Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Президент Франції попередив путіна про те, що Україна буде згодом отри...
10 600 Охват/переглядів
2025-07-02 04:42
Повідомлення №1388
Президент Франції попередив путіна про те, що Україна буде згодом отримувати все більші об'єми військової допомоги, а тому, якщо путін реально бажає безпеки росії, він повинен домовлятися про мир зараз, бо надалі його умови будуть все більш невигідними для його країни. Президент Франції вкотре заявив про безальтернативність довгострокової військової, фінансової та дипломатичної підтримки України з боку Франції та ЄС та запропонував "раз та назавжди врегулювати питання навколо безпеки України у ході змістовних переговорів між європейськими країнами, Україною та рф". Про те, що казав путін, розповів кремль. Додавати не буду, окрім єдиного. Московіт заявив Макрону, що розмовляти з Україною про компроміси буде тільки тоді, коли будуть остаточно підведені підсумку літньої військової кампанії та стане зрозуміла "ситуація на землі". Про обговорення "Іранського питання" теж маю реліз, проте я викладу не його, а поясню суть переговорів простими словами. Президент Франції намагається створити "пул впливових перговорників" до якого увійдуть європейські важковаговики, Китай та рф (без участі у ньому США), який зможе домогтися від Ізраїлю та Ірану укладення мирної угоди, яка б з одного боку гарантувала Ірану право на використання мирного атому, а з іншої гарантувала відмову ісламської республіки від намірів створити ядерну зброю та визнала за Ізраїлем безумовне право на існування закріплене у статутних документах Ірану. Президент Францій намагався домовитися з путіним про участь рф у такому пулі та зайняти конструктивну позицію у цьому питанні. путін висловив свої зауваження та скепсіс щодо реальності втілення ідей Макрона, проте підтведив можливу участь своїх представників у переговорах якщо вирішення цього питання перейде у реальну площину. Тут у Франції та рф є спільний інтерес - домогтися угоди по Ірану без участі США та втерти носа Трампу. Особисто я не думаю, що з цієї ідеї вийде щось путне, проте - хай вона живе та дратує Президента США. Україні від неї ані холодно, ані спекотно. На ранок все. Ввечері дам інформацію по українських ракетах. Гарного дня.