Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. Панове, наступні три дні я буду у дуже обмеженому досту...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
15 700 Охват/переглядів 2025-06-26 12:49 Повідомлення №1380
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. Панове, наступні три дні я буду у дуже обмеженому доступі. Трапилася неприємність, слава Богу без врат особового складу. Потрібен терміновий ремонт на місці моєї "профільної" техніки. Зникну завтра вранці, повернуся, дай Боже, у неділю. Це судячи з фото пошкоджень. Буду знаходити час раз в день надавати головні новини, невеликі випуски, без образ. Сьогодні постараюсь віддати адмінам на Трубу відповіді на ваші питання які готував останні дні. Маю надію на те, що завтра все змонтують та дадуть у ефір.  Ну а щоби випуск не був зовсім пустим у інформаційному плані дам одну цікаву новину з передісторією. З 23го року за кордоном працюють підприємства нашого ОПК. Румунія, Чехія, Польща, була Словаччина, станом на зараз виробництво звідти виведено. У останній зокрема працювало підприємство, яке було задіяне у нашій "Ракетній програмі", це вже не секрет. На двох зустрічах під час саміту НАТО, тобто на зустрічі "П'ять плюс" та "Північні країни - Україна", були прийняті принципові рішення по розширенню мережі закордонних підприємств нашого ОПК. До вищезгаданих країн приєднаються Франція, Німеччина, Норвегія та Швеція. Маю надію на те, що це хоч якось погасить хвилю синхронного волання з рефреном "Нас зливають" під управлінням відомих диригентів. Європа не благодійники, але вони чудово розуміють важливість інвестицій в безпеку України як частину загальноєвропейської безпеки на довгострокову перспективу.  Ну і нагадаю ще вже озвучену новину. - оборонці Великобританії та України почали випробування зброї, яка дозволить успішно боротися з російськими КАБами. Я поняття не маю - що то за зброя? Я не спец у цій царині і не збираюся виставляти себе "всезнайкою", проте мої "спеціальні" знайомі з ППО кажуть що може бути створена насправді ефективна зброя. Чекаємо на вдалі випробування та на масове виробництво.   Гарного дня і до зустрічі після мого повернення. Або навпаки.))