Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою

👥 Кількість підписників

4 114
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -23
Середній/Місяць:: -48

👁️ Середній перегляд на повідомлення

769
Середній/День:: 624
Середній/Тиждень:: 811
ERR: 18.69%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Якщо би 21 квітня 2019 президентом обрали Порошенка, вже четвертий рік йшли би беззмістовні бої на Чонгарі і під Армянськом, де ворог не мав би ЖОДНОГО навіть УЯВНОГО шансу вийти з Криму.Так само, як він 10 років (!) не міг подолати лінію укріплень Порошенка в Авдіївці, і Зеленському вдалося її здати аж у 2024.Так само, як ворог вже три роки не має жодного шансу перейти Дніпро до нас в Херсон, коли нарешті оборона була організована Залужним. І так далі.Воєнний стан був би введений президентом Порошенком ще в листопаді 2021, як він це зробив у 2018 при ПЕРШІЙ ЖЕ загрозі агресії. Були б розгорнуті резерви, як у 2018, були б знищені мости і перекопан-замінован перешийок під Армянськом, як Порошенко зробив вздовж 600 км лінії зіткнення у 2014-15.Були б виділені 50 млрд грн на ЗСУ, чого ВИМАГАВ Порошенко у січні-лютому 2022 і що заблокувала монобільшість фсбшних Слуг Зеленського.ВСЯ ХЕРСОНЩИНА була би ВІЛЬНА! Сотні тисяч людей були б живі. Десяткі населених пунктів і наш Херсон не були би зруйновані. Якщо би Президентом був Порошенко.Смерть нам приніс Зеленський і мільйони його виборців 21 квітня 2019. І не треба казати, що вбиває росія. Під час епідемії чуми теж вбиває орда бацил, але смерть людям несе той, ХТО ВІДКРИВ МОГИЛЬНИК І ВИПУСТИВ ЧУМУ НА ЛЮДЕЙ.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН#херсон #порошенко #зеленський
ЗЕЛЕНСЬКИЙ УЧЕНЬ ГЕБЕЛЬСАСтатки Петра Порошенка за даними Форбс у 2013 складали $1,6 млрд доларів. З того часу по сьогоднішній день ЖОДНОГО разу його статки не перевищили довоєнний рівень.Брехню про "збагатився на крові" масовано роками розповсюджувала російська гебельсівська пропаганда, зокрема Володимир Зеленський - один з найогидніших гівноротих кремлівських сексотов, який працював скабєєвою ще з часів Помаранчевої революції.Головним інструментом російської пропаганди по перетворенню маси виборців на скот була - гебельсівщина. Гебельс казав: "Брехня має бути позамежно нахабною - тоді в неї повірять". Брехня не просто має бути безпідставною, вона повинна бути ПОВНІСТЮ ПРОТИЛЕЖНА РЕАЛЬНОСТІ!Зеленський гадливо кривлявся, зображуючи Порошенка п'яним.ПОРОШЕНКО ВЗАГАЛІ НЕ ВЖИВАЄ АЛКОГОЛЬ! В принципі. Все життя, з юнацтва.Зеленський глумився який Порошенко "жадібний", як він "все розкрав".ПОРОШЕНКО ВЖЕ 15 РОКІВ ВІДМОВИВСЯ ВІД ДЕРЖАВНОЇ ЗАРПЛАТИ - всю її перераховує на благодійні проекти. І ще витрачає власні легально зароблені мільйони доларів - на армію і на допомогу людям. Наприклад, той же ОХМАДИТ був відбудований у 2015 на власні кошти Петра Порошенка. ППО Києва було відновлено у 2014 за кошти Порошенка, бо у держави не було грошей і так далі. Зараз вже четвертий рік ПП витрачає щотижня по мільйону доларів на зброю для ЗСУ, поки Зеленський краде мільярди.Зеленський постійно бреше, нібито ПП "співпрацював з Медведчуком". В реальності Медведчук був заклятим ворогом Порошенка, і одночасно співвласником телеканалу Г+Г, на якому працював Зеленський. Саме Медведчук привіз Зеленського з Москви і запустив його кар'єру антиукраїнського пропагандона-"гумориста".Все це має одну назву - гебельсівщина. Саме учнем Гебельса роками і був фсбшний сексот Зеленський, гівноротим паскудним брехливим бачком пропаганди кремля, поки у 2019 Кремль не зробив його своїм кандидатом - троянським буратіною для знищення України.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #порошенко #зеленський
Висловлю, можливо, неочікувану і невеселу думку. Більш за все зараз я боюсь і я не хотів би припинення вогню.З одного боку, припинення вогню нам потрібно і для того, щоб бійці могли відпочити, і для того, щоб, безумовно, щодня перестали гинути люди сотнями, якщо не тисячами, і тому, що без цього припинення ми не можемо викинути зелену банду з їхніх посад. Здається, що припинення вогню принесе нам багато хорошего...Але якщо вогонь буде припинений, принаймні я до кінця свого життя залишуся у напівзруйнованому Херсоні на лінії фронту (навіть якщо її перейменують в "лінію розмежування") Рахунок тоді піде не на роки, а на десятиліття.Поки йде гаряча фаза, як би важко нам не було, залишається можливість, що економіка росії зламається, не зможе забезпечувати фронт і ми їх продавимо і поженемо.Але якщо конфлікт "заморозять", обидві сторони візьмуть на себе зобов'язання не порушувати "тишу". А той, хто її порушить, стане "розпалювачем війни". Україні буде дуже важко, фактично неможливо, неймовірно, прийняти рішення раптом знов атакувати, "напасти на росію". І станемо ми чекати у моря погоди... Згадайте, скільки десятиліть були розділені Західна і Східна Німеччина до об'єднання. 45 років. Згадайте, скільки десятиліть знадобилося для возз'єднання Північної і Південної Кореї? Вони досі не об'єдналися і навіть мрії такой нема! Припинення вогню стане фактичним визнанням втрати наших окупованих територій. Ви згадаєте Мінські угоди, - так, та ж сама проблема була і тоді, але то було вимушене рішення - у нас не було армії, не було варіантів, ніж вимагати і погоджуватися на заморозку. Але тоді у нас оттяпали третину Донбаса, а зараз - третину країни...
Зіткнувся з Анатолієм Івановичем. Вчора постив ролик, де ми з ним спостерігаємо, як горить його дім (https://t.me/IvanSim007/4723) Анатолію Івановичу десь вже за 80, в минулому військовий підводник. Позавчора його квартира згоріла і адміністрація кудись його переселила до інших постраждалих.Кажу: "Ну як ви там влаштувалися?Він каже:- Готель відмінний! - чомусь він те місце називає виключно готелем. - Кругом чистота! В їдальню приходиш, тебе вже зустрічають.Кажу, багато там людей? Каже, зараз небагато, але обіцяють ще прислати.- Ну а в поліцію ходили?- Так, дали мені документ, тепер з ним в соціальну службу. Мабуть будуть мені гроші відвантажувати. - сміється )Кажу, так, зараз вас завалять грошима! - А я вже рюкзак взяв, щоб всі влізли )Стоїмо регочемо разом. Анатолій Іванович каже:- Треба тобі коханку знайти!Я кажу:- Треба! Та де ж її взяти, коли нема нікого!Обвожу рукою округу, а ми стоїмо на перехресті Європейської і Грушевського і навкруги просто взагалі жодної живої душі, тільки ми двоє.Анатолій Іванович каже:- Треба їхати на північний ринок, там їх повнісінько, всіх розмірів! 😄От як треба стійко зустрічати втрату своєї квартири. Херсон.#херсон
Кажуть, що не було фактів співпраці Зеленського з ФСБ Але в тому-то і справа, що фактів було - море. Що вся російська, проросійська, підросійська, фсбшна, денеерівська, рпцшна - АБСОЛЮТНО ВСЯ ворожа гидота з трусів вистрибувала і агітувала за Зеленського. Зеленський був кандидатом Кремля.Вся портновсько-ригівська гидота, яка п'ять років ховалася за кордоном, в 2019 сиділа на валізах в очікуванні, коли оголосять перемогу їхнього фсбшного реваншу і можна буде повертатися в Україну. Публічно розстрільні списки складали майданівців-"порохоботів".Російський фсбшний реванш під час передвиборчих перегонів діяв абсолютно відкрито! Це була офіційна передвиборча програма Зеленського - зустрітися з путіним, подивитися очі в очі і "зійтися посередині". Вони прямо і відкрито боролися з "войовничою меншістю", яка мовляв "не хотіла закінчувати війну", а самі були партією "миру з росією", партією капітуляції.Не було ніякого "зеленський нас обманув", ні! Все говорилося прямо. Коломойський казав: "Путіну Донбас не нужен, ми воюєм самі з собой. Проблеми в економіці вирішити запросто - треба взяти у росії 100 млрд доларів, які путін дасть без проблем!"І треба бути конченим лоботомованим імбецилом, щоб це не побачити і не зрозуміти. Всі все розуміли. Малороське стадо голосувало за любімого великого російського брата і його маленького зеленого х&^льониша. Малороське стадо в обіймах з путіним і патрушевим ненавидило Порошенка, Парубія, В'ятровича, Федину, Прозапаса, Марусю Звіробій - за Армію Мову Віру.Совкові гниди!
Іловайська трагедія 2014 і здача Маріуполя Зеленським у 2022Так само, як фашисти-бандерівці не роспинали мальчіка в трусіках, так і Порошенко не "влаштовував Іловайськ", це тупа фсбшно-зелена брехня. У серпні 2014 російська армія вторглась через кордон силами у співвідношенні 18:1, а у нас тоді просто не було армії, яка могла би їх зупинити. Зупинили тодішнє вторгнення орди лише Мінські угоди.На відміну від цього, у 2022 саме Зеленський влаштував котел в Маріуполі. Бо в нас вже була відбудована і озброєна Порошенком Армія, але саме Зеленський відкрив і розмінував всі проходи і мости на перешійку з Кримом, саме Зеленський зняв всі війська звідти, саме Зеленський не дозволив там будувати будь-які фортифікацій.Зеленський без бою запустив російські війська з Криму і вони без спротиву дійшли до Маріуполя З ЗАХОДУ (!!!) в той час, як ворог майже 10 років не міг ЗІ СХОДУ пробити оборонні рубежі, побудовані Порошенком.Саме Зеленський здав Маріуполь ворогу, як і тисячі квадратних кілометрів Херсонщини - без бою, без спротиву, буквально за добу!І це принципова відмінність величезних котлів Зеленського в перші дні вторгнення 2022 - прямі наслідки масштабної державної зради, - від трагедії під Іловайськом 2014, де ми просто нічого не могли протиставити ворогу в ті часи.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
Zеленький, як і путін, живе війною, війна то їхне живлення для обох. Ні зеленський, ні путін на своїх посадах не протрималися би до цього часу без війни.Якими б баранами не були росіяни, але вже у 2011-2012 проти путіна виходили сотні тисяч на протестні мітинги і рейтинг у нього був в районі 30%, а рейтинг його партії був просто в сраці - "єдіную росію" ненавидили буквально всі.Війна все змінила, "кримнаш"... фюрера знов возлюбили як Гітлера у 1933. Але знов ейфорії вистачило не надовго - вже з 2017 Навальний, який пропонував росіянам радикальну альтернативу путінізму, почав стрімко завойовувати любов мільйонів і ніяк це неможливо було зупинити... Тільки тотальною війною і введенням вже реального фашизму, коли за один нелояльний лайк можна отримати сім років колонії. Якими б баранами не були виборці зеленського, але вже у 2021 його рейтинг був вже під плинтусом. Рейтинг його партії Слуг був просто в сраці, їх ненавидили і зневажали буквально всі, як росіяни партію путіна. Врятувати могла лише тотальна війна.І війна все змінила. Zеленський став найвеличнішим лідером Всесвіту, як путін для росіян. Тотальна цензура на телебаченні, тотальна влада диктатора, тотальне розкрадання мільярдів доларів з бюджету і безмежна любов стада, яке вмирає тисячами. Все як в росії.Два упиря годуються кров'ю і баблом. Припинення війни для обох - це кінець, це катастрофа.
ЧОМУ ЗЕЛЕНСЬКИЙ НЕНАВИДИТЬ ПОРОШЕНКА Насправді мотивації було дві. У 2013-2014 Бєня Коломойський вкрав з рахунків Привата $5 млрд доларів. З них $40 млн доларів пішли в офшор Зеленському. Порошенко намагався притягнути мафіозі до відповідальності, примусити повернути вкрадене. За це мародерам необхідно було Порошенка знищити. Ось перший мотив.На мафіозі Бєню на Заході завели справи, він мав сісти, якщо б поїхав на Захід. Якщо б Україна також стала Заходом, Бєня з Зеленським мали сісти просто в Україні. Тому Бєня з Зеленським почали співпрацювати з путіним, щоб здати Україну росії і таким чином захистити себе від відповідальності, а заодно отримати можливість:а) красти вже мільярдами доларів з бюджету України, поки вона ще існуєб) отримувати мільярди доларів від ФСБ за організацію здачі України.У мародерів і зрадників Зеленського з Коломойським були вагомі мотиви люто ненавидити Порошенка і намагатися його знищити, бо саме на майданівській команді Порошенка трималася і тримається вся оборона України.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
Як зелено-фсбшна пропаганда БРЕШЕ у Вікіпедії. Найближчі дні я присвячу Вікіпедії. Це будуть і гайди з порадами, як стати досвідченим редактором Вікі і отримувати від цієї просвітницької діяльності неймовірний кайф. І практичні приклади додавання у Вікі нової інформації. І просто якісь яскраві факти, які демонструють, наскільки Вікі важливий і крутий проект.Як на будь-який колективний проект великого суспільного значення, на Вікі намагаються впливати як Світлі, так і Темні сили. Російська пропаганда і її зелений підрозділ на Банковій активно цим користується, промивають людям мізки.Як думаєте, скільки людей щодня заходять на Вікіпедію почитати статтю про Липецьку фабрику ROSHEN? В середньому 17 читачів на день. Не астрономічне число, але за місяць це вже півтисячі.Абсолютно зрозуміло, що цікавить цих людей не асортимент давно закритої фабрики. Вони хочуть переконатися в правдивості тієї фсбшної брехні про "торгівлю Порошенка з росією". І знаєте, що вони там читають?Що нібито "Липецька фабрика у 2016 році сплатила в російський бюджет" стільки-то мільйонів доларів. Звісно, це брехня. Звісно, там є посилання на джерело - брехливий фсбшний 24-й канал.Але ж це ми розуміємо, що це брехня, люди ж не розуміють. Протягом дев'яти років щомісяця по півтисячі людей, які сумніваються і хочуть розібратися, заходять і бачать "підтвердження", що нібито Порошенко "зрадник".Саме так ми програЄмо інформаційну війну, бо не знайшлося НІКОГО, хто прокопав би інтернет, знайшов би і розібрався, звідки ростуть ноги у цього фейка, знайшов би РЕАЛЬНУ інформацію - і додав би її в цю статтю.Щоб Вікіпедія не оболванювала людей, а навпаки - їх освічувала, не поширювала ворожу брехню, а її викривала і спростовувала.І це може робити будь-хто! Це просто! Треба лише бажання, час і натхнення.І розуміння, наскільки це важливо.#вікіпедія
Хочу сказати про нашу тітку Шуру, та й про нас усіх також.Уявіть себе на її місці. Вам під 90 років, ви сидите тихесенько відпочиваєте у затишку поруч з подругою. Буквально поруч, між вами меньше метра відстані... Лунає страшенний вибух і ваша подруга вже лежить на асфальті, стогне, поруч валяється її рука, з живота видно нутрощі і все навкруги, в тому числі ваша кофта, забризгано мозковою речовиною. І з неї хреще кров потоком, вже величезна калюжа.Яку реакцію можна очікувати? Обморок, воплі, істерику, ридання... Тітка Шура залишилася в абсолютно ровному емоційному стані, як і була.Вона була лише трохи розгублена - бо по вухах шарахнула хвиля, мені довелося двічі перепитувати - чи викликали швидку? Але коли вона зрозуміла питання, вона чітко відповіла і взагалі нормально спілкувалася з іншими сусідами.Теж саме і про інших. "А що з нею?" - "Руку відірвало, ось бачиш?" - "Блін. Ну вона жива?... Вона ж жива! Швидку викликали? Давайте я зателефоную" (це все я) Треба руку перетягнути, блін, перчаток нема, турнікету нема, - якось бінтом перетягнув, руки повністю в крові: "Тьотя Шура, полийте мені на руки" - вона бере бутиль, допомагає змити кров.Всі навкруги, звісно, не радісні, сумні, зосереджені, але ніяких різких емоцій. Так, лежить жінка в калюжі крові, дах у будинка пробитий, дерево палає і смердить - все це дуже погано, але ніякого "боже! який жах, що ж робити, що з нами буде!?" - навіть натяку нема, ні у кого...Я вважаю, це дуже характерна риса для всіх, хто живе тут, в Херсоні, на лінії фронту.#херсон