Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | РУБІО. РЕМАРКА. Я дуже люблю коли люди мене читають виключно тим місце...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
10 600 Охват/переглядів 2025-06-25 13:11 Повідомлення №1377
РУБІО. РЕМАРКА. Я дуже люблю коли люди мене читають виключно тим місцем, яким на гора органічні добрива видають. Ну що ж, "По сути предъявленных мне обвинений" (Мене звинуватили у брехні), хочу пояснить следующее". 1. Будь який ДІЮЧИЙ посадовець адміністрації Президента США ніколи не висловить ЖОДНОЇ своєї особистої думки у випадку, якщо вона суперечить офіційній позиції Президента. Жодної. Абсолютно усі публічні заяви урядових посадовців - намагання донести світу саме позицію Президента США. Поздоровлення путіна Держсекретарем США з "днем росіЇ", вислови про "Санкції не на часі" - позиція виключно Президента США яку Рубіо зобов'язаний публічно підтримувати. З Трампом можуть бути незгодними хоч абсолютно всі члени його адміністрації, проте свої справжні думки вони зможуть офіційно висловлювати лише після відставки.  2. Я намагаюся буквально "вигризати" у шефів та куратора обмежено конфіденційну інформацію яку можна давати людям. Сьогодні мене звинуватили у тому, що я таку даю взагалі - дехто вимагає давати лише заяви, про які я написав вище. Я прошу людей визначитися з позицією - що саме їм потрібно? Справжні розклади у американському політикумі, чи офіційні заяви офіційних осіб? Якщо останнє, то немає жодних питань - я зроблю канал офіційним рупором Держдепу де буду тиражувати офіційні заяви американських урядовців, Конгресменів та президента США. Прошу визначеності, бо мене трохи дратують постійні наїзди зі звинуваченнями у брехні. 3. Спочатку цитата з попереднього допису. "Я абсолютно не виключаю того, що умовний "проукраїнський демарш" Трампа це лише маневр заради примушення путіна до реальних переговорів про припинення вогню і Президент США згодом вчергове буде охоче сприймати реверанси путіна та приймати рішення по примусу України до капітуляції, але станом на зараз маємо те, що маємо". Я написав, що Трамп не проти ОБГОВОРЕННЯ питання введення санкцій проти рф і жодним натяком не казав, що він ЗА таке введення. Я винен у тому, що Президент США в один день може зробити дві заяви які категорично заперечують одна одну? Винен у тому, що той досі вірить у те, що зможе переграти путіна та шантажем санкцій примусити того пристати на американські пропозиції щодо закінчення війни? Написав чесно про можливі справжні наміри Президента США - отримав звинувачення у брехні. 4. Мої давні підписники чудово пам'ятають, як я не боявся виставити себе посміховиськом з осені 2023го до весни 2024го коли як Попка-дурник постійно стверджував, що 64 мільярди від Байдена Конгрес обов''язково затвердить і це лише питання часу, у той час як навіть друзі стверджували, що нам вже ніколи не бачити американських грошей. І зараз я не боюся бути Попкою-дурником - я категорично стверджую, що американська зброя буде в Україні. Буде поставлена у рамках виконання "Угоди про копалини", буде продана за відсотки від заморожених активів рф, буде продана Україні за європейські гроші напряму, буде продана Європі з реекспортом до України, але американська зброя у нас буде. Я це стверджую. 5. На останок ще одна цитата з попереднього допису. "Тож чекаємо на саміт НАТО, на зустріч Трампа та Зеленського та зберігаємо стриманий оптимізм - шанси на те, що після цієї зустрічі ситуація у міждержавних стосунках між США та Україною може покращитися є. Як мінімум, все залишиться як було і вони не стануть гіршими". Я підписуюсь під кожним своїм словом.  Про саміт НАТО та про зустріч Президентів США та України, якщо ця зустріч буде закритою, інформація буде вночі, якщо відкритою, то будуть лише мої коментарі.  У мене сьогодні велике Свято - "Всесвітній день "Бітлз", яких я обожнюю з далекого дитинства - однокласники не дадуть збрехати. До кінця дня про політику ані слова від мене. Будуть лише мої мемуари які, як завжди, я раджу НЕ читати. Гарного вечора та гарних вечірніх та нічних новин.