Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою
Джерело

Іван Сімочкін. ХЕРСОН | ДВУШКА НА МОСКВУЗ 21 квітня 2019 року країною керує агентура ФСБ, це о...

Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН Іван Сімочкін. ХЕРСОН @IvanSim007
929 Охват/переглядів 2025-11-22 10:12 Повідомлення №4915
ДВУШКА НА МОСКВУЗ 21 квітня 2019 року країною керує агентура ФСБ, це очевидно всім розумним людям, за ці роки вже є безліч фактів, які це підтверджують, починаючи з того, що Кремль фінансував передвиборчу кампанію Зеленського і закінчуючи всіма системними багаторічними диверсійними діями Зеленського і його мафії по розвалу нашої оборони.Але "двушка на Москву" від Міндіча демонструє сам рівень цієї агентури. Просто уявіть: зрозуміло, що під час війни ворог завжди буде намагатися влізти в наші керівні органи, але як це зазвичай відбувається? Заслані шпигуни вербують потрібних їм людей, щоб вони робили те, що треба ворогу, а за це ПЛАТЯТЬ ЇМ гроші - бо ж треба якось заохочувати завербованих зрадників.А що відбувається у нас? Команда Зеленського САМА перераховує мільйони доларів до росії! Тобто це не просто куплені зрадники, а це безпосередньо співробітники російських спецслужб, які виконують своє завдання масштабно - не тільки знекровлюють нашу державу своїм саботажем і розкраданням бюджетів, але вкраденими у України коштами фінансують свою державу-агресорку, щоб Кремлю було приємно знищувати нас за наші ж гроші.Ну а паралельно головний реЗЕдент цієї агентури періодично звертається до нації: "Ну шо, готові вже капітулювати? Ось мені з москви список підігнали з 28 пунктів. Чи ще зиму померзнете і тоді знов про це поговоримо?"