Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використан...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
149 Vistas/Alcance 2025-12-16 17:01 Mensaje №2140
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 20 Організаційно шлях до досягнення нашої мети складається з двох позицій:1) Досягнути того, щоб всі поступівці (і якомога більше непоступівців) узнали і зрозуміли нашу стратегію і тактику.2) Ті, хто зрозуміють і погодяться - почнуть робити щось з набору "2+3". 15 ХВИЛИН!Для того, щоб щось (з завдань 2+3) зробити. Потрібно від 5 до 15 хвилин. Бажано щодня. Але й раз на тиждень краще, ніж нічого. Навіть раз на місяць краще, ніж нічого!Це може зробити кожна людина. Дії нескладні. Проте складним є те, щоб людина узнала і зрозуміла, що це за задачі такі "2+3". І чому саме вони ведуть до мети. Як виявляється, пересічна, типова людина, не хоче узнавати про це. Можливо, через недостатній розвиток людина не може себе примусити навіть почати розбиратись. Очевидно, що і зрозуміти не зможе. Бо не можна зрозуміти того, що не знаєш. Тому і робити нічого не буде. Але при цьому буде говорити, що треба діяти, треба щось робити, а не триндіти! Таких більшість. тут ми на більшість не спираємось. Формуємо відносно невелику команду яка буде керувати більшістю. Фактично формуємо мозок, який має включати в активну діяльність тих, у кого недостатньо інтелекту."Поступ" не повинен набором пересічних громадян. Це має бути команда тих, хто розуміє, що ми робимо. Така команда має робочу назву Кадровий Моноліт.