Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою
Джерело

Іван Сімочкін. ХЕРСОН | Вже добу нема води. Причому приходить інфа з різних районів принаймні ...

Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН Іван Сімочкін. ХЕРСОН @IvanSim007
507 Охват/переглядів 2026-02-03 12:41 Повідомлення №5119
Вже добу нема води. Причому приходить інфа з різних районів принаймні центра Херсона, що і там теж нема, тобто це не локальна проблема нашого будинку. Ще Прокудін, здається, попереджав про перебої з електрикою через заплановані ремонти, - я гадаю, що це пов'язано, бо насоси ж теж електричні.Але що хочу сказати. У мене в квартирі, по-перше, літрів 60 води запасено. І ще я вам скажу, що ці 60 літрів чекають аж десь з 2023, коли пройшла чергова хвиля панічних чуток і всі казали, що треба терміново запастися водою.Так ось, з часів тотального місячного блекаута в Херсоні в листопаді 2022 у мене жодного разу не було проблем з водою. З електрикою - навіть зараз! - проблем нема, а раніше якщо були відключення, то не більше ніж на декілька годин після влучань артилерії. Газ у нас за всю війну вирубався двічі - коли конкретно у дворі уламками пробивало газові труби, - і все відновили оперативно.Я про що хочу сказати. Незважаючи на те, що по нам четвертий рік щодня цілодобово б'є артилерія, росіянам НЕ ВДАЛОСЯ ось конкретно мій район - лише в кілометрі від лінії фронту - занурити в якусь гуманітарну катастрофу. Так, є багато зруйнованих, пошкоджених будинків, вікна давно у всіх забиті ДВП, але зламати систему забезпечення в Херсоні ворогу не вдалося досі. І не вдасться.PS. І до речі. Якщо державний зрадник Зеленський щось підпише про здачу територій без бою - як він любить, або вчинить фальшивий "референдум", я таки підготую для того референдуму кулемет.#херсон