Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Кількість підписників

21 504
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +107
Середній/Місяць:: +945

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 474
Середній/День:: 23,000
Середній/Тиждень:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія змін назви

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ДВА ПИТАННЯ - ДВІ ВІДПОВІДІ. Роботу закінчено, лежу на валізах, читаю коменти і трохи дратуюсь. Дратування моє з приводу анонсованого путіним засідання РНБО. Я поганий прогнозист, проте маю непогану інформацію.  В жодному разі путін не оголосить масштабну мобілізацію і не розпочне підготовку до неї. На превеликий жаль він мразота, а не ідіот. Економіка не дозволяє здійснити такий крок. На щастя? На жаль? - питання спірне.  Майже напевно буде озвучено пропагандистський, зі "стукотінням туфлею по трибуні", наказ "мочити терористів у сортирі", тобто знищувати "Центри прийняття терористичних рішень". Що нам з цього? А нічого. По ГУР на Рибальському били чотири рази, по СБУ на Володимирський на моїй пам'яті двічі, можу помилятися. Що зміниться від погроз путіна? НІЧОГО. Києву будуть діставатися вершки від обстрілів, проте будуть бити також по енергетиці, хоча не у довгостроковій перспективі (пару-трійку разів). путін стовідсотково, "на бидло", віддасть наказ знищити наш ОПК, який "Є основою терору проти цивільних росіян". путін заявить про неможливість переговорів з "київськими терористами" доти, доки вони "не припинять терор".  Буде ще пара-трійка громоподібних заяв про "помсту київському режиму" та таке інше, але, якщо зважати на МОЖЛИВОСТІ, а не на БАЖАННЯ, по великому рахунку все буде так, як було до засідання.  Основна мета проведення цього засідання - гра на своє бидло - "Дивіться, які ми страшні та рішучі", і рівнозначно на українців - знову збентежити нашу суспільну думку та примусити більшість до чергового закопування у помирайку.  Відповідати на питання пана Володимира про Трампа та Маска довго - то вже по поверненню. А от на питання щодо можливості запровадження санкцій проти України, про що натякав Трамп, дещо скажу.  Його заява - "запобіжник" проти введення санкцій проти рф, обгрунтування відмови від введення таких санкцій - "Я невдоволений обома, але не ввожу санкції проти обох - нехай домовляються". Я трохи поінформований про "санкційну кухню" США, я раніше всіх казав, що закон про санкції "Грема - Блюменталя спочатку Трамп обріже, а потім буде ветувати та відправляти на подальшу кастрацію.  Так от, не буде ніяких санкцій проти України, як їх до осені не буде проти рф. Гра з боку Трампа абсолютно брудна, але цілком прозора та зрозуміла.  Гарного вечора. Тримайтеся та не ведіться на вкиди. До осені буде важко, але витримаємо. Я в цьому впевнений.
СПОВІДЬ НЕАДЕКВАТУ. Спека, 37 у тіні. Працюю, піт річкою. Літає всяка підарасня, хто глядить, хто КАБи пускає, щастя що не на нас. Злий, як пес скажений - сильні військові люди на хер різьбу на двох болтах з водомета зірвали.  Підходить комбат.- Сергію, там з тобою якісь великі х...ї побалакати хочуть, трубку візьми, будь ласка. Кажуть що двічі телефонували, але  ти не відповідаєш.  До того були три дзвінка, але я у таких відрядженнях взагалі ані з ким не розмовляю, навіть з дітьми.  Комбат пішов, я знову до зірваного болта. Наполовину викрутив падлюку і тут дзвінок. Натискаю.на відповідь і в серцях у сторону бурчу:- Ну, блядина ти паскудна, заї...ла ти мене. Я ж тебе все одно, мммм..., згвалтую (іншим словом).  Бурчав я це у сторону річки, начебто не гучно, але коли підніс слухавку до вуха, то почув наступне:- Сергію Сергійовичу, це помічник міністра.... Я до вас ще не дзвонив, чого така неадекватна реакція? Ви щось маєте проти міністра чи нашого міністерства?- Перепрошую, але я не до вас звертався, а до залізяччя яке ремонтую. Пауза секунд на 10.- Я вам пізніше краще зателефоную. Бережіть себе та охолоджуйтесь по можливості.  Я так розумію, що у неадеквати, які з залізяччям розмовляють,  мене вже записали. Мабуть вже не передзвонить.  Так що відписуйтеся від каналу - таким неадекватам як я не місце у у цивілізованому блогерстві. ))
ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ. Є вільні 30 хвилин, вирішив відповісти на питання друзів які, на відміну від мене, залишилися у Києві під "ударом помсти" від фактично "опущеного" хуйла.  "Чи це все? Помста відбулася? Далі як завжди"? Ні, американська амбасада отримала попередження про ще один можливий подібний обстріл протягом наступних п'яти діб. Не факт, що він станеться, але його можливість доволі висока.  "Чи чекати таки "Орєшнік", чи то мулька"? Американці вважають, що путін навряд чи віддасть наказ на таке застосування, бо "існує великий ризик мінімального військового ефекту від подібного удару що одразу використає Україна у своїй пропагандистській кампанії. А якщо запуск "сирого" "Орєшніка" взагалі буде невдалим, то це може взагалі зіграти на руку прихильникам проведення жорсткої лінії по відношенню до рф у США та Європі. Якщо брати особисто мене, то я не вірю у його застосування. По менший мірі станом на зараз рф не попереджала США  про намір його застосувати."Чи наші будуть збавляти темп ударів який взяли з початку червня"? Ні. Створений запас ракет, у тому числі нашої балістики. Наша промисловість (величезна подяка союзникам за гроші та за комплектуючі для наших "Ракетної програми" та "Програми створення БПЛА)  налагодила випуск ракет та БПЛА ще не на паритетної з рф, але вже у доволі великій кількості. Ну а "свіже", на днях, перерахування нам 1,7 мільярдів доларів на ці дві "Програми" європейцями дозволить Україні тільки нарощувати удари по військовим цілям, по підприємствах ОПК та по нафтогазовому комплексу рф. Останнє - виключно як відповідь на удари бидла по нашій енергетиці. Першими ми бити не будемо - існує домовленість з США. "Чи то правда що Трамп знову хоче перекрити нам допомогу після ударів по стратегах"? Фейк. Причому фейк з російським корінням. Не було подібного обговорення у Білому домі. Стверджую категорично. Знаю про те, що Держсекретар Рубіо "для проформи" просив нашого Президента через Міністра Сибігу "Зважувати наперед на наслідки ескалації після подібних ударів", проте жодним чином не заперечував наше право такі удари наносити. І цю позицію він висловлював від імені Президента США. Не буде "обрізання" американської допомоги та "відрізання" нас від розвідданих.- Трамп все глибше занурюється у рейтингову яму і робити ще один крок на її глибину він навряд чи стане. А росіяне розганяють це лайно через "поважні ЗМІ" з одним єдиним наміром - деморалізувати українське суспільство щоби воно знову полізло до помиральної ями х криками - "та на хріна нам було ото по кацапам так боляче бити? Тепер нам кінець - залишимося без зброї". Не зважайте на такі вкиди. Нової зброї доки ще не буде, але постачання старої буде збережено як буде збережений обмін розвідданими.  Тримайтеся. Україна на четвертому році війни таки знайшла голку для бункерного чахлика. Він молить США та європейців вплинути на Україну з тим, щоби вона не била бидло так боляче. Буде бити. Доти, доки реальні переговори про перемир'я не призведуть до припинення вогню. Я казав, що не може бидло нас нічим здивувати у своїх "Ударах помсти" - так воно і сталося. І наперед так воно і буде. Ми до такого звикли, а от бидлу ще доведеться звикати зі знищенням самого дорогого що у них є - їх ОПК. Червень тільки розпочався і він, якщо не станеться нічого екстраординарного, має всі шанси поширитися спочатку на всі літні місяці, а потім і на період переговорів - треба щоби на них рфія притомною була. Панове, тут у нас проблеми з ремонтом, тому я ще залишуся на день підшаманити трохи вбиту техніку - дістається їй на війні і ніхто її берегти не збирається. У понеділок ввечері повинен бути вдома. Після цього канал повертається до повноцінної роботи, бо наші європейські "сохазяї" більше мене до хлопців не відпустять і навчати новеньких не дозволять. А звільнитися з роботи та залишитися без інформації для мене, та й, думаю, для вас не самий кращий варіант.  Гарного дня. До зустрічі у понеділок.
ЯК ПРОВАЛИТИ НЕ ПРОВАЛЕНЕ. Намагався отримати інформацію про переговори Трампа та путіна. Отримав мінімум - переговори проводилися ВСУПЕРЕЧ пропозиціям його "міжнародного блоку", але за проханням Спецпредставника Уіткоффа у форматі, переважно, віч на віч . Ініціатором переговорів був Президент США. Мета переговорів була  "уникнення подальшої ескалації напруженості в Україні та світі". Переговори, як нам повідомили, закінчилися "суцільним провалом".  Президент США намагався здобути підтримку від путіна у "іранському питанні" в обмін на "торги по Україні". Від цієї розмови Президента США відмовляли міністр фінансів Бесент, Держсекретар Рубіо, Спецпредставник Келог. Наполягав на необхідності такої розмови Спецпредставник Уіткофф.   путін пообіцяв Трампу "стриманість у актах помсти за терористичні атаки України". Ми будемо мати чергові два масовані обстріли. Нічого особливого.  путін пообіцяв Трампу допомогу у вирішенні "іранського питання", а саме "спробувати переконати Тегеран погодитися на збагачення іранського урану у рф, а не у самому Ірані". путін пообіцяв "посприяти", хоча у США практично ніхто, ані конгресмени, ані урядовці, не вірить у саму МОЖЛИВІСТЬ впливу путіна на Іран - це вже особиста прерогатива Пекіну, не москви. Якщо ДО переговорів Трампа та путіна москва на багатьох рінях відмовлялася від "помсти" за перше червня, то після розмови путін вчергове "пішов на ескалацію".  Реакція путіна була прогнозованою після відмови України припинити атаки військових об'єктів та об'єктів ОПК рф.  Як нам повідомили, Президент США був "приголомшений та розчарований" розмовою з путіним, проте, як завжди, намагався "зберегти лице" переконуючи свій "міжнародний блок" у тому, що він цими переговорами "завадив подальшій ескалації у російсько-українській війні".  Поява "твіту" про переговори з путіним - ініціатива Президента США. Зникнення - ініціатива Рубіо та Келлога. Нова поява з погрозою санкцій - компромісне рішення.  Не відбулося абсолютно нічого екстраординарного. Президент США пробив чергове дно на дипломатичному фронті про що йому, у м'якій формі, нагадали і деякі конгресмени, і посадовці з власного уряду, зокрема Держсекретар Рубіо. Підсумок "переговорів" - відтермінування рішення "санкційного питання" на два тижні, тобто на строк до чергового туру безрезультатних переговорів між Україною ра рф.  Очікую підсилення тиску на Трампа зі сторони як своїх урядовців, так і з сторони Конгресу який "двопалатно" невдоволений міжнародною політикою Президента США. Очікую на фактично санкційований Трампом масований обстріл України, хоча його цілком можна було уникнути ще позавчора - рф просила переговори та мораторій на масовані обстріли. Тримаємося. До осені буде важко. Встоїмо, а ми стовідсотково встоїмо - восени буде початок реальних переговорів про перемир'я. Після переговорів Трампа та путіна не змінилося нічого від солова "взагалі", окрім подальшого знищення репутації самого Президента США. Нам своє робити. Очікуємо на нові наші удари по військових об'єктах та об'єктах ОПК рф та не очікуємо див - вони, глобально, на війні відсутні.
САНКЦІЙНЕ. Відстріляюся зараз, може довше посплю, хоча не факт. Отримав що отримав, дам одразу. Після "Безрезультатних переговорів між делегаціями України та рф, які стали такими з-за максималістських вимог путіна та небажання останнього приставати на будь-які компроміси" - це Держсекретар Рубіо у доповіді про переговори для Президента США, Трамп наказав останньому узгодити з Європейськими лідерами "пом'якшений" перелік санкцій, які можна ввести проти рф "найближчим часом". Президент США пропонує європейським лідерам прийняти узгоджений пакет санкцій, який "не відріже росії шлях до дипломатії". Президент та Держсекретар США протягом тижня планують обговорювати перелік можливих санкцій з представниками Європи, зокрема цю тему будуть обговорювати Трамп та Мерц під час особистої.зустрічі. Я особисто не знаю, як це буде в уяві Президента США, "і рибку з'їсти, і на хрін сісти", але побачимо. Прийняття навіть кастрованого пакета нових санкцій проти рф буде все одно нам на користь. Слабо віриться, але побачимо. На наступному тижні, ближче до вихідних, і Трамп, і Рубіо пообіцяли європейським лідерам рішення. Чекаємо на розвиток подій, готуємося до гіршого, надіємося на краще. Добраніч.
І ЗНОВУ НА ЗВ'ЯЗКУ НОВОРОСІЙСЬК. Я іноді розповідаю про наше частіше листування, іноді телефонні переговори, з моїм колишнім новоросійським колегою та його істерики після наших влучних ударів. Він вже збирався тікати у Владивосток мінімум два рази від українських ракет, дронів та Контрнаступу. З'являються його меседжи раптово, довго ми не розмовляємо, я завжди  регочу над його "Ну жили же мирно, хохлы вы ебаные"  перед його відключенням. Писав "Їбенею", вирішив перепочити, заходжу у ТГ - "там ти сидиш". Листування дослівно.- Серега, вы охуели вконец? Я в хлам был, за баранку нельзя. Во мне "Столичной" поллитра с прицепом (он пиво квасит с водкой) - куда я сьебусь если вьебут еще по флоту? Тут шухер жуткий, говорят сейчас нас выносить начнут. Блядь, куда от вас сьебаться? На хуя вы это начали? - Дятел, это мы на вас напали? Вьеби бояры и успокойся. Хоть сдохнешь  с улыбкой на устах. - Серега, давай мириться. Мне реально страшно. Вьебут по складам, полгорода разнесет. Я аж протрезвел...  - Жди, проси у хуйла защиты.  - Это чмо и себя не защитит, что ему до нас? Блядь, ну и хуйня творится. Хоть бы завтра о мире договорились.  - Помрій, дурнику - для вас все тільки починається. - Я тебя не совсем понимаю, но все равно - нужно мириться...  Цікаво. Ну ніби жива замальовка до суспільних настроїв у бидлостані.  Червень тільки починається.
ВИБОРИ, ВИБОРИ. Розумію, що жоден притомний українець не бажає проведення виборів у наших далеко не ідеальних, а якщо казати чесно, то вельми хрінових умовах, але може статися так, що дивним чином вони відбудуться вже цього року. Зараз спробую пояснити - чому саме.  Справа у тому, що вибори в Україні - вимога путіна. Ця сволота хоче виборів в Україні щоби "підписати мирний договір (капітуляцію) з "новою, законно обраною владою України". Мета проста, я про неї казав не один раз. Розколоти українське, і так не монолітне, суспільство, максимально послабити волю до спротиву та привести до влади якщо не проросійські, але капітулянтські сили. У кремлі вважають це цілком можливим і саме це постійно кажуть Уіткоффу і путін, і Ушаков. І той саме це вбиває у голову Трампа.  Сам Трамп станом на зараз волею своєї жадібності та недалекоглядності опинився у дивному становищі. Він теж бажає зміни влади в Україні на більш поступливу до його "хотєлок", але він повністю легітимізував Зеленського та ВРУ які "освятили" підписану "Угоду про надра", Фарш назад не провернути. І Трамп уже нервує, по словах посадовців з його уряду, коли путін каже про "нелегітимну українську владу" - у очах Трампа після підписання "Угоди" наша влада "в законі".  Але Трамп бажає закінчення війни та "Нобелівки" і він готовий йти на будь які поступки путіну задля досягнення своєї "програмної" цілі. І якщо ПЕРЕД підписанням цієї "Угоди" він був згоден з європейцями та українцями з їх позицією - "Жодних виборів під час війни та до підписання "Угоди про перемир'я", то зараз, після тривалих умовлянь Уіткоффа, Трамп знову наказав Держсекретарю на всіх переговорах з українською стороною піднімати тему можливих виборів в Україні зі скороченою передвиборчою кампанією у три місяці замість шести.  путін обіцяє Трампу, що у випадку якщо Україна погодиться такі вибори провести та зафіксує це документально, то він погодиться на 90та денне припинення вогню.  І всі б забаганки двох пристаркуватих маразматиків були б нам та європейцям по боку, якщи не наміри Зеленського переобратися на другий термін на хвилі дипломатичного успіху який, об'єктивно, він зараз має. І станом на зараз Єрмак та Умеров ведуть "важкі позиційні дої" по основних питаннях, і обидва одночасно заявили Спецпредставнику Келлогу, що їх шеф "принципово не проти" проведення виборів, але, "для них потрібно створити умови". А "умови" путін "організує", він бажає дестабілізації України. А переоберуть українці нашого чинного Президента - "Вибори пройшли с порушеннями, ми не визнаємо легітимність Зеленського", і війна спалахнути може знову - за три місяця рф підсилиться, ми ж послабимо свою волю до спротиву через внутрішній розкол. Про те, що в Україні станом на зараз немає з кого обирати, що абсолютно весь наш корупційний, непрофесіональний,  популістський, безвідповідальний, пост-радянський політикум повинен бути знесений і Україна буде у вічній глибокій дупі якщо, "зелені" та їх очільник залишаться при владі, або якщо на зміну ним прийде таке ж "опозиційне" вонюче лайно.  Я писав та пишу, проте це окрема тема для розмови. Побачимо, як будуть розгортатися події, але Європі треба давити на Зеленського з тим, щоби він, на догоду Трампу, путіну та собі, ненаглядному, не утнув погане та його переговорники та він сам не пристали на пропозиції американців та росіян. Інакше  отримаємо дестабілізовану Україну з "війною у розстрочку". Іншого не дано.  Зеленський та Порошенко - обісраті лузери яким не місце в українській владі. Ніколи більше. Десь о четвертій дам "Їбенею", а ввечері буде мемуарне. Маю надію на те, що як мінімум деяким жінкам мій "Тест-драйв для нареченої" таки сподобається - по меншій мірі колишня дружина дозвіл на публікацію дала, сміялася коли це читала, хоча потім стукнула мене по шиї та вчергове заявила, що я "падлюка лісна".))  Гарного дня. Відпочивайте - вночі може бути знову дуже гучно.
ДВІ КОРОТКИХ ВІДПОВІДІ. Інформація є, отримав тільки що, але вона не для розголошення. Тому дам лише два загальних пояснення. Інформація про терміновий від'їзд Президента України з Німеччини у зв'язку з ситуацією на Сумщині не є правдивою. Причина від'їзду - дипломатична, зокрема у сфері переговорів. Вибачте, більше не можу сказати нічого. Щодо заяви Канцлера Мерца щодо "Купівлі за європейські (німецькі) гроші українських ракет для України". Станом на травень минулого року Україна мала трохи більше 390 мільйонів на нашу "Ракетну програму" та "Програму створення БПЛА" від США та союзників. На жовтень загальна сума була доведена до 1,9 мільярдів доларів. Абсолютно більша частка фінансування йшла на БПЛА. Своїх грошей на серійне виробництво у нас практично немає З лютого цього місяця Україна отримала від європейських союзників додатково майже 1,7 мільярдів доларів саме на ракети. Начиння ракет, зрозуміло, "не зовсім наше, а інколи зовсім не наше". Маю надію на те, що серед моїх підписників дітей немає і у російську казку про Ємелю ніхто не вірить. Серійне виробництао української балістики та інших видів ракет розпочато ще у минулому році і станом на зараз, з перерозподілом фінансування на користь ракет, воно доволі швидко розширюється. У мене є конкретна інформація про те, що наші та союзники готують для бидла, проте я буду мовчати як риба. Скажу одне - червень буде цікавим та, маю надію, вбивчим для бидла. А коли оті "спільні вироби" прилетить по аеродромах.та підприємствах ОПК та стратегічних галузей рф,тоді я розповім - як та що готувалося та як важко втілювалося у життя. Доброї та тихої, по можливості, ночі.
WE WANT INFORMATION - 66. Президент США через Держсекретаря США надіслав путіну листа у якому наголосив на наступному.1. США чекають до восьмого червня на російський Меморандум у якому мають бути окреслені "реальні, а не пропагандистьскі" пропозиції щодо встановлення миру в Україні. 2. Якщо до цього строку Україна та США такий "Меморандум" з реальними пропозиціями щодо встановлення миру з боку російської сторони не отримають, "Я буду вимушений, з гіркотою та розчаруванням, ввести проти вашої держави суттєві санкції та започаткувати нову програму військової підтримки України". 3. "Я закликаю Вас припинити варварські обстріли українських міст та вбивства мирних людей. Якщо цього не станеться, то Україна отримає з боку США додаткові можливості щоби завдавати удари у відповідь у тому числі зброєю американського виробництва".4. "Я не можу не зважати на переважаючу суспільну думку великого американського народу та обраних ним законодавців і тому, попри моє щире бажання знайти з Вами порозуміння в "українському питанні", я буду вимушений врешті решт задіяти проти росії всі можливі та неможливі важелі впливу щоби примусити Вас до відповідального ставлення до мирних переговорів щодо встановлення миру в Україні та взагалі на європейському континенті. Це все, що ми отримали. Те, що вчора заявив Президент США про "Спасіння ним росії" нам наказано трактувати як його бажання встановити на планеті сталий мир на основі поваги до інтересів великих світових держав до числа яких входить рф.  Канцлер Німеччини Мерц ще не ухвалював рішення про передачу Україні ракет "Таурус", проте ухвалене окреме рішення про фінансування його урядом програми переобладнання наявного парку українських літаків під використання цих ракет. Це рішення було узгоджено з американською стороною, як і "суверенне право Німеччини розпоряджатися своєю зброєю на власний розсуд". Це підсумок переговорів Держсекретаря США та очільника МЗС Вадефуля. Висновки робіть самі.  Про ракети. Після консультацій між Україною, Францією, Великобританією, США, Італією, Німеччиною, Норвегією та Нідерландами на рівні представників оборонних відомств, мінфінів та МЗС, досягнуто згоди щодо "збільшення фінансування "Української ракетної програми" у 1,9 рази, зокрема на купівлю комплектуючих у перерахованих вище країнах підуть у тому числі гроші з відсотків на заморожені активи рф у цих країнах.  Україна вчергове отримала від США попередження про можливість масованих обстрілів з боку рф на період до другого червня. Як я розумію, навіть Президент США розуміє, що путін не збирається приставати на його умови і обстріли будуть продовжуватися.  Люди, ви неймовірні. Щиро дякую за слова підтримки та пропозиції щодо лікування моєї спини. Все буде норм, діклофенак та спокій швидко поставлять мене на ноги - перевірено часом. Вже легше, а післязавтра вже повинен бути норм, бо у будь якому стані  доведеться бігти до дідів допомагати закінчувати ремонт - шостого диво техніки поїде (тьху-тьху-тьху) допомагати нищити бидло на Дніпрі.  Ще раз - ДЯКУЮ!!! Без зайвих очікувань спостерігаємо за пінг-понгом між путіним та Трампом, обгрунтовано маємо надію на Європу яка вже давно підготувала та готова вести у будь який час "План "Б" та за свої гроші викупати всю допомогу, яку при Байдені США виділяли безкоштовно, допомагаємо війську останнім та працюємо на Перемогу. Гарного дня. Зеленський та Порошенко - обісраті лузери яким не місце в українській владі. Ніколи більше. Р.S. Отримав те, що просив для "Їбенеї". Цікаво, що у частині економіки, що у частині суспільних настроїв всередині рф. Щось воно мені пізній совдеп нагадало. Сьогодні працюю вдома, тому одну частину "Їбенеї" таки ввечері дам, вже з оновленими даними.
ЗА ЩО? Почитав коментарі. Сумно. Досі не розумію - що я такого зробив людям щоби вони бажали мені деменції, Альцгеймера та амнезії одночасно? Вони бажають щоби я забув навіки прізвище "Порошенко", наше давнє знайомство, нашу спільну роботу. Бажають щоби я забув як по його наказу вирізали всі високотехнологічні цеха "Ленкузні" під нуль, як він водив по приречених тих цехах в'єтнамців, білорусів, китайців та навіть італійців щоби загнати тим кращі заводські станки, на яких Лукашенко навіть зараз виробляє зброю для бидлостану. Бажають щоби  я забув як Януковіч пригрозив забрати у Порошенка "Машмайданчик" "Ленкузні" біля Вокзалу, який останній знищив майже повністю віддавши приміщення під Базари, "Фуршети", "Мегамаркети" та інше, якщо Петро не погодиться працювати у його Кабміні. Що мені робити, якщо таке не забувають? Як і його бурхливу, на словах, діяльність по підвищенню нашої обороноздатності? Повіситися щоби прихильників Порошенка не турбувати? Я знаю - наскільки мерзенна, потворна, крадійська та не професійна у нас влада у якої в принципі немає навіть натяку на стратегічні плани розвитку Держави та її промисловості. Не вміють майже нічого, не бажають вчитися майже нічому, окрім як їздити українцям по вухах і обіцяти, обіцяти, обіцяти, під ті обіцянки будуючи авторитарну країну централізованої корупції. Я знаю, скільки з-за її тупості та бездіяльності загинуло наших людей...  І саме тому я ставлю знак рівняння між Порошенком та Зеленським - маю на то право, бо володію відносною повнотою інформації про їх діяльність та, на жаль, прекрасну пам'ять. Ніколи більше, ні за які гроші світу обидва не можуть бути при владі у мирній Україні. Обидвох я б з великим задоволенням поставив на чолі бидлостану. Став би там Порошенко - вирізав би під нуль весь ОПК розповідаючи бидлу про зростання економіки, про конверсію яка то зростання забезпечує та про зростання міжнародного впливу мирної росії у світі.  Зеленський зробив би приблизно те ж саме під скандування Ермака та його вірного дятла Мілованова - "Нам взагалі не потрібна промисловість, тому що ми у ній нічого не розуміємо", Вони обидва - кращий вибір для росії, з української точки зору. Але не дай Боже продовження експериментів цих, пробачте, обісратих лузерів, над нашою побитою Україною. Ніколи більше. Ні при яких обставинах вони не можуть більше мати владу у нашій державі, та й взагалі наш наявний топ-політикум..  Більше всього я бажаю зараз чотири речі. 1 Завоювати мир.2. Побачити народження другого онука, чи онуки, ще невідомо. 3. Побачити створення нової політичної партії за участі моїх колег, багато з яких вже колишні (дякувати Трампу).4. Закрити на хрін цей канал навіки віків, обрізати усі зв'язки з політично залежними знайомими, звільнитися з роботи, взагалі не читати новини та повернутися на суднобудівництво..  Я не збираюся припиняти писати, не збираюся канал прикривати - війна, я зобов'язаний інформувати наших людей, але у кінці кожного допису буду приписувати: "Зеленський та Порошенко - обісраті лузери яким не місце в українській владі. Ніколи більше". Може хоч тоді мені залишать у спокої їх палкі прихильники, відпишуться від каналу, забудуть сюди дорогу та припинять тягати на канал "подвиги" цих двох діячів які спільно довели мою Країну до наявного важкого стану.  Гарного вечора та тихої, хоча б відносно, ночі.