Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Я не збираюся "відбілювати" Резнікова - він винен у тому, що занадто б...
9 470 Охват/переглядів
2025-07-04 16:22
Повідомлення №1394
Я не збираюся "відбілювати" Резнікова - він винен у тому, що занадто багато уваги приділяв здобуттю зброї від наших союзників і практично не займався очищенням МОУ від наслідної з часів Кучми-Януковича корупції. І став приділяти належну увагу цьому питанню тільки після "Яйцегейту", коли був створений громадський контроль за системою закупівель Ярової. Винен? Безумовно. Але якщо порівнювати усіх післямайданних міністрів, то Резніков та Полторак - абсолютно кращі. Полторак відтворив з нічого "маленньку радянську армію" - ЗСУ та проводив обмежені реформи війська. Резніков - вся наша "закордонна зброя", реальне та швидке, зважаючи на війну, впровадження стандартів НАТО. Мало? Прокурор добавить. Резніков не збирається у політику - наївся лайна по саме не балуйся. Мене це засмучуе, проте я не здатен вплинути на його рішення. Але ця людина працює на нашу оборону. І я його щиро поважаю за те, що зробив і за те, що робить.. І точно не поважаю тих, хто так бажає остаточно поховати його репутацію. І я своїм валюнтаристським рішенням буду банити усіх, хто притащить на канал яйця по 17. У мене все.