Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою

👥 Кількість підписників

4 114
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -23
Середній/Місяць:: -48

👁️ Середній перегляд на повідомлення

769
Середній/День:: 624
Середній/Тиждень:: 811
ERR: 18.69%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Вибачте, я знов про "журналістку" Олену Трибушну з каналу Є Питання. Сьогодні розповідала про відмову Гончаренка проголосувати за воєнний стан. Цілком чесно висвітлила, чим Гончаренко аргументував свій демарш, - це був протест проти тотальної відмови зелених зрадників ввести строки служби і припинити фактичне ПОЖИТТЄВЕ РАБСТВО для наших бійців.Про все це Трибушна розповіла і одразу каже: "ну, звісно ж Гончаренко просто хотів отримати свої електоральні бали і він їх отримав"."Електоральні бали..."? Трибушна, от що ти за ... людина? Ну невже неможливо без брехні і гівна? У тебе ж засновник каналу, здається, воює (чи це теж брехня?) Отже. Гончаренко був першим, хто разом з Європейською Солідарністю В БЕРЕЗНІ 2023 вніс законопроект про терміни служби і з тих пір ДВА РОКИ наша фракція - ЄДИНА - хто послідовно намагається пробити скасування пожиттєвого рабства для військових. Для твого ж, Трибушна, засновника також. Він же справді воює? Сука, ти це називаєш "електоральними балами"? Саме за це ти поливаєш гівном того, хто відстоює справедливість для наших воїнів? Я поражаюсь з вас, "недорогенькі" журналюгі, чому ви такі паскудні аморальні тварі? Ну звідки це гівно в вас? "Абинепорошенко"
Капець як я мерзну. І є в мене підозра, що це не тільки через те, що сезон опалення невчасно закінчили, а що в мене останніми налітами КАБів непомітно пробило термоізоляцію на вікнах. Не в сенсі дірок від уламків, бо вони далеко прилітали, а в сенсі, що від вибухових хвиль десь непомітно відірвався скотч, яким плівка проклеєна для герметичності.Взагалі пошкодження від обстрілів бувають непомітними на перший погляд. Найкурйозніша історія сталася з будиночком знайомої моєї мами, яка виїхала з Херсону наприкінці 2022 і залишила мені ключи доглядати за будинком.Сам він досі вцілому цілий, але декілька разів снаряди лягали буквально поруч. І ось я якось прийшов полити квіти, думаю, що таке, чи хтось у дім залазив? Люстра в кімнаті накось перекошена і з неї деталі на підлозі валяються. Тільки потім дійшло, що це будинок так тряхануло. Але ще цікавіша загадка була інша.Дивлюсь, на даху сповз лист шиферу. Аврал! Треба полагодити, бо дощами зальє дім! Ну, заліз на дах, натягнув той лист на місце, якось його закріпив. Дивлюсь, ще один сповз. І ще. Та шо ж таке! Хто так шифер клав, що по всій площині даху листи лежать не прибиті, як так можна!І ото я тиждень за тижнем то один лист на місце пересуну, то інший. І аж тільки через декілька місяців до мене дійшло, що сталося.Поруч був потужніший вибух, від якого весь шифер на всій площі даху підняло вгору, зірвало всі цвяхи, якими шифер був прибитий, а потім весь положило на місце - начебто нічого не сталося. Тільки шифер тепер тримається просто на силі тертя і, звісно, починає сповзати лист за листом.Тобто, навіть будинки, які ззовні виглядають як непошкоджені, насправді накопичують непомітні пошкодження, і якщо хазяїв нема і ніхто за цим не доглядає, вони починають з часом руйнуватися - дощ, сніг, вітер...Це крім тих, де просто КАБами або снарядами все розворотило.
НАЙМАСШТАБНІША атомна диверсія Кремля проти України.Зеленський підписав закон про закупівлю в Болгарії російського атомного реактору.Зеленський вже декілька місяців не підписує давно прийнятий закон про компенсацію біженцям втраченого житла - не хоче платити, бо начебто "нема грошей". Зеленський системно не платить компенсації родинам загиблих бійців, бо начебто "нема грошей". Зеленський не дає гроші бригадам на зброю, бо начебто "нема грошей".Але миттєво підписує закон про виділення 1 МІЛЬЯРДА доларів на російський давно згнивший в Болгарії реактор. І це тільки початок! Буде реактор, треба починати будувати енергоблоки - це ще 5, 7, 10... МІЛЬЯРДІВ доларів на 5, 7, 10... років великого ядерного крадівництва.Ці мільярди доларів на абсолютно шахрайський проект НЕ дасть ані Європа, ані США, за межами України дурнів нема, вони всі тут, всередині. Ці мільярди доларів зелена зграя мародерів буде витягати з нашого бюджету - знекровлюючи армію і державу. Ці енергоблоки НІКОЛИ не запрацюють, бо ціль не будувати, а красти, ціль - саме знекровлювати армію і державу. Після знищення Зеленським всіх ракетних програм Порошенка у 2019, ця афера є - наймасштабнішою диверсію ФСБ проти України.І є лише один шанс, що колись через 10-15 років ці російські реактори будуть запущени на Хмельницькій АЕС. Це якщо в той час в Хмельницькому буде російська окупаційна адміністрація і фахівці РосАтома з вдячністю запустять і підключать свої російські реактори до своєї єдиної російської енергосистеми.Заради чого агентура Кремля - Зеленський і його шобла - все це і роблять.PS. І до речі, про агентуру. Свого часу Зеленський за фабрикацію на своє замовлення фейкових плівок проти Порошенка і Байдена ("жмурукуобнімаю") розплатився з виконавцем операції - фсбшником Деркачем - двома посадами для його агентів Котіна і Галущенко.Саме ці агенти ФСБ - голова Енергоатома і міністр енергетики зеленого уряду - будуть зараз контролювати і спрямовувати ці мільярди. Частково в офшори Зеленського, частково - в бюджет ФСБ. Бо росії ж треба на щось будувати ракети.
❗️Заява «Європейської Солідарності»Попри надзвичайно важку ситуацію на фронті, особливо на Курщині, попри напружені дипломатичні переговори, попри колосальну зовнішню загрозу, влада має купу вільного часу і натхнення для переслідування Порошенка, організації нових провокацій та фабрикування кримінальних справ.Сьогодні керівництво Верховної Ради за прямої незаконної вказівки глави ОПУ Єрмака скасувало раніше підписане відрядження Петру Порошенку до Брюсселя на засідання Політичної асамблеї Європейської народної партії напередодні Саміту ЄС. ЄНП, як відомо, має найбільшу фракцію в Європарламенті, який буквально днями в спеціальній резолюції по Україні особливо наголосив на неприпустимості чинити перешкоди парламентській дипломатії шляхом незаконного невипуску народних обранців. Це чіткий сигнал про те, що подібна практика неприйнятна для країни, яка є кандидатом в члени Європейського Союзу. Сподіваємось, владі вистачить розуму не блокувати запланований візит Порошенка до Вашингтона, куди він запрошений на Саміт глобальних лідерів, в рамках якого заплановані його переговори з американським керівництвом з метою зміцнення переговорних позицій України та українсько-американського стратегічного партнерства.Крім того, вчора та сьогодні відбулося печерне судилище з метою взяти під варту колишнього заступника служби безпеки пʼятого Президента України Вадима Чучковського. Альтернативи, які йому пропонують, дві – застава у 500 млн гривень, або ж … покази на Порошенка. Саме Порошенко – головний обʼєкт і ціль цієї провокації. Справжній шок викликає те, що в основу звинувачення покладене постановочне відео російської фсб, яке слідство отримало трохи менше місяця тому від… Медведчука-Козака через їхнього адвоката.Це виглядає як таємна співпраця Офісу Президента з фсб рф, як наявність підкилимних контактів української влади із росіянами.Цю провокацію, яку «продюсує» Офіс Президента, ми розглядаємо не лише як димову завісу з метою відволікти увагу суспільства від складної ситуації на фронті, а й як частину системного плану влади із зачистки політичного поля, усунення конкурентів з прицілом на виборчу кампанію. Вона, звісно, має відбутися лише після досягнення миру та припинення воєнного стану, – але влада до неї готується вже сьогодні.Поки мільйони українців боронять Україну на фронті від російської агресії, 5-6 менеджерів намагаються побудувати в Україні модель авторитарної одноосібної влади, беручи за взірець політичну систему країни-агресора і не гребуючи співпрацею з фсб.Складність ситуації, в якій перебуває Україна, потребує єдності усіх політичних патріотичних сил і режиму припинення політичного вогню – насамперед всередині України.Однак, влада робить все з точністю до навпаки. За шість років президентства Зеленського проти Порошенка сфальшовано понад сотню справ, які не мають судової перспективи навіть в їхніх ручних судах. Частину цих справ порушено за наклепами державних зрадників та російських агентів, портнових, деркачів, шуфричів, кузьміних. За час «єдності» влада не закрила майже жодної справи. Лише за останні місяці в її доробку політичних репресій – спроба позбавити Порошенка слова в парламенті, антиконституційні санкції, які серед іншого означають заборону на участь у виборах, десятки повісток, зірвані міжнародні відрядження, перешкоди роботі благодійного фонду, який надає допомогу армії, потужна дезінформаційна кампанія в телеграм-каналах-мільойнниках, які цензуруються Банковою.Ця влада починала з переслідування Порошенка, і закінчує тим же. Цей «серіал» набрид і лише розчаровує і українців, і наших партнерів.#європейськасолідарність
(...продовження)Але і цей план путіна Порошенко обломав. Він ще чотири роки нудними і абсолютно пустими перемовинами забивав путіну баки, а тим самим на повну відновлював економіку (а як путіна бісила організація поставок вугілля з ОРДЛО - як Зеленський досі носиться з їхніми фсбшними звинуваченнями про "зраду і торгівлю на крові", це ж обосновання для "санкцій" проти ПП. Не змерзла Україна, пережила зиму!) Порох запустив в рост економіку, З НУЛЯ відбудовував Нову Армію України - яка зараз рятує тупорилі сраки виборців зеленого кремлівського буратіни. І найголовніше Порох з Турчиновим за чотири роки з нуля відновили повний комплекс ракетних технологій і наприкінці 2018 були готові розпочати створення стратегічного неядерного ракетного щита України (те саме, що знищив Зеленський в перший же день у квітні 20й9) який би накривав росію до Москви і Астрахані.І саме тоді, у 2018, путін раптом зрозумів, що програв війну. Що Порох його переграв. Що він БІЛЬШЕ НЕ МОЖЕ захопити Україну ніяк - ні "гибридно" ні відкрито. Що це катастрофа.І у путіна залишався останній шанс. Скинути непробивного Порошенка, масовоною гебельсівською пропагандою через підконтрольних Зеленських-Коломойських примусити мільйони українчиків ненавидити Пороха. Просунути їхніми руками свого троянського буратіну, повністю захопити своєю агентурою - хламідіями, татаровими, єрмаками, бакановими, будановими і ордой Слуг - всю владу в Україні. І навіть тоді знадобилося ще ТРИ РОКИ масштабного руйнування зсередини оборони і економіки, яку відбудував Порошенко за свою каденцію.І тільки тоді у путіна з'явилася можливість знов розмінованими новенькими трасами увійти в Україну.Тут, правда, знов вийшов облом, але за дві-три доби орда маршем захопила весь південь і дійшла до Києва. І вся агентура на чолі з Зе продовжує контролювати все. І руйнувати оборону - звільнення Залужного, санкції на ПП і та. Ось і вся істория.І що відбувається зараз - після всіх цих подій? У мільйонів виборців троянський зелений буратіно - вбивця української держави - все одно залишається "другим після Залужного політиком, якому довіряє нарід".ДБЛ БЛД
Атака Z-ні. Прорив внутрішнього фронту.Для тих, хто пропустив попередні серії. Хтонологія подій:🔸️ Вкид брехні про Севморзавод, вкрадений у Пороха окупантами ще у лютому 2014 під час анексії Криму.🔸️ Далі "петиція трудящихся до вождя" з вимогою накласти "санкції" на ворога народу Порошенка. Чергова порція гебельсівщини, нібито Порох був "засновником" партії Януковича (абсолютна брехня, яка не має жодних навіть натяків на якісь підстави)🔸️ Арешт бойових генералів, черговий удар в спину Збройних Сил. Зеленський лише трішечки не дочекався річниці звільнення Залужного і розгрома Генштабу - тоді, рік тому, разом з Залужним були відсторонені 15 бойових генералів. Наслідки - на мапі.🔸️ Обшуки у ще одного депутата Європейської Солідарності за давно закритою справою його племінника (!) до якої він не дотичний ніяким чином.🔸️ Сьогодні огидна провокація проти сина Порошенка. Абсолютно протизаконні дії руками ТЦК - абсурдна "повєстка", яку ніхто не бачив, людині, яка законно працює за кордоном вже П'ЯТЬ РОКІВ, з 2019, перед тим віддавши долг Батьківщині на фронті в АТО.Але пролетаріату зайде історія про "дітей Порошенка" не гірше, ніж такому ж бидлу в росії зайшов "розпятий мальчік" і "біолабораторії".🔸️ На черзі - арешт всіх активів Порошенка.Наступ зеленої агентури Кремля зсередини розвивається стрімко - розвал армії як такої, знищення допомоги фронту через арешт активів найбільшого мецената, який забезпечує ЗСУ на мільярди грн власних коштів. Знищення опозиції. Диктатура під парасолькою ФСБ.Виборці Зеленського, ви все це "зробили разом". Кожен з вас - президент, не забувайте.
"ТОРГІВЛЯ НА КРОВІ З ОРДЛО"Мені знов пишуть в коментах про "торгівлю на крові з окупантом". Отже, давайте про це поговоримо.У 2014 путін окупував частину Донбасу, відрізав Україну від вугілля і посміхаючись почав чекати, як в Україні встануть електростанції і вона змерзне.Уряд Яценюка організував поставки вугілля з ОРДЛО. Для цього підприємства, які добували вугілля, були зареєстровани - в Україні, гроші за вугілля залишали - в Україні, податки платили - в Україні, працівники отримували зарплату - в Україні і сплачували податки в українській бюджет. Така собі "торгівля з окупантом". Країна вирішила проблему енергоносіїв, залишивши путіна з носом.Це путіна ніяк не влаштовувало, тому підконтрольні фсб канали Медведчука-Коломойського розгорнули кампанію брехні про "торгівлю з агресором на крові". Більш за всіх в цій російській гебельсівщині старався гівноротий Зеленський з його кварталом. А в найважчий кризовий час, взимку, фсб випустило свою бригаду "патріотичного" Насіння-Семенченко патріотично блокувати поставки вугілля з ОРДЛО, щоб таки Україна змерзла.Вам десять років ротом Зеленського, Мосійчук та ін. сере в голову пропаганда ФСБ, яка оббріхувала і оббріхує єдину проукраїнську команду державників - команду Порошенка. Щоб знищити Україну ворогу потрібно було знищити цю надійну команду. Вас зробили тупим знаряддям для знищення вас самих, самознищення, яким керує ворог. Подивіться, до чого ви довели Україну своїми руками? Вже ж за крок до катастрофи знаходимось. Як можна бути такими тупими?!
За що фсбшника Деркача нагородили посадою "сенатора" в росіїМи всі тонемо в морі інформації, яку не можемо переварити і співставити, ще й більшість з якої виявляється фейками. Але є багато дуже простих ситуацій, де факти всім відомі, і достатньо просто скласти з них пазл, але нікому це не приходить в голову.І ось вам приклад. Просте питання: за що фсбшника Деркача, автора фейкових плівок "жмурукуобнімаю", путін нагородив посадою "сенатора" - члена Совєта Федерації рф?Якесь на перший погляд дурнувате питання, але відповідь вас дуже вразить, повірте мені. І давайте знайдемо цю відповідь з вами разом.Поїхали!По-перше, зафіксуємо факти, бо може хто "не у курсі". Деркач був нардепом України, а заодно агентом ФСБ. Це офіційно зафіксовано як мінімум держорганами США, які ввели проти нього санкції.Зеленський, звісно, Деркача фсбшником не визнав, бо Зеля разом з Деркачем оббріхував Порошенка і, за свідоцтвом Дубінського в суді, саме Зеленський передав Деркачу секретні аудіозаписи переговорів Порошенка, щоб той з них змонтував потрібні фейки.Тобто, це був факт злочинної співпраці Зеленського з діючим агентом ФСБ. Але це зовсім не найцікавіше.Цим змонтованим фуфлом Зеленський з Деркачом дуже гучно оббріхали і обісрали Пороха, а з ним ще й Байдена, бо плівок було декілька. А потім Деркач втік (був відкликаний керівництвом) в Москву і там його путін нагородив посадою "сенатора".ЗА ЩО??! За "жмурукуобнімаю"?Це смішно. Порошенка тоді, дійсно, обгадили капітально, але цей "скандал" був зроблений, коли Лубянка давно вже скинула Пороха і просунула на всі ключові посади слуг свого зеленого троянського буратіни. "Плівки Деркача" ніякої значної користі Кремлю не дали - так чисто, естетичне задоволення, не більше.При том, ще ніколи в історії агенту ФСБ не дарували посаду сенатора за успішну операцію. Ну, тільки кіллера Лугового колись зробили депутатом Держдуми за вбивство в Лондоні Литвиненка, але посада "сенатора" ще вище за рангом, і Деркач нікого не вбивав. Агентів у путіна тисячи, успішних операцій сотні - на всіх посад сенаторів не напасешся. Це мало бути щось надцінне для фюрера. Так за що ж?А тепер ось про що згадаємо. Що прям зараз є одним з ключових найважливіших напрямків в війні для путіна? Знищення енергетики України. Бо без енергії встане вся економіка, транспорт, промисловість - і обвалиться, в наслідок, фронт.Так ось. За цінний для зеленого буратіни "компромат" на Порошенка, Банкова розплатилася з Деркачом двома ключовими посадами в Енергоатомі - на які фсбшник Деркач провів своїх агентів Котіна і Галущенко.Котін зараз очолює Енергоатом, як такий, а Галущенко саботує відновлення і реформування нашої енергетики на посаді міністра енергетики.І ось диверсійна діяльність цих двох агентів зараз для Кремля просто безцінна! Ззовні енергетику України путін знищує ракетами, а зсередини їй не дають піднятися з руїн - агенти Котін і Галущенко.За таку успішно проведену операцію путіну не шкода дарувати Деркачу будь-яку найпрестижнішу посаду._PS. До речі, саме в ці дні Слуги Кремля знов почали пробивати через Верховну Раду проект "будівництва атомних енергоблоків" Хмельницької АЕС (на базі російських реакторів з Болгарії), на яке вилетять в трубу МІЛЬЯРДИ доларів, поцуплених у армії. Захід вже сказав, що свої гроші на цю фсбшну аферу не дасть.І насосом по викачуванню цих мільярдів в офшори Зеленського і Кремля будуть керувати саме Котін і Галущенко.
Роман Донік пише, що відношення зеленого втомленого бидла до армії вже не змінити, але це вже не має значення, пише він. Мовляв, пішла війна на виживання держави, а тому більше не буде ніяких прав людини, "будуть жорсткі рішення", мовляв, ніхто втомлених від війни ні про що питати не стане. І т.д. Пише, що вже неважливо, хто стоїть на чолі, нічого вже не важливо, всім тепер заправляє логіка жорстокої боротьби за виживання.Але проблема полягає саме в тому, що не буде! Не буде ніяких жорстких рішень заради перемоги! Саме в цьому і є проблема, що те, що Донік називає Державою насправді є агентурою ворога на всіх ключових посадах. І ціль цієї агентури не перемогти, а розвалити все зсередини і капітулювати.Гауляйтера Зеленського навіть неможна порівнювати з диктатором Сталіним. Бо виродок і людожер Сталін був зацікавлений у перемозі, і тому готовий був силою гнати мільйони на смерть і розстрілювати ухилянтів. Але виродок Зеленський НЕ ЗАЦІКАВЛЕНИЙ в перемозі і тому ніякі мільйони нікуди гнати не буде.Він просто чекає, поки всіх патріотів остаточно переб'ють, щоб потім розвести руками і сказати: "Ну ви ж бачите, нічого не вийшло, треба здаватися". Домовлятися "десь посередині".І облава на концерті Вакарчука, це не "жорстке рішення", а саме одна з операцій остаточно зірвати мобілізацію, щоб потім "вимушено здатися".
Скажіть, є тут фанати серіалу "Ранкове шоу" і його фантастичних героїнь - Дженіфер Енистон і Різ Візерспун? Я закоханий в обох, а сам серіал це просто шмат мого життя, шмат души.Війна повністю все витіснила з голови і я зараз просто жахнувся, коли абсолютно раптово дізнався, що 3й сезон The Morning Show вийшов вже ровно РІК ТОМУ!!? А я й гадки не мав, і взагалі повністю забув про цю неймовірну історію.В першому сезоні, я тоді ще жив тоді в Москві, точніше, подихав там, не маючи змоги поїхати. І на самому початку першої серії героїня Різ Візерспун, ошаліла від навколишньої реальністі, кричить, просто волає, зриваючи голос: "Я задовбалась! Задовбалась!!!" Ось це була тоді просто моя інтонація, просто все моє тодішнє життя - в одній фразі. Саме знаходження в Москві було просто нестерпним.Цікаво, що зараз я себе відчуваю абсолютно на позитиві - в кілометрі від фронту. А все через те, що я тепер по цей бік лінії фронту від них. І саме це вже щастя )Але ж я про Ранкове шоу. Фанати-однодумці, відгукніться )