Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою

👥 Кількість підписників

4 114
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -23
Середній/Місяць:: -48

👁️ Середній перегляд на повідомлення

769
Середній/День:: 624
Середній/Тиждень:: 811
ERR: 18.69%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ДЕРКАЧ. "ТОЙ, КОГО НЕМОЖНА НАЗИВАТИ"Шановні пани Ігор Лапін з Юрієм Луценком знов дуже жорстко (це я без сарказму) звинувачують Зеленського у його відповідальності за холодомор.Але, шановне панство, поясніть мені одну річ. Ви постійно кажете про "корупцію", "некомпетентність", "помилки Зеленського" і іншу Х¥%&Ю. Але таке враження, що ви взагалі не чули прізвище ДЕРКАЧ. Не чули? Не знаєте, що вже багато років - з моменту обрання Зеленського і по сьогоднішній день - вся енергетика України знаходиться в руках людей генерала ФСБ Деркача? Про це вже НАБУ офіційно плівки оприлюднило, не чули? Про те, що Деркач отримав спочатку посаду "сенатора" (члена верхньої палати "парламенту" росії), не чули? Це було безпрецедентно! Фсбшників у путіна - десятки тисяч, успішних операцій в Україні і по світу вони проводять сотні, але "сенатора" пожалували лише ОДНОМУ кроту за всю історію війни! Невже вас не цікавить - ЗА ЩО?! За яке таке досягнення?Мало того, путін настільки був щасливий від успіху Деркача, що крім топової посади він ще й присвоїв Деркачу "героя росії"! ЗА ЩО? За що, мать вашу! За тупой фальшак на Порошенка "жмурукуобнімаю", який зжерло стадо українських виборців-імбецилів з однією ізвіліною, та й той між сідницями? Це смішно. В тому сенсі, що вся Лубянка реготала над тупим зеленим бидлом, яке в це повірило, але користі Кремлю з цього оббріхування Пороха було - нуль, бо Зеленський з Деркачем провернули цю операцію, коли Зе давно вже захопив всю владу, і одним фейком більше, одним меньше - нічого нового їм не приносило."Сенатора" і "героя" керівник зеленої агентури в Україні Деркач отримав ЗА УСПІШНИЙ САБОТАЖ ВІДНОВЛЕННЯ І ДИВЕРСІФІКАЦІЇ ЕНЕРГЕТИКИ - життєво важливу для путіна диверсію, яка була реалізована агентурою Деркача під прикриттям і керівництвом Зеленського! Це не "помилка" і не "некомпетентність", це державна зрада. І "корупція", в сенсі розкрадання мільярдів доларів з бюджету бандою Міндіча-Зеленського, це був лише ІНСТРУМЕНТ, один з різновидів диверсійних дій, цілью яких було не скримздити гроші, як такі, а позбавити Україну грошей, щоб її знищити. Це трохи різні речі, правда?Чи почнете ви нарешті вголос говорити цю правду? Що "помилки Зеленського", "некомпетентність Галущенка", "популізм влади", "корупція міндіча" - це все собаче гівно на тлі того, що - нашою державою "керує" організована диверсійна агентура Кремля, яку очолює Зеленський і яка контролює ВСІ державні органи України.І саме це і є прямою причиною всіх наших провалів, катастроф, здачі територій, зриву допомоги партнерів, блекаутів, холодомору - а в перспективі і підписання капітулянських "угод", які настирно просуває державний зрадник Зеленський.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
Днями здох ще один зі слуг Зеленського і це була гарна новина. Коли мені кажуть, що ми не маємо "танцювати на кістках зелених слуг", я щиро дивуюсь: чому ні?!В таких випадках я питаю: чи вбивало вашу сусідку на порозі вашого під'їзду? Так щоб кров хлестала з відірваної руки, мозкова речовина - по стінах і кишки на асфальті? А я їй перетягував відірвану руку і чув її хрипи.Так ось, її вбив оцей Слуга Зеленського!Якщо б фсбшна зе-монобільшість не заблокувала у січні 2022 виділення 50 млрд на розгортання ЗСУ, чого вимагав Порошенко і Європейська Солідарність, якщо б агент Деркача Зеленський ввів воєнний стан ще з осени 2021, перекопав фортифікаціями перешийок з Кримом, дав наказ підірвати мости - НЕ ЧЕКАЮЧИ вторгнення, а одразу, коли дізнався планів путіна - моя сусідка була б жива. Бо тоді ворог і досі б не пробився з Криму, не дійшов би до Херсона, і в мій двір не прилетів би снаряд Града. Це було б неможливо, від Криму до Херсона 100 км - гради не б'ють на таку відстань.І перукарка б моя була жива - її вбило на порозі її дома через квартал від мене. І в моєму домі не були б вибиті всі вікна у січні 2023, коли мінометна міна прилетіла під мої вікна. І мій Херсон не був би зруйнований і не нагадував би Маріуполь. Ні! Він би нагадував Маріуполь, бо Маріуполь теж не був би зруйнований!ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ЙОГО ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ - В ПЕКЛІ.Я радію кожен раз, коли черговий Слуга Деркача-Зеленського отправляється в цю подорож. Хотілось би, щоб скоріше і щоб - всі!
Знов читаю чергову жорстку статтю і знов одне й те саме. "Корупція", "корупція", "корупція"... Навіть пишуть абзац про "двушку на москву" і навіть в цьому абзаці знов пишуть: "корупція"! 🤦🏻‍♂️Людоньки, ну придіть до тями нарешті! Вже не в якихось "журналістських розслідуваннях", вже офіційний орган - НАБУ, офіційно вам повідомив: "Люди Деркача...." Те, що кадровий співробітник ФСБ Деркач працює, як не дивно, на... (ну, здогадайтесь!)) на ФСБ - було відомо всім ЩЕ З ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА! Жмурукуобнімаю кожного з вас щиро і від всього серця!Але щоб у вас не залишилось жодних сумнівів, путін нагородив Деркача спочатку посадою "сенатора", а потім, ну, щоб дійшло ДО САМИХ ТУПИХ, дав Деркачу звання героя росії.Так ось, дорогенькі мої, коли агенти генерала ФСБ Деркача під час війни блокують програми відновлення і децентралізації енергетики, виводять з бюджету держави мільярди доларів і ПЕРЕПРАВЛЯЮТЬ ЇХ - "на Москву" - В БЮДЖЕТ РОСІЇ, а головний агент генерала ФСБ Деркача все це покриває з посади Президента України, а "монобільшість" слуг цього агента, яку свого часу набрали за списками з Кремля, забезпечує законодавче затвердження цих схем, наприклад, закупівлю НАХЄР нікому не потрібного російського атомного реактора, а також розподіляє сотні мільярдів в бюджеті - на розкрадання замість оборони.Так ось все це - НЕ "КОРУПЦІЯ"!Все це - диверсійно-саботажна діяльність агентури ВОРОГА."Корупція" це кража чиновником грошей заради незаконного збагачення. Агентуру ворога не цікавить особисте збагачення. Генерала ФСБ Деркача не цікавили гроші, він виконував завдання керівництва - знекровити і зробити вразливою енергетику України, ЩОБ ЇЇ ЗНИЩИТИ. Знищити енергетику, щоб знищити Україну - таке було завдання. Це не "корупція"!Діяльність агента ФСБ Галущенка мала на меті - знекровлення і знищення нашої енергетики і нашої держави. Діяльність агента ФСБ Міндіча мала на меті - знекровлення і знищення нашої енергетики і нашої держави. Діяльність агента ФСБ Зеленського мала на меті - знекровлення і знищення нашої енергетики, зрив мобілізації, знищення оборонної промисловості, знекровлення і деморалізацію Армії - з ціллю здачі ворогу і знищення нашої держави. Це не "корупція"!Це навіть не "досадні помилки" Зеленського. Я вам більше скажу, це навіть не "некомпетентність". І не "недолугість". І не "популізм". І не ще десятки ваших дибільних термінів, які не мають до реальності жодного відношення!ЦЕ ДИВЕРСІЙНА РОБОТА ВОРОГА, який тотально захопив всю владу в нашій країні.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #деркач #міндіч #зеленський
Коли кажуть, що "Зеленський не готувався до війни", це неправда. Коли кажуть, що "Зеленський не зробив нічого напередодні вторгнення", це неправда.За три роки до вторгнення 2019-2021 Зеленський зупинив і збанкрутував нашу оборонну промисловість. До речі, саме при Порошенку у 2015-2018 Укроборонпром був вперше в історії України виведений на стабільні позиції в рейтингу ТОП-100 кращих світових оборонних компаній. І з цього рейтингу він миттєво вилетів у 2019.Зеленський знищив - НАЗАВЖДИ - ракетні програми Турчинова- Порошенка. Назавжди, бо вже сім років Україна НЕ ВИРОБЛЯЄ ракет і не буде виробляти, поки при владі стоїть фсбшна агентура Деркача-Зеленського. Зняв війська зі всіх небезпечних напрямків, про які його повідомила розвідка США. Розмінував проходи на тих напрямках, проклав нові траси, щоб російським танкам було зручніше входити.А безпосередньо напередодні вторгнення Зеленський відправив за кордон свою родину - від небезпеки, поки його зграя Слуг у ВР системно і послідовно БЛОКУВАЛА, забороняла будь-яку можливість для підготовки наших ЗСУ.Протягом місяця до дня вторгнення, з кінця січня по кінець лютого 2022, Петро Порошенко і фракція Європейська Солідарність наполегливо ВИМАГАЛИ виділити з бюджету 50 млрд грн на забезпечення ЗСУ, мобілізувати резерв першої черги, укомплектувати бригади, забезпечити їх пальним, зброєю, боєкомплектом. Розгорнути бригади на відомих напрямках, побудувати там надійні фортифікації.ВСЕ ЦІ РІШЕННЯ БУЛИ ЗАБЛОКОВАНІ АГЕНТУРОЮ ВОРОГА - Зеленським і його "монобільшістю" в парламенті - і блокувалися ДО ОСТАННЬОГО ДНЯ 24.02.2022Коли вам кажуть, що "ніхто не очікував вторгнення", це неправда. Коли вам кажуть, що "ніхто ж не знав, що так станеться", це неправда.Ми - ЗНАЛИ і вимагали термінових масштабних дій по захисту держави.Але і вони - ЗНАЛИ і системно блокували будь-яку підготовку. Тому що вони - Зеленський і його зграя - всі ці роки працювали і працюють на ворога, виконують завдання кремля.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
Послухав на каналі Дмитра Чекалкина випуск "неначасі", де він зачитує пости наших авторитетних патріотичних блогерів про те паскудство і злочини, які коїть Зеленський. Все кажуть чітко і правильно, але є одна деталь.Жоден з наших авторов не каже очевидне і найголовніше - що міністри і друзі Зеленського працюють на ФСБ, як і сам Зеленський. Про генерала ФСБ героя росії Деркача всім відомо? Всім. Про те, що Галущенко та інші міністри і заступники - це агентура Деркача, всім відомо? Всім. Що ця агентура відправляє вкрадені мільйони доларів - керівництву в Москву, в бюджет росії на ракети і дрони, відомо? Відомо? Що все це кришує Зеленський не ясно? Ясно. АЛЕ НІХТО НЕ КАЖЕ ПРО ЦЕ В ГОЛОС!Коли ви в сотий раз повторюєте "двушка на москву" - ви повторюєте евфемізми. Як агентів російської пропаганди прийнято називати - "позитивними блогерами", а розкрадання бюджету - його "засвоєнням". Ніхто не називає речі своїми іменами - диверсія, злочин, державна зрада, саботаж, виконання завдань спецслужб ворога. Чому? Це страх? Це якась омерта - таємна заборона озвучити очевидні доведені речі: що уряд України, повністю підпорядкований Зеленському і його мафії друзів, - працює на ворога. Що все це диверсійна організована агентура ворога, яка керуться з Москви.Хто або що заважає людям ПОЧАТИ ГОВОРИТИ ПРАВДУ?
ЗЕЛЕНИЙ УЧЕНЬ ГЕБЕЛЬСА"Порошенко посилає двушечку в Москву через Міндіча!" 🙂 Впевнений, ви можете навести багато подібних прикладів зеленої брехні, від якої перехоплює подих. Та можна далеко й не ходити, як Зеленський публічно брехав, за що він наклав санкції на Порошенка: "Ви будете шоковані, як під час війни виводять мільярди! Через фонди, фонди!..."Це класична гебельсівщина, це базова стратегія фсбшної (вона же зелена) пропаганди. "Брехня має бути позамежно нахабною, тоді в неї повірять!" Все треба перегортати з ніг на голову - тотально, агресивно і без сорому.Відомий факт, що Жирік агітував зазе і верещав: "Тільки не Порошенко!!!" - не соромьтеся, прям типу "цитуйте": "Жиріновський казав, що тільки разом з Порошенком вони зможуть знищити Україну!" 🎉Зеленський у 2019 заборонив нашим бійцям захищатися, стріляти у відповідь, ввів штрафи (!) на бійців за відкриття вогню. І хай вас не турбує, що саме Порошенко у Верховній Раді публічно висловлював обурення цим паскудстаом і вимагав це припинити. Не соромьтесь, пишіть: "Порошенко заборонив нашим хлопцям стріляти у відповідь!" 🙃Хтось спитає вас, хто розмінував Чонгар? Сміливо відповідайте: "Це був Порошенко! Ще у 2015!" Рік, насправді, будь-який можете казати, от балди. Навіть НЕ НАМАГАЙТЕСЯ, щоб ваша брехня була схожа на правду - навпаки! Жодного зв'язку з реальністю!Агентура Деркача-Зеленського розкрала всі гроші і не побудувала фортифікації. Ну і шо? Верещить: "ЧОМУ ПОРОШЕНКО НЕ ПОБУДУВАВ УКРІПЛЕННЯ В ЗАПОРІЗЬКОЙ ОБЛАСТІ??!" 😮 Те, що в часи Порошенка ворог не мав жодного шансу навіть помріяти про Запорізьку область - не має нікого хвилювати.Гебельс розробив і обкатав на німцях ідеальну стратегію по перетворенню людей на худобу: ТОТАЛЬНА НАХАБНА АГРЕСИВНА НЕСКІНЧЕННА БРЕХНЯ. І цей механізм десятиліттями стоїть на озброєнні у пропаганди ФСБ. Саме так стадо бидла навчили ненавидити надійного лідера українського спротиву - Порошенка. Саме так Кремль просунув до влади свого зеленого троянського буратіну. ЖОДНОГО СЛОВА НАВІТЬ СХОЖЕГО НА ПРАВДУ - НЕ МАЄ БУТИ. Тотальна брехня - нахабно в очі!Мільярд дерев! Чотири тисячі баксів вчителям! Гігават генерації! Мільйон дронів! Зрадницькі Мінські! Мільярд ракет! Порошенко все здав, а Зеленський не здав нічого! Перемога за два тижні, в березні 2022, до кінця 2023, в серпні 2024! План Перемоги! План стійкості! Мінська-3 НЕ БУДЕ!...Звісно, не буде. Нічого не буде, головне брехати не зупиняючись і стадо буде покірно йти за тобою. В прірву.Іван Сімочкін ХЕРСОН
«Двушка на Москву» - це абсолютний доказ, що влада в Україні є фсбшною агентурою Деркача-Зеленського Штучний інтелект нагадує контекст:×××××▪️​Співрозмовник 1: «Ну що там по нашому питанню? Хлопці нервують, запитують, коли буде розрахунок по останній відгрузці».▪️​Співрозмовник 2 (Міндіч або особа з його оточення): «Все в процесі, ми ж домовлялися, що частинами будемо закривати. Там же транзит через треті руки йде, сам розумієш, безпека понад усе».▪️​Співрозмовник 1: «Вони хочуть розуміти конкретні терміни. Бо по першій частині підтвердження було, а по цій — тиша».▪️​Співрозмовник 2: «Не переживай, все завантажили. Двушка ушла, буде в Москві через полтори нєдєлі. Там зараз черга на каналі, але курс зафіксований, все чітко».​Аналіз контексту:🔸️ ​«Перша частина» та «остання відгрузка»: Йдеться про регулярність платежів. Слідство припускає, що це були відкати за лобіювання інтересів певних бізнес-груп у державних закупівлях енергоносіїв.🔸️ ​Транзит через треті руки: Це підтверджує використання складних офшорних схем або «обнальних» майданчиків для легалізації коштів перед їх відправкою до РФ.🔸️ ​Фіксація курсу: Ця деталь вказує на те, що операція проводилася у валюті, але з прив’язкою до конкретних домовленостей щодо вартості послуг конвертації.​Цей фрагмент викликав особливе обурення, оскільки підтверджував, що навіть під час активної фази війни існували налагоджені «логістичні коридори» для переправки мільйонів доларів готівкою або через криптоактиви до столиці агресора.×××××Отже. Учасниками перехопленої розмови були вищі топ-посадовці Офіса президента, - призначені Зеленським, міністри Уряду, - призначені Зеленським, а також найближчі друзі і бізнес-партнери Зеленського, які мали вплив на державні рішення завдяки Зеленському.І взагалі всі ці багаторічні системні і масштабні диверсійні дії в принципі не могли відбуватися без прямого активного забезпечення з боку Зеленського, який всю цю агентуру призначив, делегував їм свої повноваження, прикривав і продовжує прикривати від відповідальності.Вже сім років вся вища влада в Україні знаходиться в руках фсбшної агентури Деркача-Зеленського. Це не просто "корупціонери", це не просто злодії, які "наживаються на крові", - угрупування Зеленського є диверсійною агентурою ворога, яка має бути ліквідована в будь-який доступний спосіб. Поки вона продовжує свою діяльність, життя кожного українця і саме існування держави Україна знаходиться під смертельною загрозою.Іван Сімочкін ХЕРСОН
Білецький знов публічно нахабно бреше і знов публіку це шокує: "Як так можна?!" На це є просте пояснення: так можна, тому що Білецький - фсбшний сексот. Такий саме фсбшний сексот, як Деркач, як Арестович, як Корчинський, Татаров, Галущенко, як Зеленський врешті решт.... Мене вбиває, що цей факт очевиден роками, десятиліттями - а все одно кажуть про кожного з цієї зграї: "ой, а чому він бреше, як так можна?" "ой, а навіщо він так робить, невже не розуміє, що так буде тільки гірше!?", ой, а коли вони вибачаться за брехню на Порошенка?" "а коли вони визнають свої помилки?"Які ₴^%# на#%₴^ помилки!? Які помилки?! Фсбшник Деркач через Зеленського просунув на вищі посади в енергетиці сексотів Галущенка, Котіна та інших, ті за чотири роки знищили зсередини всі можливості захистити і відновити енергетику, наскирдували з бюджету України мільярди доларів "на москву" - у підсумку Деркач заслужено отримав героя росії і посаду сенатора. Галущенко теж отримає, і Татаров, і Білецький, і Баканов, і Буданов, і Пєтров з Івановим, і Безугла, і Притула, і Арахамія з Подоляком. Навіть Бігус якусь почесну грамоту отримає і червоний вимпел з профілем Ілліча.За успішно проведені диверсійні операції - які нах "помилки"?! Хто "прийде вибачатися перед Порошенком за брехню"? Хто?!Ну блін, ну не можна бути такими, боже.
Історичне фото. Одне з перших влучань наших Хаймарсів під час окупації Херсона в готель, куди в той час заселилися окупанти.За вісім місяців окупації наші декілька разів накривали Хаймарсами різні об'єкти в Херсоні, де зосереджувався ворог, я пам'ятаю щонайменше три таких точки, це які я бачив на власні очі, в інших районах по місту також було ще немало влучань.В тому числі багатостраждальну будівлю ХОДА "Білий дім" на площі Свободи вперше накрили такі наші, проломили бокову стіну на всю висоту будинку. Потім вже після звільнення його накривали артилерією вже росіяни, а потім їх так допекло що аж два нальота КАБами вчинили, кожен раз по дві-три авіабомби - і нарешті розвалили Білий дім остаточно.Щодо наших обстрілів під час окупації, це були ті часи, коли я обстрілів не боявся зовсім. Наші били настільки ювелірно-точно, що руйнували саме ту будівлю, яку було треба, а сусідні будинки навкруги залишалися неушкодженими - навіть ті, що знаходилися зовсім поруч. Це були чіткі удари на знищення ворога і окупантам в Херсоні жилося дуже незатишно, земля горіла у них під ногами, не знали, де сховатися.Зараз же вже пішов четвертий рік як Херсон обстрілює ворог з лівого берега і в переважній більшості в цих обстрілах нема жодного "воєнного сенсу" - вони просто руйнують житлові будинки без розбору, намагаючись знищити Херсон і вбити хоч когось - в кого попаде. Це тупо терор і вандалізм дикої антилюдської орди. Але своєї мети вони не досягнуть ніколи - Херсон був, є і буде вільним, українським.Іван Сімочкін #херсон
Герой росії генерал ФСБ Деркач продовжує керувати Україною через свого вірного партнера і ставленика Зеленського. Щоб ви там не казали, а "двушечкі на москву" в бюджет ФСБ як йшлі сім зелених років, так і йдуть і зараз. Жмурукуобнімаю.До речі, мало хто розуміє, що значить "двушка на москву". Коли ФСБ вербує собі агентуру серед зрадників України, то саме ФСБ платить зрадникам гроші - за виконання диверсійних дій.А коли вкрадені з бюджету України мільйони доларів навпаки переправляються в росію, це роблять не завербовані зрадники, а безпосередньо співробітники спецслужби ворога. Це не "зрада", це їхні службові обов'язки.Саме такого співробітника, майбутнього сенатора і героя росії і обрали преЗЕдентом 73% виборців 21 квітня 2019, і ми вам про це казали. Жмурукуобнімаю ще раз кожного.____PS. Для тих, хто був в анабіозі. Фальшиві плівки, де начебто Порошенко казав "жмурукуобнімаю", були створені фсбшником Деркачем, який зараз отримав звання героя росії за успішні операції по знищенню нашої енергетики: половина уряду Зеленського, як і сам Зеленський - люди російського сенатора Деркача.