Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою
Джерело

Іван Сімочкін. ХЕРСОН | Ми сміємось!Коли наша Оксана Погомій періодично дає інтерв'ю на Еспрес...

Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН Іван Сімочкін. ХЕРСОН @IvanSim007
551 Охват/переглядів 2025-08-04 17:49 Повідомлення №4554
Ми сміємось!Коли наша Оксана Погомій періодично дає інтерв'ю на Еспресо або на Прямому, розповідає про наш Херсон, я потім ці ролики монтую і публікую на наших каналах. І під кожним роликом обов'язково хтось прийде і напише: "Ми тут в Херсоні вмираємо, а вона сміється! Їй смішно!" На це якось не знаєш, що і відповісти. Так, у нас важкі умови, справжні фронтові умови і це тягнеться вже роками і буде ще невідомо скільки. І психологічно це важко витримувати. І наші друзі гинуть, багато вже загинуло, і ми плачемо, коли їх згадуємо, та й не тільки їх. І дуже хвилюємося за тих, хто б'ється зараз з ворогом і кожен день ризикує життям. І за своїх херсонських друзів хвилюємося, бо ми живемо під тими ж самими обстрілами і дронами щодня.Але неможна жити постійно в сльозах! Неможна перебувати в нескінченній депресії! We Shall Overcome! Ми все подолаємо! Був колись такий гімн боротьби за права людини в США. Ми все подолаємо! - такий в нас настрій тут в Херсоні, ворог не змусить нас впасти у відчай. Незважаючи ні на що, ми сміємось і будемо сміятися!Зараз на балкон вийшов, внизу по двору йде сусідка. А ми тут в 1,5 км від мосту на Острів, який третій день КАБАми руйнують, а нас третій день трясе. Я їй кричу: "Доброго вечора! Як ви там, як вам все це?..."А вона маше рукою і сміється: "Та ну, вже ніяких нервів не вистачає" 😁Так, ми сміємось. І будемо сміятися, і ніхто не зможе нас змусити припинити. Ніколи.#херсон