Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою

👥 Кількість підписників

4 114
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -23
Середній/Місяць:: -48

👁️ Середній перегляд на повідомлення

769
Середній/День:: 624
Середній/Тиждень:: 811
ERR: 18.69%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Відверта політична цензура, але цікаво, звідки ростуть у неї ноги? Розбираємось.Тікток видалив наше відео, не вперше вже, це стабільний тренд. І тут не йдеться про якийсь "хейтспіч", "приниження чиєїсь раси" і т.п. Текст абсолютно коректний і заблокований виключно як начебто "Неправдива інформація".Інформація абсолютно правдива. Зеленський зі слугами дійсно вкрали 40 млрд з закупівлі зброї і дійсно не заклали в бюджет жодної копійки на підвищення зарплат військовим. Тим більше, це заява офіційної представниці місцевого самоврядування, депутатки міської ради Херсона Оксани Погомій. І можна було б сказати: "Клята китайська політична цензура!" Але чи китайська вона, ось в чому питання?Китайці не знають українську, китайці до вторгнення взагалі не знали про саме існування України. Тим більше вони не знають українського контексту і реалій, звідки їм знати, що "правдиво", а що ні? Та й взагалі, яка їм до біса різниця, хто у нас що вкрав?На модерацію наших акаунтів вони запрошують "україномовних експертів". А знаєте, хто їм залюбки таких "експертів" підгоняє? Ні, не вгадали, не ларьочник Міша Подоляк, а ФСБ, яке наполегливо просуває своїх агентів впливу в усі іноземні структури. Так, наприклад, багато років модерацією "країн СНД" в адміністрації фейсбука керувала тьотя, яка до того обіймала посаду в департаменті інформаційної безпеки (!) уряду рф. Скільки зірок було у неї на погонах невідомо, але погони були точно фсбшні - пам'ятаєте той тотальний шквал банів українських акаунтів перші роки після 2014?Так ось, модерують наші акаунти в переважній більшості агентура впливу ФСБ. А ФСБ, на відміну від китайців, дуже зацікавлена, щоб Зеленський крав десятки мільярдів з нашої оборони, демотивував наших бійців і знекровлював нашу армію.І щоб ніхто про це не казав і не заважав Зеленському це робити.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #ПідвищенняЗарплатВійськовим #європейськасолідарність
Вперше стикаюсь з публічною дискусією навколо того, що відбувається в Херсоні. Мені здавалося, що тут взагалі консенсус і "про що тут сперечатися". Авжеж. Натрапив на великий пост якоїсь "Лоліти Херсон". Після мого комента вона мене миттєво забанила 🤭 тому пост я не зберіг, але з моєї відповіді тези авторки можна легко зрозуміти. Початок поста був такий: "Трагедія, яка сталась в Херсоні від рук окупантів - це жахлива біда 😭 Але… Дивлюся, у Херсоні знову вилізли шизануті «генії», які розганяють чергову зраду: «Де були пожежники? Чому не гасили?»Ви серйозно?..."Далі не збереглося, але ось моя відповідь:Атака почалася о 21:30, пожежники приїхали о шостій ранку. Через ДЕВ'ЯТЬ годин. Так, пожежники не смертники, а люди в палаючому будинку - смертники? Хай згорять заживо? Далі, я живу значно (вдвічі) ближче до лінії фронту (берега Дніпра), ніж цей будинок, і раніше, коли у нас неодноразово відбувалися пожежі, пожежники приїжджали. Тобто, раніше це було можливо, а зараз що трапилось? У мене одна версія - система стала працювати гірше, ніж раніше.Далі, щоб пожежники не були смертниками, з ними повинні виїжджати бійці в достатньої кількості з відповідним озброєнням - і ЗБИВАТИ ВОРОЖІ ДРОНИ, тим самим захищаючи і ДСНС, і ви будете сміятися - ЛЮДЕЙ, що живуть в будинку, і на яких вам абсолютно насрати. Влада НЕ ЗАБЕЗПЕЧУЄ достатню кількість бійців (зірвана мобілізація) і достатню кількість зброї (всі гроші вкрали Міндіч з Зеленським і відправили Деркачу "на Москву") Щодо "виїжджати з небезпечних районів", це може казати людина, яка в Херсоні не була три роки. В Херсоні НЕ ІСНУЄ БЕЗПЕЧНИХ РАЙОНІВ, ворожі дрони атакують автівки на трасі Херсон-Миколаїв за багато кілометрів в тил від Херсона. Пані Верещук, перелогіньтеся )PS. І нарешті вже не стосовно пожежі. Той будинок атакували понад 50 Молній. Зрозуміло, що Херсон це лінія фронту, але це лінія фронту, а не лінія "безкарного побиття". Якщо на місто летить 50 Молній, їм треба давати відсіч! А не казати: "Ну а шо ви хотіли, треба було завчасно виїжджати". Я так думаю.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #херсон
ВИРОК путінуДванадцять років тому на початку червня 2014 відбулася інавгурація обраного президента України Петра Порошенка. І з цього дня плани путіна швидкого знищення України почали тріщати по швах.Порошенко зруйнував план "Новоросії від Одеси до Харкова". Користуючись тим, що путін бавився "іхтамнєтами" в "гібридну війну", Порошенко навіть малими погано озброєними тоді силами за два літні місяці 2014 звільнив 2/3 окупованого Донбасу. Десятки населених пунктів на довгі роки отримали свободне мирне життя, серед них той же Маріуполь.Це дуже розлютило путіна і наприкінці серпня 2014 він дав наказ на перше відкрите вторгнення регулярної армії росії в Україну. І це мало стати для України остаточною катастрофою, бо Армії для відсічі орди у нас тоді ще не було, що показала трагедія Іловайська.Але і цей смертельний удар Порошенко зміг зупинити виключно талантами дипломата - об'єднавши Захід в єдину антипутінську коаліцію і під тиском її ультиматума примусивши путіна зупинити наступ і зв'язавши його Мінськими угодами.Тоді путін спробував нас заморозити взимку 2014-15, залишивши без вугілля Донбасу. І цю кризу Порошенко зміг подолати, налагодивши постачання вугілля з окупованих територій, що досі бісить ворогів України, які зараз сидять не тільки в Кремлі, а з 2019 року і в вищих кабінетах на Банковій.В ті ж часи мафіозі Коломойський разом зі своїм підручним Зеленським вичистили Приватбанк на $5 млрд доларів, що мало обвалити всю банківську систему країни, породити хаос, а за ним знов таки окупацію і знищення України. І цю кризу Порошенко зміг подолати, вдаривши підкремлівським мафіозі по руках.Важко вже порахувати, скільки разів Порошенко відвів від України смертельну загрозу.Відбудована Армія, відроджена оборонна промисловість, власне виробництво далекобійних ракет - все це наприкінці 2018 ОСТАТОЧНО поставило хрест на будь-яких мріях путіна знищити Україну. Війна була програна кремлем.Але залишався останній шанс. "Попитка-2", як її назвав рашистський протоієрей РПЦ Всеволод Чаплін, - оббріхати і скинути Порошенка, привести до влади свою агентуру і її руками знищити все, що побудував Порошенко за п'ять років.І ця операція Кремля спрацювала на 100%. Окуповані території, знищені вщент міста, сотні тисяч загиблих, мільйони біженців - ціна зради України 13 мільйонами виборців 21 квітня 2019.Але незважаючи ні на що, велика подяка Петру Порошенку за щастя п'яти років фантастичного розквіту України і неймовірної гордості за свою державу в благословенні часи каденції П'ятого Президента.Ми все одно переможемо. Поки Порошенко в строю, нас не подолати.Слава Україні!Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #порошенко #європейськасолідарність____Цей пост на фейсбуці - https://www.facebook.com/share/p/1H3nDgLZna/
Що страшніше корупція чи війна? І як нас роблять лохами самим цим питанням."Павло Казарін написав текст про нібито розділення суспільства на два табори: одні вважають головною проблемою корупцію, а інші – війну..." "Корумпована держава цілком може перемогти у війні", - це виправдання корупції Зеленського Казаріним..."Маніпуляції Казаріна навіть нема сенсу обговорювати, вони очевидні. Нема такої дилеми: "У нас війна, нам не до боротьби з корупцією!", бо саме корупція і веде до програшу в війні. Але якщо подивитися більш широко, підґрунтям, можливістю для таких маніпуляцій є той факт, що наше суспільство досі хибно і поверхнево оцінює сутність злочинних дій Зеленського і його мафії. Те, чим займається Зеленський - це не корупція! Коли Міндіч з найближчим оточенням Зеленського переправляє вкрадені з бюджету мільйони доларів "на Москву" - ворогу, це не корупція! Це не "просто хтось вирішив нажитися на війні". Коли міністр енергетики Галущенко роками саботує будівництво захисних споруд для енергетики, а Зеленський звільняє голову Укренерго Кудрицького саме за те, що той чинив опір цьому саботажу і попри все будував захист своїх об'єктів - це не корупція. Коли той же Зеленський вперто роками пробиває закупівлю російського реактора і ефемерне але багатомільярдне "будівництво" енергоблоків ХАЕС - які НІКОЛИ не будуть побудовані, але висмокчуть десятки мільярдів доларів з нашої енергетики замість розбудови мережі малої генерації, - це не корупція! Так, звісно, вони на всьому цьому вкрадуть мільярди, частину залишать собі, частину відправлять "на Москву" на підтримку СВО, але це не корупція! ЦЕ СИСТЕМНА ДИВЕРСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ АГЕНТУРИ ВОРОГА. І ось якщо і коли наше суспільство усвідомить цей факт, що Зеленський займається не "корупцією", а свідомим масштабним і послідовним підривом нашої оборони (зрив мобілізації, розкрадання оборонного бюджету, системний саботаж відновлення нашої енергетики, підрив міжнародної підтримки тощо), коли люди нарешті це побачать, тоді вони зрозуміють що САМЕ ЦЕ і є СМЕРТЕЛЬНОЮ загрозою для нас. Загрозою, яку якщо не вирішити, у нас просто не залишається шансів вижити. Що це не просто корупція, це значно і суттєво страшніше.Хоча я вже не сподіваюсь на те, що люди здатні це усвідомити, інтелектуальний рівень нашого суспільства показала податливість тупій пропаганді ворога, масова іраціональна ненависть до Порошенка, вибори Зеленського і сім років, що послідували за ними. Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #європейськасолідарність_PS. Цей пост на фейсбуці - https://www.facebook.com/share/14dZLNhgeUy/
Пронін на Покровському напрямку розкрав гроші на фортифікаціях, їх не побудували, Покровськ не втримали. За це Зеленський призначив Проніна головою Фінмониторингу (прикривати розкрадання мафії вже в масштабах всієї держави). І вже на цій посаді Пронін став ініціатором фальшивих звинувачень Порошенка, щоб Зеленський зміг ввести проти нього санкції, тобто заблокувати фінансування Порошенком нашої оборони (на хвилиночку, до санкцій Порошенко витрачав по МІЛЬЙОНУ доларів власних коштів ЩОТИЖНЯ на зброю і техніку для фронту)Зрив побудови фортифікацій через розкрадання бюджету, підвищення злочинця на ключову посаду і за його допомогою блокування допомоги фронту Порошенком - це буденна діяльність Зеленського і його організованого злочинного угрупування.А тепер скажіть, як це можна назвати? "Корупція"? Вони "просто крадуть, щоб збагатитися"? Особливо на тлі того факта, що мільйони вкрадених доларів вони відправляють "на Москву", а не купують собі яхти. Хто ж так робить?!Чи збагачення - це лише приємний бонус, а головна ціль - підрив, знекровлення нашої оборони, з ціллю здачи України, встановлення тут назавжди окупаційного режиму, який тільки і може ГАРАНТУВАТИ пожиттєве щасливе життя в маєтках Династії, замість неминучого довічного строку після втрати влади всім фігурантам?Яка з версій повністю логічна і послідовна, а яка ну ніяк не клеїться, на вашу думку?PS А ще, до речі. Ви можете собі уявити, що боєць ССО, який виконує диверсійну операцію на території росії, став би там "донатити на СВО"? І чи чули ви хоча б колись, щоб за дванадцять років війни Зеленський хоча б копійку власну витратив на допомогу ЗСУ? Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #європейськасолідарність_PS. Цей пост на фейсбуці - https://www.facebook.com/share/p/1D1qmk3ZPQ/
Деркач дав покази проти Порошенка.Жванія дав покази проти Порошенка.Оніщєнко дав покази проти Порошенка.Дубінскій дав покази проти Порошенка.Тепер Мєдвєдчук дав покази проти Порошенка.Все ФСБ дало покази проти Порошенка.Ще путін дасть покази проти Порошенка - і всі підемо на шашликі.Є%₴ть дурдом............А будуть покази хто Південь здав, обізьяни?Валерій Прозапас, військовий ЗСУ, депутат Запорізької міської ради, голова фракції Європейська Солідарність 23 травня 2022__Варто додати, що роки йдуть, а ФСБ все дає і дає нові покази проти Порошенка. Останнім часом вже просто в один голос з Офісу Зеленського і Russia Today.Мабуть чули вже нову зелено-кремлівську блювоту про "таємний батальон Порошенка", яку розганяє раша тудей разом з тг-помийками Зеленського? Ну ось, це воно. А перед тим, як начебто "Порошенко заборонив Нептуни", а перед тим, як мальчіка розпяв в трусіках...Коли ви обираєте президентом нащадка Гебельса, а у Верховну Раду - монобільшість сексотів спецлужби ворога, "показів на Порошенка" буде - як казок Шехерезади, нескінченність.І життя у вас буде теж, як в нижньому тагілі. "Думати" вже не закликаю. Який сенс? Кого? Чим?... 🤷‍♂️Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #порошенко #європейськасолідарність__PS. Цей пост на фейсбуці - https://www.facebook.com/share/p/1BafmcDPNu/
"Який сенс в майбутньому рішенні ЄСПЛ? Це ж лише грошова компенсація Порошенку, яку виплатять з бюджету, а Зеленський знов вийде сухим з води?" - приблизно таке мені пишуть у коментах, але насправді все кардинально не так!Для початку згадаємо, що відбувається. Зеленський думав, що вічно буде ховатися від правосуддя за керованими ще "портновськими" судами, але не вийшло. Європейський суд ВЖЕ розглядає позов Петра Порошенка за незаконні "санкції", які наклав на нього Зеленський зі своїм мафіозним РНБО. Мало того, зараз до ЄСПЛ спрямовано ще дві скарги - на незаконне втручання Зеленського в роботу Верховного суду, а заодно за незаконні обмеження міжнародної діяльності опозиційних депутатів.Нема жодних сумнівів, що всі рішення ЄСПЛ будуть проти Зеленського, але ж повернемося до питання: що це нам дасть, як державі і як громадянам? Так ось, грошова компенсація громадянину за злочині дії влади проти нього, - це лише побічний пункт рішень ЄСПЛ. Головне - це примус припинити беззаконня, в нашому випадку - скасувати протизаконні укази Зеленського. Припинення злочинних дій угрупування Зеленського піде на користь Україні в будь-якому сенсі. Будуть розблоковані рахунки Порошенка і він зможе знов в повну силу закуповувати зброю і техніку для фронту - що заблокував Зеленський вже понад рік тому і що завдало суттєвого удару нашій обороні в цей період.Крім того, буде юридично визнана недієздатність Верховного суду, який не спромігся самостійно визнати злочин Зеленського, і вцілому відсутність правосуддя в Україні. Це вже буде підставою для наших партнерів вимагати перезавантаження судової системи, що піде на користь всьому суспільству.І нарешті, гроші, які виплатять з бюджету Петру Порошенку в якості компенсації, вже не зможе вкрасти Зеленський зі своєю мафією Міндіча. А Порошенко на ці гроші закупить ще більше зброї і техніки для ЗСУ.Профіти за всіма пунктами! 👍Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН#європейськасолідарність_PS. Ілюстрація згенерована ШІЦей пост на фейсбуці - https://www.facebook.com/share/p/196XXU4KVj/
Зеленський вже не перше десятиліття працює на спецслужби росії. Доказів тому настільки величезна кількість, що якісь "сумніви" давно мають бути припинені. Це факт, який треба вбити собі в голову і завжди виходити з нього, - бо захисні функції мозку людини намагаються цей факт відкинути, зробити вигляд, що "забув", "не хочу про це чути", або "не буду думати про це сьогодні, подумаю про це завтра" - мозок робить це, щоб людина не впала у відчай від усвідомлення, що "під керівництвом" агентури ворога у нас просто нема шансів вижити і фінал нас очікує гарантовано трагічний. Якщо, звісно, якимось чином не позбутися цієї агентури, але коли суспільство НАВІТЬ ЦІЛІ такої не ставить перед собою, очікувати на результат нема підстав.Розмірковувати, чому агент ворога ненавидить двох яскравих державників патріотів - Порошенка і Залужного - на яких тримається держава і наша оборона, нема сенсу. Саме за це і ненавидить. Це, звісно, і особиста ненависть ворога, але в першу чергу ПП і Залужний заважають Зеленському виконати його завдання - здати, знищити країну. Саме це є причиною атак Зеленського на них."Що буде з Зеленським після президентства"? Якщо ми програємо, він буде жити щасливе життя у своїй Династії, займаючи якусь посаду в Українському автономному окрузі росії. Наприклад, "сенатора", як його куратор Деркач.Якщо ми переможемо, сяде довічно, або буде знищений при штурмі резиденції, якщо буде чинити опір, або втече і все життя буде в розшуку.
НЕ МОЖЕ людина в Україні впливати на формування Уряду і не бути співробітником ФСБ. НЕ МОЖЕ такого бути після 21 квітня 2019 в принципі. У чуваків війна, від якої залежить фізичне виживання їхнього кремлівського фюрера, а вони будуть спокійно дивитися, як не вони, а якась феншуй-гадалка призначає на ключові посади всяку срань, замість їхньої диверсійної агентури типа Галущенка? Якщо б феншуйка була б незалежна і непов'язана з ФСБ, вона б вже лежала з бетонним блоком на ногах на дні Дніпра, а полковник ГРУ в її гримі і накладних грудях давав би правильні поради Єрмаку.Теж саме стосується всіх керівників всіх державних органів і спецслужб. "КУДИ ДИВИТЬСЯ СБУ?! ЯК ВОНИ МОГЛИ ДОПУСТИТИ?" З 21 квітня 2019 СБУ контролюється агентурою ФСБ і працює на ворога, як і всі інші силові органи.На кого працює "героїчний красень" Буданов, якщо його на керівні посади призначив кремлівський кріт Зеленський? Звісно ж він працює на москву, як і Баканов, Татаров, Єрмак, Міндіч, Галущенко, Свириденко...Далі їдемо. Якщо керівник кремлівської агентури Зеленський краде мільярди доларів - з ціллю знекровити нашу оборону, арештовує рахунки Порошенка, щоб заблокувати його багатомільярдну допомогу фронту, і одночасно розкручує "знаменитих волонтерів" - всяких притул, стирненків та інших, - куди підуть ваш донати з їхніх фондів? Частина - в офшор Зеленського, частина - "на Москву" - Деркачу, в воєнний бюджет росії.Досить вже жити в вигаданому світі рожевих поні. Досить бути слабоумними ідіотами, йде війна, в якій ворог має ціллю знищити вас всіх.
Сьогодні у нас в районі дві великі пожежі. На Європейській вигорів черговий будинок, де був Bar. Здається, навпроти колишнього Школяра. Але сумно те, що разом з ним згоріли ще два будинка, які виходять на наступну, параллельну вулицю. Я поки обходив цей квартал, все ніяк не міг знайти пожежників, знайшов аж наприкінці. Тобто, пожежники працюють, але їхній один рукав спробуй хоча б знайти на всій площі пожежі.Друга ще сумніша. Чотириповерхівка навпроти скверу деви Марії, прямо вище скверу. Нічим особливо не примітна стара панелька, але цей будинок займає цілий квартал, він великий за площею. І він теж горів вже цілий день - весь, на весь квартал. І знов пожежники з одним рукавом... Ну, вони шарашат потужний струмінь в одне вікно, ну і шо. Навіть в тому вікні не дуже видно якихось змін, а в цей час вся величезна площа будівлі горить сама по собі.Але навіть не це головне. Я вийшов подивитися на ці дві пожежі, ну а потім вже пішов прогулятися по району, раз уж мене з мого бліндажу витягли. Ох... Реально район перетворився на руїни. Просто один за одним будинки - розтрощений, розтрощений, розтрощений, - повертаєш за кут - розтрощено...В принципі, це не з'явилося вчора, або сьогодні, ці руйнування накопичувалися всі ці роки поступово. Але в якийсь час спрацьовує кумулятивний ефект. Ось я вчора писав, що чую, як артилерія б'є снаряд за снарядом по кварталах поруч. Так ось ці обстріли "завершили пазл", вони добили ті останні цілі будинки, які стояли ще між окремими руїнами і раптом "замкнули" цей ланцюг. Більше нема окремих руїн, тепер просто в руїнах все.Це навіть мене, який до всього цього звик, для якого це - єдиний можливий пейзаж, бо як воно було і як може бути інакше, я давно вже забув, - але навіть мене ця картина сильно вразила. Ми реально втрачаємо весь старий історичний центр Херсона. Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН