Через край!Я дуже хочу вірити в краще, але факти говорять про інше.Бардак і хаос із оборонними закупівлями приростає новими фактами чи не щодня. Про корупційні історії годі й казати.Програма дронів перетворилась на міжсобойчик своїх замість пошуку кращих виробників і в ЗСУ від держави надходить продукт, який має купу нарікань.Фортифікаційні споруди - це окрема історія. Ворог їх будує тисячами километрів, поки у нас скандал за скандалом навколо фірм, які отримали підряд, а на деякі споруди в результаті дивитись боляче.В ТЦК, МСЕК, в усіх структурах дотичних до мобілізації і дозволів на перетин кордону, шафи і матраци з мільйонами доларів. І це лише ми бачимо тільки верхівку айсбергу.Військова координація ще досі до кінця не оговталась після повної зміни керівництва ГШ ЗСУ на початку року, і це очевидно.Як тут з літер у, д, п, а скласти слово «перемога»? І навіть якщо всі ура-блогери станцюють джигу на голові, намагаючись переконати, що все супердобре, реальність все одно не стане іншою.Ми у межі. Самозаспокоєння, сліпа віра і спроби заховати проблеми за комсомольським пафосом марафону і добре організованими лідерами думок - це шлях до ще більших втрат. Без кардинальних змін у владі нічого кращого не буде. А якщо влада не зробить кардинальних змін, то нічого не буде без зміни влади. І вихід із замкненого кола країні доведеться знайти. Щоб вижити.
Зрадник Андрій Деркач вчора став російським сенатором. Отримав плату за підривну діяльність в Україні. Всі ці плівки «жмуруку» і паплюження пʼятого президента Порошенка та президента США Байдена - це спецоперація російських спецслужб, де Деркач грав ключову роль. Результати спецоперації тоді активно використав Зеленський і його офіс для кампанії дискредитації і навіть кримінальних проваджень проти Порошенка і Байдена. Провадження вистачило розуму закрити, але осад залишився. А головне - ОП розрахувався з Деркачем посадами для його людей в Енергоатомі - серед яких були Бояринцев, Галущенко і Котін.Галущенко потім став цілим міністром енергетики, Котін залишився керувати Енергоатомом. Лише Бояринцев, який відповідав за кадри, втік за кордон коли стало зрозуміло його пряме призначення зрадників на Запорізьку АЕС, які радо здали станцію окупантам. А те, що експерти-енергетики між собою називають міненерго «МінДеркач» - дуже симптоматично. Відсутність підготовки галузі до прогнозованих наслідків ударів збоку рф, ігнорування рішень РНБО - все вкладається в логіку МінДеркач. І що люди новопризначеного сенатора рф залишаються на ключових посадах в енергетиці та їх не чіпає жодне «перезавантаження» - це багато про що свідчить. Можна зробити сто заяв про потужність і незламність та на ділі віддати ключову галузь в руки команди ворога. А зима близько.
Львів, Суми, Полтава, Дніпро, Київ… Список міст нових російських терористичних атак налічує десятки назв. Тварі не зупиняться, поки не отримають по заслугах. Зараз час обʼєднатись з однією метою - переконання західних партнерів дати дозвіл на глибоке використання їхньої зброї по російській території. Щоб зупинити терор, військові аеродроми з літаками-носіями, місця дислокації ОТРК, бази зберігання шахедів мають бути знищені.Але саме тепер владі заманулось міняти керівника Укренерго, якому довіряли наші західні партнери. Це вже спричинило відставку двох поважних і принципових іноземних членів наглядової ради Укренерго, а експерти-енергетики порівнюють ці події з розворотом Януковича спиною до Євросоюзу на Вільнюському саміті ЄС у 2013 році. Напевно, через те, що міндеркача (так експерти називають Міненерго) прагне поставити керувати Укренерго 100% свою людину.Проте, міністр енергетики з квоти зрадника Деркача міцно сидить в кріслі. Тому, можна міняти очільника МЗС скільки завгодно разів. Можна посадити в це крісло і Єрмака за суміцнитвом, щоб зекономити на маріонетках, але якщо плювати на позицію партнерів в принципових для них питаннях, то вирішувати вкрай необхідні для нас і вкрай чутливі для них безпекові питання, буде важко. І у виграші залишиться тільки терористична росія.
Парламентська більшість Зеленського вперто тримає в комітеті з питань національної безпеки і оборони людину, яка прямо підриває і безпеку, і оборону, яка прямо шкодить роботі комітету, зате є ручним інформаційним тараном офісу президента. Зеленський, як верховний головнокомандувач, досі нічого ефективного не зробив для зупинки російського просування на Донбасі. Навіть за провал у будівництві якісних комплексних фортифікаційних споруд на Покровському напрямку ніхто не відповів. Влада, попри наполягання партнерів, які допомагають Україні вижити, звільняє керівника Укренерго, якому західні партнери довіряють. На його місце будуть штовхати людину міністра енергетики Галущенка, що сам вийшов з орбіти зрадника України Андрія Деркача. І це не перший раз влада плює в руку друзям. Сьогодні парламентська більшість Зеленського збирається підняти податки, які взагалі не зачеплять жирні фінансові потоки Банкової, але обдеруть громадян, які і без того ледь виживають. Ще при тому, необхідних коштів для ЗСУ це підняття податків не збере. Близький до Зеленського ігорний бізнес з його надприбутками є недоторканим, а народ, який мовчить, ця влада щипатиме, як гусей.Під спів Клавдії Петрівни і «шаги» Нацбанку країна котиться до страшних наслідків. І народ за рідкісним винятком мовчить.
Зараз багато розпачу від проміжних місцевих виборів у Німеччині, де перемогли або дуже багато голосів набрали партії крайнього лівого (BSW) та правого (AfD) штибу, які мають звʼязки з москвою.По-перше, вибори відбулись тільки в двох землях колишньої НДР. Там відсоток ліваків був традиційно високим. Щодо росту крайніх правих - ну тут варто згадати історію. Комуністичні органи Східної Німеччини формувались з колишніх нацистів, тому корені залишились і паростки пішли. По-друге, раджу не впалати у відчай, а подивитись на результати цих земельних виборів в порівнянні з 2019 роком і проаналізувати стан справ. Дані є в прикріплених таблицях. Я бачу, що в цих землях найбільше політично постраждали комуністи з Die Linke, чиї голоса перейшли до BSW. На баланс антиукраїнських сил в лівому спектрі це сильно там не вплинуло - Die Linke завжди були відверто промосковські і агресивно налаштовані до України.А от щодо росту AfD - це явно реакція на наслідки імміграційної політики, яка відчутно змінила Німеччину і не всім це сподобалося. Питання України для цієї партії не є в пріоритетах, але AfD є націоналістичною силою і їм лише треба чітко дати зрозуміти негативні наслідки поразки України для Німеччини і Європи загалом. А тут є що нагадати на історичних прикладах. Єдиний висновок - зовнішня інформаційна політика України має бути сформована нарешті з головою, а не на відкатах з російмькомовних медіа. Дипломатія теж повинна бути демонополізована офісом президента і негайно. Життєво важливо комплексно працювати як з істеблішментом Німеччини, так і з виборцями, з суспільством. Вони не будуть думати про Україну щодня, бо це не їхня держава, але в сухому залишку завжди мають згадувати про можливі катастрофічні проблеми для своєї країни у разі посилення росії за рахунок України. Поки вони чіткої картини досі не мають. Великі вибори в Бундестаг будуть наступного року. Час у нас поки ще є. Як і всі шанси його змарнувати.
🇺🇦 Так, ми нарешті стали незалежними! Незалежними в своїх судженнях і оцінках, незалежними в своєму виборі, незалежними від страхів, незалежними від думок чи вимог сусідів, іноді навіть незалежними від здорового глузду. А от чи стали самостійними? Самостійність і незалежність відрізняються одна від одної, приблизно, як сила від мудрості. Наприклад, підліток цілком може бути незалежним. Дай йому гроші та можливості і він витратить їх на те, що хоче, але навряд чи на те, що потрібно. У виборі авторитетів підліток радше надасть перевагу тому, хто його розважає, а не тому, хто вчить і скеровує у майбутнє. При цьому підліток може демонструвати неабиякий героїзм у боротьбі за цінності проти зла. Це все не добре і не погано, це - підліток.Рано чи пізно він подорослішає і життя навчить його, що у самостійному житті треба приймати рішення і нести за них відповідальність. Що вибір чи вчинок за емоціями без участі голови, переважно, закінчується бідою.Самостійні країни нікому не дорікають за те, що в них немає чогось, що вони десь прорахувались і помилились в стратегії чи оцінках. Що, маючи вбивцю-сусіда, вчасно не купили зброю, не підготувалися до неминучої великої війни, що вони врешті решт не подумали про наслідки коли обирали веселого і грайливого розважалу, який без жартів підгріб під себе все, включно з грошовими потоками і відновив корупційну вертикаль. Памʼятаєте як Зеленський обіцяв швидко закінчити війну, піти на один термін і запевняв, що всі плакатимуть з жалю, коли він йтиме? Термін минув і люди плачуть, але з іншого приводу. І йти він, вочевидь, нікуди не збирається. Зараз зі зрозумілих причин, а потім буде триматись суто задля задоволення апетиту, який приходить під час влади. Але і це ми проходили - з Віктором Федоровичем.Проте, забагато уваги тимчасовим і випадковим особам, на яких звалились історичні події. Загалом, усі влади приходили голодними, просто зажирались тільки ті, в яких були відсутні внутрішній самоконтроль і противаги, і нинішня - яскравий приклад. Сподіваюсь, ви зрозуміли у загальних рисах чим відрізняються самостійні держави від незалежних. Незалежних у світі майже дві сотні, але тих, які можуть ухвалювати рішення, тих які несуть за них повну відповідальність - набагато менше. І я дуже хочу щоб українці стали не тільки незалежними, а і самостійними. Насправді. Ми дорослішаємо повільніше, ніж змушують обставини, але невпинно. Ворог, який існує поруч, не залишає нам іншого варіанту, якщо ми хочемо вижити і стати незалежними і самостійними. І я обов’язково ще привітаю справді самостійну Україну з Днем Незалежності!💪
⚠️👉🏻Люди, при чиєму керівництві втрачено майже 20% територій, які не готувались до вторгнення, які перед повномасштабною війною називали «популізмом» наші вимоги негайно виділити 50 млрд грн на потреби оборони і хотіли далі будувати дороги, ці люди досі мають совість щось вякати про мінські угоди? Совісті вони не мають і це доконаний факт. Але їхня дешева маніпуляція про «Мінськ» вже набридла. 📍У 2014 році армія була знищена і розкрадена Януковичем і посадовими особами з партії регіонів, чиїми помічниками або соратниками були Єрмак, Татаров і Шурма, а Зеленський виступав перед ними на приватних заходах. Тоді буда негайна потреба зупинити наступ російської армії, якого путін не визнавав, і заманити агресора в пастку перемовин та зробити його стороною війни. Це дало можливість виграти неймовірно цінний час на відновлення ЗСУ і запровадити санкції проти росії, яка з моменту старту мінських домовленостей стала стороною війни. Це була абсолютна дипломатична перемога Порошенка, яку визнали і Ангела Меркель, і Франсуа Оланд, які брали в цьому безпосередню участь, і інші західні лідери.📍Потім західні лідери попереджали Зеленського про неминуче вторгнення, а він натомість запропонував усім шашлики. Ця недбалість і небажання віддавати накази про підрив мостів в перші години наступу (Подоляк потім пояснював це «психологічною неготовністю) коштували тисяч життів. 🔴Тепер про перемовини з ворогом і можливий референдум з приводу поступок спікери влади говорять, як про доконаний факт, хоча є рішення РНБО про заборону таких переговорів, яке сам же Зеленський і ініціював. Тобто, вони змінюють свої власні рішення як хочуть, вони провалюють підготовку до прямої агресії, включно із двома роками зриву оборонного замовлення і ракетних програм (невикористані гроші наприкінці 2020 і 2021 перекидались у бюджеті з оборонки на велике будівництво), вони брешуть і маніпулюють, але при цьому досі намагаються перекинути провину на тих, хто мінськими угодами дав Україні найбільший тоді капітал - час. Час на відновлення і відбудову армії. Час, який нинішні керманичі повністю змарнували.@zakrytazona
👀Як ми й передбачали, «слуги» використали новостворену Групу дружби з країнами Карибського басейну для власного відпочинку. 🤬❗️Цю групу «слуги» створили наприкінці травня і фактично повним складом вступили туди. Тобто, фракція понад 200 депутатів вирішила все літо налагоджувати контакти з країнами типу Ямайки і Гватемали. Мабуть, щоб вибити для Збройних сил трохи пляжного піску і кілька коктейлів? 🤮І зараз, в розпал літа, «слуги» і їхні партнери із решток опзж роблять вигляд, що дуже завзято працюють. Мабуть, штурмують пляжі країн Карибського басейну.‼️Найцинічніше в цьому, що і керівництво Ради, і Офіс Зеленського на 100% прекрасно розуміють що й до чого. Навіть більше, могли вигадати таку «схему» із відпочинком для депів в якості бонусів, ну бо ж конвертами зараз трохи складніше. І звісно, нікому із президії не прийшло в голову блокувати відрядження цьому стаду. 🤷♂️А от делегації «Європейської солідарності» влада тупо заборонила виїзд на зустріч із республіканцями в США. Де Порошенко міг поспілкуватись із Трампом, який після вчорашнього замаху має значно вищі шанси знову прописатися в Білому домі. Де наші депутати могли донести навіть до найбільш радикальних респів позицію України і вигоди від допомоги нам для поразки росії. Короче, Зеленський знов злякався ефективності команди Порошенка на дипломатичному фронті. Тому заблокував виїзд і зірвав зустрічі, пожертвувавши національними інтересами воюючої України.