Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою

👥 Кількість підписників

4 114
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -23
Середній/Місяць:: -48

👁️ Середній перегляд на повідомлення

769
Середній/День:: 624
Середній/Тиждень:: 811
ERR: 18.69%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Є таке враження, що світ от тільки-тільки входить у величезну світову нафтову кризу. Справа в тому, що саме зараз спливає 40-денний лаг, коли в порти приходять останні танкери, які пройшли Ормузьку протоку ДО початку війни проти Ірану. І далі - все, нафта закінчилася, її не-ма. Ну, звісно, щось є, але оті 20% всього світового споживання (!) нафти, які проходили через Ормуз, їх більше нема.Причому, навіть якщо прямо зараз всі обіймуться, поцілуються і через протоку ломане купа танкерів, вони будуть йти оті 40 днів, і весь цей час нафти вже фізично буде не вистачати всім. Але і Іран нічого розблоковувати не збирається, а тут ще кросавчег Трамп додав трешу - заявив, що раз така фігня, то тепер США будуть... БЛОКУВАТИ Ормузьку протоку! 🤣 "Не діставайся же ти нікому!"Трамп хлопець простий. "Безглуздя та відвага!" Він хоче тепер повністю зупинити продаж нафти Іраном, а шоб вони здо..ли. І фіг би з тим Іраном, але повертаємося - в світі з нафтою реально стане дефіцит, як в срср з ковбасою. Це не тільки і не стільки питання ціни - вона, звісно, злетить. Будуть зупинятися НПЗ по всьому світу, ну і так далі.Зараз реально серед трейдерів всього світу триває паніка - вони вихоплюють будь-які барелі, які можуть знайти, з поставкою "на зараз", за будь-яку ціну. Бо це останні барелі.І тут смішний курйоз, бо на фьючерсній біржі перед вихідними нафта Brent впала нижче 100 баксів, бо всіх потішило "перемир'я" і вся ця лабуда. Але це "паперові" ціни. Коли до всіх дійде, що нафти реально НЕМА і НЕ БУДЕ....... Отут і почнеться повний армагеддець.🗯 "Останні вантажі, які пройшли через Ормузьку протоку до початку конфлікту, зараз прибувають до пунктів призначення. Саме тут ринки, що торгують на папері, стикаються з реальністю, і 40-денний розрив у глобальних енергетичних потоках стає очевидним", – повідомив генеральний директор Abu Dhabi National Oil Co Султан аль-Джабер.
Новий алібаба Офісу Зеленського Буданов виступив на захист мережі РПЦ-ФСБ в Україні. Чи дивно це?Ні, не дивно. На початку 2019 в усіх храмах Московського патріархату - як в Україні, так і в росії - молилися за обрання Зеленського. Фсбшні попи настирно промивали мізки пастви, що голосувати треба саме за Зеленського.Видатна спільниця Зеленського Ірина Верещук напередодні тих виборів в ефірі телебачення палко доводила, що начебто "Томос нам дарований російським патріархом ще у 1991, і ніякого нового нам не треба".Однією з понад 90 кримінальних справ, які порушив Зеленський проти Порошенка у 2019, була справа саме за Томос і створення незалежної Православної Церкви Україні. (Там всі ці справи були за замовленням ФСБ - за наказ на контрнаступ ЗСУ у 2014, за відправку бойових катерів на посилення Маріуполя у 2018, за Томос і т.п.)Влада Зеленського випестована фсбшною церквою, і ніколи зграя Зеленського від своєї альма-матері не відмовиться. Бо тоді він стане путіну не потрібен, і кінець кар'єрі і гонорарам в офшор за виконання завдання.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
"ЧОМУ ПОРОХ ЇМ НЕ ЗАБОРОНИВ!?"Одна з постійних тез, яка всі ці 7 років з'являється в коментах: "Неможна з ворогом грати в демократію! Порошенко зобов’язаний був посадити (заборонити балотуватися) зраднику Зеленському!" Трохи в іншому варіанті: "Порошенко даремно повірив, що має справу з розумними людьми, недолугому стаду не можна було давати право голосувати за кремлівського буратіну!"Насправді, так не працює. Неможливо (та й який сенс?) насильно "ощасливити" когось, тим більше, мільйони людей - проти їхньої волі. Неможливо "заборонити" народу обрати свою долю. Три чверті населення України в 2019 мріяли, жадали здати владу московській агентурі і мафії злодіїв. Це був їх свідомий вибір - самі обрали, самі і вигрібають наслідки. Таке правило життя, іншого не буває.Якщо б Порошенко в 2019 ліг би бетонною плитою на шляху озвірілого зеленого стада, ну, по-перше, його б просто розтоптали і все одно зробили хєрню, до якої стадо неслося.Але ж навіть якщо б Пороху вдалося заблокувати балотування зеленого виродка, йому б це не пробачили до кінця днів. Роками цілодобово над всією Україною стояв би вий і стогін: "УЗУРПАТОР ПОРОШЕНКО в угоду путіну, масонам і рептілоїдам НЕ ДАВ НАРОДУ ОБРАТИ НАЙКРАЩОГО В СВІТІ ЗЕЛЕНСЬКОГО!" 😱Чи оцінило б оце стадо, що їх врятували би від катастрофи повномасштабного вторгнення? Чи зрозуміли б вони, що їх уберегли від Бучі і Ірпеня, від траншей з тисячами тіл в Маріуполі? Від знищеної Херсонщини? НІ! Так само, як бидло не зрозуміло, що Порох врятував їх від вже незворотнього знищення у 2014, коли у нас не було ні армії, ні зброї, ні грошей, ні підтримки.Оцінили вони? Ні! Порозумнішили? Ні! Віддячити Порошенку? Ні, вони його ЗНЕНАВИДИЛИ. До Верховної Ради, коли Порох представляв там потрібні країні законопроєкти, підходили зграї "патріотів" з бойовими гранатами, щоб "знищити зрадника". І кидали ці гранати.Отже - ні, неможна заборонити народу нажертися гівна, коли він хоче нажертися гівна. Хотіли "скинути баригу" - ю ар велкам! Хотіли здати владу зеленій агентурі героя росії Деркача? Будь ласка! Жрі тє, жмурукуобнімаю! Це ваш вибір, ваша доля, ваше життя. І ваша смерть.
Херсон. Трохи (відносного) позитиву вам з місця подій. Вчора були повідомлення про влучання снарядів в Греко-Софійську церкву, яка знаходиться в двох кварталах від Дніпра, недалеко від мого дому. І якщо не бачити всієї картини, з повідомлення можна було зробити висновок, що церква зруйнована.На щастя, це не так. Храм стоїть. Звісно, стіни в багатьох місцях пошкоджені уламками, але сама будівля на теперішній момент катастрофічних руйнувань не отримала. Снаряд влучив у дах головного приміщення церкви, пробив діру і наробив біди всередині. І ось це вже, насправді, дуже погано з двох боків.По-перше, сам факт атаки артилерією на будівлю такого історико-культурного значення стає в один ряд з обстрілом талібами унікальної статуї Будди. Це позамежне варварство російської орди.Греко-Софійська церква фактично є ровесницею самого Херсона. Коли місто тільки закладалося, грецькі купці та моряки вже зводили цей храм. Це найстаріша будівля міста, збудована наприкінці XVIII століття (близько 1780 року), до цього храму - саме в цю будівлю - ходили ПЕРШІ мешканці Херсона майже чверть тисячоліття тому!Храм пережив війни, революції та радянську боротьбу з релігією, зберігши свій унікальний дух, але зараз ризикує не пережити нашестя російської орди...Другий момент, - і ось це вже про реальні втрати від російського обстрілу, - це унікальний іконостас храму. Там зберігалися унікальні дерев’яні скульптури апостолів та ікони, які за стилем і часом створення не мали аналогів у нашому регіоні. І саме туди влучив снаряд. Якщо іконостас постраждав від уламків чи вибухової хвилі — це величезна трагедія.Греко-Софійський храм є одним з фундаментів історії і культури Херсона. ​Сама назва "Греко-Софійська" нагадує про те, наскільки мультикультурним був Херсон від самого початку. Це був символ зв'язку нашого півдня з античною та візантійською традиціями.Крім того, оскільки УГКЦ використовує візантійський обряд (подібний до православного), але перебуває в єдності з Папою Римським, вона часто стає «містком» між західними та східними традиціями України.Храм є пам'яткою архітектури національного значення. Об'єкти саме такої цінності роблять наш Херсон не якоюсь заштатною окраїною, а важливою частиною історії і культури України. Це фундамент архітектурного обличчя старого міста. Влучання в таку споруду - це удар по самому корінню Херсона.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #херсон
PS. А дронів в Херсоні реально стало дуже багато. Ось вчора я розповідав, як на балконі стою, чую - жужжить. Встиг тільки повернутися, побачити його прямо навпроти, над вулицею за двором, - і в ту ж мить постріл і наші його збили.Сьогодні був у тітки, вона мене попросила принести їй води (вода у неї в домі відключена назавжди, бо прибережний район, червона зона, ремонтувати будуть "після війни" - просто вирубили, теж такі херсонські реалії) Так ось, вода - дорогу перейти і там шланг з краником, поруч. Виходимо з нею - оп! за домом жужжит. Зупинилися, слухаємо як він там - ліворуч полетів, праворуч... нарешті затих, улетів. Я переходжу вулицю, набираю воду, а сам на небо дивлюсь і прикидую, за яке дерево ховатися, якщо черговий Термінатор раптом прилетить.І потім, коли вже додому повертаюсь, постійно по ходу намічаю собі, за яке дерево встигну стрибнути, якщо вирине дрон. Страшно? Ні. Коли є поруч, де ховатися, - не страшно. Але остання дільниця шляху вже біля мого дому - нема дерев і нема куди ховатися. Невелика відстань, буквально хвилину йти, - але ось ця хвилина дуже довго тягнеться. Йдеш і думаєш: "Тільки б не дрон, тільки б не зараз... Уффф, все, дійшов!"Вже пізно ввечері знов покурити на балкон вийшов. Ще не докурив - жужжить! Та шо ж таке!? А пітьма повна, тотальна, нічого не видно, але вони, паскуди, літають хоч би що. Ну і шо, почув як жужжить, - одразу бігом в квартиру. Ну нафіг.Отак ми живемо.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
У моєму дворі нас залишилось троє, а у під'їзді я взагалі тепер один. Ну, з кішкою )Це так незвично. А головне, якось непомітно двір обезлюдів. Взагалі всі ці майже чотири роки наш двір був якоюсь аномалією. Коли на початку 2023 з Херсона, а особливо з прибережних районів відбувся масовий ісход мешканців, то на вулиці ти був завжди - один. Навіть на нашій центральній, Європейській. Йдеш по місту - геть нікого нема. Але повертаєш до себе у двір - повно народу! Десь, здається, 15 багнетів можна було нарахувати в нашому цивільному гарнізоні.А потім якось... Одна сусідка не змогла більше жити одна - вік і серце, - поїхала до доньки за кордон і там померла. З іншого під'їзду дуууже старенька пара - теж, дід помер, бабцю увезли в лікарню. Потім двічі влучило в один з будинків нашого двору, розвалило дах, та ще й пожежа зайнялась - отже, загасили, але будинок став вже непридатним для життя. А там жило четверо... ні, п'ятеро людей. Все, з'їхали хто куди. Причому, одна пара вже були переселенці з затоплених вулиць, і знов змушені були переїжджати.А ще одним з тих влучань РСЗВ уламками вбило літню сусідку... Отак - мінус, мінус, мінус, мінус...Потім, це вже зовсім нещодавно, влучили в дах вже в моєму будинку, на щастя, над сусіднім під'їздом - і з нього знов двоє поїхали, бо без даху жити не дуже... І на цьому нервозному тлі діти забрали стареньку тітку Шуру, яка жила наді мною. І її сусіди, молода пара, теж сказали, що це вже занадто - і переїхали на Таврік, зняли квартиру.Ще одну лежачу сусідку зверху довбанув інсульт - теж увезли.І отак - оп-оп-оп - і майже нікого не залишилося. Літня пара в сусідньому під'їзді, і я. Все. Ще дворова Кися і її чорна донька Чуня - у мене вдома )Але! От на тлі цього спустошення, поїхав я сьогодні вглиб Херсона стригтися. І очманів - маршрутка переповнена! Я так здивувався, питаю у Тоні, нашої перукарки, звідки стільки народу, невже в Херсон люди повертаються? А вона каже, ні, це ж як раз всі ті, хто з прибережних кварталів перебрався в більш віддалені райони міста, і тому там тепер аншлаг.Отакі херсонські контрасти. Насправді арта і дрони шмалять по всьому місту - шо біля Дніпра, шо далеко, без різниці. Тому це все таке... Безпечних районів в Херсоні нема. Є тільки вже майже зовсім розбиті - ближче до Дніпра, і поки більш-меньш цілі - подалі. Але накриває всюди.
ЯК КРЕМЛЬ ФОРМУЄ СПОТВОРЕНУ "ГРОМАДСЬКУ ДУМКУ" УКРАЇНЦІВОсь приклад. Це - шкідливий вірус, один з сотен тисяч. Саме вони генерують тисячі, десятки тисяч коментів: "Порошенко все вкрав Порошенко б все здав Порошенко зрадник привозе і увозе збагатився надоїв..." Таким лайном забиті коменти на всіх політичних ресурсах. Це пишуть не люди, навіть не українці. Це вже тринадцятий рік з 2014 йде масована інформаційна війна російських спецслужб проти України. Війна не меньш смертельно небезпечна, ніж реальні атаки орди на полі бою.Ця масована цілодобова пропаганда ворога отруює мізки громадян України, знецінює наші перемоги, поливає брудом наші досягнення, взрощує в душах зневіру, недовіру, а потім і немотивовану ненависть до кращих і надійніших наших державних діячів - якими була майданівська команда Порошенка 2014-18 років.Ця отруйна гебельсівська пропаганда ворога змушує людей робити те, що треба ворогу. Всі найогидніші рашистські персони - жирік, путін, лавров, соловйов, "ватажкі лднр", кримська няш-мяш - вся ворожа зграя напередодні виборів 2019 заходилася в істерії: "АБИНЕПОРОШЕНКО!!!"І мільйони зомбі пішли, і проголосували так, як їм вдовбила в голову ось така вірусня, російська ботоферма ФСБ. Зробили так, як просив путін.Оберніться навкруги. Міста в руїнах, сотні тисяч могил, знищене життя. Цього всього не відбулося би, якщо б ви хоч трішечки думали своєю головою, а не виконували тупо програму, яку в ваші мізки інсталювали отакі московські віруси.Ніколи нічого ворог не зміг би зробити з Україною, якщо б 21 квітня 2019 мільйони виборців, одурманені кремлівсько-кварталівською зеленою брехнею, не здали б країну ворогу - своїми руками.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
Мабуть до кінця днів наші співгромадяни будуть мучитися у сумнівах: "свідомо чи несвідомо Зеленський зруйнував нашу оборону і впустив ворога?" Хоча відповідь очевидна.Зеленський все життя працює на ФСБ, не бачити цього можуть тільки наші розумово неспроможні українчики. Все життя Зеленський працював скебєєвою, тобто на підривну антиукраїнську пропаганду. Якщо розібрати всю "творчість" Кварталу-95 це абсолютно неприкриті фсбшні наративи і пропаганда "руского міра".В ту ж канву ідеально лягає позамежне за своїм потворством оббріхування кращих українських державних діячів, поливання брудом всіх позитивних реформ, всіх змін. І все це в чітких фсбшних традиціях Гебельса, коли біле називають чорним, коли абсолютно непьющу людину зображають "алкашом", людину, яка витрачає на розвиток держави і благодійність власні мільйони, - обзивають "баригой", коли лідера, який дав орді по зубах, - оголошують "зрадником", а за врятування країни від холодомору 2014 - відкривають кримінальну справу і так далі.Скабєєва, зеленський, соловйов, мосійчук, небєнзя, пєтров-іванов - все це співробітники одного й того ж підрозділу якогось там "управління ФСБ", яке відповідає за підривну пропаганду. Зеленський десятиліттями отримував зарплату з ними усіма з одного віконца і підписувався в одній відомості.А оскільки Зеленський на цьому фронті рашистської пропаганди проявив себе як "бєспощадний до ворогів рейху", то у 2019 він пішов на підвищення і став кандидатом Кремля на виборах - щоб довести до фіналу операцію по знищенню майданівської команди Порошенка, зруйнування всього, що Порошенко встиг побудувати за п'ять років, щоб путін нарешті отримав шанс знищити Україну, бо Порошенко таких шансів йому не залишив жодного.І вже з квітня 2019 робота закипіла - під наглядом генерала ФСБ Деркача, вбивці майданівців Татарова, агентів Портнова, Єрмака, Галущенка і далі за списком. Включно зі сформованою за списками з Москви "монобільшості" Слуг Кремля.Не бачили? Не бачите досі? Страшно визнати реальність навіть для самих себе? Звісно, страшно. Бо це означає, що нашою армією керують агенти ворога, нашу оборонну промисловість руйнують агенти ворога, нашу енергетику зсередини добивають агенти ворога. І чи є у нас тоді шанси?... Ох, краще міцно зажмурити очі, сховати голову в пісок, виставити назовні сраку з залишком пір'їв і сказати: "Ні-ні-ні, цього не може бути! Він просто дурачьок"Як в дитинстві, долонями закрив очі - і ти в доміку, "тебе нема".
ЯК ПОРОШЕНКО "ОБМАНУВ" путіна.​В попередньому своєму дописі "Кремль програв війну Порошенку" я згадував про широко поширену тезу, начебто "Порошенко обманув росіян" під час своєї каденції і начебто тому вони тоді і програли. Я називав цю тезу - міфом, і так насправді і є, але у цього міфу є вагоме підґрунтя. Саме офіційні особи Кремля (Лавров, здається) стверджували десь наприкінці 2018, що Порошенко "обманув їх своїми Мінськими угодами". Але що було насправді?Ті заяви кремлівців нещодавно згадував відомий дипломат Валерій Чалий, який, до речі, брав активну участь в переговорах з росією в ті часи. І Валерій Чалий казав, що ці заяви, це маячня. Що значить "нас обманули"? Всі переговори йшли відкрито, всі позиції були всім відомі. Вони просто тоді ПРОГРАЛИ! Програли, тому що в 2014-18 у нас був сильний лідер, фахові дипломати, ми виступали з сильної позиції - і навіть коли вона була слабкою, ми ВМІЛИ робити її сильною, ми вміли залучати сильних союзників з вагомими "аргументами", і путін нічого не міг з цим зробити.Справа про "обман" полягає в тому, що росіяни з 2014 п'ять років МРІЯЛИ, що у нас впаде економіка, почнеться хаос, що вони нас заморозять, що ми не зможемо піднятися - і тоді вони нас захоплять. Але стався облом 🤷‍♂️ Порошенко підняв економіку, запустив оборонну промисловість, уникнув енергетичної катастрофи взимку 2014 (за що зараз зелена агентура Деркача його "судить" за "держзраду"), відбудував нову Армію, запустив ракетні програми..."Обманув"? Ну хіба що обманув мрії путіна, але ж Порошенко нікому і не обіцяв, що Україна здасться, путін це сам собі намріяв 🤷‍♂️А от з квітня 2019 всі мрії путіна почали здійснюватися, як під помахом чарівної ебонітової паличкі. Ракетне виробництво було зупинено і знищено - НАЗАВЖДИ! - останніми Нептунами Порошенка була потоплена Москва і вже сім років Україна не виробляє ракет. Як про це мріяв путін. Були зняті з фронту контрснайперські підрозділи - які заважали російським снайперам вбивати наших бійців. Була заборонена аеророзвідка. Почалося "розведення" - здача без бою надійно відбудованих за Порошенка ліній фортіфікацій, які путін не міг пробити.Почалося масоване розмінування під уважним наглядом Зеленського, Єрмака, Верещук та інших. Була підписана "формула Штайнмаєра", проти якої категорично виступав Порошенко.21 квітня епоха обмана росіян закінчилася і почалася Епоха здійснення мрій путіна. В якомусь сенсі, Україна з 2019 року стала перетворюватися на "країну його мрії".Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
СУБОТНІЙ ГЕНОЦИД ЗЕЛЕНОЇ БОТВИСьогодні була субота і я влаштував собі "бан вихідного дня" - цілий день банив зелених ботів у себе на сторінці і на сторінці Херсонщина «Європейська Солідарність». Сотні, багато сотен забанив.І хоча ботву і так видно неозброєним оком - пусті сторінки з декількома світлинами профілю, або взагалі без світлини, - між тим, статистика принесла ще один наочний доказ того, що це не були якісь "коменти звичайних українців, які просто щиро люблять зеленського і ненавидять Порошенка", ні, це справжня ботоферма і ось чому.Всі ці сотні "обурених коментаторів" в один і той же час писали: "як ви надоїли, кляті порохоботи! бачити вас не можу!" - і одночасно... ПІДПИСУВАЛИСЬ на наші ненависні їм сторінки! Підписувались, щоби відстежувати, що ми пишемо, і обурюватися, обурюватися, обурюватися - створюючи вже для реальних пересічних читачів фіктивну картину спотвореної "масової думки суспільства".Після кожного мого банного геноциду статистика обвалюється на СОТНІ втрачених підписників. Це і є ця зараза, це і є російська фабрика тролей ФСБ з Ольгіно, яка працює на Зеленського проти Порошенка і проти України.Саме так ворог веде інформаційну війну - створює картину, нібито "весь народ терпіти не може цих порошенківців". І коли люди (вже реальні) таке бачать в соцмережах, вони думають: "Ну а шо, якщо всі так, то і я так. Мабуть це правда, якщо всі так кажуть".Баньте частіше! Баньте, як ми! Баньте краще нас! 😎 Терпіти на своїх сторінках цю погань, це як жити в клоповнику, або спостерігати, як по тобі повзають сотні вошей.І не вірте своїм очам, коли вам зелена погань втюхіває свої фальшиві "рейтинги".Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН