Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 січня 2026 р.)Отримали коментар щодо нашої д...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
161 Vistas/Alcance 2026-01-18 07:28 Mensaje №2196
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 січня 2026 р.)Отримали коментар щодо нашої діяльності:"Якби послідовники бажали побудувати Велику Україну, вони б в даний час першим ділом боролися б з корупцією, несправедливістю, за виконання Конституції всіма гілками влади, пропонували та вимагали прийняття законів, що змінюють життя пересічних українців на краще..."."Послідовниками" нас людина назвала, бо давала комент щодо Спротиву по Степану Бандері, який ми випустили на його день народження – 1 січня. Але "Поступ" не є і ніколи не був ніяким послідовником ані Бандери, ані українського націоналізму. Тут типове, як в прислів'ї: чув дзвін, але не знаю, де він.Проте мова зараз не про Бандеру і не про націоналізм.Мова про боротьбу із корупцією та про те, щоб намагатись добиватися виконання Конституції владою. Вимагати від влади прийняття законів, що змінюють життя пересічних українців на краще...Перше.Прибрати корупцію може тільки влада. "Знизу" вона не прибирається. Тобто потрібно ставати владою. Якщо ти не є владою, то будь-яка боротьба із корупцією - це лише допомога в керуванні корупційними потоками тим, хто її підтримує.Друге.Для боротьби із несправедливістю потрібно, щоб працювала правоохоронна система. Вона зараз не працює. І ніколи не працювала в незалежній Україні. Потрібно робити реформу. Але знову, це може робити виключно влада.І третє.Вимагати виконання Конституції всіма гілками влади - це взагалі ні про що. Влада олігархічна. І діє відповідно до олігархічної Конституції. Тому потрібно, щоб не Конституція виконувалась, яка і так виконується, а робились реальні реформи. А для цього потрібно прибрати олігархію (поєднання влади і бізнесу), яка править якраз завдяки діючій олігархічній Конституції. Бо саме вона встановлює систему влади: гроші - вибори - влада - повернення грошей із прибутком.Потрібно не вимагати у олігархії "прийняття законів, що змінюють життя пересічних українців на краще", а створювати Громадянську силу, яка прибере олігархію і все змінить. А вимагають (або просять) тільки раби у своїх хазяїв. Як тільки ви чуєте, що хтось каже що треба щось просити чи вимагати від влади, то перед вами людина із рабською психологією. Яка ні на що не здатна, крім того, щоб старанно працювати на олігархію і чекати якихось подачок. Можна ще й пенсію чекати. Громадянин не має нічого ані просити, ані вимагати від влади. Він має сам правити. А для цього має створювати власну Громадянську політичну силу. Олігархія ж створює свої політичні сили, от і громадяни також мають це робити. Як тільки таку силу буде створено, то вона все візьме під свій контроль. Проведе необхідні зміни. Прибере олігархію і побудує Велику Україну.Приєднуйтесь до нашої роботи!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"