Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2
Añadido 17 jun. 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Número de suscriptores: 952
Fotos: 210
Videos: 8
Enlaces: 204
Descripción:
Іронічно про Вінницю
Fuente

Вінницький блог N2 | Розумію, що у всіх українців зараз непрості часи, але особливо це помі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
404 Vistas/Alcance 2023-04-22 15:41 Mensaje №573
Розумію, що у всіх українців зараз непрості часи, але особливо це помітно по великим потужним компаніям. Не оминула доля і "Нову Пошту".З самого початку війни відділення "Нової пошти" почали відчувати перевантаження від тої кількості клієнтів, що відправляли посилки спочатку по Україні, а зараз ще і за кордон.Мільйони ніг ломанулися по тротуарам та асфальту навкруги відділень "НП", чим знищили покрівлю біля цих відділень вхлам.На фото ви бачите біду, нароблену клієнтами відділення №26 на Поділлі. Ями такі, що коли стане тепліше, діти там гратися у басейн будуть. А до цього ще не одна машина погне там діски та порве шини. В довоєнний час "Нова пошта" мала гроші для організації ямкового ремонту біля своїх відділень, але зараз, коли кожна копійка на счьоту, навіть лопата щебню нещадно б'є по карману власників цієї фірми.Тому лишається тільки одне — частіше користуватися послугами "Нової пошти" і, за можливості роззуватися перед входом па територію відділення, щоб обувкою не робить калюжі ще більшими.Ще такий лайфхак. От ви йдете на "НП", так? Ну покладіть в кишеньку 1-2 камінчика. І проходячи повз ями, киньте ті камінчики туди. За 2-3 дні ніяких ям в помині не буде!!!