Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2
Añadido 17 jun. 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Número de suscriptores: 952
Fotos: 210
Videos: 8
Enlaces: 204
Descripción:
Іронічно про Вінницю
Fuente

Вінницький блог N2 | Гуляв вчора в центрі і побачив нову акцію від "Болта" — "Довези мусор ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
224 Vistas/Alcance 2023-04-22 08:52 Mensaje №572
Гуляв вчора в центрі і побачив нову акцію від "Болта" — "Довези мусор до мусорника і отримай поїздку безплатно!"А я люблю всякі такі акції, бо це мотівірує мене щось робити, розвиватися, рости в індивідуальному плані.Но з якою проблемою стикаєшся одразу — куди везти мусор! Бо якби тут стояв той, хто його повісив, то вопросів би не було: везти до нього в квартіру і висипати на голову. Але вішальника поряд не стояло і це мене збентежило, я розтірявся.Інше питання. Везти мусор однією рукою може тіки профі самокатної справи, бо це виходить, що любителям треба зняти руку з тормоза. У професіоналів вона як раз завжди вільна.Потім питання, а де смітник? Далеко не всі люди знають, де смітник. Тому і виникають ось такі ситуації, що певний вінничанин чи вінничанка несли пакєт до смітника, але за годину або даже півтори не змогли того смітника знайти. І вже знесилені повісили мусор на самокат...перед тим, як їх забрала скора для реанімації від критичної втрати сил і совісті.А якщо серйозно, то блять ось вам ставлення один до одного. Нам тут і кацапів не треба. Ми тут самі як латентні кацапи. Не всі, звісно, але саме отака ложка свинства зменшує відчуття задоволення від життя серед моїх любімих вінничан і вінничанок!Тому ось що пропоную. Якщо вже отак вішаєте сміття, то лишайте зразу свою адресу або якийсь контакт, куди його доставити.