Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою
Джерело

Іван Сімочкін. ХЕРСОН | Про "переговори". Люди пишуть: скільки вже Зеленський буде брехати укр...

Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН Іван Сімочкін. ХЕРСОН @IvanSim007
836 Охват/переглядів 2026-02-11 11:46 Повідомлення №5134
Про "переговори". Люди пишуть: скільки вже Зеленський буде брехати українцям і для чого це все взагалі?Для чого це взагалі - абсолютно зрозуміло, і про це треба казати прямо. Зеленський хоче здати території путіну, "сойтісь посєрєдінє", як він прямо про свої наміри казав ще ДО виборів і за ці обіцянки його і обрала антиукраїнська більшість виборців. А чому все так довго і складно тягнеться місяцями, теж абсолютно ясно. Зеленському треба здати Україну так, щоб "це був не він", що начебто "Я БИ ВМЕР ЗА БОМБАС!" - "але народ вимагає здатися, і я змушений виконати волю народу".Зеленському треба здати Україну так, щоб його не повісили наступного дня, а навпаки, щоб бидло знов аплодувало і сприйняло капітуляцію як "перемогу Зеленського!"Це складно, для цього недостатньо роками брехати про Порошенка, для цього треба знекровити фронт, демотивувати бійців, зірвавши мобілізацію і заблокувавши демобілізацію. Для цього треба остаточно зруйнувати енергетику і добряче виморозити мільйони людей в тилу. Щоб вони самі прийшли і вмовляли вождя змилостивитися і підписати нарешті ультиматум путіна. І щоб дякували потім, як Зеленський "приніс мир!" не те, що ваш Порошенко, який, як прошили в мізки бидла, "все здав".Це складна спільна операція російських сил ззовні разом зі своєю диверсійною агентурою Деркача-Зеленського всередині. А ви хотіли щоб - раз-два і все? Ні, так не буває.