Останній день, щоб передзамовити «Неможливе життя» Метта Гейґа 🌊Книга від автора «Опівнічної бібліотеки». Встигніть придбати за спеціальною ціною!Про що роман?Ґрейс Вінтерс уже багато років не відчуває радості життя, а точніше — не відчуває взагалі нічого. Та все змінюється, коли одного дня вона несподівано отримує листа від юридичної компанії. Виявляється, колишня колега Крістіна передала їй у спадок свій будинок на острові.Але чому саме їй, адже вони були ледь знайомі? І за яких «нез’ясованих обставин» Крістіна загинула в морі? Як учителька математики, Ґрейс не звикла залишати питання без відповідей. Тож, зібравши валізу й купивши квиток в один кінець, вона вирушає на Ібіцу.Там, у темних морських глибинах, на золотистих пляжах і галасливих танцмайданчиках нічних клубів на неї чекають відкриття, які важко пояснити логікою. Щоб сприйняти цю правду, Ґрейс має просто повірити, нарешті відчути смак життя і головне — відпустити минуле.Спеціальна ціна зі знижкою:❌ 450 грн✅ 360 грн408 сторінок, тверда обкладинка.Щоб замовити — пишіть у директ або месенджер. Безкоштовна доставка від 600 грн.
🌑 «Фаренго. Тінь попередника» Володимир Єшкілєвну, це було офігенно.........абсолютно нереально прописаний світ, майстерність Герберта, Мартіна тощо. коли одразу читаєш і розумієш, що це воно, він був там і описав цей світ, а не сидів і думав що б його оце додати для більшої реалістичності✨ також, одразу попередження, це реально тверда наукова фантастика + космоопера. хоч я і тяжію більше до фентезі, але люблю таке все мудрьоне і солідне, як Толкін, Мартін, Веґнер наприклад, тому для мене чудово спрацював цей формат і тут, лише в космосіперший том дійсно здебільшого вводить читача в курс справи, адже події розгортаються у 416 році Ери Відновлення (а ми з вами зараз ще у попередній Ері Посланців. 2317 рік стане першим роком ЕВ), тому багато цікавого відбулося і важливо знати, як ми докотилися до такого життя✨ а докотилися ми до того, що людство колонізує космос (як неочікувано), плете політичні інтриги, в якийсь момент нападають ящери ґ'орміти, багато років точиться війна, людство перемагає лише формально, бо раса нападників (дуже стара і прошарена в питаннях всесвіту) відступає із власних міркувань (можливо навіть від огиди через зброю, яке вигадало людство (ніколи такого не було і от знову))начебто все окіч, але раптом базу флоту на астероїді з орбіти Альфи Альфи атакують агресивні ксеноморфи, не те щоб зовсім небачені, але давно забуті й засекречені, бо вважаються величезним злом, що колись знищило одну древню расу. щоб запобігти їхньому розповсюдженню, астероїд цілковито знищують, але хтось володіє зброєю у вигляді цієї нищівної форми життя, тож людство починає метушитися й шукати відповіді🌙 а відповіді, можливо, криються на планеті Фаренго, що знаходиться у зоні впливу Ґ'орми. туди кілька разів протягом століть вирушали експедиції, але не вижив ніхто. і ось збирається слідча команда, що має знайти дані зі знищеного дослідницького корабля й розшифрувати їх. від цього залежить доля всього світупаралельно з розслідуванням дізнаємося про політичні сили, що керують космосом у наших широтах, про імператора з його прибічниками та опозицією, про орден жриць-телепаток Знаючих з Піфії, Планети Жінок, про життя на заселених планетах, куди дотягнулося людство🪐 водночас отримуємо безліч інформації про історію, культуру, флору і фауну планет, про все на світі. і читаєш це все, як енциклопедію, і думаєш, ого мда makes sense. а потім натикаєшся на відгук на гудрідс, цитую:Зате багато пустої для історії інформації в стилі підручника за 7й клас. Якась енциклопедична довідка з датами і місцями про які читачу в принципі знати необов'язково. Фізико-географічні характеристики планет. Ну нахіба мені знати який склад грунтів тої планети якщо воно ніяк не впливає на історію?
В СЕНСІ НАХІБА??? може я хочу знати про склад ґрунтів на Піфії!! і що:Маса — 0,86 маси Землі, орбітальний період — 308 днів, ексцентриситет — 0,0094, діаметр — 12730 км, сила тяжіння — 0,91 земної, кут нахилу екватора до лінії орбіти — 18 градусів, період обертання навколо осі — 41 година. Планета має три природні супутники — Морну, Гермезію і Астротею.
це важлива інформація! тим паче, це в нашому майбутньому. треба знати й мотати на вус😉 але також "Тінь попередника" не лише про затравочку до наступних томів. вже у першій книзі відбуваються кілька епохальних, без перебільшення, подій. у гру вступають якісь абсолютно космічні (pun intended) сили, древні й потужні. я вже дуже глибоко зарилася в цю історію, а продовження обіцяє перевершити всі очікування (так я хочу більше драконів. у космосі.)5/5 ✨#пишу_відгуки
Бестселер від Ребекки Кван знову в наявності.«Вавилон» з ілюстрованим зрізом! Так-так, той самий, про повторний друк якого ви невпинно запитували.Спеціально для вас — новий наклад «Вавилону» з кольоровим зрізом. Купуйте вже зараз.Історичне епічне фентезі про студентські революції, колоніальний спротив та використання мови й перекладу як інструмента домінування імперії.1828 рік. Робіна Свіфта, осиротілого через спалах холери в Кантоні, забирає в Лондон загадковий професор Ловелл. Там Робін роками навчається латини, давньогрецької та китайської, готуючись одного дня вступити до престижного Королівського інституту перекладу Оксфордського університету, також відомого як Вавилон. Вежа та її студенти — це світовий центр перекладу, і, що важливіше, магії. Сріблярство — мистецтво проявлення значеннєвих втрат у перекладі за допомогою срібних зливків. Саме завдяки сріблярству британці здобули нечувану силу, бо ж таємне ремесло допомагає імперії в колоніальних прагненнях.Для Робіна Оксфорд — це утопія, присвячена пошуку знання. Але знання кориться владі, і як китайський хлопчик, що виріс у Британії, він розуміє, що служити Вавилону означає зрадити свою батьківщину. Після початку навчання Робін опиняється між Вавилоном і таємним товариством «Гермес» — організацією, що прагне зупинити розширення імперії. Коли Британія задумує почати несправедливу війну з Китаєм через срібло та опіум, Робіну доведеться зробити вибір…З ілюстрованим зрізом:❌ 850 грн✅ 765 грнЗі звичайним:❌ 670 грн✅ 603 грн584 сторінки, тверда обкладинка.Пишіть у директ, щоб замовити. При замовленні від 600 грн доставка безкоштовна.
першими її знайшли мухи. колисали монотонним дзюрчанням жужалець, облягали тенетами лоскітливих лапок, прикрашали дрібними перлами жовтавих яєць...
«залишена» оксани ковальчук — книжка, що наповнена скрипучою параноєю, шурхотом соснової глиці, селищними оповідками. вона про відчуження у всіх сенсах: про майже порожні поліські ліси й змаліле село поблизу чорнобильської зони, де старожили збувають дні в савані своїх вірувань; про інакшість, яку таврують і ховають під личину лихого; про конфлікти батьків і дітей, не дитяче дитинство й самоту 😉😉оля, головна героїня, погодившись відвезти до бабці в село онуку, втрапляє в пастку місцевих забобонів. і вв'язується у поліційне розслідування, бо дорогою до села натрапляє на труп у лісі. і от вже вона боїться вглядатись у темряву за вікном, бо наслухалась сільських оповідок про тутешніх мутантів, вдивляється в кожне обличчя з підозрою, бо хтось же той труп у лісі лишив. тож на сторінках розгортається слідство, а оля застрягає у вирі страшних одкровень. зрештою, люди завжди виявляють злом, не меншим за лиху древню хтонь.тут що сови, що люди — зовсім не те, чим здаються на перший погляд
поки слідчі і запрошений експерт розкопують в лісі докази, оля борсається у цьому павутинні загадок, наче втрапивши у якусь часову петлю, бо її все повертає в те село, до тих забобонних бабів, до дивної підлітки, яку сама привезла, а тепер відчуває за неї якусь чи то відповідальність, чи прив'язаність, чи жаль. бо й вона, оля, тут згадує свої дитячі печалі, свої нинішні гризоти, тож і ця справа, в яку втрапила чи то свідкою, чи то ледь не підозрюваною, відчувається їй майже особистою.авторка дуже вдало прописала саспенс, вже з перших сторінок нагнітаючи атмосферу моторошним óбразами. і впродовж всього тексту(він у своєму темпі відчувався монотонним, але нудним не був) вони з'являлись яскравими спалахами, спрацьовуючи, як емоційний струс. можливо, мені зовсім трохи забракло якогось катарсису у на останніх сторінках, але, певно, це зруйнувало б усю ту атмосферу безнадійної загубленості, залишеності. підсумовуючи, це справді гарно написаний текст. не дуже хочеться вдаватись до порівнянь, але якщо згадати декілька трилерів українських авторів, які я читала не так давно, то цей явно на голову вищий. він пропрацьований, він вправно й красиво написаний(хоч інколи поетичних порівнянь хотілось трошки менше, але то дрібниця)), він, зрештою, дійсно моторошний — чудовий представник трилерного жанру з елементами фолк-горору. до речі, у пані авторки я рік тому читала оповідання «медоїди», воно теж кріпове й класне!видавництво жорж обирають хороші тексти, цей однозначно раджу всім любителям страшних історій(а тут ще в рідних і зрозумілих наших реаліях), всім любителям «містичних історій» рекомендую, без приколів 👁️читали/плануєте?
У книзі також є детективна лінія. Корі намагається розібратися з подіями того жахливого ранку. Він шукає підказки, складає факти, намагається зрозуміти правду. Але життя не зупиняється. Воно триває… І лише ближче до фіналу автор розкриває свій задум у повній силі 🔍⠀Хлопець стикається з речами, які ще вчора здавалися неможливими. Переживає пригоди, від яких перехоплює подих. Але разом із цим його дитячий погляд на світ поступово тьмяніє. Барви поволі зникають, зло частіше заглядає у вікно і запускає свої пазурі в його містечко. І разом із цим приходить розуміння: життя надто крихке 🌌⠀Я можу ще довго намагатися пояснити, про що «Життя хлопця», але цю історію потрібно не зрозуміти — її потрібно прожити. Це не той випадок, коли вистачить слів. Бо в цій книзі — саме життя. Справжнє, болюче, чесне. Останній розділ розбиває на друзки. Це біль. Це правда. Ти відчуваєш це всіма струнами душі. І тобі не залишається нічого, окрім як просто прийняти: життя триває ❤️🩹⠀Звісно, моя оцінка — 10 велосипедів 🚲 з 10. Але насправді цю історію неможливо виміряти цифрами. Вона неоціненна.Кожен, хто мав хоча б крихту такого дитинства, відчує це. Бо інакше просто не може бути. Це настільки щиро, настільки сильно, настільки прекрасно, що ти плачеш, дочитавши останні рядки. Ридаєш, як дитина. Бо дитинство закінчилося не тільки у Корі — воно закінчилося і для тебе. І ти раптом усвідомлюєш: більше ніколи не буде так, як тоді. Ні нічних ігор у бадмінтон, ні карт із друзями, ні походів до кіоску за морозивом — нічого з цього вже не повернеться. І це боляче. І, мабуть, саме тому — так по-справжньому 💔#відгуки_від_вира #ЖиттяХлопця #РобертМаккемон #сучаснапроза #детектив #Жорж
«Час — це те, що заважає історії відбутись одразу; час — це швидкість, із якою зникає минуле». Девід Мітчелл «Атлас хмар», 2004 (видання 2025) Читання роману нагадало мені споглядання великих творів мистецтва: наприклад, Двері Кастільйоні — вхід до Міланського собору. Я декілька разів за життя по годині стояв перед ними, не здатний осягнути повністю та вловити хоча б якусь частку важливих деталей. Але від того, моя насолода ставала тільки більшою. А враховуючи ще й сам Дуомо….🎻 Шість історій уособлюють собою секстет «Атлас хмар» — музичний твір для шести виконавців (ті самі 6 сюжетів), який пише Роберт Фробішер у одній з них, і який чує у музичній крамниці героїня іншого. Як і у музичному творі, деякі з історій звучать в унісон, деякі об’єднує тональність, деякі — настрій, мотив, акцент, ледь вловна синкопа. Майже невидимими нитками майстерний композитор поєднав тут все з усім. Задум і реалізація — ідеальні. ✍️ Окрім автора, всією цією насолодою я завдячую перекладачам Катерині Дудці та Остапові Українцю, редактору Романові Трифонову і всьому видавництву Жорж. Це робота, яку неможливо переоцінити, для мене тепер існують окремо всі перекладні книжки і окремо — «Атлас хмар». Те, що ці люди зробили з мовою перекладу «Атласу» — вибачте, це незрівнянно. Захмарна крутизна. ☁️📖 Чи просте це читання? Воно цілком доступне. Я не суперчитач складних текстів, маю проблеми з концентрацією і вільним часом, але трохи забуксував лиш у одній історії, та й те мені там все сподобалось. Я щасливий і жахаюся від думки, що міг це пропустити. 🎨 Я вже поговорив про скульптуру, музику та літературу, то давайте же про живопис: обкладинка шедевральна. Оці бульбашки внизу відсилають мене до великого і загадкового Всеволода Максимовича, і я кайфую від цього окремо. Я #раджу_почитати обов’язково, попри побоювання складності задуму і неможливості осягнути кожну дрібницю, адже: …чим є океан, як не множиною крапель?
Запрошуємо на клуб книжкових досліджень «ЖоржЛаб» для підлітків!У березні разом із письменницею Галиною Ткачук обговорюємо янґ едалт роман «Скриня Ґріммів» Ксенії Шпак.Про що книжка?Попереду в Юлі літні канікули — останні перед випускним класом. Але особливі вони не тільки цим: Юля з мамою знову переїжджають, дім і друзі залишилися в рідному Запоріжжі, а на іншому кінці країни, в Бережанах, на неї чекають невідомість і таємниці старого будинку. Ще й перед самим початком повномасштабки Юля раптом дізналася, що вона спадкова відьма. І тепер геть не уявляє, як це вплине на її життя.Та коли дівчина мимохіть випускає чари зі скрині, їй доводиться швидко опановувати свої містичні сили. Інакше ніяк не приборкати казкову, але зовсім не добру магію, яка розгулялася містечком з багатовіковою історією, оповитою легендами.26 березня, четвер, 18:00📍 Київ, «Книгарня «Є», вул. Петра Сагайдачного, 23-АЧекаємо юних читачів від 12 до 19 років. Реєстрація — за посиланням.А щоб замовити «Скриню Ґріммів» — пишіть у директ!
Мене аж підкидає від захвату Я завжди намагаюся переспати з книгою, щоб принести змістовний відгук. Але у випадку «Залишеної» Оксани Ковальчук в цьому немає потребиЧиста насолода! Ніколи в житті я не читала трилер ось так: перечитуючи речення, абзаци і сторінки. Я читала і не могла начитатися ними. Це так вишукано, так багато, так шикарно написано, що мені було байдуже чим ця історія закінчиться. Вона стала однією з найкращих в цьому році на першому ж розділі. Вона кинула у вже киплячу воду дрібку солі, потім ніжно брала до рук свіжесенькі пухкі варенички та вправним рухом занурювала їх у каструлю. Ряди пузатої братії на дошці ріділи, залишалися тільки темні сліди, обсипані борошном. Наче місце злочину. І мені здається, що це — хороший комплімент трилеру. Бо тримає не тільки інтрига, а й віртуозно написаний текст! Атмосфера поліських лісів, покинутих сіл і дороги, яка заводить дедалі глибше в місце, де щось пішло не так, створена так, що в тебе вмикаються сенсорні системи на всю потужність. Ти починаєш чути шум лісу, спів птахів. У ногах з’являється відчуття, ніби ти провалюєшся в м’який мох… У носі — запах глини і вологої лісової підстилки.. І на фоні цього страшний злочин! А може навіть, не один.. Олю насправді пробирає морозом, усі волосинки підіймаються на шкірі, наче захищаючи від власних думок. «Ось що страшно по-справжньому: бути беззахисним перед цим світом, залишитися без покровительства тих, хто покликаний тебе від нього захищати. Це страшніше за привидів і чортів, за мутанта й лісову людину»
Для мене це — 10/10 ⭐️. Без жодних сумнівів!
Нечуй. Немов. Небач, Петро Яценко 🌟Ця книжка настільки класна, що її вирішила надгризти навіть моя кицька😁 Докази на фото, якщо придивитись до кутиків. І я взагалі не засуджую свою чотирилапу подружку, бо сама не очікувала, що така масічка виявиться настільки неймовірною.Цей твір — кінороман, і це відчувається буквально з перших сторінок: образи та сцени дуже кінематографічні, картинки всього, що відбувається, зʼявляються в голові миттєво й без усіляких зусиль. Стиль оповіді дещо рваний, перебігає від дати до дати, від міста до міста, але мені особисто це геть не заважало. А ще я була трохи в шоці, коли дізналась секрет назви. Я думала, це просто прикольні слова, але все виявляється не так просто. Спойлерити не буду, прочитайте самі🤭Щодо сюжету? Головний герой — батько шкільної програми з літератури Іван Левицький. З ним стається така маленька оказія, і серце замінюють на механічне. У світі книги це абсолютно нормально, бо тут панує стімпанк, усюди літають дирижаблі, усе рухається завдяки парі, а вчені можуть замінити серце й навіть, хе-хе, душу. І мені неймовірно сподобалась ця лінія: роздуми про те, чи може механічне серце кохати, ускладнюються тим, що протагоніст походить з родини священників, і його моральна дилема відчувається ще глибшою, ще важливішою. Мені, в принципі, надзвичайно імпонував цей персонаж: це було щось на межі між меланхолією, геройством та лицарством. А ще в пана Левицького є чудова бджола-охоронниця, вона настільки класна, що я майже забула про свою ентомофобію.У тексті багато побічних ліній. Чи були вони зайвими? Ні. Але чи хотіла б я, щоб історія була більшою за обсягом, а про моїх улюблених панів зі Сходу, Заходу та Півночі чи гуцульських упирів написали трохи детальніше? Однозначно так.Загалом це чудова книга, щоб гарно провести один чи два вечори. Хочеться тепер почитати ще щось у цього автора і перечитати Нечуя-Левицького. А ще, виявляється, її включили до шкільної програми, і я навіть трішки заздрю сучасним школярам через це.#Redfox_прочитане📚 Ната в книжкових світах | Підписатись
Останні дні передпродажу «Катабазису» Ребекки Кван. Встигніть придбати за спеціальною ціною!Про що роман?Аліса Ло понад усе прагне стати однією з найкращих науковиць у галузі аналітичної маґії (magick). Вона пожертвувала гордістю, особистим життям і, без сумніву, здоровим глуздом заради того, щоб навчатися в аспірантурі Кембриджу під керівництвом найвпливовішого маґа у світі. Але життя професора обірвала трагічна випадковість, яка в певному розумінні сталася з вини Аліси. І тепер їй слід спуститися в Пекло і повернути душу наставника.Озброєні лише оповідями Орфея і Данте, крейдою для пентаграм та палким бажанням довести, що всі академічні страждання не були марними, Аліса і її колега-суперник Пітер вирушають на пошуки професора, у чиїх безтілесних тепер руках опинилося їхнє майбутнє. Та виявляється, Пекло зовсім не таке, як його описують у книжках, а маґія — геть не всесильна. Алісі й Пітеру доведеться зустрітися з привидами власного минулого, які можуть або зробити їх ідеальними спільниками, або… знищити.Ціна з ілюстрованим зрізом:❌ 850 грн✅ 650 грнЦіна зі звичайним зрізом:❌ 670 грн✅ 520 грнПередзамовити можна через соцмережі «Жоржа»: InstagramабоFacebook.Безкоштовна доставка при замовленні від 600 грн.