Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Українська добровольча армія
Añadido 14 jul. 2024

Українська добровольча армія

@uda_army
Número de suscriptores: 3 042
Fotos: 12,300
Videos: 4,470
Enlaces: 1,030
Descripción:
🇺🇦Офіційний канал УДА ⁉️На запитання відповідаємо тут: instagram.com/uda.army 💶 Поповнити конверт через Приват24 https://www.privat24.ua/send/dtnji 💳 Номер картки конверта 5168752106819744

👥 Número de suscriptores

3 042
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -17
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 343
Promedio/Día:: 7,020
Promedio/Tiempo:: 2,613
ERR: 109.89%

📊 Mensajes por Día

4.4
Último día: 8
Promedio semanal: 4.1
Promedio por día: 4.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Позбавлення Президента України польського ордену Білого Орла не зміцнює Польщу. Навпаки… Заскорузлі у шовінізмі польські політики, розгортаючи ворожнечу проти України, думають що вони вічні…Вони забули про спільні досягнення та перемоги і намагаються «розкрутити» те, що розʼєднує; вони - не хочуть мати міцний союз з Україною та іншими європейськими державами; вони, спираючись на фальсифіковану історію, не бажають йти уперед, а мріють плазувати манівцями… Ці польські політики - продажні курви. Їх час мине!І прийде епоха не політиканів, а героїв, які не будуть жити минулим, а віддадуть всіх себе боротьбі з всесвітнім злом, з москвою, з несвободою, з сатаною…І тоді Українці, разом з поляками, будуть воювати проти всесвітнього зла плече-у-плече, і тоді їх Білий Орел буде літати поряд з Українським Тризубим Соколом; і тоді ми разом - Українці та поляки, будемо перемагати, і будемо вільними, заможними та міцними… Так буде!А поки що, ми, Українці, палимо москву, а нехороші поляки просто базікають і бавляться у політиканство…Хай живе Польща!Слава Україні!🫡Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош
⚔️Сьогодні український воїн потребує нашої підтримки як на фронті, так і після повернення додому. Наш обов’язок як єдиної нації, яка прагне Перемоги та сильного майбутнього для своєї держави, зробити все можливе, щоб кожен Захисник і Захисниця відчували повагу, турботу та надійну підтримку.Саме тому у Вінниці запрацював офіс Української добровольчої армії та Окремого штурмового полку «АРЕЙ». Місце, де військовослужбовці, ветерани, добровольці та члени їхніх родин можуть отримати безкоштовну юридичну й психологічну допомогу, консультації з питань соціального захисту, оформлення документів, реабілітації та інших потреб.Урочисте відкриття хабу відбулося напередодні. Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих Захисників України, поклали квіти до пам’ятного знака загиблим воїнам. Також презентували фотовиставку, присвячену добровольцям УДА, їхньому бойовому шляху, жертовності та боротьбі за Свободу і Незалежність України.Висловлюємо щиру подяку волонтерам і добродіям, зокрема Сергію Кудлаєнку та команді ГО «Ми – Вінничани», які долучилися до створення цього важливого простору підтримки українських воїнів-добровольців, ветеранів та членів їхніх родин.Разом підтримуємо тих, хто боронить Україну.Слава Україні!
⚔️Після війни вона планує залишитися в Україні. Вже знає по-нашому «картопля», «дякую», «будь ласка»… Приїхала з далекої Колумбії, щоб помститися росіянам за брата, який загинув захищаючи Україну. Упевнена, що брат оберігає її з неба. Дженіфер виконує завдання в кіл-зоні на рівні з іншими бійцями батальйону «Інтернаціональний легіон» у складі полку Арей. Надзвичайно відважна і витривала. Ніколи не скаржиться. Захищати нашу країну прибула в грудні минулоріч. Все це про Дженіфер. Позивний – Юра. Наголос на «а». «Мій брат хотів стати частинної історії, – каже вона. Матері про своє рішення повідомила вже з України. – Я добре пояснила мамі, чому я тут і що робитиму. Вона мене зрозуміла, благословила і підтримала». Під час попередньої ротації Дженіфер з хлопцями довелося евакуйовувати загиблого – чотири кілометри в дуже небезпечній зоні. «Було лячно переміщатися з позиції не позицію, – згадує. – А ще запам’яталося, як ми евакуйовували загиблого побратима. Було дуже важко, але допомагала думка, що рідні мають отримати тіло свого героя. Страх нікуди не зникає. Його треба контролювати, щоб вижити». Так пишеться історія – відважним українцями й іноземцями пліч-о-пліч у полку «Арей».
🫡«Вогняна» — інструкторка з тактичної медицини Навчального центру «Госпітальєри» УДА, бойова медикиня-доброволиця.Вона виросла вже в реальності війни. У 2014 році їй було 10 років — тоді були листи військовим, плетіння сіток і постійне відчуття, що те, що відбувається в країні, — це і про неї теж.З 13 років вона брала участь у військово-патріотичній грі «Джура», де сформувалися дисципліна, навички командної роботи та інтерес до домедичної допомоги. Саме там згодом розпочався її шлях у викладанні — через роботу з молоддю та підготовку команд, де вона навчилася не лише передавати знання, а й підтримувати людей і допомагати їм розкривати свій потенціал.Уже в 18 років вона прийшла до «Госпітальєрів».Навчання, перші ротації, робота в медевакуаційних екіпажах — і поступовий перехід до інструкторства як логічного продовження набутого досвіду.Сьогодні «Вогняна» — інструкторка, яка поєднує практичний досвід із навчанням інших. Для неї це про відповідальність, постійний розвиток і просту річ: у тактичній медицині нічого не працює без людяності, дисципліни та команди.Її позиція проста — не стояти осторонь і бути в дії.
🔥Сили оборони уразили перевальну нафтобазу "Грушовая", ЛВДС "Красний яр" радіолокаційну станцію та інші об'єкти противника, — Генштаб🗓Низки ударів по військових, логістичних та паливних обʼєктах окупантів було завдано 7 червня та в ніч на 8 червня 2026 року.💥У Краснодарському краї російської федерації уражено перевальну нафтобазу "Грушовая", що входить до перевалочного комплексу «Шесхарис» в районі населеного пункту Грушовая Балка. Зафіксовано пожежу на території об’єкта. Ступінь завданих збитків уточнюється.💥Сили оборони України били по лінійній виробничо-диспетчерській станції "Красний Яр" у Волгоградській області російської федерації. На території об'єкта виникла пожежа. Інформація щодо результатів та масштабу пошкоджень уточнюється.ЛВДС "Красний Яр" є вузловим об’єктом на маршрутах подачі нафти у двох стратегічних напрямках: на Волгоградський НПЗ та далі, на експортний термінал "Шесхарис" у Новоросійську через нафтопровід "Куйбишев — Тихорецьк".💥В районі населеного пункту Кабардінка Краснодарського краю рф, зафіксовано ураження радіолокаційної станції противника.💥Уражено ПУ БПЛА противника в районах Новобогданівки та Новоіванівки на Запорізької області, Воскресенки на Донеччині, а також Черкаської Конопельки Курської області (рф).💥На території Запорізької області уражено майстерню підрозділу БПЛА окупантів в районі Бурчака.💥Також завдано ураження складам МТЗ противника в районах Василівки Запорізької області та Зеленого Поля на Донеччині.💥Уражено зосередження особового складу противника в районах Берестка Донецької області, Степногірська Запорізької області та Басівки Сумської області.💥Підтверджено результати ураження 6 червня 2026 року нафтобази "Усть-Лабинская" в Краснодарському краї рф - пошкоджено зливо-наливну автомобільну естакаду, паливні резервуари та дві цистерни із паливо-мастильними матеріалами.
Холєра. Знову поляки…ПОЛЯКАМЩе як були ми козаками,А унії не чуть було,Отам-то весело жилось!Братались з вольними ляхами,Пишались вольними степами,В садах кохалися, цвіли,Неначе лілії, дівчата.Пишалася синами мати,Синами вольними... Росли,Росли сини і веселилиСтарії скорбнії літа...Аж поки іменем ХристаПрийшли ксьондзи і запалилиНаш тихий рай. І розлилиШироке море сльоз і крові,А сирот іменем ХристовимЗамордували, розп’яли...Поникли голови козачі,Неначе стоптана трава,Украйна плаче, стогне-плаче!За головою головаДодолу пада. Кат лютує,А ксьондз скаженим язикомКричить: «Te Deum! Алілуя!..»Отак-то, ляше, друже, брате!Неситії ксьондзи, магнатиНас порізнили, розвели,А ми б і досі так жили.Подай же руку козаковіІ серце чистеє подай!І знову іменем ХристовимМи оновим наш тихий рай.Цей вірш Пророка Української Нації Тараса Шевченка є показовим саме зараз…Я не хочу ворогувати з поляками…нам ворогів і без того вистачає… Одна з моїх найбільших мрій - це військово-політичний союз України, Польщі, Литви, Білорусі (без лукашенка), Молдови тощо, ядерний статус цього обʼєднання, вплив на європейські та світові процеси…Та дехто з польських політиків ніяк не вгамується; так і прагнуть встромити ножа у спину українській державності та можливим найпотенційнішим геополітичним обʼєднанням…Дайте спокій нам і нашим Героям, які боролися проти російської, німецької та польської окупацій…Зараз ми воюємо за нашу і вашу свободу… Ми - Українці - щит Польщі та всієї Європи. Без нас, московська імперія згорнули б вас за декілька тижнів… Якщо, не дай Боже, ми програємо пацакам, наступними будете ви… Імперці вас знищать, як знищили у літаку вашого президента і весь провід держави… На що ви, геть, не відреагували…Я закликаю, черговий раз, польський народ та його провід не жити минулим… Дайте шанс майбутньому! Бо, якщо цього не трапиться, ви зійдете з історичної арени і перетворитесь не на гонорових поляків, а на безнаціональний непотреб.Закликаю вас прийняти те, що ви на нашій Українській землі були Окупантами, як зараз і ерефівці… і ми, Українці, мали і маємо абсолютне право на знищення зайд і агресорів на своїй, Богом даній землі.Якщо ви це приймете, тоді істина восторжествує… І тоді ми отримаємо шанс, спільно, будувати нове життя у новій Європі.Якщо ж ні, це послабить і вас, і нас, і не виключено, що Польщу черговий раз розділять між собою сильні світу цього…Геть польський шовінізм!Хай живуть вільна Польща і самостійна Україна!Станьмо знову братами!🇺🇦🇵🇱🫡Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош.
СБУ спільно із СОУ уразила 15-й арсенал ВМФ рф, Кронштадтську військово-морську базу та нафтобазу в Усть-ЛабінськуВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання, воїни «Альфи» СБУ спільно із Збройними силами України та ГУР МО завдали ударів по низці важливих військових і логістичних об’єктів на території рф. Зокрема, по 15-му арсеналу ВМФ рф у Ленінградській області, Кронштадтській військово-морській базі та нафтобазі «Усть-Лабінськ» у Краснодарському краї.Після успішної атаки на склади 15-го арсеналу ВМФ рф там спостерігаються пожежа та вторинна детонація. На об’єкті зберігаються ракети та боєприпаси. У місцевих чатах повідомляють про можливу евакуацію мешканців прилеглих населених пунктів.Також зафіксовано займання в районі Кронштадтської військово-морської бази та Кронштадтського морського заводу.Усі ці військові об’єкти забезпечують діяльність корабельного угруповання ворога в Балтійському морі.На території нафтобази «Усть-Лабінськ» зафіксовано низку вибухів, після яких розпочалася масштабна пожежа. Вогнем охоплено щонайменше три резервуари з нафтопродуктами. Ця нафтобаза є важливим тиловим вузлом зберігання та постачання пального для російських військ на південному та східному напрямках.Такого роду спецоперації послаблюють Балтійський флот ворога. Уражені об’єкти використовуються для зберігання боєприпасів, ремонту та забезпечення бойової діяльності кораблів. Їх виведення з ладу ускладнює логістику противника, знижує боєготовність флоту та обмежує можливості росії діяти в Балтійському регіоні.
⚔️Боятися – не соромно, бо не бояться лише брехуни. Страх – це природний захист організму. Реакція боротися чи втікати прошита в ДНК кожного – і визнаного героя, і того, кого сьогодні називають маминою черешенькою. Але ким ти станеш у вирішальний момент, залежить виключно від моральних цінностей, сформованих оточенням, починаючи з сім'ї.Полк Арей – не просто військовий підрозділ. «Арей» – велика родина, де кожен є об'єктом братньої уваги, поваги та всебічної підтримки побратимів 24/7. Саме у цьому наша головна й принципова відмінність від звичайних лінійних частин. Питання людяності та розуміння кожного (як добровольця, так і мобілізованого) перебуває під ретельним особистим контролем командування.Командир полку Македонець особисто вимагає від командирів усіх рівнів ретельно вивчати здібності, нахили та побажання кожного новоприбулого. Головне завдання – знайти саме те місце, де твої навички й уміння принесуть максимум користі, а ти сам і твій підрозділ будете задоволені співпрацею. Стара радянська система «я начальник – ти дурак» у нас неможлива.Армія нового типу – це насамперед технології, інтелект і точний розрахунок. Полк «Арей» завжди цінує людей з розумом і характером! Вивчай дрони, опановуй нові системи та інженерію вже зараз, щоб бути корисним фахівцем. Нам необхідні твої ідеї, твої знання та твоє бажання бути корисним.У зв'язку з розширенням полку ми маємо достатньо відкритих вакансій у різних службах. Не втрачай шанс обрати свій шлях самостійно, щоб потім не плакати в бусику ТЦК. Кращий спосіб оборони – це наступ. Наступи на власну нерішучість. Зроби свідомий вибір, приходь до родини “Арея” та стань рівним серед гідних!Звертайся 📞+380631761619
⚔️Ще в окупації Максима змушували копати собі могилу, але обійшлося. Зараз він у полку «Арей» служить пілотом, адже як ніхто знає, що несе з собою «рускій мір».Максим в «Ареї» з листопада. Ще на початку з ним провели співбесіду, і так він опинився у відділенні ударних безпілотних авіаційних комплексів.За цей час встиг попрацювати і по ворожій піхоті, і по бліндажах, і по техніці. Своїм доставляв провізію й ліки:«Зрозуміло, що служба — це небезпечно. Не тільки ми полюємо на ворога, а й він на нас».Сам Максим з Херсонщини. На початку вторгнення вивозив людей з окупації своєю машиною. Якось на блокпосту його зупинили окупанти, розпитували, де позиції наших військових, стріляли біля ніг з автомата. Ще якраз наша артилерія обстрілювала блокпост...«Це було на блокпосту біля славнозвісного кавуна, — згадує Максим. — Я сказав, що не бачив, де позиції. Якраз у той момент проїжджав інший чоловік, який усе розказав, що його питали. Тож мене повели копати собі могилу. Тиснули морально, розповідали, що нас придумав Ленін. Зрештою відпустили, бо побачили в телефоні фото маленької доньки».Ще у 2022 році малу батьківщину Максима деокупували наші Сили оборони. Щоправда, його домівка напівзруйнована ворожими снарядами.«Ненависті в мене до них нема, але є розуміння: або ми їх, або вони нас... Як у «Голодних іграх». Ми на своїй землі, це вони прийшли до нас», — каже Макс.
Я - Українець - і відверто сміюсь та зневажаю дві міжнародні дії, які потрапили мені на очі за крайні дні:1. Реакція МЗС Ізраїля на перепоховання Голови Організації Українських Націоналістів полковника Андрія Мельника в Україні.2. Бажання президента Польщі Навроцького забрати орден Білого Орла у Президента України Зеленського, який дав назву одній з військових частин Українських Збройних Сил «імені Героїв УПА»…Наскільки ж треба бути українофобами та шовіністами, щоб таке верзякати! Не марно в народі кажуть: «Якщо Бог хоче когось покарати, то він забирає у нього розум»…Я знаю, що МЗС Ізраїлю - це не всі євреї, а президент Польщі - далеко не всі поляки. Я щиро вдячний всім полякам і євреям, які разом з нами боронять Україну та допомагають Українцям!Я переконаний, що прийде час і Україна з Ізраїлем зможуть стати партнерами і, можливо, навіть, союзниками…Я щиро вірю, що Україна і Польща, за участі інших держав, стануть єдиним військово-політичним Союзом та потужним фактором міжнародної політики…Геть українофобію, антисемітизм, шовінізм!Хай живе Польща та Ізраїль!Хай живе Українська Самостійна Соборна Держава!🇺🇦🇮🇩🇮🇱🫡Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош.