Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 грудня 2025 р.)РФ готує спроби дестабілізаці...
151 Vistas/Alcance
2025-12-12 08:58
Mensaje №2134
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 грудня 2025 р.)РФ готує спроби дестабілізації в Україні під виглядом «мирних протестів», - заявив омбудсмен Дмитро Лубінець.Російські спецслужби планують серію акцій під умовною назвою "Проти війни" в Одесі, Дніпрі, Харкові, Миколаєві та Києві. Мета — розхитати ситуацію всередині країни та відволікти увагу від фронту.Це що, попередження від влади?Стосовно можливих протестних акцій під закликом "Проти війни", то це дуже дивний заклик. Україна знаходиться в глухій обороні, яким чином може закінчити війну? Перестати оборонятися? Про це саме перше, про що мають подумати ті, хто захоче підтримати такі акції протесту.Дійсно, Росія може використовувати те, що багато хто в Україні думає, що влада Зеленського свідомо затягує звершення війни. Бо інакше владу втратять. Під це і хочуть спровокувати протести, про які влада попереджає.Хтось може сказати, що може це влада і видумала все. Бо вже давно будь-які протести - це рука Кремля обов’язково.Але протести не виникають просто так. Наш ворог завжди щось планує. Шукає можливості для дестабілізації нашої країни. Завдання влади не допомагати ворогу у його спробах. Про всі найбільші проблеми в країні влада знає. Чому ж не вирішує їх? Це риторичне питання. Нажаль, влада прийшла не для того, щоб розвивати Україну. Ні про які реформи мови вже не йде. Це зрозуміло.Всі Україні мають усвідомити, що зараз ніякі протести, ніяких позитивних змін не принесуть - це факт. А шкода може бути великою, ворог неодмінно цим скористається.То що ж робити? Терпіти?Замість протестів потрібно створювати громадську силу, яка зможе реально впливати на будь-які рішення влади, або сама стане владою.Тобто все-таки терпіти потрібно?Якщо не терпіти - то це значить - ПІДТРИМУВАТИ протести! Раніше було потрібно про це думати. Щоб зараз ми не опинилися в такій ситуації, коли потрібно терпіти бездіяльність влади, бо якщо не терпіти і протестувати, то ще гірше буде. Проте зараз можна і треба, як і раніше, робити тільки одну річ - монотонно займатись створенням Громадянської сили. Яка врешті-решт прибере олігархію і змінить ситуацію в Україні. Тобто потрібно готуватись. Потрібно працювати в цьому напрямку. От коли таку силу буде створено, то настане момент, коли нікого і ніщо не можна буде вже терпіти! До цього потрібно рухатись!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"