Сьогодні цілий день читав тупі коменти зеленої ботоферми і мені це набридло. Розповідаю, що відбувалось в Україні останні 10 років, поки ви були в анабіозі.Виходець з московського КВК Зеленський все життя працював на російську підривну пропаганду ФСБ, оббріхував Україну зачитуючи тексти московських сценаристів. Брав активну участь в операції ФСБ по оббріхуванню і усуненню Порошенка, коли нічим іншим Кремль не зміг пробити Україну під його керівництвом.По суті в 2018 путін програв війну, нічого з Україною він не міг зробити, Порошенко обломав всі його плани. Замість "Новоросії від Одеси до Харкова" Кремль за п'ять років залишився з огризком ОРДЛО в зубах і Кримом без води і електрики, зв'язаний Мінськими угодами і санкціями. А Порошенко з Турчиновим вже розпочинали відбудову Стратегічного неядерного ракетного щита України, і для путіна це означало вирок, фіаско. У України далі відкривався шлях розквіту, всі важкі і смертельно небезпечні роки були вже позаду.Щоб зірвати це, щоб знов знайти шанс на знищення України, пропаганда ФСБ розгорнула масштабну операцію оббріхування Порошенка і руками тупого бидла скинула надійного і непереможного лідера української нації. За московські гроші ФСБ провела до влади свою агентуру на чолі зі зрадником і агентом Зеленським.І далі три роки 2019-2022 Зеленський масштабно і системно почав руйнувати оборону, побудовану Порошенком, знищив ракетні програми, зупинив і збанкрутував Оборонпром, обвалив і розграбував економіку, розісрався з усіма партнерами, зробив Україну токсичною, огидною, розвалив побудовану Порошенком міжнародну антипутінську коаліцію. Розмінував проходи для ворога, скоротив і вивів війська з усіх небезпечних напрямків. Поновив транзит газу і знов почав закуповувати вугілля в росії - Україна за три роки сплатила путіну $3 млрд 100 млн доларів - на ракети.І коли все було готово до здачі України, орда ломанула по пустим новеньким трасам. Нашу Херсонську область Зеленський здав без бою за добу! Десант на Гостомель відбивали діти-строковики, тому що Zеленський зняв звідти бойову бригаду, і так по всіх напрямках.Ви, зелені виборці, не приходячи до тями знищили нашу країну, своїми руками здали її ворогу. І виявилися настільки розумово неспроможними, що за шість років знищення України агентурою ворога, ви це навіть "не помітили". У вас відкриваються очі тільки, як у барана на бойні, коли вас вже ховають на дитячому майданчику, як в Маріуполі.Зеленський казав на стадіоні: "Я ВАШ ВИРОК!" Це правда, але справжнім смертним вироком Україні є ви, недорогенькі 73%Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН #зеленський #зрадник #європейськасолідарність
"Важливо дати більше можливостей бригадам самостійно купувати пікапи, інші необхідні засоби, завтра збираю Ставку", — ЗеленськийАх ти ж паскудна тварь! Ах ти ж виродок сраний!Майже два роки тому, в листопаді 2023, мародер Зеленський через монобільшість своїх Слуг у Верховній Раді ВІДІБРАВ у бригад військове ПДФО і відправив ці мільярди на розкрадання у наймафіознішу зі своїх структур - ДССЗІ (Держспецзв'язок)І всі ці два роки скільки депутати Європейської Солідарності ні бились, щоб примусити мародерську монобільшість Зеленського повернути вкрадені гроші бригадам - падлюки тотально блокували ці вимоги. Як і виділення 50 млрд на ЗСУ за місяць до вторгнення, яке вимагав Порошенко і Євросолідарність, - фсбшні Слуги Зеленського встали тоді стіною, не дали армії ні копійки до самого 24 лютого.А тепер неголений брехливий державний зрадник вилазить у своєму відосіку і заявляє: "Треба дати більше можливостей бригадам..."Так, Володимир Олександрович, треба БУЛО дати гроші бригадам - шість років тому. А не переганяти державні мільярди через асфальт і Мінкрадівництво в свій офшор.А ще давно вже треба пересадити когось з найвеличнішого крісла - в СІЗО. І тоді одразу у бригад з'являться гроші і дрони, у біженців - житло, а на лінії фронту - надійні фортифікації. Лише невеличку низку "кадрових перестановок" до СІЗО - і всі проблеми України будуть вирішені.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОНhttps://www.facebook.com/share/p/1CTxG5mLUp/#зеленський #зрадник #мародер #європейськасолідарність
Ми сміємось!Коли наша Оксана Погомій періодично дає інтерв'ю на Еспресо або на Прямому, розповідає про наш Херсон, я потім ці ролики монтую і публікую на наших каналах. І під кожним роликом обов'язково хтось прийде і напише: "Ми тут в Херсоні вмираємо, а вона сміється! Їй смішно!" На це якось не знаєш, що і відповісти. Так, у нас важкі умови, справжні фронтові умови і це тягнеться вже роками і буде ще невідомо скільки. І психологічно це важко витримувати. І наші друзі гинуть, багато вже загинуло, і ми плачемо, коли їх згадуємо, та й не тільки їх. І дуже хвилюємося за тих, хто б'ється зараз з ворогом і кожен день ризикує життям. І за своїх херсонських друзів хвилюємося, бо ми живемо під тими ж самими обстрілами і дронами щодня.Але неможна жити постійно в сльозах! Неможна перебувати в нескінченній депресії! We Shall Overcome! Ми все подолаємо! Був колись такий гімн боротьби за права людини в США. Ми все подолаємо! - такий в нас настрій тут в Херсоні, ворог не змусить нас впасти у відчай. Незважаючи ні на що, ми сміємось і будемо сміятися!Зараз на балкон вийшов, внизу по двору йде сусідка. А ми тут в 1,5 км від мосту на Острів, який третій день КАБАми руйнують, а нас третій день трясе. Я їй кричу: "Доброго вечора! Як ви там, як вам все це?..."А вона маше рукою і сміється: "Та ну, вже ніяких нервів не вистачає" 😁Так, ми сміємось. І будемо сміятися, і ніхто не зможе нас змусити припинити. Ніколи.#херсон
ХЕРСОН Буде довгочит, але це важливо!!!Вчора влада обозначила райони міста які належать евакуації.Не обозначили - хто і куди буде вивозити, яка допомога від держави, і т.д.Тобто дорожньої карти немає.Як було до вчора?1. Гаряча лінія.Залишаєте заявку, вам передзвонять тоді , коли знайдуться волонтери які готові ризикнути життям і вивезти вас в більш безпечне місце.2. Є ті, хто не дочекавшись, визивають швидку і та їх вивозить ризикуючи життям медиків.3. Далі вас везуть автобусом або машиною з міста до Миколаєва, або, якщо пощастить, до Одеси.ВСЕ! Ви вільна людина.Далі все самі.Зараз!До всього цього додається загроза дронової атаки на шляху до Миколаєва.З липня минулого року у нас почали полювати на людей з дронів.Риторичне питання:Чому не вішали сітки від дронів???Чому тільки зараз коли вже пізно, рівно на рік, намагаються вирішити питання, але тепер все це робиться з ризиком для людей...і тому ХЗ як далі бути...4.З момента як ви вільний ВПО починається саме "цікаве".Ціни на житло- космосЯкщо у вас є котики- собачки то вам дуже пощастить якщо знайдете хто вас пустить ...навіть ,якщо ваші животінки чемні і розмовляють англійською.Виплати ВПО 2000 грн - не кожному.(Інваліди, пенсіонери, діти.)З моменту як ви виїхали, і вас тепер будуть називати ВПО ( ненавиджу цю абревіатуру), наша область буде вважати що вас здихались, а та де ви опинитесь буде вважати вас чужими.Гуманітарна допомога яка зараз в Херсоні ( не всім) кожен місяць - забуваємо.Робота? Так, є, Київ, Одеса, Львів, але ! ціни на житло!!!Якщо ти сам - вижити нереально!Завтра напишу вам як виживають наші земляки в Коблево. Третій рік.Імєнно виживають!Бо це варто окремого посту.Що робити? Не знаю...люди повертаються під обстріли бо їм немає місця в іншій Україні.Звісно є різні варианти розвитку подій і , слава богу, є справжні ЛЮДИ!!!Я описала середню "температуру по палаті"ПС. Два роки тому автобусом вивозили людей.Евакуювали. До Одеси. Всі вийшли, в одна старенька сидить. Водій до неї- треба виходити.Бабуся каже , в мені немає куди йти...Так і живе зараз в сім'ї у цього водія...Але ж так буває рідко.У мене питання - де в цій історії держава?Де її дії?Де піклування про людей?Де підтримка ?#Херсон_в_заручниках#влада_наперсточників#евакуація???
24 лютого 2022. Як Зеленський ЗДАВ ХЕРСОНЩИНУ. Документальні свідчення.Зараз я вам процитую історію бою танкової роти 24 лютого 2022 з офіційного сайту Армія.inform. За цей бій командир роти ст. лейтенант Дмитро Дозірчий був удостоєний звання Героя України. Але ми зосередимося не стільки на подіях, скільки на тому, де і коли вони відбувалися, і ви легко побачите всю катастрофу першого дня вторгнення. Отже, цитую:«Кривавий ранок 24 лютого танкісти старшого лейтенанта Дозірчого зустріли на півдні Херсонщини. Там же на світанку вони побачили перші прольоти ворожих ракет та авіації.Зв’язок з командним пунктом бригади був. Для стримування наступальних дій ра%истів ротному наказали вирушити у бік Нової Каховки. Але після здійснення майже 80-кілометрового маршу танкісти були вимушені повернутися трішки назад та зосередитися в районі Антонівського моста...»А тепер, увага. Танкову роту вранці 24 лютого (!) з півдня Херсонщини кидають зупиняти ворога... під Нову Каховку, яка знаходиться від Чонгара на відстані понад 130 км! Але дістатися Нової Каховки вже нереально, там вже ворог, і вони відходять до Антонівського моста через Дніпро.До Антонівського моста, який знаходиться від Чонгара в 180 км (!) - це якщо провести пряму лінію на мапі. А реально дорогами це вже буде всі 250 км від перешійка з Кримом.Яку ж задачу мала виконати танкова рота, за яку її командир отримав Героя? Цитую:«Цей міст через Дніпро має велике стратегічне значення. Адже він з’єднує Херсон з лівобережжям. Ось нам і було доручено прорватися до цього стратегічно важливого об’єкта та утримувати його, забезпечуючи вихід колон бригади, — розповів Дмитро...»Отже вранці 24 лютого 2022 українська танкова рота ПРОРИВАЄТЬСЯ до мосту в 200 км від Чонгару, щоб дати змогу частинам бригади ВИЙТИ З ОТОЧЕННЯ, бо інакше їх просто знищить ворог під три чорти.Рота Дмитра Дозірчого прориває оборону (!) окупантів, які - та-дам! - в перший же день вже зайняли Антонівський міст, і героїчно утримує міст поки бригада залишає лівий берег і виходить з котла.«Попри все, танкісти прорвали ворожу оборону, розблокували міст, закріпилися на визначеному рубежі та тримали його до кінця, забезпечивши вихід колон своєї бригади з оточення. За цей подвиг, відповідно до Указу Президента України № 139/2022 від 16 березня 2022 року, старшому лейтенанту Дмитру Дозірчому було присвоєне звання Герой України».Подвигом став вихід з котла, на який Зеленський перетворив все лівобережжя Херсонської області - десятки тисяч кв.км - В ПЕРШИЙ ЖЕ ДЕНЬ вторгнення. Зірку Героя дали за здійснення майже нереального прориву з котла розміром в 2/3 Херсонської області, який утворився за лічені ГОДИНИ першого же дня вторгнення.Всім поціновувачам історій "про котли" 2014 року присвячується. Херсонську область ніхто не обороняв в принципі - колони окупантів на повній швидкості маршем пройшли по всьому Лівобережжю Херсонщини - розмінованими мостами і новими широкими трасами Зеленського. А ті незначні підрозділи, які Зеленський кинув напризволяще на лівому березі, змушені були лише дивом прориватися з оточення.Ось вам і вся оборона України по-зеленські. Якщо б не зрада Зеленського і його кремлівської агентури, якщо б Чонгар, як і вся Україна були надійно захищені так, як це п'ять років робив Петро Порошенко, ворог в принципі не мав жодного шансу вийти з Криму.Наш Херсон був би і зараз мирним, незруйнованим і спокійним, як Дніпро, Миколаїв, Одеса, якщо б нас не здав Зеленський - без бою, за один день.Іван Сімочкін, Європейська Солідарність ХЕРСОНhttps://www.facebook.com/share/p/1X2UW7H5Dd/#херсон #зеленський #зрада
Порошенко бізнесмен, який давним давно досяг і вирішив всі свої побутові цілі і потреби. В 2013 році в нього було $1.6 млрд доларів і постійний офігенний легальний дохід - нафіга людині більше? Та огина брехня про "порошенко краде" - нафіга людині "красти", якщо він за три життя не зможе витратити навіть те, що вже у нього є!?Так ось, весь цей свій ресурс він вже другий десяток років спрямовує на те, щоб його країна була свободна, захищена і розквітала. Вже другий десяток років це для Порошенка - основна мета, ціль і сам СЕНС життя! Він заробляє десятки мільйонів доларів - своїм бізнесом - і витрачає їх на захист і розвиток держави. Десятки мільйонів доларів, які вже з часом будуть складатися в сотни мільйонів власних доларів - витрачених Порошенком на розвиток України.Хто думає, що "таке неможливо, він що, божевільний?!", хто недовірливо каже: "що ви ліпете з нього святого" - ті просто міряють сенс життя по своїй дрібній натурі. Нема в цьому нічого "святого", навпаки! Це неймовірно амбітня ціль для людини - заради чого варто жити! На що витрачають свої мільярди тупі мародери типа Зеленського? На десяток вілл, п'яток яхт, сотню зімельних ділянок... ЦЕ ТУПО І НУДНО! Ти не зможеш однією сракою жити в десяти віллах - це безглуздо! Це спосіб мислення людей, що так і залишилися ментально тупою дрібною криворізькою гопотою.А для нормальної людини підняти власну країну своїми власними руками - це неймовірно фантастична ціль в житті. Щоб потім онуку сказати - дивись, цю країну побудував твій дід, це найкраща країна в світі! ЗАРАДИ ЦЬОГО Є СЕНС ЖИТИ, замість якихось нудних серфінгів на Мальдівах. Тим більше, що і на серфінг теж залишиться.Теж саме стосується і війни. Коли Порошенко витрачає ЩОТИЖНЯ ПО МІЛЬЙОНУ ВЛАСНИХ ДОЛАРІВ - на тисячі FPV, РЕБи, мавіки, він насолоджується тим, що 50% цих дронів дістануться цілі, що це він - Петро Порошенко - щотижня вбиває сотні окупантів! Хіба це не щастя? Хіба заради цього не варто отримувати такі великі легальні доходи - щоб витрачати їх саме на це!? Навіщо заробляти ті мільйони, якщо не вбивати на них ворогів? В цьому нема якоїсь "жертовності" - це наповнення життя справжнім сенсом! Це нормально і природно для будь-якої інтелектуальної адекватної успішної людини, яка вже вирішила проблеми, що буде їсти і де жити його родина.Далі починається реалізація особистих мрій людини. У путіна - це мрія всіх вбити, у зеленського - красти і брехати, поки не здохне, у Порошенка і мільйонів патріотів України - зробити свою країну квітучою.Це нормально і зрозуміло. Але це нормально і зрозуміло для нормальних і розумних людей. Як показали останні вибори, в 2019 в Україні таких було лише 25%. Чи стало нас більше за ці роки - покаже час.#порошенко #сенсжиття
Коли порівнюють Зеленського і Порошенка, коли мене питають: "Чому ти за Порошенка?", я можу вам дуже наочно показати різницю.Херсонський аеропорт з 1991, майже 25 років стояв зарослий бур'янами по пояс. Незважаючи на війну і кризу, Порошенко вперше в історії (!) зробив Херсон МІЖНАРОДНИМ АЕРОПОРТОМ - з Чорнобаївки почали літати рейси в Стамбул і планувалися у Відень.З лютого 2014 ми з сестрою були в паніці, бо для нас було очевидно, що після анексії Криму орда ломане до Херсона - вода, електрика, "сухопутний коридор"... І коли місяць за місяцем, рік за роком наш лідер Петро Порошенко на практиці показав нам, що з Криму ворогу дороги - НЕМА! - що Херсон залишається вільним і надійно захищеним містом, це для нас було найголовнішим критерієм (окрім іншої безлічі революційних реформ і досягнень команди Порошенка - Україна в ті часи стрімко розквітала по всіх напрямках, це було просто неймовірне щастя і гордість за нашу країну!)Зеленський приніс нам СМЕРТЬ. Зеленський приніс нам пекло. Зеленський БЕЗ БОЮ ЗДАВ НАС ВОРОГУ ЗА ДОБУ - всі війська були виведені, всі дороги і мости розміновані, 24 лютого 2022 в Херсоні не залишилося НІКОГО, крім цивільних беззбройних мешканців.Зеленський за день до вторгнення (про яке він знав!) вивів з Херсона прокуратуру, поліцію, суди, СБУ, всі військові частини - всіх! - і залишив нас ворогу.З першого дня вторгнення ми опинилися в блокаді далеко за лінією фронта. Після цього почалися жахливі вісім місяців окупації Херсона. І навіть після звільнення (велика подяка воїнам ЗСУ і головкому Залужному!), ми третій рік живемо під цілодобовими артобстрілами, авіанальотами і атаками дронів. Наш Херсон поступово перетворюється на руїни, на мертве місто.ВСЕ ЦЕ НАМ ПРИНЕСЛА ПАСКУДНА КРЕМЛІВСЬКА ТВАРЬ ЗЕЛЕНСЬКИЙ. Він має горіти в Пеклі вічно!
Чи може путін зупинитися?Одразу скажу, що не буду вдавати з себе іксперда, але ось моє бачення, засноване на життєвому досвіді і логіці подій. Не може путін зупинити війну. Війна для нього це вже апарат життєзабезпечення: відключиш - здохнеш. Або можна аналогію з велосипедом провести - поки орда крутить педалі, - влада путіна жива, як тільки зупиниться, - почнуться обвальні процеси в усіх сферах.Економіка. Кажете, не потягне російська економіка далі вести війну? Це правда, десь за рік вже має почати тріщати. Але якщо оголосити "паузу", вона прям розквітне? Аж ніяк, буде так само далі занурюватися на дно сортиру. Але поки йде нескінченний героїчний наступ (по три метра на день) упадок економіки можна пояснити, "все для фронта все для пабєди!" Але якщо війна зупинена, пабєди нема, а вся країна в гівні, виникають нездорові питання - нахоа великий фюрер все це наробив?!Далі, зараз на фронті в них сидить мільйон гоблінів, які там дохнуть за великі гроші - вони бачать сенс дохнути. Якщо все зупиниться, що з ними робити? Залишити бухати без роботи в окопах і далі їм башляти бабло, якого вже нема? Не варіант. Розпустити половину? І куди ця шваль з трофейною зброєю і без бабла і роботи ломане? В мирні російські міста. І перетворить їх на Камбоджу.У путіна є лише один шлях - вести війну, поки не здохне. Поки є хоч чим заправляти танки, поки друкарський верстат друкує трильйони пустих рублів. Поки наша піхота не спалить його труп у вирві від авіабомби на задворках Кремля....Або поки Зеленський ще швидше не зруйнує зсередини вже нашу економіку і оборону, і орда, хоч і ободрана, радісно знищить Україну і скаже "Слава фюреру! Все було не дарма!"Третього варіанту нема.PS. До речі "перемирʼя" запустить не меньш деструктивні процеси в нашій армії також - люди три роки без заміни, зроби "перемирʼя", вони підуть додому і вже точно скажуть: "Тепер черга тих, хто сраку грів в тилу!" А орда потомствених маміних черешень тим більше скаже: "Все! Мир! Відкривай кордони, ми зйо... звідси назавжди!"Отже, навіть для компетентної патріотичної команди державників Порошенка було б багато важких проблем, якщо б ми були при владі. А смердюча зграя мафії і агентури Зе уж точно буде тільки додавати нових проблем, а не вирішувати.Отже, сказати, хто зможе вийти в кінці переможцем, зараз нереально.
СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ВБИВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ. Частина 1. Ковід.Під час пандемії ковіду 2020-21, Зеленський вкрав весь ковідний фонд і залишив українців без апаратів ШВЛ, ліків і додаткових місць в лікарнях. Внаслідок цих дій загинуло за офіційними данними 112 тис чоловік - В ДЕСЯТЬ РАЗІВ БІЛЬШЕ, ніж вбили російські окупанти за п'ять років війни 2014-19.КОЖЕН ДЕНЬ КОВІДУ Зеленський ВБИВАВ ПО ІЛОВАЙСЬКУ.Не вірус вбивав, а саме Зеленський, бо вірус лише викликав пневмонію, яка в XXI столітті не є смертельним захворюванням. Смертельною пневмонія ставала для десятків тисяч людей через те, що держава не закупила жодного апарату ШВЛ, не відкрила додаткових місць в лікарнях, і люди вмирали без медичної допомоги.Апарати ШВЛ, кисень, захисні костюми для лікарів, антибіотики і пр. в Україну, як завжди, завозив за власні гроші Порошенко, і як завжди, безкоштовно забезпечував ними лікарні. За що, як завжди, невдячна тупа мразотна більшість ще сильніше його ненавидила. До речі, Зеленський ще й забороняв лікарням приймати допомогу від Порошенка, щоб більше вмерло людей.317 Іловайськів вбив Зеленський через те, що кинув Україну без медичної допомоги і крав зі слугами кремля мільярди на асфальті.Але то були часи, коли кривавий клоун лише розминався... Далі рахунок жертв монстра пішов на сотні тисяч.
Правові санкції Захода проти сталінських "санкцій" Зеленського Ще важливий момент, на який ніде не звертають увагу. Оскільки санкції це позасудова дія і накладають їх особи, які не мають повноважень суду, тому санкції це ЗАВЖДИ ПРАВОМІРНЕ рішення в межах повноважень цих структур. Не може Трамп або Макрон наказати повісити або розстріляти Шойгу, бо у них нема таких повноважень. Але заборонити в'їзд до Штатів чи Франції - держава має повне суверенне право, не доводячи, в чому винен чи не винен пацієнт, взагалі нічого не пояснюючи. Не хочемо - і не пускаємо до себе. Не хочемо з терористами торгувати - і забороняємо з ними торгувати. Це наше право, на яке не потрібен ні вирок суду ні якісь докази.А от якщо Макрон захоче конфіскувати якесь російське майно - ніякими санкціями він не має права це зробити. Йди до суду і отримуй правовий вердикт, тільки так. Викладай свої аргументи, шукай норму закону, яка це передбачає і чекай, що скаже суд - правий ти, чи ні.Саме цим відрізняються санкції Західних правових держав від сталінських судів трійок і їхньої реінкарнації Зеленським. Саме такою фальсифікацією займаються всі диктаторські режими - вони беруть правову обгортку: "санкції", "закон", "суд" і т.ін. - потім наповнюють її злочинним антиправовим змістом і кажуть, як ще один відомий володимир: "Пголєтагскоє госудагство в сто газ демокгатічнєє любой бугжуазной гєспублікі!"Свого Володимира, Лєніного чоловіка ми собі на шію вже посадили. Не скинеш.