Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КП «Харківводоканал»
Añadido 14 jul. 2024

КП «Харківводоканал»

@vodokanal_Kharkiv
Número de suscriptores: 3 861
Fotos: 2,280
Videos: 37
Enlaces: 57
Descripción:
Забезпечуємо питною водою та надійною системою каналізування мешканців Харкова та Харківської області.

👥 Número de suscriptores

3 861
Promedio/Día:: +12
Promedio/Tiempo:: +65
Promedio/Mes:: +80

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 652
Promedio/Día:: 1,760
Promedio/Tiempo:: 1,483
ERR: 42.79%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Сто років.Сьогодні «Металіст» святкує свій сотий день народження.І це не просто ювілей клубу. Це ювілей частини Харкова. Частини нас із вами.Покоління харків’ян виросли разом із цією командою.Хтось уперше прийшов на футбол ще дитиною, тримаючись за батькову руку.Хтось втрачав голос на фан-секторі.Хтось плакав від поразок і обіймав незнайомих людей після голів на останніх хвилинах.Для всіх, хто бодай раз стояв на трибунах і жив кожну секунду гри – від тиші перед ударом до шаленої радості перемоги, – «Металіст» давно означає більше, ніж футбол.Це – Харків.Це – наша пам’ять, наші емоції, наш біль і наша радість, які залишаються на все життя.За сто років «Металіст» проходив через усе.Тріумфи, коли місто не спало до ранку.Провальні сезони, коли боліло всім.Нові склади, нові керівники, нові епохи.Але одна річ не змінювалася ніколи: «Металіст» завжди вмів об’єднувати Харків.Так, як не здатне більше нічого.На трибунах цього клубу виростав характер міста.Сміливий. Азартний. Упертий.Вірний своїм, вірний синьо-жовтим кольорам.Тим, що на гербі, на прапорі, на футболках – і в серці.Війна поставила на паузу багато речей.Стадіон, який десятиліттями був серцем спортивного Харкова, майже чотири роки чекає.Чекає гравців. Чекає вболівальників. Чекає повернення життя на трибуни.Але це – не забуття.Ми зберігаємо стадіон. Дбаємо про нього.Щоб у день, коли це стане можливим, він був готовий.Готовий до великого повернення, до великого відродження.Наш «Металіст» сьогодні змушений тренуватися в іншому місті.Але команда залишається харківською.По духу. По характеру. По ДНК.Вона працює, тримається, бореться за результат.І саме тому я впевнений: найяскравіші сторінки історії клубу – не в минулому. Вони – попереду.Обов’язково прийде момент.Момент, коли стадіон знову загуде так, що його почують всюди.Коли Харків знову підведеться в єдиному пориві.Коли тисячі голосів закричать одночасно за свою команду, за своє місто, за свою перемогу.Сто років «Металісту» – це не крапка. Це – кома.Продовження буде. І воно буде яскравим!Зі століттям тебе, рідний «Металісте»!Дякую за силу.Дякую за гордість.Дякую за те, що стільки років б’єшся за Харків – і разом із Харковом.
За останній місяць Харків пережив 47 обстрілів. Це були переважно удари БПЛА різних типів, але й КАБи також. По медичну допомогу звернулися 67 харків’ян, серед них - 5 дітей. Внаслідок однієї з атак загинуло п’ятеро наших мешканців. Влучання ми зафіксували в Індустріальному, Холодногірському, Салтівському, Слобідському, Основ’янському та Шевченківському районах.Точна статистика щодо житлового сектору буде найближчим часом. Але вже можу сказати: рівень руйнувань суттєвий. Пошкоджене не лише житло. Постраждала критична інфраструктура, школи, приватні виробництва, торговельні об’єкти, дорожнє покриття, вуличне освітлення, дитячі майданчики, десятки цивільних авто. Ворог б’є по всьому, що забезпечує щоденне життя міста та комфорт людей.За місяць загальна тривалість повітряних тривог по області склала фактично 23 доби. У Харкові - вдвічі менше.Хочу подякувати всім комунальникам - за роботу на локаціях, ДСНС та медикам - за порятунок життя харківʼян, а громадським організаціям і волонтерам - за підтримку, яка підсилює нас.Я завжди говорю і повторю це ще раз: сила Харкова - у його людях. І саме завдяки вам місто тримається і продовжує стояти вже майже чотири роки.Прошу всіх бути максимально обережними!Будь ласка, користуйтеся укриттями і не ігноруйте загроз.
У Харкові водопостачанням забезпечені 60% споживачівПоетапне відновлення роботи системи водопостачання після пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок ворожого обстрілу триває в Харкові.Під час нічної атаки в Харківській області була уражена підстанція АТ «Харківобленерго», від якої залежала робота насосних станцій та обладнання для подачі води до міста. Через це частина районів Харкова тимчасово залишилася без води. За інформацією КП «Харківські технологічні мережі», ремонтні бригади працюють цілодобово, щоб відновити стабільне функціонування системи.Зараз місто працює виключно на власних ресурсах і передусім спрямовує потужності «енергетичного острова» на підтримання теплопостачання, щоб усі 100% споживачів залишалися з теплом у холодний період. Через це подача води тимчасово можлива лише в обмеженому режимі - її отримують близько 60% абонентів, переважно мешканці нижніх поверхів.Зараз вода подається частині споживачів Новобаварського, Холодногірського, Шевченківського, Київського та Основʼянського районів. В інших частинах міста подача відбувається поетапно. Ситуація складна, динамічна і змінюється в реальному часі.Підприємство планує дати воду всім споживачам, які її ще не мають, орієнтовно в проміжку між 19:30 і 21:00. Водночас уночі можливі повторні відключення, оскільки профільні служби вимушені продовжувати роботи, необхідні для повної стабілізації ситуації.Подальші графіки подачі води залежатимуть від темпів відновлення енергоживлення.Комунальне підприємство просить мешканців за можливості робити запаси води та з розумінням ставитися до тимчасових обмежень.У районах, де зберігаються перебої з водопостачанням, організований підвіз води до «пунктів незламності». Також по всьому місту працюють бювети з безоплатною питною водою.
Кожна ніч і кожен день - це нові виклики для нашого міста, нові руйнування та нова робота для всіх служб, які вже майже чотири роки безперервно рятують людей і підтримують життєдіяльність Харкова.Вчора внаслідок масованої ворожої атаки загинули четверо людей. Ще 17 харків’ян отримали поранення, серед них - двоє дітей. Двоє постраждалих залишаються в лікарні, медики надають їм усю необхідну допомогу.Країна-агресор завдала ударів по трьох районах міста - Шевченківському, Салтівському та Холодногірському.У Шевченківському районі кілька ударів прийшлося безпосередньо по багатоквартирному будинку. Були понівечені також авто, вибиті вікна й пошкоджені фасади в прилеглих приватних оселях.Ще кілька безпілотників ударили по будинках у приватному секторі. Зачепило й лінію електропередач та електродроти міського освітлення.Протягом дня там буде розгорнуто мобільний ЦНАП. Уже відомо про одну людину, яка потребує відселення, але ми пропонуємо допомогу всім, чиє житло непридатне для проживання.У Салтівському районі вибухи сталися поруч з житловими будинками. Були пошкоджені і багатоповерхівки, і приватні будинки в котеджному селищі. Ударної хвилі не витримали вікна в одній із шкіл. Поруч з місцем ураження теж буде відкритий ще один мобільний ЦНАП на базі дитсадка.Суттєвих руйнувань зазнала електрична підстанція. У Холодногірському районі постраждали цивільні підприємства, складські приміщення, об’єкти малого бізнесу. Пожежа майже на кожній з вищеперерахованих локацій супроводжувалася великою площею горіння. Сукупно внаслідок нічної атаки 40 житлових будинків опинилися в зоні впливу вибухів і мають ураження. Вилетіли понад 500 вікон. Але досі проводимо дообстеження. Протягом ночі, починаючи з учорашнього вечора, на місцях працювали й працюють екстрені та комунальні служби. Дякую рятувальникам, медикам, правоохоронцям, комунальникам, волонтерам, психологам, які роблять усе можливе, щоб допомогти нашим мешканцям якнайшвидше ліквідувати наслідки атак!І висловлюю щирі співчуття родинам, котрі втратили близьких через черговий злочин росії.
У мирному світі День захисту дітей - про радість. Про сміх, сонце, ігри, морозиво, мильні бульбашки. Про безтурботність як невідʼємну частину дитинства.Але в Україні, у Харкові, вже четвертий рік поспіль цей день ми не святкуємо, а проживаємо з болем. Бо війна відібрала у наших дітей те, що неможливо повернути й що не має права забирати ніхто - право просто бути дітьми.Наші хлопчики й дівчатка вчать букви в укриттях. Радіють новорічним виставам під землею. Прокидаються серед ночі від вибухів. Уміють на слух розрізняти звук «шахеду» від ракети. І живуть з тим, чого не повинна знати жодна дитина в світі.Але найстрашніше - загублені невинні життя. Маленькі життя, які тільки починалися.Я схиляю голову перед кожною дитиною, яку вбив наш ворог. Перед тими, хто загинув у власному ліжку, на дитячому майданчику, дорогою до школи, на руках у мами. Перед родинами, які несуть цю рану щодня, і нестимуть її все життя.Ми пам’ятаємо кожне ім’я.Ми знаємо, хто це зробив.І ми ніколи цього не пробачимо.Я звертаюся до міжнародної спільноти - до всіх, хто бачить, чує і здатен відчувати: не можна мовчати! Не можна закривати очі! Не можна залишатися осторонь! Те, що коїть з нашими дітьми країна-агресор, - більше за жахливі трагедії. Це свідомі, цілеспрямовані злочини, за якими стоять конкретні імена й посади. І кожен, хто віддавав накази, натискав кнопки, мовчки підтримував або виправдовував, має понести відповідальність. Юридичну. Моральну. Історичну.Наші діти заслуговують на зовсім інший світ.Світ без війни і страху.Світ, де їхнє дитинство захищене.І вони мають право на мирне майбутнє у вільній Україні!
Опівночі ворог атакував Харків 19 «шахедами». Один із БПЛА не здетонував.Маємо 46 постраждалих, серед яких - дві дівчинки (9 і 13 років). Частину людей шпиталізували з осколковими пораненнями - медики надають їм усю необхідну допомогу.Найбільші пошкодження завдані житловим будинкам у Слобідському районі. Більшість ворожих ударів припала поруч з ними, тому вибуховою хвилею там вибило вікна, пошкодило дахи та фасади.Є певні збої у роботі міського транспорту та електропостачанні. Актуальні тимчасові зміни маршрутів ви можете знайти на офіційних ресурсах міськради.Також були влучання в сільськогосподарське підприємство, супермаркет «Сільпо», прилеглі магазини, гаражний кооператив та ліцей. В останньому вилетіла більшість вікон і частково зруйнована огорожа. Там працює «пункт незламності», де мешканці отримують безоплатні гарячі обіди. І, попри обстріл, харчування там буде забезпечене й сьогодні.У житлових кварталах Основ’янського району ми також зафіксували руйнування. Ще один «шахед» вибухнув на парковці багатоповерхівки. Мобільні ЦНАПи вже відкрилися у двох районах, тож мешканці можуть звертатися для реєстрації заявок на компенсацію за програмою «єВідновлення» у найближчих доступних пунктах.Обстеження територій триває, і кількість пошкоджень, найімовірніше, зросте. Поки що у двох районах руйнувань зазнали 40 будинків, вибиті 3145 вікон.Крім цього, знищені й пошкоджені десятки цивільних авто. Ремонту також потребують три міські тролейбуси та кілька ділянок мереж вуличного освітлення.З ночі наші аварійні бригади працюють на місцях ударів: ми усуваємо небезпечні пошкодження, закриваємо контури, намагаємося виконати все максимально оперативно з урахуванням погодних умов.Щодо комунальних послуг: ми вже відновили воду, тепло й електропостачання там, де це було технічно можливо. Але на окремих ділянках роботи ще тривають.Щиро дякую рятувальникам, медикам, комунальним службам, волонтерам і правоохоронцям за роботу і за те, що продовжуєте підтримувати харків’ян у найважчі хвилини!
За минулий тиждень ворог здійснив шість ударів по Харкову. Це були БПЛА різного типу. Постраждали семеро людей - на щастя, всі відбулися переляком, без госпіталізації та серйозних травм.Ситуаційний центр зафіксував наслідки обстрілів у Холодногірському районі, а також падіння безпілотника без детонації на дорогу в Салтівському районі.Минулої середи ворог атакував «шахедами» житловий приватний будинок та автотранспортне підприємство, яке займалося вантажними перевезеннями. Вибуховою хвилею пошкодило вікна в багатоповерхівках навколо. Вчора перше влучання прийшлося по порожньому дитячому майданчику, внаслідок чого в кількох багатоквартирних будинках вибило вікна й пошкодило покрівлю. Але, дякувати Богу, минулося без жертв.Друге - по складському приміщенню цивільного підприємства, яке виготовляє корми для тварин. У всіх місцях, де були руйнування, наші комунальні служби відразу зняли аварійність та закрили контури, за що я їм дуже вдячний. Як і всім іншим службам, фахівцям, котрі працювали на місцях обстрілів і підтримували людей, - рятувальникам, медикам, поліцейським, волонтерам.Загальна тривалість повітряних тривог у Харкові склала 56 годин - це на 61% менше, ніж по області.
Жовтень видався дуже напруженим для Харкова. За місяць росія завдала 80 ударів по місту, більше половини - за допомогою різних типів БПЛА. Крім цього, ворог застосовував керовані авіабомби, а також випробовував нову тактику атак FPV-дронами.Постраждали 109 осіб, серед них - троє дітей. Загинув чоловік. Він працював у нашому комунальному підприємстві й у момент ударів по дитсадку саме прибирав на вулиці поряд. Вибухи лунали майже у всіх районах: Індустріальному, Холодногірському, Київському, Шевченківському, Слобідському, Новобаварському та Салтівському.Важких руйнувань зазнали енергетичні об’єкти, приватний дитсадок, друга міська лікарня, ринок «Барабашово» та інші об’єкти бізнесу, десятки житлових будинків. Упродовж місяця повітряна тривога тривала в Харкові сумарно 11 діб, тоді як по області - 22 доби. Тобто майже вдвічі менше, однак навіть за таких умов навантаження на екстрені служби залишалося високим.Хочу подякувати всім, хто щодня працює для підтримки життя харківʼян: комунальникам, рятувальникам, медикам, енергетикам. І вкотре прошу: реагуйте на оголошення про небезпеку! Бережіть себе та своїх близьких!
Міський голова Ігор Терехов взяв участь в урочистій церемонії нагородження призерів і переможців спартакіади «Битва департаментів, комунальних підприємств та районних адміністрацій міста-героя Харкова».Цього року у змаганнях взяли участь понад 800 представників 23 муніципальних структур. Упродовж трьох місяців вони боролися за звання найспортивнішої команди в дев’яти дисциплінах: мініфутбол, кіберспорт, парковий волейбол, шахи, боулінг, більярд, бадмінтон, баскетбол та настільний теніс.За результатами загальнокомандного заліку третє місце посів Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту, друге - Адміністрація Шевченківського району, а перемогу здобула Адміністрація Слобідського району.«Це гарна традиція, яка три роки поспіль існує в нашому місті. Дуже добре, що змагаються всі - департаменти, комунальні підприємства, райадміністрації. Головне, що що ви знаходите час на спорт. Дякую за ваш настрій, енергію, командний дух! Упевнений, що й після війни ми продовжимо цю традицію», - зазначив Ігор Терехов.
Минулого тижня наш Ситуаційний центр зафіксував 23 ворожі удари по Харкову. Росіяни били керованими авіабомбами різного типу, безпілотниками та FPV-дронами з «Молній».Під вогнем були Індустріальний, Холодногірський, Київський, Шевченківський, Слобідський і Новобаварський райони. Постраждали 38 осіб, серед них - троє дітей. Один чоловік, працівник комунального підприємства, загинув. Мої співчуття рідним і близьким!Серед пошкоджених об’єктів: приватний дитсадок, приватні житлові будинки, цивільні підприємства, автівки, ресторан. У кількох багатоповерхівках були вибиті вікна. Комунальні служби вже ліквідували більшість наслідків цих ударів.Щодо використання ворогом FPV-дронів - ми перебуваємо у постійному контакті з військовими. Не все можна коментувати публічно, але ви маєте знати, що робота ведеться, фахівці аналізують нову тактику противника і вживають усіх необхідних заходів, аби зменшити ризики для цивільного населення.Тривалість повітряних тривог у Харкові минулого тижня склала 74 години, що менше на 42%, ніж по області.Дякую всім, хто підтримує життя в Харкові: рятувальникам, медикам, комунальникам, гуманітарним організаціям та їхнім волонтерам! Бережіть себе та обовʼязково реагуйте на сигнали про повітряні загрози.