Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ТЕРМІНОВО  У НОМЕР. . "Ми просимо у якомога короткий термін організува...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
10 700 Охват/переглядів 2025-07-07 15:31 Повідомлення №1405
ТЕРМІНОВО  У НОМЕР. . "Ми просимо у якомога короткий термін організувати зустріч делегацій рф та США метою якої буде досягнення домовленості по спільном тиску на владу України (Не "Київського режиму" - дивно!) з тим, щоби вона відмовилася від атак на цивільну інфраструктуру та припинила заважати цивільному авіасполученню у повітряному просторі рф". "Ми просимо Уряд США здійснити максимальний тиск на українську владу з тим, щоби вона погодилася обговорити. затвердити та ввести у дію секторальні перемир'я які б унеможливили удари по затверджених у рамках таки об'єктах цивільної інфраструктури та промисловості".  Це з листа якого отримав Спецпредставник Президента США Уіткофф від радника путіна ушакова який, у свою чергу, був переправлений у Держдеп СШ та Президенту США. Наразі відповідь американської сторони ще не сформульовано та не відправлено.  Цікаво... Ще більш цікаво те, що раніше Уіткофф мав свою окрему, фактично закриту для іншого втручання, лінію зв'язку з Президентом США. Щось, вочевидь, змінилося, раз  для спілкування з Трампом Уіткоффу знадобився Рубіо. Чекаємо на наступні події - може бути ще цікавіше. Ще цікава, як на мене, новина. Спецпредставник США Келлог візьме участь у Конференції по відновленню України яка пройде 10 - 11го липня у Лугано. Необхідності його участі у цьому заході перед Президентом США лобіювали Держсекретар та Міністр фінансів США, зокрема Бессент заявляв, що "Ми втратимо і політично і фінасново якщо не будемо приймати участь, на комерційній основі, у відновленні України". Держсекретар наполягав на важливості збереження впливу США у Європі  у тому числі через залученість США як у врегулюванні "російсько-українського конфлікту", так і у повоєнній відбудові України. У той же час Спецпредставник Уіткофф направив президенту США "Записку" у який наполягав на марності будь яких американських інвестицій в Україну і пропонував замість поїздки Келлога на Конференцію організувати чергову свою зустріч з Дмітрієвим.  Президент США схвально поставився до ініціатив вищих посадовців - у Рим поїде не тільки Келлог, але й "представники американського бізнесу та ділових кол", і фактично відкинув пропозицію Уіткоффа просто не відповівши на "Записку".  Чекаємо на подальші новини та на черговий масований обстріл - існує пряма залежність між "Листами про мир", які шле американцям російська сторона та масованими обстрілами бидла Києва та інших міст України. Тим більше американське попередження про високу вірогідність такого діє і на наступні два дні.  Тримаємося. Бережемо себе по можливості. Гарного вечора та гарних новин.  P.S. Задумав серію характеристик наших провідних політиків з аналізом їх характерів, вчинків та мотивації до них. Спробую завтра "розібрати" на запчастини нашого Президента.