Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(11 грудня 2025 р.)Отримали запитання: "Як до вас...
136 Vistas/Alcance
2025-12-11 11:28
Mensaje №2132
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(11 грудня 2025 р.)Отримали запитання: "Як до вас можна приєднатись?".Ми б на це запитання відповіли також запитанням: а навіщо до нас приєднуватись, який сенс?Можливо, відповідь буде: щоб не бути соціальним дроном, як мінімум...Але "як мінімум" нам в такому варіанті не потрібно.Приєднуватись до нас потрібно для того, щоб разом з нами йти до мети. Але якщо людина не розібралась з організацією, зокрема, її метою, то ми проти такого приєднання.Наша мета - побудова Великої України. Що це таке? Це потужна країна. Економічно розвинута. З високим рівнем життя. Здатна себе захистити. І головне - лідер Східної Європи.Ось і вся наша мета. Розібратися із метою надзвичайно просто. Всього декілька слів. То чому ж після того, як зрозумів ці дуже прості слова не приєднатися зразу до "Поступу"?Бо кожна людина по своєму розуміє що таке "потужна країна, економічно розвинута, із високим рівнем життя, здатна себе захистити. І головне - лідер Східної Європи." І звісно що в кожного своє розуміння як і за допомогою чого досягнути мети... І якщо людина перш ніж приєднається до організації не узнає, не зрозуміє і, головне, не погодиться зі шляхом "Поступу" то приєднання такої людини до нас буде гальмувати рух організації. Бо буде постійна суперечка або незгода з тактикою і стратегією.Тому перед тим як підіймати питання щодо приєднання до "Поступу" потрібно повністю розібратись із нашою програмою дій.При роботі з громадянами ми пропонуємо такий план знайомства:1. Регулярно знайомитись із матеріалами на нашому ТЕЛЕГРАМ-каналі "За Велику Україну!".2. Розібратись повністю із нашою програмою. Це Доктрина "Громадянська республіка". Прочитати книгу "Сомнія", як популярне пояснення. Рекомендується до другого кроку підійти НЕ РАНІШЕ (!!!), ніж через місяць після початку регулярного знайомства із матеріалами тг-каналу.3. Передивитись всі необхідні відеоматеріали.4. Брати участь в поступівських онлайн конференціях середами (Громадянські середи). Початок о 19:00, завершення о 20:30.5. Отримати відповіді на всі запитання.А після цього вирішувати, як відноситись до "Поступу" і чи можливо нам РАЗОМ З НАМИ рухатись до розбудови України. Або просто тримати нас у полі зору, як можливу потенційну нову реальність України.Пропонуємо Громадянам (а не соціальним дронам) йти з нами по цьому плану.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"