинення вогню" якомога швидше та на терміновій черговій зустрічі делегацій рф та України для узгодження деталей введення у дію такого режиму та режиму контролю за його дотриманням.  Держсекретар США від імені Президента США запропонував участь США у бізнес-проектах на території рф у якості стимулу для досягнення якомога швидкого введення у дію "Режиму припинення вогню" та розблокування питання постачання запчастин для діючих у рф літаків від корпорації "Боінг".  Держсекретар США наголосив, що від успішності прямих переговорів двох президентів залежить не тільки доля війни з Україною, але й доля самої рф, бо "Президент США перебуває на межі невдоволення та готовий ввести проти росії нищівні санкції".  Лавров вчергове заявив, що без усунення першопричин конфлікту ніяке стале припинення вогню не можливе та закликав перш за все усунути самі першопричини перед введенням у дію такого режиму. Лавров вчергове наголосив на незаконності американських санкцій і заявив, що суверенітет рф не продається за їх скасування, про що нещодавно заявив путін.  Лавров водночас заявив, що президент рф готовий розглянути "компромісний варіант" обміну послаблення санкційного тиску на прийняття рф деяких пунктів з мирного плану Келлога-Трампа.  Лавров та Рубіо домовилися якомога швидше організувати зустріч Трампа та путіна у разі успіху їх розмови у понеділок та введення у дію "Режиму припинення вогню" протягом наступного тижня.  Резюме. В принципі не очікую на жоден прорив на переговорах. Вкрай навряд чи путін пристане на пропозиції Трампа. І після цього нас чекають чергові дипломатичеі маневри які будуть продовжуватися до осені у режимі "узгоджень". Дай Боже щоби я помилявся. 
ДО "ДНЯ СПОМИНУ ПЕЧЕНЕГІВ". Перш за все - слова подяки за підтримку. Не приховую - мене дуже сильно зачіпають слова про "Збори які зачастили". Я у тому не винен, але винним себе почуваю стабільно. Обіцяю що буду намагатися терпіти. Ще раз - ДЯКУЮ, Тепер про завтрашній Стамбул та "День спомину печенегів" який там запланувала обговорювати російська делегація.  Російською стороною вже заявлена повістка денна яка буде обговорюватися на засіданні двох делегацій за участю Рубіо, Келлога та Уіткоффа. Це - "Обговорення першопричин конфлікту", і про це вже заявили американцям і Ушаков, і Лавров, і Рябков. Чорт, читаю ці прізвища і на думку спадає "ухо-горло-ніс". Ніякого припинення вогню чи обговорення інших питань росіянами не передбачається. Там наші уповноважені отримають чергову порцію лапши на вуха, заявлять у відповідь у дипломатичній формі, що - Оті садочки за селом, Оті багряні в полі маки -То все херня, то все до сраки.Лиш ти да я.Та й ти херня, та й ти до сраки -Лиш я.  А якщо абсолютно серйозно, то путін вже повідомив Президента США, що він не збирається їхати до Стамбулу та й взагалі зустрічатися з Зеленським доти, доки не будуть узгоджені для підпису документи, по яких вдалося досягнути компромісу. Зважаючи на те, що рф в принципі доки ще не збирається йти на будь які компроміси, то це означає "ніколи".  Президент Трамп на нараді перед своїм близькосхідним турне висловив жаль щодо такої постановки питання путіним, доручив Уфткоффу ще раз спробувати переконати путіна прилетіти у Стамбул, та заявив своїм переговорникам, що "Угоди навряд чи вдасться досягти, а тому доведеться розглядати питання введення санкцій проти рф". У п'ятницю та суботу по підсумках Стамбулу пройде серія переговорів між лідерами Європи та Президентом США і, скоріш за все у неділю, а може й у суботу на ніч, ми будемо мати повну ясність у питанні або підвищення тиску на рф, або заяву від Трампа що він вмиває руки. Останній варіант найбільш вірогідний.  Що буде далі? Далі буде тиск Європи на рф, буде зростаюча допомога нам Європи, будуть спроби тієї Європи домовитися з Китаєм щодо тиску на рф, будуть спорадичні "повернення-виходи" США з переговорів, а восени переговори вже почнуться "не для галочки".  Постараюся ввечері дати "Хроніки Їбенеї" і там розповісти, чому саме рф восени піде на реальні переговори про перемир'я. Розповім про стан справ у рф, від демографії та економіки, до фінансів та ОПК. Вони не незламні і ресурси їх обмежені.  Не чекайте на 15те, не чекайте цікавих новин і тим більше будь яких "проривів". Питання до цього "Стамбульського балету" лише одне - чи він вплине на Трампа так, що той таки введе обіцяні європейцям санкції? Мій прогноз - не введе. Але зброю ми отримаємо. Ну а на більше нам від нього на даний момент надії і немає.  Тримайтеся, панове. Літо буде важким. Хитати нас будуть і на полі бою - в хід піде все м'ясо яке у бидла  є у закромах, і зсередини - вже всі можливі наші "проросійські консерви" задіяні заради здійснення голубої мрії путіна про "суспільне невдоволення, заколот та зміну влади в Україні на проросійську, чи принаймі на капітулянтську". Ми маємо та можемо це витримати, для того на даний момент все є, окрім рішучості та професіоналізму влади у внутрішньополітичних та управлінських питаннях. Але навіть з нею ми не зламаємося.  Допомагаємо війську останнім, тримаємо стрій, не ведемося на емоційні гойдання, та робимо свою справу. Все буде Україна.
"І ЗНОВУ ДО МИРУ ДАЛЕКО". Про те, що ніякого перемир'я не буде, було зрозуміло ще вночі, коли стало відомо спецпредставник Китаю Лі Хуей відмовився брати участь у переговорах про впровадження "Режиму припинення вогню". Про формулювання я написав. Сьогодні його майже слово в слово повторив представник кремля.  А тільки що прямо на фуршеті ми отримали новину про те, що путін відкинув ініціативу США та Європи особисто - він надіслав Президенту США листа у якому "відкидає тиск який чиниться на росію" та заявляє, що без вирішення питання заборони на постачання зброї до Києва про припинення вогню не може бути й мови.  На наступному тижні буде засідання "Коаліції охочих" за участі представників США на який буде вирішено питання підсилення санкційного тиску проти рф. Вночи чекаємо на реакцію Трампа на черговий ляпас від путіна.  Цілком очевидно що без санкції Китаю путін би  не здійснив подібний демарш. Як, власне, і сам повномасштабний напад на Україну.  Цікава реакція на події Прем'єра Японії Ішиди який ще сьогодні закликав путіна припинити вогонь. Як нам тільки що розповіли, Прем'єр підтримав ініціативу Канцлера Мерца щодо впровадження режиму секретності у процесі постачання озброєння в Україну. Як нам натякнули, у нас може "втиху" з'явитися перша, після ракет до "Петріотів", японська зброя. Двозначно той натяк сприймати неможливо. Як я зрозумів, це стосується насамперед ППО та ПРО..  Новини про постачання зброї анонсом я більше давати не буду, Але у випадку, коли все будете проявлятися на полі бою, буду давати інформацію раніше за всі ЗМІ.  Тримайтеся. До осені часу багато. Трамп особисто обіцяв усім гостям Зеленського, що він введе санкції якщо путін відхилить об'єднану пропозицію. Чекаємо на розвиток подій.  Завтра я цілий день вдома, тільки на пару годин поїду до лікарні до наших поранених хлопців. Весь день я присвячую каналу. Будуть дописи, будуть відповіді на питання. Злагоди та впевненості. Все буде Україна.
"ТРАМП, ВАШ ВИХІД"! Зазвичай нічого не репощу, але отаке не можу не репостнути. Путін зробив свій вибір. "Сторони підтримують усі зусилля, які сприяють встановленню миру в Україні", - стверджується в заяві.Путін і Сі вважають, що для довгострокового врегулювання війни треба "усунути її першопричини".Вони також підтвердили намір "нарощувати взаємодію та ущільнювати координацію" проти курсу США, який назвали "подвійним стримуванням" Росії і Китаю."Сторони рішуче виступають проти насадження третім країнам у різних регіонах світу ворожих підходів до Росії та Китаю, а також проти дискредитації російсько-китайської взаємодії". Тепер мені можна розповісти у коментарях, як нам потрібно домовлятися з Китаєм. Ляпас Президенту США відвантажено. Чекаємо на реакцію. Вночі буде інформація про зустріч американської та української делегацій на який "Сторони дійшли згоди щодо мір тиску на рф". Надцікаве те, що ці міри підтримав Уіткофф. Прозрів, чи шо, коли очі від путінської сечі промив? Гарного вечора. До завтра.
2. У Чорному морі проводиться "гуманітарне розмінування" задля впровадження режиму вільного судноплавства. У межах дії такого режиму жодна з сторін не має право на затримку та обшук цивільних суден та провокативні дії проти військових кораблів обох держав. рф звільнює Кінбурнську косу задля розблокування роботи Миколаївського порту та суднобудівних заводів. 3. Україна виводить війська з Курської та Білгородської областей та "інших території рф" (!!!), рф виводить війська з Харківської області. Подальші територіальні обміни вирішуються на переговорах про перемир'я.4. Україна визнає "фактичну приналежність Криму росії", також це визнає США без юридичної фіксації такої приналежності. На півострів можуть повернутися міжнародний бізнес та банкінг. Тут у України багато застережень та зауважень, сторони домовилися продовжити консультації.5. Україна визнає де-факто контроль над окупованими рф іншими територіями, дає дозвіл на ведення там бізнесу , податки від такої діяльності розподіляються порівну між двома сторонами. 6. Після досягнення сталого режиму припинення вогню в Україну вводяться міжнародні озброєні місії Держав "Коаліції Охочих". США готові надати для них кіберзахист та постійні розвіддані. Досі обговорюються "Гарантії безпеки" зі сторони США для учасників такої місії. Переговори будуть продовжені.7. Україна отримає контроль, без введення військ, над 50 - 100 км територією уздовж узбережжя Дніпра задля впровадження режиму вільного судноплавства по ньому.. Контроль за Каховською ГЕС передається Україні, на кошти донорів відновлюється гребля для забезпечення постачання води у Крим та на ЗАЕС. 8. Після впровадження сталого, не менше трьох місяців, впровадження "режиму припинення вогню" рф отримає послаблення (не відміну) "визначеного об'єму санкцій" введених проти її сировинного та банківського секторів. Сторони дійшли згоди щодо переліку таких санкцій після тривалих дискусій. По конкретиці мені нічого невідомо. 9. Україна або відмовляється від вступу у НАТО на Конституційному рівні, або США "здійснюють юридично обов'язкові кроки задля того, щоби унеможливити такий вступ". По всім іншим питанням, на думку США, Україна та рф повинні надалі домовлятися напряму при "широкому міжнародному посередництві" та вийти протягом цього року на результат - підписання або "Угоди про перемир'я, або  повноцінної "Мирної Угоди".  Сьогодні ввечері дам новини. Завтра вранці матеріал по Китаю. Ви мене пробачте за вчора - адмін дала допис про те, що я зайнятий. Справа в тому, що я потрапив буквально з корабля на бал. Ми таки з вірогідністю у 99 відсотків отримаємо "другого хазяїна" у особі ЄК причому не у липні, а вже на початку червня. І цей хазяїн - бюрократ дуже багато вимагає "бамаг" по усіх сферах діяльності наших організацій. Часу немає від слова взагалі - через тиждень треба починати ремонт "Акули", а ще відповідати на ваші питання на Трубі. Часу на сон та відпочинок мало. Але я справлюся. Тільки не шпиняйте дуже по другорядним питанням. Переводив та писав дуже швидко, тому виправляйте місця, де є помилки.  Гарного дня та гарних новин. А ввечері я їх дам - вони точно є.
ПРОШУ ПРОБАЧЕННЯ. Я сьогодні поза доступом - приїхав у гості спочатку один побратим, потім до нього доєдналися ще двоє моїх колишніх підлеглих ще з перших днів війни... Писати про все, що обіцяв, буду завтра.  По-перше про міжнародні переговори Держсекретаря США та нашого Президента.  По-друге. Вимушений визнати що я занадто розслабився - лише десь годину назад поліз у пошту, а там ще зі вчора лежать "22 пункти від Келлога" про які я так просив. Перекладу, щось відкоментую, завтра дам.  Ну і по Китаю дам пост обов'язково. Вихожу на роботу, куди діватися від вас?)) Ну і рекомендую почитати новину від "поважної" NYT яку я давав ще восени минулого року знову абсолютно першим. Перший ізраїльський "Петріот" закінчують модернізовувати - про відновлення фінансування я інформував  майже місяць тому. До кінця травня він буде в Україні. Ще один буде у липні. Президент Трамп вже віддав розпорядження про передачу. Мені кажуть що вони будуть модернізовані  до рівня РАС-3. Я не спеціаліст, про це нехай сперечаються ті, хто в цьому розбирається. По менший мірі командир одного дивізіону каже, що "гарна машина має получитися". Має та має, я тільки за.  До завтра. Гарного вечора та гарних новин.  P.S. Завтра доведеться створювати банку. Треба запчастини та не тільки... Пробачте ще раз.