ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(27 травня 2026 р.)Слов'янське походження російської нації — це міф.Другий міф – основоположний. Це міф про те, що Ростово-Суздальські й Рязанські землі (московщина) коли-небудь, хоча б один день, входили до складу Великого Київського князівства. Не входили ніколи, це міф.Сучасна європейська частина Росії, до 10 століття, була заселена виключно фінськими племенами. Це встановили російські історики ще у 19 столітті. Але вони намагались при цьому говорити, що починаючи з цього періоду — почалася активна колонізація північного сходу слов'янами. А потім ці слов’яни стали етносом, що домінує у Володимиро-Суздальській землі. Проте — жодного переконливого доказу цьому твердженню немає. Щобільше, результати археологічних розкопок графа Уварова, російського вченого 19 століття, цю теорію повністю спростовують – жодних слідів слов’ян! Жодних!Далі є міф про Олександра Невського, про його битви. На час цих битв — йому було лише 12 років. Але про його вигадані "подвиги" на Росії й досі знімають фільми.Куликівська битва — ще один міф російської історії. Її просто не було. Було протистояння всередині Орди. А "герой" Куликівської битви, якої не було, Дмитрій Донський, насправді був ханом Тохтамишем. Це припущення роблять самі російські історики зараз. Цікаво, що багато років назад і Путін про це казав, поки не розібрався, як потрібно займатись історичною фальсифікацією. Є відео з підтвердженням.Це все у новому відео від каналу "Історія для дорослих" - "М*СКАЛО-МОНГОЛИ: Хто насправді придумав Росію?".В цьому відео виступають різні українські сучасні історики. Покажіть це відео тим, хто досі живе по радянських підручниках історії.https://youtu.be/m3R5Lp0DRVM?si=4AzHWSqgy0OjgwDOПереможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (24 травня 2026 р.)Маємо чергову декларацію про потужне і світле майбутнєПрезидент Зеленський разом із прем'єр-міністеркою Юлією Свириденко представили ініціативу масштабної економічної трансформації під назвою "Економіка майбутнього".Прем'єр-міністерка повідомила, що концепцію розробляли за аналітичної підтримки Світового банку. Документ має об'єднати державні програми, міжнародні фінансові зобов'язання та інвестиційні механізми в єдину систему.Незалежна Україна багато бачила великих планів влади.Ось деякі з них:2004 Стратегія економічного та соціального розвитку України «Шляхом європейської інтеграції» на 2004–2015 роки. Уряд Януковича.2010Програма економічних реформ на 2010–2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Уряд Азарова.2015Стратегія сталого розвитку «Україна-2020». Уряд Яценюка.2021Національна економічна стратегія до 2030 року (НЕС-2030). Уряд Шмигаля.Зараз ми бачимо чергове бла-бла-бла? Чи нарешті щось реальне?Чому знову озвучують лише гасла і жодної конкретики щодо необхідних реформ? Тому усе це робиться аби отримати черговий кредит, а там пофіг, не їм же віддавати.Для того, щоб Україна рухалась вперед, потрібні реформи! Реформи це не гасла і не красиві слова. Це конкретні дії.Для того, щоб ці дії відбулися потрібні дві умови.Перша умова. Має бути політичний ресурс у влади, щоб робити реформи.Спочатку повинна бути програма дій. Де мають визначатись проблеми країни (діагноз) і шлях подолання проблем (лікування). Цього жодна влада за весь час незалежної України не робила. І зараз не робить.Потім потрібно добитись, щоб цю програму дій підтримували громадяни. Бо якщо підтримувати не будуть, то нічого не вийде. Для цього потрібна популяризація програм (пропаганда). Це не робиться, бо самої програми не існує в природі і ніколи не існувало. Тому замість цього суспільство годують черговою пустопорожньою балаканиною. Поширюють гасла проти всього поганого і за все гарне.Друга умова успішності реформ.Має бути політична воля у влади. Тобто бажання влади долати всі перешкоди і рухатись по виконанню програми. У нас політичної волі робити реформи не було у жодної влади. І зараз немає. Причина проста - править олігархія, тобто поєднання влади і бізнесу.Для того, щоб щось почало змінюватись потрібно або нівелювати олігархію. Або продовжувати чекати, коли інтереси бізнесу почнуть співпадати із інтересами розвитку країни. Тридцять років чекаєм але поки не співпало.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 травня 2026 р.)«Ми збудуємо країну інших можливостей». Президент України В. Зеленський (цитата з інавгураційної промови).Але до сих пір незрозуміло, для кого і яких саме...Влада активно залучає фінансування України міжнародними організаціями. В умовах виснажливої війни це дійсно важливо. Проте зворотний бік цієї медалі дедалі сильніше загрожує майбутньому країни — повністю відсутня державна стратегія розвитку країни і, зокрема, економіки.У цей же час МВФ та європейські донори дедалі жорсткіше «викручують руки» уряду, вимагаючи негайного розширення податкової бази в обмін на транші. Серед останніх вимог — запровадження податку на іноземні посилки, зниження лімітів та підвищення ставок для ФОПів, а також підготовка до реформи ПДВ і розширення акцизів. Проте будь-який податок в бідній країні — це автоматичне підвищення цін для кінцевого споживача.Олігархія, яка сконцентрувала в своїх руках владу, не думає про те, як повертати колосальні кредити, демонструє абсолютну байдужість до того, що взагалі буде з Україною далі. Це наочно підтверджується тотальним ігноруванням реальних реформ, без яких країна стає дедалі слабшою, інструментом руках зовнішніх гравців. Постійні запозичення без плану майбутнього перетворюють зовнішній борг на непосильну ношу для нинішніх і майбутніх поколінь.Світова історія знає багато прикладів, коли сліпе виконання вимог кредиторів щодо «затягування пасків» за повної бездіяльності корумпованих еліт призводило до катастрофи. Яскравий кейс — Аргентина на рубежі 1990-х та 2000-х років. Країна роками жила в кредит під диктовку МВФ, підвищувала податки та урізала соціальні витрати, поки еліти виводили капітали за кордон. За відсутності реального плану розвитку це усе призвело до повного знищення внутрішнього виробництва, масштабних протестів, дефолту 2001 року та затяжної бідності, наслідки якої країна розгрібає досі.Поки в Україні влада у руках олігархії, можна очікувати лише проїдання чергових кредитів та збільшення фіскального тиску, у результаті чого настане економічне спустошення, коли за егоїзм та бездіяльність влади своїм гаманцем і майбутнім розплатиться кожен українець.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (22 травня 2026 р.)Отримали запитання:"Чи може людина в Громадянській республіці змінювати делегування часто і як часто може це робити?".Це запитання не є принциповим. Воно технологічне.Принциповим є те, що будь-який Громадянин може це зробити в будь-який момент. Тобто він має мати можливість проявляти себе як Громадянин постійно, а не тільки в день виборів, як зараз.Щодо самого запитання. Так, можна змінювати делегування часто. І навіть дуже часто, але для чого? Щоб погратись? Навіть найнедолугіші громадяни швидко зрозуміють що від такої гри самі і будуть страждати.Звичайно, завжди будуть неадеквати. Які дійсно, будуть "гратись". Тобто забирати і передавати свої повноваження майже кожен день. А може і по декілька разів на день. Скільки їх буде? Мабуть, не більше, ніж ми зустрічаємо на вулицях людей із неадекватною поведінкою. Тобто дуже мало. Навіть якщо вони і будуть це робити, то це ніяк не буде впливати на загальну картину. Наприклад, якщо делегат буде мати близько 100 тисяч повноважень, то що змінить, якщо в нього в якийсь день з'явиться чи зникне 2-3 повноваження? Нічого! Навіть якщо 20-30 таких випадків буде, то також нічого це не змінить. Технологічно передача повноважень відбувається автоматизовано, через електронний кабінет. Тому ніяких додаткових витрат державний бюджет через неадекватну поведінку окремих громадян не буде.Можна ще додати, що при потребі, на той момент, аналізуючи ситуацію, можна легко встановити певні межі за кількістю змін делегованих повноважень. Наприклад, не частіше одного разу на день.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 травня 2026 р.) Отримали запитання по Громадянській республіці:"Скупило, наприклад, чоловік 200 найбільше повноважень при Громадянській республіці. Проголосували за зміни до законодавства. І вже їх не змінять. Чи маємо гарантії проти цього?". Найперше, що кожен має розуміти, що будь-які закони будь-якої влади можна змінити. Це може змінити будь-яка нова влада, якщо буде вважати за потрібне. При демократичній системі для перемоги на виборах, як правило, вкладають гроші. Створюють політпроєкти, щоб перемогти на виборах. Отримати владу і користуватись нею. Першим питанням такої влади, яка вклала гроші у вибори, буде повернення витрачених коштів. В тому числі й через прийняття різних законів, які будуть шкодити країні, але давати вигоду владі. Така схема працює з причини того, що є час до наступних виборів, щоб прийняти необхідні антидержавні закони. Запустити їх в дію. І встигнути отримати від цих законів зиск. Демократична система дає таку можливість. Тому і є доцільним вкладати гроші в вибори.На відміну від демократичної системи, система Громадянської республіки не передбачає виборів взагалі. Особливість такої системи в тому, що владу можна втратити в будь-який момент. Через цю причину і є недоцільним вкладати гроші для отримання влади при республікансько-громадянській системі (системі Громадянської республіки). Вкладання грошей для отримання влади при Громадянській республіці - це викидання грошей на вітер. Тому це і недоцільно робити.Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(20 травня 2026 р.)Отримали запитання:"Якщо повноваження при Громадянській республіці громадяни можуть відкликати в будь-який момент (передавати іншому делегату) то чи не відбудеться хаос в країні, бо влада може змінюватися кожен день?".Розбираємось.Чому влада буде "змінюватись кожен день"? З якого біса таке явище взагалі може бути? Чому мільйони людей будуть постійно тільки те й робити, що забирати повноваження в одних і зразу передавати іншим? Не даючи жодній владі навіть почати діяти!Розуміємо, що тут діє примітивна логіка: раз можна відкликати повноваження і передавати іншим в будь-який момент, то це значить — що Президент, Кабмін тощо будуть змінюватися кожен день. А значить буде хаос!Є такий старий анекдот.У султана гарем - 1000 жінок. І от в один день, раптово, приходить він до себе в гарем і кричить: "Все, забирайтесь всі геть! Я полюбив інший гарем!".Так і у нас. Чому раптово громадяни почнуть масово туди-сюди передавати повноваження?Якщо людина наймає команду робітників, щоб зробити ремонт у своїй квартирі. А потім раптово цю команду виганяє на наступний день без будь-яких підстав і бере іншу. Через день знову робить те саме. Таке часто в житті трапляється? Так, може якісь психічно хворі так і можуть робити, але ж більшість так себе не веде.Якщо із робітниками ясно, то чому ж такі питання можуть виникати при державному управлінні? Громадяни ж делегують повноваження для управління країною для того, щоб їх країна розвивалась. А не тому, що є така можливість і вони можуть це робити "хоч кожен день". Звичайно — психічно хворі будуть і діяти вони можуть неадекватно. Так, можуть свої особисті повноваження передавати туди-сюди постійно. І що? Таких людей вкрай мало і їх дії ні на що не впливають. ЇХ навіть не можна буде статистично побачити.Тому і питання про неадекватну поведінку громадян, яка буде вести до постійної зміни влади, можна відкинути. Як питання, яке надумане і практично нереальне.Йдемо далі.Будь-яка влада тримається на підтримці мільйонів громадян. Ці мільйони не за один день виникають Підтримка зростає поступово. Зростає популярність, яка в міру зростання перетворюється у владу.Так само підтримка і зникає. Також не миттєво, а поступово. Якщо приходить нова влада, то від неї більшість громадян щось позитивне очікує. Влада починає правити. Громадяни починають бачити, що нова команда хибна. Це ж розуміння не за один день приходить в голову мільйонів громадян. Значить і відбирати свої повноваження ці громадяни також будуть поступово.Процес отримання влади і її втрати не може відбуватись раптово, несподівано. Бо до цього процесу долучено дуже багато громадян. Аби розібратись, людям потрібен час. Це означає, що буквально "хоч кожен день" можна змінювати владу насправді не буде діяти ніде.Так, відібрати повноваження і передати іншим будь-який громадянин може в будь-який день, Але через те, що таких громадян дуже і дуже багато, то зміна влади не буде відбуватись дуже швидко. Проте буде включатись інший механізм. Якщо влада буде діяти деструктивно, то громадяни почнуть свої повноваження забирати.Це будуть бачити всі. І влада також. І для того, щоб владу не втратити, буде намагатись виправляти ситуацію. Тобто буде діяти механізм зворотної реакції.Але це ще не все.Одночасно, якщо якась владна команда починає втрачати підтримку (кількість повноважень буде зменшуватись), буде зростати якась альтернативна команда. До якої будуть перетікати ці повноваження. Якщо тенденція не зміниться, то нова команда буде отримувати владу відносно швидко.Тобто мова йде не про те, що буквально "кожен день" влада буде змінюватись, а про те, що якщо стає очевидним, що влада недолуга, то негайно починається процес втрати влади й передачі її іншим. Це можливо при Громадянській республіці, але неможливо при чинній демократії, де недолугу владу потрібно терпіти до наступних виборів.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 травня 2026 р.)Хто при Громадянській республіці буде мати більше повноважень? І чим це відрізняється від демократичної республіки?Набрати повноваження при Громадянській республіці можна різними способами. І за гроші, хоч це і не доцільно, бо повноваження можуть відкликати в будь-який момент.Можна набрати повноваження і через гарну програму, яка буде подобатись громадянам.Можна наобіцяти громадянам всякого різного гарного і також отримати повноваження.Можна просто бути популярним (військовий, чи артист, чи спортсмен, наприклад).Можливо, можуть бути і інші фактори, що будуть вести до отримання повноважень. Проте все це не має особливого значення. Значення має те, щоб ці повноваження не відкликали. А відкликати можуть в будь-який момент. По мірі того, як громадяни будуть відкликати свої повноваження і передавати іншим, то влада буде танути. Як лід в теплі тане. І зникне зовсім. Причини, чому будуть відкликатись повноваження, як правило одні - громадяни перестають вірити владі, вважають її неефективною.Тобто отримати владу при Громадянській республіці можна приблизно так, як і при демократії. А от утримати її вже буде неможливо, якщо громадяни перестануть довіряти.Якщо при демократії недолугу владу потрібно терпіти до наступних виборів, то при Громадянській республіці можна дуже швидко прибрати.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 травня 2026 р.)Що таке Громадянська республіка?Це державний устрій, при якому управління державою є не тільки правом, але й обов'язком Громадянина. Це право Громадяни реалізують через механізм делегування і тому вибори не потрібні. Влада контролюється Громадянами, а не народом.Згідно з доктриною "Громадянська республіка", Громадянин Громадянської республіки:- має право особисто брати участь в управлінні державою або делегувати свої повноваження іншим;- має обов’язок брати участь у державному управлінні;- може в будь-який момент відкликати делеговані повноваження і передати іншому або собі залишити;Можна навести приклад з життя, аналогію, де побачити механізми Громадянської республіки. Це акціонерне товариство. Там кожний акціонер може брати участь в управлінні товариством.Власники акцій можуть вибирати раду директорів. Змінювати її. Контролювати стратегічні рішення. Діє принцип: скільки в тебе акцій - стільки в тебе і влади в товаристві. Може таке статися, що в одного акціонера буде більшість акцій. Тоді він фактично одноосібно буде контролювати товариство чи керувати ним. При Громадянській республіці так само - чим більше у людини повноважень, тим більше влади. Тобто в Верховній Громадянській Раді делегати голосують не одним своїм повноваженням (як зараз, при демократії), а тією кількістю повноважень, скільки вони отримали від громадян. І ця кількість може постійно змінюватись залежно від того, більше чи менше делегату довіряють громадяни. Також теоретично, може статися так, що понад половини повноважень буде лише в одного делегата. Тоді він фактично стане одноосібним керівником країни. Проте, лише до тих пір, поки громадяни ці повноваження у нього не відберуть. А відібрати можуть в будь-який момент.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(15 травня 2026 р.)Як позбавити олігархів впливу?Це питання багато хто зустрічав. Але мало хто розуміє, що воно маніпулятивне.Спочатку потрібно запам'ятати: олігархів НЕ ПОТРІБНО позбавляти впливу.Ще раз.Якщо вам хтось говорить, що олігархія - це впливовий капітал, то він або вами маніпулює, або сам є жертвою маніпуляції. Капітал завжди та всюди впливовий. Боротися із впливом капіталу - те саме, що й боротися проти вітру. Потрібно капітал використовувати, а не боротись з ним. До чого призводить боротьба з капіталом, яскраво і назавжди продемонстрував СРСР. А Китай, також держава з комуністичною ідеологією, продемонстрував, як капітал потрібно використовувати.Чим олігархія відрізняється від просто бізнесу, нехай і дуже, дуже впливового? Тим, що це влада. Це капітал, який править. Тобто не будь-який капітал є олігархією. Але будь-яка олігархія - це капітал, та в першу чергу це влада. Олігархія - це влада капіталу.І якщо хтось говорить, що потрібно олігархію позбавити впливу, то насправді він говорить, що потрібно владу позбавити впливу. Але якщо владу позбавляти її сили, то країна рухається до хаосу. Будь - яка влада, зокрема й олігархічна, завжди краще за хаос.Олігархію не потрібно послаблювати, не потрібно зменшувати її вплив. ЇЇ просто потрібно прибирати. Потрібно виводити капітал із влади. Бо у владі капітал дбає виключно про власні інтереси, а не інтереси країни. Прибрати капітал можна двома способами: встановити диктатуру або змінити систему влади на Громадянську республіку.Ми йдемо шляхом зміни системи влади. Пропонуємо рухатись усім разом із нами.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (14 травня 2026 р.)Маніпуляція, залякування мас з метою прийняття необхідних рішень та їх підтримки масами. Як це відбувається. Це має розуміти кожен.Ви всі вже чули про типу новий страшний хантавірус, істерію навколо якого починають нагнітати світові ЗМІ та Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).Спочатку довідка коротка. Хантавіруси (або ортохантавіруси) — це група вірусів, що передаються людині переважно від гризунів, спричиняючи серйозні захворювання з ураженням легень або нирок. Типовий штам вірусу був вперше описаний в 1978 році. Тобто це давно відомий вірус, з яким людство живе дуже давно, і так, хто хворіє, а хтось помирає.Що ж відбувається. Десь там на океанському круїзному лайнері померло три людини від цього хантавірусу, лайнер беруть на карантин. Але хтось вислизає з лап карантинної служби, їх починають шукати по всьому Світу. Всі хто був на лайнері знаходяться під пильним оком медиків і карантинних служб. В ЗМІ активно роздмухується ця тема, що вірус шириться світом, що це смертельно небезпечно, що це може бути нова світова пандемія якщо його не зупинити, тощо. Тут все зрозуміло.Але, є інша інформація. За даними ВООЗ, щорічно у світі фіксується від 10 до 100 тисяч випадків зараження хантавірусом. Точної світової щорічної статистики про смертність нема. Для прикладу, в Аргентині у 25 році від хантавірусу померло 28 людей. Але є інша статистика. За даними ВООЗ, щорічно у світі від хвороб, пов'язаних із вірусом грипу, помирають від 290 до 650 тисяч осіб. І чомусь ніхто не зупиняє планету Земля, щоб зійти з неї, бо жити тут не можливо. Висновки робіть самі.Якщо хтось роздмухує шок-новину світового масштабу, значить це комусь потрібно. Питання лише кому і навіщо? Бенефіціарів може бути багато. Від великого фармацевтичного бізнесу і до створення світового контрольованого економічного та політичного хаосу потужними кланами.Ще момент, ми ні в якому разі не закликає ігнорувати вірусні захворювання та не лікувати їх, бо можуть знайтись ті, хто так подумає.Розкрутка цього сценарію схожа із тим, що відбувалося в із КОВІДОМ у 2019, а це підтверджує штучність психозу, який був зроблений тоді з КОВІДОМ. І багато людей на нього повелося.Такі психози є можливим через вкрай довірливих громадян, які не здатні думати головою, але керуються емоціями.Ці приклади яскраво свідчать про силу пропаганди. Людство поки що не випрацювало адекватних засобів захисту від таких явищ. Ми просто взяли приклад вірусу, як демонстрацію дії пропаганди. Такі методи пропаганди працюють всюди. Громадяни мають розуміти, що будь-яка інформація, яку вони споживають завжди є пропагандою.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"