Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Цікава роль Китаю, який володіє "Іранськими акціями" ніяк не у меншій ...
11 000 Охват/переглядів
2025-06-16 08:03
Повідомлення №1352
Цікава роль Китаю, який володіє "Іранськими акціями" ніяк не у меншій кількості ніж рф чи США. Пекін не поспішає втручатися у конфлікт, проте у найближчі три дні заплановані консультації між Китаєм, США, Францією, Німеччиною та Великобританією по "Іранській проблемі". Абсолютно впевнений у тому, що Китай підтримає "законний уряд Ірану" і навіть, цілком можливо, допоможе придушити протести, які можуть початися проти чинної влади у його великих містах. І тут Пекін, дуже вірогідно, що отримає підтримку Вашингтону, який у особі Президента бажає не знищення влади Ірану, а "приведення неї до притомного стану" який дозволить без обтяжливої війни, при "Міжнародному посередництві "Великих Китаю, рф та США та моєму особисто", як потім заявить Трамп, досягти "компромісної угоди" яка абсолютно точно не влаштує Ізраїль. Що робити далі Нетаньягу? Він обрав "білет у один кінець". "Або США ведуть мене у Вашингтонський РАГС де ми вчергове одружимося", тобто допоможуть Ізраїлю повністю знищити "ракетну" та "ядерну" програми Ірану, і тоді Нетаньягу знову виграє вибори чим уникне кримінальних переслідувань. "Або США ведуть мене до китайсько-російського прокурора", де буде укладена "міжнародна угода" яка лише відтермінує іранські "ядерні амбіції" після чого Нетаньягу реально може сісти за грати за свої численні корупційні та не тільки подвиги. По факту ми зараз маємо не гарний розклад. Від цієї війни виграють Трамп, путін та Сі - вони поділять свій зростаючий на "іранському питанні" вплив порівну. Програють, по великому рахунку, ЄС, Україна та Ізраїль яких ці троє "вершників долі світу" будуть намагатися примусити прийняти свої умови. Саме тому зараз Нетаньягу шукає протекції своїй політиці вже не переважно у Вашингтоні, але й у Парижі та Берлині. Чи зіграє його дипломатія? Згодом побачимо, але у Мерца та Макрона він вже здобув певні преференції. Що ж стосується України, то єдиний наш великий плюс з "іранського питання" - знищення ракетного та "шахедного" потенціалу Тегерану. І невеликий плюс - підрив міжнародного реноме рф яка вчергове показала, що "жодна угода з рф не варта ціни паперу, на якому вона написана", що "русские своих сдают всегда, дело только в цене". Але це нам невелика втіха - то і так всі знають. Усе інше, від відвертання уваги від нашої Визвольної війни до зростання "міжнародного впливу рф у частині "розподілу сфер впливу з Китаєм та США" нам на шкоду. Ну і, об'єктивно, Нетаньягу не вічний, а якщо брати національні інтереси Ізраїлю та України, держав, які існують у якості "відморожених" та борються за право існування проти набагато могутніших супротивників, то вони, не при Нетаньягу, об'єктивно мають зблизити наші країни в умовах фактичної зради США єврейської Держави. Дуже багато новин. Навіть не знаю, з чого розпочинати. Цього тижня спробую розібрати "інформаційні завали" та дати новини і по переговорах Трампа зі світовими лідерами, і по наших "американських перспективах", і по надходженню озброєння, і по багатьох інших темах. Продуктивного тижня та гарного дня.