Fuente
Оборона Одеси. Народжені в боях | 24 лютого 2022 року. 04:00 ранку.Темрява. Тиша. І вибухи, які розділил...
684 Vistas/Alcance
2026-02-24 21:09
Mensaje №18513
24 лютого 2022 року. 04:00 ранку.Темрява. Тиша. І вибухи, які розділили життя на “до” і “після”. Це був день, який назавжди змінив кожного з нас.Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Ракетні удари по мирних містах, вибухи, перші повітряні тривоги, паніка, дзвінки рідним з простим питанням: “Ти живий?”. Одеса прокинулася від звуків війни.Але разом зі страхом з’явилося й інше — рішучість.У Пересипському районі міста на мій заклик до дій відгукнулися ті, кому у військкоматі сказали: «Йдіть додому, посад немає». Це були сусіди, підприємці, ветерани, молодь — усі, хто був готовий діяти. Це були безсонні ночі, постійні тривоги та життя в напрузі. Страх був у кожного, але сильнішою була відповідальність за родину, за людей поруч, за місто.Так народилася «Оборона Одеси» — спільнота небайдужих, добровольчий батальйон та громадська організація, що:• розливали «коктейлі»• будували блокпости• виготовляли протитанкові їжаки• плели маскувальні сітки• створювали бронежилети• забезпечували харчуванням військових на блокпостах• патрулювали місто• доставляли допомогу на передову• організовували збір і доставку гуманітарної допомоги з закордону• навчали цивільних домедичній допомозі• навчали військових тактичній медицині• спільно з РКДБ 122 ОБрТрО навчали тактиці ведення бою та рукопашному бою• запрошували іноземних журналістів і показували правду на весь світ.«Оборона Одеси» стала частиною великого руху спротиву, який об’єднав небайдужих по всьому місту.Одеса вистояла.І вистоїть надалі — завдяки єдності, людям і тим, хто взяв на себе відповідальність діяти.У перші години вторгнення я створив чат для координації людей, працює й сьогодні:👉 https://t.me/TRO_VagapovМи пам’ятаємо той ранок. Ми памʼятаємо всі 12 років російсько-української війни!І пам’ятаємо, ким стали після нього.Працюємо далі.Разом — до Перемоги 🇺🇦📩 канал 📩 чат 🕊 Inst 📹 YT 😎 Fb