Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ми помрем не в парижі
Añadido 06 dic. 2025

ми помрем не в парижі

@wewilldienotinparis
Número de suscriptores: 541
Fotos: 858
Videos: 20
Enlaces: 151
Descripción:
без новин і холіварів! котячий книжкоблог ✨📖🐈‍⬛

👥 Número de suscriptores

541
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -3

👁️ Vistas promedio por mensaje

456
Promedio/Día:: 351
Promedio/Tiempo:: 673
ERR: 84.29%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 1
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

помічаю, що вже вдруге в кінці року бажання читати і писати на канал стає дуже слабким і тьмяним. не знаю, що це; зараз весь вільний час і сили спрямовані на інші заняття, читати прикольно, але зовсім не обов’язково. щодо контенту, то знову картаю себе за неідеальність, однотипність, нерегулярність і бла-бла-бла…але цей #книгозвіт вирішила таки зробити, щоб не губилося. отже, 🌟«хочу» — дуже інтимний досвід занурення в сексуальність, страхи та потаємні бажання інших жінок, безумовно важлива збірка листів і фантазій.🌟 «Китова зірка. Русалонька з Кьонсона» Том 1, Том 2 — манхва, яка мені шалено сподобалась; історичний контекст окупації Кореї Японією, рух опору, скло, дрібка романтики і оці закінчення томів геть як у дорамах, коли пищиш, що просто зараз немає ще! дуже чекаю на наступні томи.🌟 «Летиція Курʼята та всі вигадані коханці, яким вона збрехала про свого батька» — суч укр літ про нас і для нас. химерно, чуттєво, душевно і смішно крізь сльози. історія про травму війни, розказана без описів війни — для мене це геніальність.🌟 «на острові»збірка Коцюбинського, після якої він однозначно займає чільне місце в моїх улюблених класиках. майстер ментал брейкдавну, від якого стає дуже погано, і віртуоз описів, в яких просто розчиняєшся нафіг. видати таке взагалі — це сильно, а видати таке в короткій прозі — десь на межі безумства. обожнюю дуже-дуже, просто слів нема. не знаю, як буде в грудні, але планую невеличкий відпочинок плюс перебрати стелаж, тож, може, вернусь сюди трохи свіжіша й натхненніша. тримаймо за це кулачки! *ще можете в коментах сказать мені, що я класна, щоб трошки нівелювати цю хандру і дизмораль*