Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | НАВКОЛО "ПРИЗУПИНКИ".Це буде короткий допис по інформації, яку я отрим...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
9 720 Охват/переглядів 2025-07-03 12:39 Повідомлення №1390
НАВКОЛО "ПРИЗУПИНКИ".Це буде короткий допис по інформації, яку я отримав вночі.  США призупинили постачання"певних видів зброї, запчастин та боєприпасів", окрім як Україні, Філіппінам, Єгипту та Пакістану та "ще багатьом дрібним".  Держсекретар Рубіо, більшість посадовців ОКНШ та сам його очільник нічого не знали про "призупинення" та виступають категорично проти нього як по відношенню до України, так і по відношенню до "Ключових союзників у проблемних регіонах".  Очільник Пентагону Хегсет у приватних бесідах стверджує, що Колбі, ініціатор такої "призупинки" його підставляє та мітить на його місце.  По не підтвердженим даним зам Хегсета протягом останнього тижня  мав приватні розмови зі Стівом Міллером, головною кандидатурою на посаду Радника з Нацбезпеки, та Спецпредставником Уіткоффом. Про зміст бесід між посадовцями невідомо нічого, є лише факт ухвалення після них рішення про "призупинення".   Протягом двох діб можуть відбутися переговори Президента США з Генсеком НАТО, Канцлером Мерцем, Прем'єр - міністрами Мелоні, Стармером та Президентом Макроном. Належні запити вчора отримав Держдеп США. Розмова Трампа та Зеленського запланована на завтра. Джерела у Держдепі підтверджують інформацію про намір Колбі "зробити виключно продаж американського озброєння беззаперечним пріорітетом і абсолютно виключити безоплатну його передачу". Колбі пішов на ризик ухваливши рішення про "призупинку" без інформування Президента США, але це "жертва фігури з виграшем позиції" - "ризик отримання тимчасового невдоволення зі сторони Президента США з перспективою отримання стратегічної підтримки від нього згодом". Абсолютно не виключено  те, Що Президент США може зробити Колбі своїм фаворитом - той фактично забезпечує виконання побажань Трампа щодо "ані снаряду без оплати".   Сьогодні мають відбутися переговори між вищезгаданими європейськими лідерами. Основна тема - узгодження переходу до "Плану "Б", тобто до вже прямих, не теоретичних, переговорів про продаж Україні американської зброї за європейські гроші з Президентом США. У цієї ініціативи доволі великі шанси на ухвалення.  Тепер особисте. Сьогодні мене прохання не зачіпати. Нікому. Втрати учнів та побратимів - річ для мене вкрай важка, я до неї ніколи не звикну. Важкі втрати, понівечена техніка, неможливість належно допомогти з-за роботи - мені все це пережити важко.  Всім гарного вечора. Допис про ракети написаний наполовину, закінчу як прокинусь завтра. Решту новин дам вдень. Прошу пробачити. До завтра.