Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Як я вже неодноразово казав, ніхто не знає - з якого боку жовта вода ч...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
11 000 Охват/переглядів 2025-06-23 02:48 Повідомлення №1370
Як я вже неодноразово казав, ніхто не знає - з якого боку жовта вода чергового ранку довбане під рижий чубчик. Я знаю, що зараз майже все оточення Трампа, окрім Уіткоффа та, частково, Венса, виступає за "відновлення традиційних союзницьких зв'язків" з тим, щоби спільно з тією ж Японією та Європою, захищати свої національні інтереси у світі. Переможе точка зору "Башти Рубіо" - Україна отримає допомогу від США у боротьбі з рф, як військову, хоча і обмежену, так і, що важливо, санкційно-дипломатичну. Переможе "пис-дільна" башта на чолі з самим Президентом - ми отримаємо чергову безуспішну спробу Трампа примусити нас до капітуляції, продовження епістолярного роману з "френдом Вовою" і повний занепад США на міжнародній арені. Чекаємо на вибір та на розвиток подій.  І на останок непогана та погана новини. Держсекретар Рубіо, якого Трамп призначив "відповідальним" за пошук систем "Петріот" для України, знайшов "Одну, а у перспективі дві" таких системи. Одразу кажу - це не ізраїльські. Погана новина - ми у світлі "Іранської кризи" залишимося у питанні постачання ракет до "Петріотів" на голодному пайку, лише з японськими та німецькими ракетами без постачання американських. І я не знаю, чи вистачить тих для боротьби з російською балістикою. Буде припинення бойових дій на "Іранському фронті" - буде все норм. Ні - буде скрутно.  Тримайтеся після "веселої ночі". Наступної відіспимося.