Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою
Джерело

Іван Сімочкін. ХЕРСОН | Послухав на каналі Дмитра Чекалкина випуск "неначасі", де він зачитує ...

Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН Іван Сімочкін. ХЕРСОН @IvanSim007
960 Охват/переглядів 2026-01-16 21:13 Повідомлення №5075
Послухав на каналі Дмитра Чекалкина випуск "неначасі", де він зачитує пости наших авторитетних патріотичних блогерів про те паскудство і злочини, які коїть Зеленський. Все кажуть чітко і правильно, але є одна деталь.Жоден з наших авторов не каже очевидне і найголовніше - що міністри і друзі Зеленського працюють на ФСБ, як і сам Зеленський. Про генерала ФСБ героя росії Деркача всім відомо? Всім. Про те, що Галущенко та інші міністри і заступники - це агентура Деркача, всім відомо? Всім. Що ця агентура відправляє вкрадені мільйони доларів - керівництву в Москву, в бюджет росії на ракети і дрони, відомо? Відомо? Що все це кришує Зеленський не ясно? Ясно. АЛЕ НІХТО НЕ КАЖЕ ПРО ЦЕ В ГОЛОС!Коли ви в сотий раз повторюєте "двушка на москву" - ви повторюєте евфемізми. Як агентів російської пропаганди прийнято називати - "позитивними блогерами", а розкрадання бюджету - його "засвоєнням". Ніхто не називає речі своїми іменами - диверсія, злочин, державна зрада, саботаж, виконання завдань спецслужб ворога. Чому? Це страх? Це якась омерта - таємна заборона озвучити очевидні доведені речі: що уряд України, повністю підпорядкований Зеленському і його мафії друзів, - працює на ворога. Що все це диверсійна організована агентура ворога, яка керуться з Москви.Хто або що заважає людям ПОЧАТИ ГОВОРИТИ ПРАВДУ?