Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | САНКЦІОНОВАНИЙ ТЕРОР. Спробую бути максимально об'єктивним, хоча вночі...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
12 100 Охват/переглядів 2025-06-17 09:15 Повідомлення №1354
САНКЦІОНОВАНИЙ ТЕРОР. Спробую бути максимально об'єктивним, хоча вночі під час атаки загинула колишня наша колега. Будуть факти, будуть припущення.  Президент Трамп знав про атаку Києва - амбасада США та влада України були попереджені про можливість атаки за два дня до неї. У мене немає інформації про переговори Трампа та путіна - вони проводилися у форматі віч-на-віч, без залучення, як зазвичай, Рубіо чи інших радників. Але після розмови Президент США вчергове сказав Держсекретарю, що "путін вважає що зможе зламати Зеленського, він хоче воювати - я йому не буду заважати це робити. Побачимо, що у нього вийде".  По факту Президент США, вочевидь, це на рівні мого розуміння, вчергове підтвердив карт - бланш путіну на "ламання Зеленського", а з тим і України. Атака цієї ночі, тупа, невибіркова, майже чисто терористична - це лише один з інструментів такого "ламання". Трамп вважає, що після таких бомбардувань Україна буде готова до укладення deal, тобто капітуляції,  з путіним. Ще даю інформацію - американська розвідспільнота "бачить ознаки" проведення у червні від двох до чотирьох подібних сьогоднішній атак, причому не обов'язково ціллю буде Київ.  І ще одна новина. Президент Трамп покинув саміт "Великої сімки" у Канаді начебто "щоби вирішити головне питання - давати чи ні Ізраїлю протибункерну зброю, та долучатися, чи ні, США до бойових дій проти Ірану". По факту, Президент США вважає що він "все сказав стосовно України та можливості введення санкцій", а тому подальша участь його у саміті - згаяний впусту час. По факту путін працює у рамках "заранее согласованого с шефом" плану. Трампу набридла Україна, яка не здається. Трампу набридла Європа та Японія які в принципі не збираються приставати на вимоги путіна.  Даю ще одну новину. Трамп не хоче проводити переговори, тим більше зустрічатися найближчим часом, з Президентом України, про що неодноразово заявляв своєму "міжнародному оточенню". Хоча і Рубіо, і Келлог, і Бессент настійливо пропонують йому змінити свою політику стосовно України та її Президента. Якщо його "міжнародне" оточення таки продавить це питання, то Зеленський отримає телефонну розмову з Трампом яка буде абсолютно пустою по змісту - жодних рішень після неї не буде.  Вже не новина те, що Президент США вимагає першочергове введення санкцій проти рф з боку ЄС, і тільки після цього він буде вирішувати - чи доєднається до них Америка. Трамп відкрито заявив усім лідерам "Сімки", що він не збирається перешкоджати введенню санкцій проти рф Конгресом, проте "Я буду бачити - чи підтримую я такий закон"? Єдина гарна новина з "Трампівського пулу новин" - Президент США доручив Бессенту та Рубіо "Вирішити питання продажу Україні зброї", Я точно знаю про те, що обидва підтримують такий продаж. Чекаємо на новини.  У нас є всі можливості, є гроші та зброя щоби вистояти до осені, та й до кінця року всього цього вистачить.    Фактично санкціонований Президентом США терор рф проти України буде продовжено. І ціллю його буде переважно наше цивільне населення. Європа повинна прийняти вісімнадцятий пакет санкцій, тільки потім Трамп буде вимушений всерйоз розглянути питання введення санкцій з боку США. Не по бажанню, але по примусу - тиск з боку Конгресу тільки зростає. Нам нічого не залишається як вистояти - якщо нас доламають на капітуляцію на умовах рф, то не буде України, не буде тих, хто її захищав - вб'ють усіх, і я не перебільшую. Тримаємося. Не ігноруємо тривоги, хоча я це не про себе, розуміємо, що немає ЖОДНИХ ознак того, що ми почнемо валитися. Стійкості всім, впевненості та віри - не вічний ані Трамп, ані його свята віра у хуйла, ані його вплив на Конгрес. Світ змінюється і зовсім не на користь США. Що мене відверто радує.  Ввечері буде одна європейська новина, але з моїми розлогими поясненнями і стосується вона призначення нового Генпрокурора та європейських занепокоєнь з цього приводу.