Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - УТП, і у мене
Añadido 14 jul. 2024

УТП, і у мене

@utpumene
Número de suscriptores: 11 375
Fotos: 777
Videos: 128
Enlaces: 515
Descripción:
онлайн-медіа про український маркетинг та маркетологів. на зв’язку @oksanka_snitko @utp_coop - реклама, розміщення вакансій, співпраці inst: oksanka.snitko

👥 Número de suscriptores

11 375
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -23
Promedio/Mes:: -66

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 275
Promedio/Día:: 2,100
Promedio/Tiempo:: 1,809
ERR: 20%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,890 26-05-27 08:47
Доброго дня) а чи можете порадити курси з маркетингу, smm? Бо багато на ринку, але які з них якісні і дозволяють розвивати хард-скіли. Дякую 🙏 відповідаю на запитання-коментар з останнього допису та ділюсь українськими платформами/курсами/ ресурсами, яким сама довіряю та де навчалась.(не реклама)• зараз проходжу курс Strategic Marketing від Superludi. поки що я в приємному шоці вже зі вступного уроку, матеріал концентрований, його багато і колеги по курсу «жаліються» ( у приємному контексті), що дуже багато потрібно осягнути і як на це знайти час між роботою.• Projector — проходила об’ємний курс по Global PR і довгий час дивилась бібліотеку лекцій. менеджмент, лектори ( а я там знаю дужеее багато лекторів з маркетинг напрямку) та в цілому підхід мені імпонує, багато практичних прикладів• Ruuush — школа заснована моїм викладачем з бізнес-школи - Михайлом Траверсе. цікавий факт, що я проходила практику у Михайла і одне з завдань було — пошук ціннісної пропозиції школи😂 сама проходила курс по радикальному креативу (мені сподобалось). у них завжди дуже скіловий викладацький склад, подобається продуктова екосистема та купааа безкоштовних матеріалів від Михайла та школи зокрема (раджу подкаст). зараз думаю піти на курс по стратегіях від Івана Філіпова• SKVOT — тут проходила інтенсив по AI в PR, мені сподобалось. багато друзів з fashion проходили курс Ксенії Шнайдер — залишились задоволеними• Tech PR School — однозначно маст для тих, хто працює з міжнародними комунікаціями та PR. це ціла екосистема від Юлі Петрик. я була на PR ретриті Юлі і це буквально одна з найкращих формально-неформальних подій минулого року. дуже раджу подивитись на формати• nisha.space — прекрасний простір коротких концентрованих курсів. я там викладала і сама з задоволенням купую курси на цікаві теми. їх топ — це мій матеріал по бренд-менеджменту і курси по анімованому монтажу, які випустили сотні спеціалістів•ninjaschool — однозначно раджу звернути увагу на курс Арама Сімоняна з побудови бренд-стратегій. окрім того, купуйте підписку на бібліотеку лекцій, моя там теж є🙌• Bazilik School — тут проходила славнозвісний інтенсив по копірайтингу, але колеги роблять дуже багато й іншого цікавого. однозначно раджу здається нікого не забула, а якщо й забула то вибачайте🤍діліться у коментарях своїм топом або ж відгуками, щоб наша бульбашка склалась з скілових та освічених колег🙏
👁 1,700 26-05-26 17:21
що зараз на ринку смм? труба повна, панове🤝скоро буде другий місяць, як ми шукаємо smm-спеціаліста у бренд matiko. і не тільки ми, лише сьогодні мені попалось 2-4 вакансії топових великих українських брендів, що теж шукають нових колег.у чому проблема? ділюсь з вами нашим «топом», можливо це допоможе звернути увагу на вашу комунікацію і ви підсвітите якісь сильні сторони по-новому і подасте рекрутеру по-іншому:• слабкі хард-скіли — відсутність роботи з аналітикою від слова зовсім, складність у роботі з іншими членами команди, зокрема не розуміння менеджерського процесу, процесу постановки цілей суто на канал комунікації соцмережі• перенасичення агенціями та їх пропозиціями та відгуками на вакансії. якщо бренд шукає агенцію — він пише, що шукає агенцію. не завжди позиціонування агенції грає на руку, але з того, що бачу — ніхто не проти, коли у спеціаліста є інхаус сторісмейкер чи помічник.• тестові за допомогою штучного інтелекту. у деяких тестових я побачила ідентичні ідеї, які мені генерував чат. якщо по той бік хайрінг-процесу толковий рекрутер, маркетолог чи CEO, то повірте тестове завдання, що надається кандидату вже 10 разів прогналось і у чаті, і у клоді, і інших ші-сервісах. натреноване око за кіломентр бачить не власні ідеї. краще писати своїми словами довго та нудно, аніж переписувати без довгих тире чи булетів ідеї ШІ• не розуміння вимог та неуважність до вакансії. в більшості своїй, якщо у бренду описана важливість локації — то вам у кращому випадку запропонують переїзд, якщо описано — це фултайм, то це явно не може бути вашим 8 чи 9 проектом, куди не йшло 2 чи 3 ( і це ситуативно)і от така ситуація, що колись жалілись, що мало платять, що не цінують smm-спеціалістів, а тепер круті бренди не можуть знайти на гідні зп, у хороші команди, де усі знають свої ролі і де є потенціал росту.якщо щось, то ми в matiko досі в пошуку крутої людини.локація неважливо, але важлива повноцінна зайнятість та досвід у fashionнаявність портфоліо та робота з аналітикою мастзадачі — візуал, стратегія, тексти. в команді вже є маркетолог (я😂) , контент-креатор, дизайнер, таргетолог і скоро буде бренд-менеджер.якщо відчуваєте бажання та силу спробувати — пишіть нашій @darinatkchk
👁 1,750 26-05-21 17:58
у цей прекрасний день вишиванки хочу розповісти вам про проект від бренду Gaptuvalnya та Лавки традицій. це проект, який реалізовувала я з командою і про який хочу розповісти набагато глибше та цікавіше, аніж просто поділитись пресрелізом😉тому, розказую усі деталі і залишаю рекомендації/уроки, які можуть стати натхненням для ваших майбутніх вагомих проектів.дисклеймер: для мене створення великої кампанії 360 з національним брендом, ще минулого року здавалось недосяжною мрією. все почалось з фрази моєї керівниці: « а що якщо цього року створимо проект з Сільпо?». а мені більше і не потрібно😉 тому тут рефлексія одної маркетологині на тему: «як пітчити якусь придумку великим і незлим бізнесам» ідея: у нас дуже маленька команда маркетингу, тому ми з колегою жартуємо, що ми міні-агенція. усі ідеї валідуємо спільно, я векторно і стратегічно, вона глибинно комунікаційно. в основу колаби лягла ідея про те, що орнаменти та локальні продукти стають маркерами, за якими можна впізнавати землі, відрізняти їх і водночас помічати спільність.пітчинг: у мене не було теплих контактів, тому я писала у всякі групи, щоб знайти людей з Сільпо/Лавки, щоб запітчити цю ідею. най це звучить меланхолійно, але ми так сильно вірили у цю ідею, що пошуки у мене були дуже інтенсивні і натхненні. коли ми вийшли на дзвінок, особисто мене вразив фідбек колеги, якій ми це представляли. вона сказала, що цінність нашої пропозиції у тому, що забравши логотип чи назву Лавки — її не можна переслати конкурентам чи в такому вигляді «продати» іншим. це справді так, бо для формування ідеї моя колега дослідила орнаменти, виробників, їх комунікацію.формування комунікації та нашарування ідеї: після початку співпраці — розпочався ітераційний процес вибору візуальних ідей, копірайту та загальної стилістики. тут мені дуже сподобалось загально брейнштормити та ніби нашаровувати наші ідеї в одне ціле. Євген, арт-директор Лавки запропонував використати концепцію ниток — їх класно масштабували у візуал ( банери, SMM, а також подарунки інфлюенсерам)точки контакту: ми старались охопити практично усі доступні нам канали — банерну рекламу у Києві, Львові, Одесі та Франківську, POSи у Сільпо, діджитал прояви, преспаки інфлюнсерам, розіграш серед аудиторії, медіа і т.дце було важко, це було челенджево, але я зараз на це дивлюсь і направду радію, що нам вдалось🙌розкажу фан фект: для повного доповнення преспаку у Євгена виникла класна ідея — вишивати імена на листівках. вгадайте хто вишив більше 20 листівок вручну? фото прикріплю, але мої друзі та родина були в шоці, бо останнього разу я вишивала бодай щось у школі.наш проект — це запрошення побачити Україну як цілісну, живу систему, що складається з безлічі різних голосів, форм і смаків. водночас у рідних орнаментах, у знайомих продуктах, у «своїх» деталях щоденного життя поступово складається відчуття дому — як ниток, що єднають та тримають.тому, мої любі, не бійтесь пітчити свої ідеї, створюйте ціннісні комунікації і формуйте власні професійні мрії/цілі.ну і підтримуйте наш проект у соцмережах і не тільки🤍
👁 1,700 26-05-17 18:45
вчора на конференції від Маркетинг клубу виступав Mark Ritson 🔥це насправді прецедентна подія для української маркетингової спільноти, оскільки Марк — один із найавторитетніших маркетологів і бренд-стратегів у світі. людина, яка викладала в топових бізнес-школах, консультувала глобальні бренди й буквально сформувала підхід до сучасного бренд-маркетингу для тисяч маркетологів. на його програму miniMBA стабільно долучається 2 тисячі людей в рік🙌🏻це його перший виступ в Україні!тому не залишаю вас без інсайтів і принесла вам 7 речей, які радив Марк:1. do less, better роби менше, але краще.не намагайтесь бути всюди одразу. краще сфокусуватись на кількох сильних речах і зробити їх справді якісно, ніж розпорошуватись на десятки ініціатив без результату.2. remember market orientation памʼятайте про орієнтацію на ринок.маркетинг — це не про те, що подобається бренду чи команді. це про розуміння ринку, людей, їхніх потреб і контексту.3. creative = emotion × fluency × time креатив = емоція × впізнаваність × час.хороша реклама не лише викликає емоцію. вона ще й легко зчитується, запамʼятовується та працює на бренд у довгу дистанцію.4. tight, humble, unchanging position чітке, скромне та послідовне позиціонування.бренди часто занадто ускладнюють комунікацію. сильне позиціонування зазвичай просте, зрозуміле й незмінне роками.5. be in the 5% of great briefers будьте серед 5% тих, хто вміє писати хороші брифи.одна з найболючіших тем 😅 слабкий бриф майже завжди = слабкий результат. хороший маркетинг починається не з дизайну чи реклами, а з чітко сформульованого завдання.6. do more than advertising робіть більше, ніж просто рекламу.маркетинг — це не лише кампанії та креативи. це продукт, досвід, сервіс, дистрибуція, ціноутворення і все, що формує сприйняття бренду.7. brand revitalisation оновлення бренду ≠ повне перезавантаження.не завжди потрібно «вигадувати бренд заново». іноді достатньо повернути йому актуальність, зберігши те, за що його вже люблять люди. тут було багато про всіма улюблені реклами🤝дякую команді UA Marketing Club за те, що культивуєте маркетинг😍
👁 1,680 26-05-13 15:31
кличу вас на афігенну подію, де спікерами будуть мої хороші друзі та професійні знайомі. PR ШТОРМІНГ — відкритий брейншторм реальних комунікаційних кейсів від znamy 🌀минулого липня znamy запустили такий формат вперше — було понад 150 гостей. а цьогоріч уже зареєструвалось понад 200 комунікаційників та піарників 💖що це? три пари спікерів отримують реальний бриф прямо на сцені — без підготовки — і одразу пропонують рішення. антикризи, піар-кампанії, колаби, інфоприводи. зал думає разом. при реєстрації можна подати свій кейс — розберемо на події. 🌀 спікери:— Анна Давиденко, CEO PR&Influence Team LET THEM SEE— Юлія Довбик, COO LET THEM SEE, PR-директорка Артема Довбика— Андрій Лісовий, Head of Marketing at Mission Possible— Ірина Франчук, Head of Communications at SKELAR— Юлія Петрик, CEO Calibrated, засновниця Tech PR School— Катерина Гордієнко, Vice President of Customer Success у YouScan🌀 модератори:— Анна Знамеровська, Founder & CEO znamy— Ігор Фінашкін, Founder & Creative Director I AM IDEA🌀 20 травня / 19:00Kooperativ, Січових Стрільців 23Аквиточки купуйте ТУТ. подія від znamy — це якийсь мій незакритий гештальт і одна з небагатьох причин для суму, що я живу не у Києві. тому повірте — спікери просто вогонь, з більшою частиною знайома особисто, а формат якраз спонукає практично проедюкейтитись🙌
👁 2,090 26-05-09 08:27
якщо ви такі ж, як і я і любите на вихідних любите повчитись чи подивитись навчальні матеріали — раджу свою благодійну лекцію для платформи nisha.space на тему побудови стратегії кар’єрного зростання🤍ця лекція — мій практичний і чесний погляд на те, як влаштований кар'єрний ріст зсередини. написала одним подихом усе що думаю про лінійне або хаотичне кар’єрне зростання.разом розберемось, як зрозуміти, де ти зараз і куди хочеш рухатись. як розпізнати момент, коли вже час щось змінювати — позицію, компанію або підхід до роботи. які навички реально піднімають вгору і чому аналітика — це вже не перевага, а норма. як підготуватись до кар'єрного переходу так, щоб не опинитись із відчуттям «я починаю все з нуля». і як просувати себе як спеціаліста — без пихатості та без самознецінення.багато розповіла про свій шлях та свої виклики. розібрала навички, які можуть допомогти вже зараз, а також залишила вам простий фреймоворк, щоб ідеї перетворились у дії.лекція повністю благодійна. усі кошти від покупки йдуть на збір майстерні Frame — вони рятують життя, переобладнуючи звичайні авто на евакуаційний транспорт.усіх чекаю та залишаю посилання:придбати тут🤝
👁 1,780 26-05-05 19:13
класна тема, про яку я дуже довго думаю. (я навіть приходила з цим запитом на мастермайнд-групу до Альонки Рижук) — це тема самопрезентації та самопозиціонування. мені завжди здавалося, що я не маю права гучно себе презентувати, якщо в приставці до «маркетинг-менеджер» не буде якогось відомого бренду. бо все інше — маркетинг-менеджер ноунейму — життєздатне лише для невеликих ком'юніті та конференцій. але в медіапросуванні себе як експерта це формує враження чогось немасштабного, і всі ці просування сприймаються як інфоциганство 🥲і от я жила з таким упередженням дуже довго — з величезним самоідентифікаційним розривом, коли твій досвід масштабується, тебе хочуть класні проєкти, ти щось вмієш, але відсутність приставки ніби тягне тебе на дно.на мастермайнд-групі я зрозуміла, що мені краще презентувати себе через базові титули — маркетологиня та бренд-менеджерка — без прив'язки до брендів. тому що прив'язка до якогось бренду може асоціювати мене з певним періодом, але не ідентифікувати мене як спеціалістку. моя основа — це робота в маркетингу та з брендами, а титули — це другорядне.також я зрозуміла, що прив'язка до робочого місця не має дорівнювати навичкам людини. і мені дуже зарезонувала ця думка — що не потрібно гнатися за титулом бо за ними стоять велечезні команди, процеси і не тільки. я не знецінюю шлях тих, хто працює в крутих українських брендах, і пишаюся такими людьми (я рада, що люди яких я знаю і з якими спілкуюсь дуже скілові). але якщо ви зараз на роздоріжжі розвитку особистого бренду — моя порада: покопайтеся в собі, які послуги ви хочете надавати і які навички масштабувати. фокусуйтеся на портфоліо і результатах. точка входу — це майже завжди консультація, і круте портфоліо з результативними співпрацями здебільшого увінчається продажем. тому інвестуйте в результат, а не в титул.і ще одна порада — спробуйте пожити у форматі професійних ачівок. це допомагає боротися з синдромом самозванця і не зосереджуватися на позиційних речах. звісно, якщо це для вас екологічно і не робить стресу.я останні півтори року проходжу дуже челенджовий самоідентифікаційний період, тому буду рада поспілкуватися на цю тему 🤍 пишіть, бо там є що копати 🥲
👁 1,960 26-05-04 14:59
хоч я і працюю останнім часом з нішею fashion, але моє серце завжди віддане хореці, тому що це фантастична ніша, яка, напевно, найкраще працює з клієнтом і відповідає ось цьому поняттю — клієнтоцентричний маркетинг. п'ять років тому, коли я розпочинала працювати за цією нішою, я дуже довго намагалась зрозуміти, чому ж вона так захоплює, чому продукт, робота з їжею, з стравами є такими намацальними, цікавими, дослідницькими. і зрозуміла, що насправді є дуже багато підходів, зокрема і в маркетингу, які були придумані хорекою і які можна використовувати, щоб застосовувати в інших сферах. саме тому я дослідила це питання глибше і вже завтра розберемо цю тему на моїй лекції для ninjaschool.io.готую класний матеріал про те, як працює маркетинг у HoReCa та які інсайти з цієї категорії вже зараз можна забрати у свій бізнес. що буде на лекції:→ як будувати досвід навколо клієнта: від дослідження поведінки до роботи з точками контакту — онлайн і офлайн.→ як змінюватися разом із ринком, працювати з цінностями бренду та будувати комʼюніті навколо продукту→​​ тренди та креативні підходи з HoReCa. Розберемо актуальні ідеї та кейси зі сфери. приєднатись можна за підпискою на напрям «Brand & Advertising». всіх чекаю 💌
👁 1,920 26-05-01 13:31
перед вихідними хочу порадити вам курс моєї подруги Насті для усіх тих, хто хоче навчитись будувати спільноти🤝Настя — комʼюніті-менеджерка з досвідом розбудови спільнот навколо та всередині ІТ-компаній та брендів.залишаю Li, що розкаже про цей досвід більше.далі я попросила Настю самостійно запросити вас на курс, бо можу собі дозволити таку пряму мову від крутих друзів:💙 19 травня у Projector стартує новий курс— Strategic Community Management,де я є авторкою та кураторкою.👉🏻 цей курс для тих, хто працює зі спільнотами або планує запускати їх як частину продукту чи бізнесу. крім цього, часто комʼюніті є частиною внутрішнього/ зовнішнього навчання. так, наприклад, було в Genesis, де я розбудовала напрям профільного навчання включно з комʼюніті.впродовж 2-х місяців ми: ▫️будуємо спільноти як продукт: від місії до метрик▫️працюємо з аудиторією: залучення, онбординг, утримання▫️перетворюємо активність у зростання▫️приймаємо рішення на основі даних▫️збираємо план розвитку спільноти на 3–6 місяців📍у фокусі — стратегія, цінність для учасників і бізнес-цілі, щоб спільнота давала вимірюваний результат.у програмі будуть також лекції від топів комʼюніті-менеджементу, оскільки досвід кожного унікальний і формує собою сферу. 🔗 дізнатись більше про курсщиро запрошую вас приєднатися або запросити тих, кому це буде корисно. для учасників УТП, і у мене даруємо промокод на 10% знижки — lovecommunity10 🥰пишаюсь людьми, що створюють такі потужні продукти. чекаю усіх😍
👁 1,850 26-04-30 17:31
у липні минулого року мене скоротили. це не секрет, але це, мабуть, моє перше публічне зізнання про це на аудиторію «УТП, і у мене»нещодавно я збирала кейси, з якими працювала останнім часом. і в момент формування тз для дизайнерки мені чомусь захотілось написати цей допис «на відчуттях»практично рік тому я відчувала себе професійно нікчемною. у момент, коли я почула про скорочення (це було несподівано), мені здалось, що всі попередні здобутки та досвід анульовані. я відчувала моральне спустошення, а в голові постійно крутились думки, що хорошого співробітника ніколи не звільнять. адже решту залишили, а ти свої проф. навики надумала.як би це не звучало, але мені ставало легше від того, що скоротили ще декількох колег. шукала виправдання чи що👀що цікаво, я ніколи цього не приховувала. на всіх подальших співбесідах я казала прямо, але от заявити публічно мені все ж було важко. напевно через те, що була думка, що всі мої подальші прояви будуть заклеймовані звільненнямтрішки згодом я вирішила покинути ще один проєкт, з яким працювала, бо відчула, що пора і що далі мені там буде поганоу вересні минулого року я відчувала себе на професійному дні. публічно оголосити або попросити порадити мене я боялась. власні пошуки давались не так легко, як я уявлялаокей, зараз це дивно читати, але тоді були упередження, що це сильний відкат і кращого я ніколи не знайдуспойлер: я іксанулась удвічі з того часу🙈за цей практично рік мені вдалось суттєво посилити своє портфоліо, попрацювати з класними українськими брендами, зустріти абсолютно нових людей і поставити собі ще вищі челенджі.кожного дня я вдячна, що все склалось таким чином. я переконалась у власній професійності і постійно змагаюсь із внутрішнім самозванцемтак от до чого це я. не бійтесь чужих рішень, бо іноді вони можуть привести вас у щось абсолютно прекрасне 🤍якщо ви зараз на етапі професійної самоідентифікації — інвестуйте вагому частку часу у саморефлексію та пошук того, що справді драйвить. навчіться приймати відмови з гордістю, а поразки — з легкістю. дайте собі час посумувати і посумніватись, але ніколи не беріть чужі рішення за основу формування вас і вашої професійностіну і вджобуйте, панове, бо без того діла не буде 🙌🏻хаотично, мелодраматично, але точно щиро. все як я люблю ❤️🫂