Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 грудня 2025 р.)Війна і громадянський обов’язо...
146 Vistas/Alcance
2025-12-13 07:00
Mensaje №2135
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 грудня 2025 р.)Війна і громадянський обов’язок.У країні йде війна. І час від часу підійматися дискусії, що ж важливіше під час війни – захист Держави чи робота над її розвитком. І хто має брати на себе розвиток України – ті, хто на фронті, чи ті, хто в тилу.Омана 1. Під час війни головне – захист країни. Розбудова громадянських сил не на часі.Звісно, захист незалежності – є наразі гіперважливою справою. Але війна – так чи інакше – завершиться. І постає питання: що буде після неї? Як ми будемо жити? У якій країні? Як ми будемо відновлюватись та розвиватись?Отут і випливає, що оборона країни – це лише частина (хай і надважлива) руху України до процвітання. Адже без розвитку – Україна знову і знову буде використовуватись сильнішими країнами для досягнення їх власних інтересів.Ми регулярно бачимо, що олігархії розвиток України не потрібен. Тож громадяни мають взяти на себе контроль над владою. Для цього і потрібні громадянські сили. І кожен день «простою» віддаляє нас, громадян, від бажаного результату. Захист – це, без заперечень, надважлива річ. Але крім цього потрібно вже вчора працювати над майбутнім.Тому – так, розбудова громадянських сил саме зараз необхідна як ніколи, тому що ми у гіршому стані, ніж будь-коли, і вже втратили купу часу!Омана 2. Громадянин, який захищає Україну – вже віддав свій борг державі та не зобов’язаний брати участь у громадянській діяльності.Захист країни – це беззаперечно почесна діяльність. Проте це не знімає з громадянина зобов’язань з розвитку країни. Кожен громадянин має впливати і на повоєнне життя держави. І ті Громадяни, які стали на захист України у цій війні – також. Участь у бойових діях – це почесний внесок в нашу історію, але громадянський обов’язок не вичерпується лише участю у війні у складі армії.Щобільше – суспільство буде очікувати (і вже очікує) від Захисників активної саме громадянської діяльності в майбутньому, оскільки вони завоювали авторитет великою ціною. А люди з більшим авторитетом в суспільстві мають завжди більше можливостей з створення Громадянської сили. Сили, яка приборкає нарешті олігархію і зробить владу підконтрольною Громадянам.Тому – так, за захист держави всім військовослужбовцям – пошана та вдячність. Але разом з цим такі люди мають не менше інших громадян (а може і більше) занурюватись у розвиток громадянських сил, у розвиток країни.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"