Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою
Джерело

Іван Сімочкін. ХЕРСОН | Ніч чекає зимна, бо зненацька вирубили світло, а разом з ним і обігрів...

Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН Іван Сімочкін. ХЕРСОН @IvanSim007
471 Охват/переглядів 2025-12-13 00:32 Повідомлення №4980
Ніч чекає зимна, бо зненацька вирубили світло, а разом з ним і обігрівач. Спати не тягне, врубив мікс на ютубі - він знає, що я хочу послухати. Ютуб це така "додана електронна підсвідомість" 😄Вийшов на балкон покурити, в навушниках шпарить музика. За спиною (став спиною до двору) свистить міна. ФііііуууууУУУУ!!! Сука, голосно свистить, аж через навушники пробиває. Фіг з вами, вмовили - присів за борт балкона. Бабах! Ну і зашибісь, підвівся, слухаю музику далі.Це життя. Це не "який жах", це просто життя, таке життя.PS. Наші пішли фігачити. Ось це, як не смішно, лякає )) Бо, по-перше, поруч і несподівано. А по-друге, вони чимось дивним і загадковим б'ють: йде різкий хлопок, потім через паузу вже такий гучний звук бах, а потім віжжууіжжуууіжжуу - наче ракета некеровано мечеться в усі боки, як повітряна кулька, яку надув і відпустив не зав'язану. По звуку таке враження. Фіг знає, що це таке, але з балкону я зліняв 😄А може це і не наші. Може перший бух - це прильот якоїсь вундервафлі, а потім вона відстрибує і починає носитися навкруги?