Fuente
ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ | Вовина тисяча": брати чи не брати, мене питають? Передусім, кожному ва...
34 300 Vistas/Alcance
2024-12-02 08:05
Mensaje №2128
"Вовина тисяча": брати чи не брати, мене питають? Передусім, кожному варто знати: якщо берете тисячу, ви обов'язково даєте дозвіл на розкриття банківської таємниці і державні органи зможуть відстежувати усі ваші витрати на всіх рахунках зараз чи в майбутньому. Тобто, повний контроль!Ось правила:Для отримання тисячі від вас вимагають відкрити картку Національний кешбек в будь-якому банку, який бере участь в програмі Кешбек. Без відкриття карти тисячу не дадуть - фото 1До програми Кешбек ви можете приєднатись лише якщо надасте дозвіл на передачу даних про всі покупки - фото 2У постанові Кабінету міністрів 952 від 20.08.2024 про Науіональний Кешбек чітко вказана ця умова - надати номери поточних рахунків для "аналізування" і надати дозвіл на передачу інформації про платіжні операції з ваших карток - фото 3Якщо це все вас не налякало і ви досі хочете цю тисячу (або кешбек у розмірі до 3 тисяч гривень в місяць), тоді перед підписанням заяви до банку про відкриття рахунку по програмі Національний кешбек прочитайте угоду. Я взяв текст з угоди, яку пропонує Приватбанк: з підписанням заяви ви даєте дозвіл на повний контроль над всіма своїми витратами і добровільно розкриваєте банківську таємницю державним органам - фото 4Отже. якщо ви готові надати державі повний контроль над своїми грошима за тисячу гривень - тоді зголошуйтесь. Якщо все одно хочете взяти, щоб віддати волонтерам, то для мене відповідь проста проста - навіщо пропускати гроші на ЗСУ через громадян, якщо вони з бюджета можуть прямо піти на оборону? Тим більше, список фондів обмежений самою владою.На мою думку, Кешбек недостатньо впорався із завданням взяти громадян під повний фінансовий контроль. Тоді у Зеленського і вигидали цю тисячу - гарантована шара, на яку багато хто клюне. А на "технічні" деталі ніхто увагу не зверне, ще й подякують.