Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(20 січня 2026 р.)Якщо в усьому і завжди винна вл...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
165 Vistas/Alcance 2026-01-20 05:03 Mensaje №2199
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(20 січня 2026 р.)Якщо в усьому і завжди винна влада, то що, народ безневинна овечка? А владу Бог посилає, ось він у всьому і винен?!Тобто народ ніколи й ні в чому не винний за те, що країна робить чи з країною робиться?Це вірно?Візьмемо два приклади, коли народ несе колективну відповідальність за дії влади.Перший, діяння нацистської Німеччини. Майже сто років пройшло. Але німці продовжують вважатись винними за діяння нацистського режиму.Другий - сьогодні. Дії рашистської Росії. Всі ж знають, що російський народ підтримав і продовжує підтримувати агресію проти України. Це дозволяє путінському режиму продовжувати робити злочини. І за це росіяни будуть нести колективну відповідальність дуже довго. Не менше, ніж німці.Питання: за що конкретно відповідальні і німці, і росіяни? Не народ же правив і править. А Гітлер з друзями в Німеччині та Путін із друзями в Росії. Тобто править влада.Значить вина народу в тому, що підтримували ці режими. Це безспірно. Якби не підтримували, то і режимів би таких не було б.Але ж всі знають, що підтримка народу - це завжди результат пропаганди.Це означає, що будь-який народ завжди несе відповідальність за те, піддавався він пропаганді і якій самі, в якому ступені. Пам'ятаємо, що буває й прогресивна пропаганда і потрібно вміти її розрізняти.Народ повинен вміти розбиратись в тому, які ідеї йому нав'язують. Бо ці ідеї стають рушійною силою. От якраз невміння з цим розібратись і є головною провиною народу.В чому винний народ України, що країна опинилася в такому стані?В тому, що в Україні весь час панувала і продовжує панувати психологія соціального дрона. Це коли - "політика не цікавить". Коли - "політика – брудна справа". Коли довбні кажуть щось на кшталт "я сплачую податки і все, більше я нічого нікому не винен".За все це тепер розплачується весь Український народ. І ті, хто піддався такій ідеології, і ті, хто її просував, і ті, які намагались протистояти, але робили це недостатньо. Не буває покарання без вини.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"