Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Президент України просив якомога скоріше ввести нові санкції проти РФ ...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
9 520 Охват/переглядів 2025-07-05 10:24 Повідомлення №1396
Президент України просив якомога скоріше ввести нові санкції проти РФ - "Путін не поважає Вас, він глузує зі всх, а особливо з ваших миротворчих зусиль". Президент Трамп заявив, що доручить Міністру фінансів та Держсекретарю вивчити питання та підготувати рішення щодо інвестування у побудову заводів "Рейтеон" в Україні.  Президент Трамп наголосив, що "Від Європейців залежить, чи дам я ним дозвіл купувати нашу кращу у світі зброю - вони повинні дозволити нашим корпораціям участь у озброєнні Європи". Президент Трамп пообіцяв відновити постачання боєприпасів до"Хаймарс" та "Петріот" "найближчими днями", по інших питаннях обіцяв прийняти рішення після аудиту Пентагону. Президент США вкотре пообіцяв поговорити з Нетаньягу та  вирішити питання щодо ізраїльських "Петріотів" для України.  По санкційному питанню Трамп повторив те ж, що він казав Європейцям.  Президент США пообіцяв надати дозвіл на продаж Україні двох систем "Петріот" за європейські гроші.  Інша інформація другорядна та несуттєва.  Ну і пара слів щодо попереднього допису. Я знав, якою буде реакція від секти "Розумомо обмежених "патріотів"" під цим дописом на різних ресурсах. Знав, що почую мантри тупоголових та їх партійні гасла про "мародера Резнікова" та про "піндеровця який остаточно спалився". Це мене не ображає - тішить. Сектанти ж все знають, вони ж у нас і слідство, і суд, і вже вирок вони "обвинуваченому" винесли! На біса в Україні правоохоронна та судова система - хрін його знає! Фактів причетності немає, але Резніков - "мародер та крадій" - "абирвалг" рулить. Я завжди просив одного й того саме - відписуйтеся на хрін від каналу, панове сектанти. Вам тут не раді, ви тут зайві, ваші розумові здібності всім відомі, вашим талантам будуть раді на профільних ресурсах "Свідків 19го року". Зі своєї сторони обіцяю безжальну боротьбу з подібними експонатами на своєму та партнерських каналах. У мене все. Гарних вихідних. До зустрічі ввечері - дам вже написане по ракетах.