Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 січня 2026 р.)Отримали такий комент на один...
134 Vistas/Alcance
2026-01-17 10:45
Mensaje №2195
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 січня 2026 р.)Отримали такий комент на один з наших Спротивів щодо енергетики:"Задовбали своїми нападами на законно обраного киянами мера! Тут же не всі голосували за постійно обдовбаного Членограя Оманського - є і адекватні люди...".А що, якщо якийсь мер законно обраний, то він отримав право доводити місто до катастрофи? Потурати розкраданню міського бюджету, дерибанити ресурси міста?Тут можна продовжити. А якщо НЕЗАКОННО прийшов до влади, але править вдало, в інтересах громадян, то тут що? Гнати треба, бо "незаконний"?Нам можуть сказати, що в Києві не один Кличко керує. Ще є районі адміністрації, голів яких призначає Президент, військова адміністрація, теж від Зеленського. І що взагалі в Києві сама система керування геть невдала. Багато що можна ще сказати.Але ми всі маємо чітко усвідомлювати, що ПРАВИТЬ ОЛІГАРХІЯ! І не має значення, які прізвища вона носить. І не має значення, де ця олігархія править - в Києві, Харкові чи Львові. Всюди діє один принцип: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком.Тому ми і звертаємо увагу, що як тільки починають говорити про "кличка", "зеленського", "порошенка" тощо, то зразу попадають в пастку демократичної системи влади. Будь-які обговорення про хто краще, а хто гірше в олігархії - це вже перемога олігархії! Всю олігархію потрібно гнати! Вся олігархія - ворог Українського народу.Громадяни мають нарешті второпати, що не треба витрачати час на обговорення конкретних персонажів з олігархії чи якісь різні олігархічні проекти, які називають себе партіями. Це все бізнес у владі, який потрібно гнати. Тому і говорити потрібно саме про те, як всіх вичавити з влади. А для цього є два способи:а) диктатура;б) зміна системи влади.Ми йдемо по другому шляху. І в дискусії ні з ким щодо того, хто краще чи гірше з олігархії не вступаємо.Пропонуємо приєднуватись до нас, щоб разом прибрати олігархію і побудувати Велику Україну!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"